Clarins, Creme Douceur Nuit [Gentle Night Cream]

Clarins, Creme Douceur Nuit [Gentle Night Cream]

Średnia ocena użytkowników: 4,7 /5

Pojemność 50 ml
Cena 222,00 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Krem łagodzący na noc. Doskonały nocny partner innych produktów z linii Gentle. Pomaga skórze odzyskać równowagę. Optymalizuje korzystne działanie snu wspomagając proces odbudowy skóry i uzupełnienia niedoborów. Po przebudzeniu skóra korzysta z kojącego działania kremu, jest miękka i pełna blasku.
Zawiera:
- kompleks roślinny pochodzący z lnu brunatnego i chrystophiny
- wyciąg z lukrecji
- olejek z orzecha laskowego
- pochodne witaminy A,E i B5

Recenzje 6

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 4,7 /5

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Kojacy krem do cery wrazliwej

bardzo dobry krem na noc do cery wrazliwej. +lagodzi podraznienia, zaczerwienienia;
+uspokaja cere;
+dodatkowym plusem jest -dla mnie posiadaczki cery miesznej-rowniez to ze nie zapycha porow;
+wystarczajace nawilzenie przy cerze 30+
+wygodne higieniczne opakowanie z pompka

-jedynym minusem jest cena, chociaz krem starcza mi na dlugo

Używam tego produktu od: roku
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania po 50ml

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

hedonizm dla wrażliwca

Ten krem to czysty hedonizm i skuteczna pielęgnacja dla wrażliwej i alergicznej cery :)

Odżywia, koi, łagodzi, zapobiega pieczeniu i podrażnieniom... i do tego PACHNIE! To jeden z niewielu kosmetyków, których zapach (delikatnie pudrowy) mnie nie uczula, a rozpieszcza i łagodzi zmysły wieczorową porą. Konsystencję ma bogatą, coś między budyniem a zsiadłym mlekiem. Po aplikacji zostaje delikatny film, ale nie zapycha. Ma wygodny i jakże higieniczny dozownik.
Poza składnikami wymienionymi w opisie zawiera również kompleks Noctoferrine o działaniu przeciwrodnikowym :) ale nie jest to środek, który "wyprasuje" zmarszczki, można mu to jednak wybaczyć ;) Doskonale współgra z Serum Multi-Reparateur Restructurant (który na wizażu został "zarejestrowany" podwójnie, ha ha, również jako Skin Beauty Repair Concentrate Serum /Koncentrat gojąco - regenerujący) i kremem na dzień z tej samej linii, ale oczywiście nie tylko. Moim zdaniem o niebo lepszy od tak zachwalanego Multi-Activa.

Gentle Night Cream Clarinsa to po prostu doskonały KWC.
Ma tylko jedną wadę... jest potwornie drogi... właściwości może i ma podobne do niektórych tańszych kremów aptecznych, ale przynajmniej raz na jakiś czas każdy z wrażliwców powinien pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa i hedonizmu ;)

Używam tego produktu od: chyba 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 4

5 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Skuteczny

Bardzo lubię firmę Clarins.
Ten krem ma za zadanie głównie nawilżać, odżywiać oraz uspokajać wtażliwą cerę i to własnie robi.
Ma wygodny dozownik, gęstą konsystencję oraz przyjemny, nienarzucający sie zapach (taki "kremowy" ).
Łagodzi podrażenia i poprawia koloryt skóry.
Bardzo polecam, chociaż dla mnie (prawie 30 lat) jest już niewystarczający - szukam już czegoś na pierwsze zmarszczki, które sie jeszcze nie ujawniły. Lepiej jednak zapobiegać!Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 3

4 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Fajny krem

Naprawdę się sprawdza.

Rano budzisz się z silnie odżywioną skórą gotową na rozpoczęcie nowego dnia (;

Plusem jest dozownik! Zdecydowanie wolę kremy z dozownikiem od zwykłych słoiczków.

Naprawdę jest to krem godny polecenia.
Natomiast ja nie kupię go ponieważ potrzebuję kremu o troszeczkę innym charakterze na noc(jednakże szukając nowego pozostanę wierna Clarins!)

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

dobry krem

bardzo lubie ten krem z kilku powodow, po pierwsze ma swietny sloik z dozownikiem-bardzo higieniczny.po drugie nie jest tlusty,a jednoczesnie dobrze nawilza sucha skore.Jednak najwazniesze jest to,ze koi skore-nie wiedzialam co to znaczy,ze krem koi dopoki nie kupilam tego kremu.Skora jest poza tym bardzo gladka juz po kilku tygodniach regularnego stosowania.Nie wiem jak jest z wydajnoscia,ale i tak kupie go ponownie

Używam tego produktu od:2miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Wizażanki najczęściej polecają:

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

wspaniały

Doskonały krem na noc dla wrażliwej cery. Nie pomagało mi już dosłownie nic-nawet preparaty apteczne-wszystko mnie uczulało. Ten kremik wspaniale wszystko koi, nawilża i łagodzi. Mam miesazaną cerę, ale on nie zapycha, nie powoduje błyszczenia w ciągu dnia, dość szybko się wchłania.Z głebokimi zmarszczkami sobie raczej nie poradzi, ale dla mnie jest wspaniały.Minusem jest cena i wydajność


Używam tego produktu od:3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    0
    produktów

    0
    recenzji

    284
    pochwał

    10,00

  2. 2

    0
    produktów

    21
    recenzji

    612
    pochwał

    9,66

  3. 3

    0
    produktów

    5
    recenzji

    468
    pochwał

    9,03

Zobacz cały ranking