Eveline Cosmetics, Lifting Precyzja Lasera (Trójaktywny krem pod oczy)

Eveline Cosmetics, Lifting Precyzja Lasera (Trójaktywny krem pod oczy)

Średnia ocena użytkowników: 4 /5

Pojemność 15 ml
Cena 15,00 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Prawdziwy specjalista w pielęgnacji delikatnej skóry okolic oczu. Zwalcza zmarszczki i utratę jędrności. Doskonale nawilża, pobudza mikrokrążenie i usuwa oznaki zmęczenia. Stanowi doskonały podkład pod makijaż zapewniając mu lepszy wygląd i trwałość. Przeznaczony do skóry dojrzałej od 40 roku życia.
Efekty:
- wypełnione zmarszczki - 67%
- wygładzona i napięta skóra - 69%
- rozjaśnione cienie pod oczami - 85%
- zmniejszone obrzęki - 81%

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 3

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 4 /5

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Chyba jest niezły

Po wcześniejszych przygodach z kremami pod oczy kilku polskich firm krem Lifting Precyzja Lasera wyprodukowany przez Eveline nawet mi przypadł do gustu, choć to nie do końca to, czego szukam.

Krem jest przede wszystkim lekki i dość szybko się wchłania - ja wolałabym jednak coś treściwszego. i gęstszego. Lekko napina i lekko rozjaśnia - na tym właściwie kończy się jego działanie.
Jest bezzapachowy i ma bardzo ładne opakowanie.

Dlaczego daję mu aż cztery gwiazdki? Bo w przeciwieństwie do trzech poprzednich kremów nie spowodował ani podrażnienia i szczypania oczu, ani nie podkreślał zmarszczek przez rzekomy "lifting". To dobry krem codzienny dla 20 - lub 30- latek, na pewno jest za słaby dla osób, które spędzają pół życia przed komputerem i szukają porządnego nawilżającego kremu, a już zwłaszcza dla pa po 40. Ten daje efekt doraźny, ale mimo to całkiem dobrze prezentuje się na tle innych polskich kremów z tej półki cenowej ( Dax, Oeparol, itp.)

Używam go dość nieregularnie, przez pewien czas swędziły mnie powieki, ale nie wiem, czy to efekt tego kremu, czy klimatyzacji. Jeśli wreszcie uda mi się stosować go codziennie przez 3 tygodnie, na pewno dodam tu swoje uwagi.

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Fajny

Krem stosuję trochę "na wyrost", bo nie jestem jeszcze 40+, ale wygrałam go kiedyś w konkursie, więc używam i przypadł mi do gustu. Dobrze się wchłania, jest lekki, nietłusty. Nawilża skórę, nie migruje do oczu. Tubka z dzióbkiem świetnie dozuje kosmetyk. Nadaje się pod makijaż. Wydaje się być wydajny.
Osobiście polecam.

Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Świetny i niedrogi

Jeden z moich ulubionych kremów pod oczy. Co prawda jest on przeznaczony dla 40+, a a ja mam 33 lata, ale używam go z przyjemnością, gdyż:
- świetnie się wchłania
- nie podrażnia
- wyraźnie napina skórę, ale nie ściąga
- przyzwoicie nawilża
- skutecznie walczy ze zmarszczkami - likwiduje drobne i wyraźnie spłyca głębsze, mimiczne
- jest tani
Gdyby jeszcze zlikwidował mi cienie pod oczami, zostałby KWC, tak ma 4 i 3/4 gwiazdki :)

Używam tego produktu od: kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: ok.3

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    0
    produktów

    1
    recenzji

    797
    pochwał

    10,00

  2. 2

    0
    produktów

    20
    recenzji

    72
    pochwał

    8,49

  3. 3

    7
    produktów

    4
    recenzji

    60
    pochwał

    8,09

Zobacz cały ranking