Oriflame, Nature Body Care, Roll - on Deodorant Antiperspirant with Nourishing Macadamia Nut & Honeysuckle (Kulkowy dezodorant antyperspiracyjny)

Oriflame, Nature Body Care, Roll - on Deodorant Antiperspirant with Nourishing Macadamia Nut & Honeysuckle (Kulkowy dezodorant antyperspiracyjny)

Średnia ocena użytkowników: 3,1 /5

Pojemność 50 ml
Cena 7,90 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Chroni przed nieprzyjemnym zapachem i zapewnia świeżość przez cały dzień. Z odżywczym olejkiem z orzecha makadamii i aromatem wiciokrzewu. Bezalkoholowy, polecany do wrażliwej skóry.

Cena: 7,90zł / 50ml
/e/

Recenzje 19

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 3,1 /5

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Najlepszy

Jest to najlepszy antyperspirant jaki kiedykolwiek miałam.
Przyjemny zapach i co najważniejsze jeszcze nigdy nie poczułam brzydkiego zapachu po jego użyciu.

I jeszcze jedna cecha na plus jest baardzo wydajny, starczył mi chyba na 4-5 miesięcy!
Niestety teraz w gazetce Oriflame nie ma go, dlatego musze go szukać w internecie.
Polecam

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

ładnie pachnie i na tym koniec...

Z racji bycia konsultantką Oriflame używałam wszytskich kulkowych antyperspirantów z serii Nature. Zapachy obłędne, piękne achhh można się zakochać! Niestety na tym zalety się kończą. W chłodniejsze wiosenne czy letnie dni nie był zły, ale w zimie pod swetrem po 2-3 godzinach czułam się nieświeżo... nie mówiąc już o lecie. Mała kulka, więc trzeba było się maźnąć pare razy, przez co długo schnął. Jedna gwiazdka za zapach i dodatkowo za wydajność. Był jak never ending story ;)

Używam tego produktu od: daawno: 2-3 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 3 x 50 ml

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: miesiąc

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

lubię

Lubie wszystkie dezodoranty kulkowe oriflame, glownie za to, ze nie podrazniaja i nie maja w skladzie alkoholu. Ten ma delikatny zapach, lekko kremowy, orzechowy. Blokuje zapach potu przez caly dzien. Czuje go nawet wieczorem, po ciezkim dniu. Delikatny i lekki, nie pozostawia sladow na ubraniu. Wystarcza na miesiac codziennego stosowania. Chetnie kupie ponownie. Jestem zadowolona i polecam.

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 50ml

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

ideał

Jak ja nie znoszę znajdować swoich ideałów wśród kosmetyków wycofanych ze sprzedaży :-(
Kupiłam ten roll-on razem z balsamem do ciała dzięki jednej z ofert wyprzedażowych Oriflame; w regularnej sprzedaży ta seria była chyba 2 czy 3 lata temu no i się zakochałam.

Nie pocę się praktycznie w ogóle a że nie uczęszczam na żadne zajęcia powodujące wysiłek (np. aerobik etc.) to i nie mam potrzeby stosowania silnych antyperspirantów. Ta kulka chroni mnie przed ewentualnym niemiłym zapachem w sposób optymalny.

Ogromną jej zaletą jest absolutnie mega szybka wchłanialność, co jest dla mnie niezwykle ważne, bo ja rano zwykle mam bardzo mało czasu i potrzebuję kosmetyków działających błyskawicznie. Pachy się nie lepią, po minucie są już suchutkie.

Nie zauważyłam aby dezodorant brudził ubrania a często noszę czerń.

Jednak największym jego plusem jest dla mnie zapach. Ultradelikatny, lekko słodki z łagodną świeżą nutą. Nie czuć go po aplikacji, więc spokojnie można potem użyć perfum i nic się nie będzie gryzło.

Bardzo żałuję, że go wycofano. Jeśli pojawi się jeszcze w katalogu, z całą pewnością zrobię solidny zapas.

Używam tego produktu od: mniej więcej roku
Ilość zużytych opakowań: jedno

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: miesiąc

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Ładny zapach - jedyna zaleta:(

Do zakupu tego dezodorantu skusił mnie jego zapach (lubię takie słodkie aromaty;)..).
Ale jeśli chodzi o skuteczność produktu to w moim przypadku się nie sprawdził :( Zostawiał mi na ubraniach żółte ślady i nie zapewniał mi ochrony przed potem... Tak jak już ktoś pisał - faktycznie późniejszy zapach nie był zbyt przyjemny. I kulka też troszkę mała (chyba najmniejsza spośród wszystkich kulkowych antyperspirantów, które używałam). Ogólnie użyłam go kilka czy kilkanaście razy i zaprzestałam ze względu na wymienione wyżej wady. Każdy ma jednak inną skórę i może ten produkt będzie mu odpowiadać, ale jeśli o mnie chodzi to nie zamierzam ponownego zakupu...Używam tego produktu od: kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 (niecałe)

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

TAK

Zapach cudowny, slodki, intrygujący, nie mam go dość. Działanie normalne jak na antyperspirant-dobre.
Jedynym minusem właściwie jest to że trzeba zaczajać się na oriflame aż dadzą go do sprzedaży, no i trochę klei się pod pachami:?

