Oriflame, Style Solutions, Curly & Smooth Shampoo (Szampon do włosów kręconych)

Oriflame, Style Solutions, Curly & Smooth Shampoo (Szampon do włosów kręconych)

Średnia ocena użytkowników: 3,5 /5

Pojemność 200 ml
Cena 16,90 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Nie tylko oczyszcza włosy, ale także utrwala ich sploty. Innowacyjny składnik ze skrobi kukurydzianej wzmacnia efekt kręcenia się włosów nawet o 70% i zmniejsza ich puszenie. Kompleks witaminowo-mineralny dodaje blasku i energii.

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 8

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 3,5 /5

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Byle jaki.

Podobnie jak do balsamu z tej serii - postanowiłam dać drugą szansę i się ponownie zawiodłam.
Słabo się pieni, nie wiem, czy to efekt po szamponie czy odżywce, bo zawsze używałam razem, ale włosy są obciążone, szybko się przetłuszczają.
Ogólnie nie polecam - nie jest to odżywka dla mnie.
Używam tego produktu od: Już nie używam
Ilość zużytych opakowań: 2, jedno wyrzucone.

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Dobry

Ogólnie szampon dobry i ładnie pachnie. Nie podobał mi się natomiast zapach odżywki. Przypominał mi trochę zapach płynu do trwałej. Po nałożeniu odżywki podczas spłukiwania włosy były takie jakby śliskie, miałam wrażenie, że nie spłukałam odżywki. Ale ogólnie fajnie potem się układały i nie puszyły się. Dosyć wydajny.

Używam tego produktu od:1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

niebywały;)

Daje max ponieważ, kupiłam go w promocji 5,90 za każdy: szampon, odzywka do splukiwania i bez. ładnie pachnie, odkreślił mój skręt loczki były naprawde piekne! i co najlepsze- zmniejsyzło sie puszenie:D:). Naprawdę byłam zadowolona:). Teraz czekam na promocję i na pewno kupię.
Maseczka bez spłukiwania jest boska!:).
Mój ulubiony kosmetyk do kręconych włosów :).

Używam tego produktu od: roku, ale teraz przerwa:(
Ilość zużytych opakowań:1 szampon,odzywka i maska:)

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Jak narazie ok

Promocja katalogowa, niecałe 10 zł, biorę! Do tego jeszcze odżywka bez spłukiwania.

Szampon jak na razie sprawuje się dobrze. Dobrze myje włosy, po myciu stają się miękkie i pełne życia. Co prawda używam na zmianę z innymi szamponami, ale akurat po tym włosy zaczynają się dobrze układać, loki się nie puszą i nie wariują :)

Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Średnio,średnio.

Mam podobne odczucia jak recenzentka Wiśnia.
Początkowo wraz z odżywką szampon tworzył spektakularny duet .. jednak tylko na 1 dzień :(
Jeszcze na dzień dzisiejszy zdarza mi się używać samej odżywki,ale z reguły tylko na jakieś wyjście,ponieważ wiem,że nie jest to efekt długotrwały.
A szkoda.:(
Podciągnięte 3.
Używam tego produktu od: 1,5 roku.
Ilość zużytych opakowań: 3

Wizażanki najczęściej polecają:

2 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

tak ale...

Kupilam zachecona komenatrzami na KWC. Kupilam odrazu szampon i odzywke.
Szampon ladnie sie pieni, ma dobra konsystencje i ddobrze sie splukuje. Wlosy po nim sa mile w dotyku ale jednak trzeba uzyc odzywki - w moim przypadku inaczej sie nie da. Nie wiem czy sam szampon ma takie super wlasciwosci ale w zestawie z odzywka jest naprawde dobrze. Do czasu. Za to odjemuje *.
Na drugi dzien ma glowie totalne siano. Zaraz po myciu, wloski faktycznie lepiej sie kręcą, lepiej ukladaja, a kolejny dzien to koszmar. Siano, puszenie. FUJ!. No wiem, ze na nim jest napisane ze do czestego stosowania, owszem jest delikatny ale wlosy krecone zazwyczaj sa suche - wiec mycie codziennie nie jest dla nich dobre.

07.05 - odejmuje gwiazdki. niestety od paru dni szampon dzialal mi na nerwy. Czasami uzywam mase srodkow do stylizacji a ten szampon nie radzi sobie ze zmyciem ich z wlosow. Przy pierwszym myciu zachowuje sie jakby go wogle nie bylo, przy drugim jest znosnie, ale potem podczas suszenia okazuje sie ze wlosy sa przesuszone i zniszczone...


Używam tego produktu od: 3 tygodni - co drugi dzien
Ilość zużytych opakowań: pierwsze, zaznaczylam ze kupie ale pewnie wtedy jak nie znajde niczego lepszego w porownywalnej cenie.

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

bardzo bardzo tak

To może dziwne, ale po tym szamponie(w duecie z odzywka) moje raczej falujące włosy zyskały mocniejszy (i co najważniejsze - trwalszy!) skręt, nie przetłuszczały się też tak, jak po niektórych szamponach nie przeznaczonych do tłustych włosów.
Bardzo pozytywnie jestem tym cudem zaskoczona, pozostaje polować na promocje bo do najtańszych ten szampon nie należy (nie jak na studencką kieszeń)..Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1.


----------


Cena spadła o 4 zł, teraz nie muszę czekać na promocje - za to + jedna *, bo lepszego już nie znajdę chyba (a bynajmniej nie mam w planach szukać :D)

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

coś w tym jest

Faktycznie coś w tym szamponie jest, że działa na moje włosy. Stosowałam go w duecie z odżywką i moje loczki jakoś tak lepiej się wtedy układały, mniej puszyły. Co ważne szampon nie splątuje włosów, nie wysusza ich - wręcz przeciwnie wygładza i wstępnie rozplątuje. Myje dobrze, ze spłukiwaniem nie ma problemów. No i do tego w przeciwieństwie do odżywki ładnie pachnie. Tylko ma jedną małą wadę - przy pierwszym myciu praktycznie w ogóle się nie pieni i ogólnie rzecz biorąc trzeba go dużo nałożyć, żeby dobrze umyć włosy. Pewnie to przez to, że jest raczej gęsty, taki kremowy jakby. Po raz pierwszy zdarzyło mi się zużyć i szampon i odżywkę mniej więcej w tym samym czasie. A zwykle idą mi 2 odżywki na 1 szampon. Teraz po zużyciu odżywki szamponu zostało na kilka myć tylko, więc wydajny to on nie jest. Ale i tak jeszcze kupię, oczywiście w promocji, bo przepłacać nie ma po co.

Używałam tego produktu prawdopodobnie przez jakieś 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    0
    produktów

    346
    recenzji

    629
    pochwał

    10,00

  2. 2

    0
    produktów

    0
    recenzji

    1312
    pochwał

    9,95

  3. 3

    0
    produktów

    54
    recenzji

    1519
    pochwał

    6,81

Zobacz cały ranking