Rene Furterer, Fioravanti, Volumizing Shampoo (Szampon nadający włosom objętość i połysk)

Rene Furterer, Fioravanti, Volumizing Shampoo (Szampon nadający włosom objętość i połysk)

Średnia ocena użytkowników: 4 /5

Pojemność 150 ml
Cena 45,00 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Szampon przeznaczony jest do mycia włosów cienkich i delikatnych. Jego bogaty skład pozwala odzyskać włosom korzystny zdrowy wygląd, sprężystość, lekkość. Wyciąg Fioravanti (składający się z 15 roślin) z octem winnym z aceroli (bogatym w witaminę C) nadaje włosom połysk, lekkość i elastyczność. Preparaty Fioravanti zwiększają objętość włosów, wygładzają ich strukturę oraz ułatwiają rozczesanie.

Cechy produktu

Rodzaj
do włosów bez objętości, do włosów normalnych
Właściwości
regenerujące, nabłyszczające, dodające objętości
Formuła
zapachowa
Opakowanie
w tubie
Pojemność
100 – 250ml
Skóra głowy
normalna
Pokaż wszystkie Schowaj

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 10

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 4 /5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Więcej ocen Schowaj

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Wykorzystała: kilka opakowań

Kupiony w: W aptece

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Zapach: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 4
  • Opakowanie: 5

najlepszy

Uwielbiam ten szampon, zdecydowanie mój ulubiony. Faktycznie dodaje objętości i wydaje się, że mamy więcej włosów. Ma fajną konsystencję, dobrze się pieni, przyjemnie pachnie, skutecznie oczyszcza skórę i włosy i naprawdę działa. Nadaje włosom połysk, są miłe i miękkie w dotyku. Zawsze gości na mojej półce, nawet jak miewam przelotne romanse z innymi szamponami, to pokornie do niego wracam.

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Szału nie ma

Fakt, szampon dodaje objetosci ale wlosy w dotyku przypominaja jakby byly pokryte guma. Zapach tez nie nalezy do przyjemnych. Kupilam w zestawie z odzywka i plukanka z octem. Odzywka to porazka, nie nawilza, jedynie pozostawia drobinki na wlosach. Za to po plukance wlosy ladnie blyszczaly.

Używam tego produktu od: 3miesiecy
Ilość zużytych opakowań: Jedno

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Tak i nie

Dostałam próbkę przy zakupie perfum w sephorze. Wystarczyło na 2-3 użycia. Wrażenie "Tak, to jest mój szampon!" . Po dwóch opakowaniach jednak się zawiodłam. Moje włosy stały się suche i szybciej się przetłuszczały.
Cena też zwala z nóg- ok. 80-90zł w Sepchorze.
Konieczna przerwa od tego szamponu.

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: 2 duże

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Zwiększa objętość, ale nic poza tym.

Pierwsze wrażenie było bardzo pozytywne: włosów objętowościowo wizualnie więcej, ładnie odbite od głowy nawet bez układania, efekt bardzo pozytywny. Cała reszta jednak mniej: włosy się bardziej plączą, są bez połysku. Szampon pachnie tak sobie, troszkę lekarsko (jakieś miętowe klimaty), jest bardzo rzadki (opakowanie, czyli tubka, wyjątkowo nie sprzyja takiej konstystencji!), pieni się średnio więc wydajność kiepska. Dość drogi, nawet jak na kosmetyki RF, w dodatku trudny do upolowania w drogeriach czy aptekach.
Efekt podniesienia mija na cienkich, rzadkich włosach po kilku godzinach. Także szampon raczej nie wart zachodu, ale jak ktoś się uprze, dla pierwszego zachwytu - proszę bardzo.
Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

świetny wart swojej ceny

jak najbardziej polecam ten szampon wszystkim osobą które mają problem z objętością włosów i chciały by żeby ich włosy były bardziej podniesione i było ich optycznie więcej:) zakupiłam ten szampon pierwszy raz kilka miesięcy temu i muszę stwierdzic że się od niego uzależniłam wiem z doświadczenia że co jakiś czas powinno się zmieniać szampon dlatego zużywam jedno opakowanie tego cuda po czym stosuje również uważam że świetny porodukt szampon z chininą i vit B z firmy Klorane - stosuję je zamiennie, jestem bardzo zadowolona , warto jeszcze dodać że świetnym uzupełnieniem tego szamponu jest pianka z tej samej serii która z pewnością da rewelacyjny efekt przy modelowaniu włosów

