Ziaja, TinTin, Maseczka antybakteryjna

Ziaja, TinTin, Maseczka antybakteryjna

Średnia ocena użytkowników: 2,3 /5

Pojemność 60 ml
Cena 4,00 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Odświeżająca żelowa maseczka antybakteryjna do twarzy i dekoltu. Zawiera wyciąg z tymianku o działaniu antybakteryjnym i oczyszczającym, wyciąg z lukrecji o działaniu przeciwzapalnym, kojącym i odżywczym oraz prowitaminę B5 (D-Panthenol) o działaniu intensywnie nawilżającym i łagodzącym podrażnienia. Dokładnie i głęboko oczyszcza skórę, odblokowuje i zamyka rozszerzone pory. Nawilża, wygładza i uelastycznia skórę. Łagodzi podrażnienia. Ma naturalne dla skóry pH. Do codziennej pielęgnacji cery trądzikowej, zanieczyszczonej i skłonnej do przetłuszczania.

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 101

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 2,3 /5

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Całkiem w porządku

Maseczkę stosuję sporadycznie- wówczas, gdy wyskakują mi pryszcze, np. przed okresem. Wówczas nakładam ją wieczorem i chodzę w niej dobrą godzinę. Maseczka szybko wysycha i dobrze się wchłania, mimo wszystko nie wysusza skóry. Później zmywam maseczkę, tonizuję skórę i nakłądam krem na noc. Rano wsteję i pryszcze są zasuszone:)

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Nic nie robi.

Używałam kilka razy i mogę powiedzieć że równie dobrze mogę nałożyć na twarz żelatynę.
Nie wiem po co firmy wypuszczają kosmetyki które wgl nie działają nawet jeżeli kosztuje to 4 zł to nawet za darmo nie ma sensu stosowac tej maseczki.
Kompletnie nic nie robi jest żadka i przeźroczysta.
Zawiodłam się na Ziai chodź inne maseczki te w saszetkach ma dobre.

Używam tego produktu od: 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: ćwierć pierwszego

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Nie taka zła:)

Maseczka kupiona przy okazji, poza tym za taką cenę (2,99zł) nie mogłabym jej nie kupić:)

Jeśli chodzi o działanie przeciwtrądzikowe to nie zauważyłam, ale za to rewelacyjnie nawilża. Skóra jest miękka, gładka, delikatna i nie ściąga się.

Podoba mi się to, że jest w postaci przezroczystego żelu, który szybko się wchłania i nie pozostawia żadnego śladu. Jak czymś się zajmę, czasami zapominam, że ją mam na twarzy:)

Dobrze się spłukuje.

Niezła jest.

Używam tego produktu od: 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

nic nie robi

Maseczke kupiłam z ciekawości, cena wynosiła ok 5 zł więc co mi szkodziło?
Mam ją i mam... nie mogę skończyć.
Jak na napisałam w temacie - praktycznie nic nie robi z moją cerą.

Plusy:
- cena
- dostępność
- łagodzi, ale tylko troszkę...
- bardzo fajna, żelowa i gęsta konsystencja
- dosyć wydajna

Minusy:
- nie przyczynia się do poprawy stanu cery - więc w zasadzie po co stosować?
- dziwne uczucie szczypania, mrowienia, czy czegoś podobnego przy nakładaniu

Resztkę oddałam siostrze - ona uważa, że jest nawet fajna, więc niech skończy i wyrzuci:P

Używam tego produktu od: chyba z rok
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

2 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Ziaja mogło byc lepiej...

Kupując ten produkt byłam przekonana że to jest koleja dobra rzecz od ziaji, jednak sie pomyliłam. Kupiłam tą maseczke za 3zł . Maseczka wogóle sobie nie radzi z usuwanie zaniczyszczeń itp.

Używam tego produktu od: 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Wizażanki najczęściej polecają:

2 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

nie najgorsza

Otórz kupiłam ją, gdyż potrzebowałam szybko maseczki regulującej wydzielanie sebum. Poleciła mi ją koleżanka. Na mnie natomiast zadziałała tak :
- wygładziła skórę
- nawilżyła
- skóra była po niej miękka
- niestety nie zregulowała łoju co mnie zmartwiło
- działanie antybakteryjne jakieś tam było, bo jednak wieksze wypryski po niej zaczynały się goić
- oczyszcza
Ponad to ma śliczny zapach (taki... żelowy) i fajną konsystencję. Będę jej od czasu do czasu jeszcze używać, bo jednak te wieksze wypryski goi.
Używam tego produktu od: 3 tyg.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

działa

Maseczka oczyszcza skórę na 2-3 dni,ale jest to kiepskie oczyszczenie. Zapobiega powstawaniu krostek i wyleczyła mnie z trądziku. Twarz po niej już się tak nie przetłuszcza. Jest dobrym, tanim produktem. Nie musiałam go dużo nakładać. Na początku przez ponad tydzień musiałam ją często stosować, aby zaczęła zadowalająco działać. Teraz już w ogóle nie muszę, a nie skończyłam jeszcze drugiego opakowania. Nie zauważyłam nawilżenia skóry. Wydawało mi się, że nawet wysusza. Jednak gdy po przerwie w stosowaniu poszłam do kosmetyczki, to nie zauważyła ona, abym miała przesuszoną cerę.
Daję jej dobrą ocenę ze względu na skuteczną walkę z krostkami.


