Home Institut, J`epill (Wosk do depilacji na ciepło)

Home Institut, J`epill (Wosk do depilacji na ciepło)

Średnia ocena użytkowników: 3,9 /5

Pojemność 400 g
Cena 34,00 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Wosk do depilacji na ciepło do podgrzewania w mikrofalówce lub rondelku.

Wypatrzyłam go 2 miesiące temu, po tym jak męczyłam się z woskiem z aplikatorem Veet`a. Od czasu kiedy wycofali podobny wosk veeta do podgrzwania w mikrofali i zastąpili go woskiem z aplikatorem nie miałam czym depilować nóg. W końcu znalazłam: nie taki drogi 34 zł, jest go dużo 400g, jest taki jak lubię: podgrzewa się w mikrofali i zdziera paseczkami. Efekt trzyma sie około 3 tygodni.

Cena: 34 zł / 400 g

Recenzje 8

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 3,9 /5

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Skuteczny

Wosk w moim przypadku spisał się bardzo dobrze. Usuwa włoski skutecznie (co prawda nie wszystkie, ale większość) i nie powoduje jakiś okropnych podrażnień. Nie sprawia też, że włoski wrastają pod skórę (no może po dłuższym stosowaniu). Niestety trzeba uważać żeby do środka nie dostała się woda, bo ja w ten sposób zmarnowałam 3/4 opakowania. Nie wiem czy kupię ponownie, bo znalazłam inny, tańszy i na razie jemu pozostaję wierna.

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:3

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

nie taki wosk straszny

Skoro ja nie moge pojechac na wakcje (nawal pracy) to nie znaczy, ze na wakacje nie moze pojechac moja kosmetyczka... o czym dowiedzialam si,e starajac sie umowic do niej na kolejna depilacje linii bikini. Postanowilam wiec wziac sprawy w swoje rece i czujac opory przed innym fachowcem od tego rodzaju operacji (mam wystarczajco duzo juz stresow w zyciu), nabylam ten wosk po konsultacji z KWC i forum Wizazu.
Kosmetyk latwo sie przygotowuje (w sumie moglam sie zabawic w przygotowanie podobnje do niego pasty cukrowej ale nie mialam ani czasu ani ochoty, wstawilam sloik do goracej wody i zadbalam tylko o to, zeby jego zawartosci nie doprowadzic do wrzenia) . Potem tylko duza wodka i jedziemy.
Cala operacja zajela okolo 20 minut (+ okolo 10 na podgrzanie wosku do konsystencji oplynnego miodu), nie poparzylam sie ani razu, wiekszoc wloskow wyrwalam za pierwszym razem i nie obkleilam ani nadmiernie siebie ani otoczenia w okol. Musi - zdolnosci manualne...
Paseczki lepiej pociac sobie na mniejsze kawalki - potem mozna je oplukac w goracej wodzie, wysuszyc i uzyc ponownie. Nakladalam dolaczona szpatulka.
Skora po uzyciu gladka, zaczerwienienie zeszlo po okolo pol godzinie i posmarowaniu Dermalibourem.
Pieciu gwiazdek nie daje, bo to jednak jest zabawa i moim zdaniem konieczne jest zapuszczenie wlosow do odpowiedniej dlugosci ale w sumie, zuzylam moze 1/20 zawartosci opakowania wiec za 34 pln (tyle dalam w Superpharmie) nie jest najgorzej.

Używam tego produktu od:dzis wieczorem
Ilość zużytych opakowań:pierwsze bedzie czekac na kolejne uzycie

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Ok

Zastanawiałam się jaką dać mu ocenę: 3 czy 4 gwiazdki. Przekonało mnie to, że to ma być "ocena kosmetyku z uwzględnieniem jakości i ceny". Cenę ten wosk ma wysoką. Da się zrobić niemal identyczny wosk samodzielnie. Kiedyś wychodziło mi to bez problemu. Jednak od jakiegoś czasu mam z tym problemy i najczęściej jest to strata czasu. Nie mam ochoty się bawić w samodzielne gotowanie, więc pewnie kolejny raz kupię ten wosk.
Wosk zmywa się wodą. Pasków używam wiele razy (po depilacji wypłukuję je gorącą wodą). Wosk jeśli jest podgrzany do odpowiedniej temperatury ma bardzo dobre właściwości, dobrze depiluje skórę. Doda jednak, że ja nie depilowałam nim nóg ani pach - jedynie ręce, bikini i okolice ;) Dobrze wyrywa mocne włoski.
Opakowanie starcza mi na długo. Depilowałam się nim kilka lub kilkanaście razy i jeszcze go mam. Może więc cena pojedynczej depilacji nie jest jednak tak wysoka? No ale gdyby porównać to z ceną cukru i cytryny, z których da się zrobić podobny wosk to jednak trochę on kosztuje.
Polecam osobom, które nie chcą tracić czasu na samodzielne przygotowanie wosku. Wg mnie jest on lepszy od konkurencyjnych produktów.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Zmiana z 21.11.2009
Mam już drugie opakowanie tego wosku. Postanowiłam podwyższyć mu ocenę, bo jednak jest niezawodny. No i bardzo wydajny. :)

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

nie dla mnie

Kupilam go zahcecona pozytywnymi recenzjami i w nadziei, ze w koncu moje wloski przestana wrastac.
Niestety zawiodlam sie:(
Najpierw czekalam pare dni, zeby wloski mialy odpowiednia dlugosc. Postepowalam zgodnie z instrukcja, podgrzalam wosk w mikrofali i zaczelam jego nakladanie.
Skutek: chocbym nie wiem jak mocno dociskala paski i odrywala je zgodnie z zaleceniami, nie bylam w stanie wyrwac wloskow. Wosk w ogole sie ich nie trzymal!
W koncu dalam sobie spokoj. Stracilam czas, zuzylam wszystkie dolaczone paski i nic:(