Używam tego produktu od: pół roku
Ilość zużytych opakowań: 3 po 150ml

Wizażanki najczęściej polecają:

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Nie wiem co o nim mysleć

Naprawdę nie wiem co myśleć o tym szamponie. Może gdybym dała za niego tyle, ile chcą za niego w Polsce, moja ocena byłaby bardziej negatywna. A tak, za te 10 euro można jeszcze minusy przeboleć.
Po pierwsze, nie odpowiada mi opakowanie i wodnista konsystencja. Szampon jest niewydajny. Nie lubię jego zapachu.
Po drugie, szampon niemiłosiernie plącze włosy i tu pojawia się kłopot największy. Jeśli używam odżywki, to szampon jakby tracił swoje właściwości (stosuję Full Volume Fekkaia), ale wtedy jest odrobina szansy na rozczesanie ich. Jeśli nie użyję odżywki, to włosy są niesamowicie puszyste i lśniące, ale szarpię się z nimi okropnie.
Ten efekt zwiększonej objętości i blasku na moich poniszczonych piórkach jest jednak na tyle zaskakujący, że nie mogę zupełnie skrytykować tego szamponu, a nawet rozważę kolejny zakup po takiej korzystnej cenie (to oczywiście pojęcie względne).
01.12.2008: Naprawdę nie znoszę tego opakowania. Szampon ciągle z niego wycieka. Co z tego, że jest skuteczny, skoro tak się trzeba mordować z łapaniem go, gdy wylewa się z tubki? Nie obniżam gwiazdki, bo sam szampon jest niezły, ale nie zachwyca.
Używam tego produktu od: października
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

dobry

Trzy gwiazdki - bo pięknie pachnie (takimś czymś zielonym jak perfumy), chłodzi w skórę głowy bardzo przyjemnie, czułam jakby miętę, ale to może moja subiektywna opinia. Włosy po szamponie pachną aż 2 dni :), ale nie nawilża włosów :/ a to dla mnie bardzo ważne przy włosach falujących

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1 sztuka

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Rewelacja !

Do zakupu tego szamponu skusiły mnie oczywiście opinie na Wizaż. Niby tylko 3 opinie, ale jakie.... Zaryzykowałam i.... pozytywne zaskoczenie - a to lubię... :-) Mam sporo włosów, ale są cieniutkie, delikatne, szybko następuje efekt klapnięcia fryzurki - w związku z tym potrzebuję produktów zwiększających objętość. Włosy myję codziennie - przetłuszczanie. Tak pięknych, puszystych włosów to ja chyba nigdy u siebie nie widziałam, poza tym mycie włosów dnia następnego nie jest już tak konieczne jak dawniej - ale myję, bo lubię mieć świeże włosy :-) Dodam jeszcze, że wraz z szamponem stosuję inne produkty zwiększające objętość:Fekkai odżywka do włosów i spray. To wszystko razem wzięte daje niesamowity efekt ! Polecam gorąco.

Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Warty uwagi !!

Szampon spełnia swoje zadania. Dodaje objętości i puszystości nie przesuszając włosów. Nadaje też połysk.
Efekt i to dosyć spektakularny utrzymuje się w zasadzie cały dzień. Włosy są ładne i sypkie . Polecam szczególnie do włsów dłuższych !
Nie miałam lepszego szamponu.

Nie mniej jednak w moim odczuciu, cena jest wysoka, jak na szampon do ewentualnego codziennego stosowania ( Śląsk :().


Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: drugie

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

jest super

Jeden z najlepszych szamponów na naszym rynku do włosów farbowanych i cienkich zarazem. Lepszy od Lancomów i innych profesjonalnych. Włosy są po jego użyciu po prostu piękne. Nie tylko jest ich dużo, ale też cudownie błyszczą. Szampon bardzo wydajny, a przy tym jego cena nie rzuca na kolana. Polecam :)

Używam tego produktu od: 2 lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    0
    produktów

    346
    recenzji

    629
    pochwał

    10,00

  2. 2

    0
    produktów

    0
    recenzji

    1312
    pochwał

    9,91

  3. 3

    0
    produktów

    54
    recenzji

    1518
    pochwał

    6,81

Zobacz cały ranking