Używam tego produktu od: 6 miesięcy

Ilość zużytych opakowań: dwa

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Takie sobie coś

W moim oczuciu nadaje się bardziej do cery która nie sprawia większych problemów. Nie zauważyłam zeby oczyszczała, ale domyka pory, mam wrażenie że delikatnie dezynfekuje, cera się po niej zdecydowanie mniej świeci danego dnia gdy została nałożona - ale to wszystko tylko i wyłącznie w przypadku, gdy nałoży się ją bardzo obficie. Takie opakowanie wystarcza na jakieś 3-4 użycia (nakładam na twarz, szyję i dekolt).

Mi zapach specjalnie nie przeszkadza, tym bardziej że po zmyciu nie czuję go od skóry.

Kiedyś (cera tłusta, zanieczyszczona) nakładałam ją często i na długo (pół godziny minimum), teraz muszą trzymać się przypisanych przez producenta 10 minut, inaczej skóra czerwienieje i podrażnia się - nie wiem czy to wynik jakichś zmian w produkcji, czy po prostu moja skóra się na tyle zmieniła.

Radziłabym uważać z nakładaniem na policzki przy skórze mieszanej - jesli macie bardzo delikatną suchą skórę lepiej zrezygnowac niż podrażnić.

KWC nie jest, ale jak mi sie nie chce kombinować z niczym innym przyjemnie i ją zastosować. :)

Używam tego produktu od: Zdaje się ponad dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: jakieś 6 opakowań, trudno mi teraz doliczyć - jestem w trakcie 6 lub 7

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

niefajna

Dziwna konsystencja, zapach też niezbyt fajny. Nałożyłam ją na twarz a po zmyciu-twarz cała czerwona :O. Dosłownie żadnych dobrych efektów. Całe szczęście zaczerwienienie z twarzy po jakimś czasie zeszło, bo bałam się że będę chodzić z taką czerwoną twarzą ;p Siostra też używała (w tym samym czasie) i tak samo jak ja miała całą czerwoną twarz. Nie polecam !

Używam tego produktu od: użyłam raz
Ilość zużytych opakowań: trochę jednego

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

zero

krótko , zwięźle i na temat

plusy (muszę się zastanowić ...)

- łatwa aplikacja ?..

ciężko znaleźć plus , bo ta maseczka nie robiła nic . nawet nie nawilżała , a ja przecież , nie oczekiwałam wiele . Byłam wtedy trzynastolatką , nie wiedziałam, co to prawdzie problemy z cerą .

minusy

- dziwna konsystencja
- zero działania
- nawet ta cena jest za duża , równie dobrze można kupić sb cukierki , chociaż będzie pożytek z tego jakiś xD

Używam tego produktu od: w gimnazjum
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

nie wiem...

dosc dziwna maseczka.
zgodze sie z poprzedniczkami ze widac po jej uzyciu zaczerwienienie . chociaz myslalam wczesniej ze to efekt zbyt mocnego pellingu.u mnieto zaczrwienienie jest raczej nie grozne , moze lekko szczypie i nie jest zbyt duzo, szybko przechodzi.
ale dziwna srawa jest z dzialaniem tej maseczki, ktore probowalam zauwazyc przez dluzszy czas,i nic.
-niska cena
-wydajnosc
-ladny zapach

-dziwna konsystencja nie typowa dla tego typu maseczek, zelowa przezroczysta
- po ewnym czasie lekko zasycha na buzi , zmywa sie i tyle
-byc moze lekko sciaga pory ale moze nawet mi sie wydaje

no raczej nie polecam , bo moze ktos byc bardzo uczulony i to mu na dobre nie wyjdzie.dodtakowo uwazam ze nawet szkoda tych kilku zlotych jak mozna kupic lepsza


Używam tego produktu od: 1 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 2/3 pierszego

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Tragedia

Chwilę po nałożeniu twarz zaczęła piec i zrobiła się cała czerwona. Ciężko zauważyć jakiekolwiek zalety, gdy jest się napuchniętym i trzeba doprowadzać skórę do poprzedniego stanu przez kilka dni. Na pewno nie próbujcie jej tj. ja przed wyjściem do fotografa, chyba że jesteście rdzennymi mieszkańcami Ameryki.

Używam tego produktu od: 2010
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    0
    produktów

    365
    recenzji

    1054
    pochwał

    10,00

  2. 2

    0
    produktów

    0
    recenzji

    1633
    pochwał

    9,99

  3. 3

    0
    produktów

    54
    recenzji

    1719
    pochwał

    6,30

Zobacz cały ranking