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno napoczete

3 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

A dla mnie taki sobie

O matko, ale się umęczyłam z tą depilacją. Wczoraj wydepilowałam kawałek siebie, dzisiaj drugi kawałek. Dziewczyny, podziwiam że dla Was taka depilacja to nie problem... Nie potrafie tego wosku stosować tak, aby skóra była idealnie gładka. To samo miejsce muszę depilować po kilka razy. Nakładałam wosk i ciepły i bardzo gorący, i grubszą warstwę i cienką, i nic. Staram się gwałtownie zrywać paski, ale zawsze jakies włoski zostają. Mam wrażliwą skórę, więc b. zależało mi na delikatnej depilacji i rzeczywiście, skóra po woskowaniu szybko się regeneruje. Nie wiem jak z wrastaniem włosków, o tym napiszę za kilka tygodni...Cóż, będę dalej próbować tej metody depilacji. Może ktoś jeszcze udzieli mi jakichś wskazówek? Ten wosk to moja nadzieja, że wreszcie bede miala gładką i nie oszpeconą krostkami skórę w okolicy bikini
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: połowa pudełka :(

P.S. Mineły dwa tygodnie. Moje bikini pokrywa masa czerwonych ropnych krostek:((( To chyba nie jest metoda depilacji odpowiednia dla mnie.

Wizażanki najczęściej polecają:

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Rewelacja

Właściwie jedyny produkt tego typu (Wosk cukrowy) na rynku, a szkoda. Jest bardzo wydajny-odpowiednio podgrzany i nakładany cienką warstwą!!!

Co do używania- szybko i prawie bezboleśnie usuwa się nim owłosienie z wszelakich miejsc- mi służy głównie do całkowitej depilacji strefy intymnej (sprawdza się znakomicie :D) i nóg: praktycznie nie podrażnia a zaczerwienienia ustępują szybciej niż po tradycyjnym wosku na gorąco czy plastrach, włoski odrastają słabsze, cieńsze i bardziej miękkie- dlatego każda następna depilacja jest łatwiejsza :). Po maszynce strasznie wrastały mi włoski i robiły się krostki- teraz krostek brak a włosy rzadko wrastają.

Dołączone paski są bardzo praktyczne i wielokrotnego użytku. Wosk łatwo z nich schodzi i ze wszystkiego co przy okazji udaje mi się upaprać ;) - i to za pomocą wody!!!. Szpatułki raczej nie polecam bo nakłada się nią za grubą warstwę- lepszy będzie zwykły nóż kuchenny. Jak się zbytnio oblepi to wsadzamy do kubka z gorącą wodą i już :)

Co do podgrzewania- ja nie mam mikrofali więc podgrzewam na kuchence w garnuszku z wodą na małym ogniu- dość długo aż wosk będzie półpłynny, lejący- dopiero wtedy można nakładać go cieniutką wartstwą choć będzie dość ciepły. Aha- radzę uważać z płomieniem bo raz mi się od gorąca spaliła górna część opakowania...

Co do odrastania włosków- to nie jest tak, że zaczynają odrastać po 3tyg a wcześniej nic- bzdura... Ja mam niewielkie owłosienie w porównaniu do osób, które depilowałam a pierwsze pojedyncze włoski pojawiają się po ok. 1-1,5 tyg.

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

lepszy niż Veet!

Doskonały! Przede wszystkiem znacznie skuteczniej "łapie" włoski niż Veet, wyrywa ich o wiele więcej, zostawia gładką skórę, z tym, że trzeba go kłaść nieco więcej ( przynajmniej w moim przypadku), paski są szersze więc jednorazowo mamy mniej bólu i więcej usunietych włosków. I musi być gorący ale nie parzący. Jedno opakowanie wystarczyło na trzykrotną deplilację nóg, pach i bikini - acha, przy wrażliwych miejscach sprawdza się znakomicie, kiedyś samodzielną depilacją dorobiłam się krwiaka w okolicach bikini, teraz otrzymałam jedynie niewielkie podrażnienie ( a moja technika depilacji nie zmieniła się przecież ;) ), które ustąpiło następnego dnia. Uważam, że jest wydajny - pomyślcie 34 zł za trzykrotną kompletną depilację! i policzcie ile trzebaby zapłacić u kosmetyczki.

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

bardzo dobry

Bardzo dobry, znacznie lepszy niż tradycyjny wosk. Wymaga trochę wprawy w używaniu, bo w końcu różni się od wosku, ale poprawnie stosowany jest bardzo skuteczny i zabieg staje się praktycznie bez bolesny. Bardzo wygodne opakowanie i sposób przygotowywania (używałam mikrofalówki). Kubek starcza na jeden raz. W porównaniu do innych produktów tego typu (zresztą bardzo trudno dostępnych), ten jest dosyć tani, ale i tak uważam, że cena jest wygórowana. Gdyby kubeczek był dwa razy większy to byłoby pięć gwiazdek.

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    0
    produktów

    0
    recenzji

    306
    pochwał

    10,00

  2. 2

    6
    produktów

    3
    recenzji

    1057
    pochwał

    9,58

  3. 3

    0
    produktów

    2
    recenzji

    1037
    pochwał

    9,48

Zobacz cały ranking