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 1

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Irytujący

Nie spełnia swojej roli - jeszcze nigdy nie miałam tak bardzo wymazanych ubrań, jak po tym dezodorancie. Nie należę do osób, które mają problemy z poceniem się. Naprawdę mało który kosmetyk tego typu mi nie pomaga, zatem nie jestem wobec antyperspirantów zbyt wymagająca, a ten właśnie moim zdaniem jest do niczego. Nie spełnia swojej roli - nie zapobiega poceniu, nie likwiduje przykrego zapachu i, jak już wcześniej wspomniałam, brudzi ubrania. Dodam jeszcze, że w ogóle nie jest wydajny. Bardzo szybko się zużywa.Używam tego produktu od: dwóch miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze i ostatnie.

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Za słodki

Wolę inne zapachy, dlatego jest dla mnie zbyt słodki. Kolejnym minusem jest czas wchłaniania: czekam, aż wyschnie, a tu nic...
Opakowanie w miarę poręczne, ale kulka mogłaby być większa.
Moim zaskoczeniem było to, że spełnia swoje zadanie. Praktycznie w ogóle się nie pocę. Przy tym nie zostawia śladów na ubraniach, za co go cenię.
To opakowanie dostałam, ale po skończeniu tego nie kupię nowego.

Używam tego produktu od: grudnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

jestem na nie

Ma duszący, mdły zapach. Chroni przed poceniem, ale nie wiem czy by dał sobie radę w upalny dzień. Nie lubie kulek, a na tą skusiłam bo była bardzo tania na jakiejś promocji. Nie jestem zadowolona z zakupu.

Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w tr 1

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

najlepszy.!

Uwielbiam ich dezodoranty. Nie tylko ten ale i wszystkie kulkowe z Oriflame. W ogóle się po nich nie pocę, nie ma przykrego zapachu, są świetne, małe, poręczne, tanie, 1 wystarcza na około miesiąca. I to chyba jedyny jak dla mnie taki antyperspirant, bo próbowałam o wiele droższe i znane ale każdy był bezskuteczny. Bardzo polecam.Używam tego produktu od: kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:kilka

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Hmm..

Bardzo ładnie, delikatnie pachnie- ale tylko w opakowaniu. Po aplikacji po jakims czasie zaczyna okropnie śmierdzieć, nie wiem jak to nazwać- takim zatęchłym brudem. Dodam, że myje sie regularnie, więc to nie moja wina, bo po innych tak nie mam :)

Jako antyperspirant jest skuteczny, natomiast na niewiele się to zdaje ze względu na przybierany później zapach.

Zostawia duże białe ślady na skórze (na ubraniach, o dziwo, dużo lepiej pod tym względem).
Mało wydajny.

Plus- nie podrażnia, a wręfcz jakby pielęgnuje skórę, jest gladka i nawilżona.
Ale nie mogę znieść tego zapachu, więc dokończe, żeby nie marnować, ale więcej nie kupię.


Używam tego produktu od:niecałego miesiąca
Ilość zużytych opakowań:koniec pierwszego

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Pachnie i nic pozatym

Kupiłam go w promocji Ori, za 5 zł chyba. Skusiłam się, gdyż podobno, ma niesamowity zapach. I tu jest racja. Kosmetyk (antyperspirant? no nie wiem) pachnie ślicznie, ale pod koniec dnia po prostu śmierdzi, mam wrażenie, że śmierdzę niekiedy facetem xD Choć nie pocę się jakoś szczególnie intensywnie... więc nie wiem, czym to jest spowodowane. Jako antyperspirant sprawdza się średnio, w chwilach ogromnego stresu potrafi zawieść....
Mam nadzieję, że kiedyś go ulepszą, bo kocham go za jego słodki zapach...

Używam tego produktu od: 2 mc
Ilość zużytych opakowań: 1

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    0
    produktów

    21
    recenzji

    255
    pochwał

    10,00

  2. 2

    0
    produktów

    0
    recenzji

    45
    pochwał

    7,80

  3. 3

    0
    produktów

    4
    recenzji

    151
    pochwał

    6,48

Zobacz cały ranking