czy zazdrość można wyleczyć ? ;o - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-23, 14:08   #1
sensuaal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 95
Question

czy zazdrość można wyleczyć ? ;o


Witam
poznałam w ostatnim czasie cudownego chłopaka co prawda nie od razu widziałam w nim mojego chłopaka, ale szczęście mi dopisało i spodobałam się mu i jesteśmy razem od pewnego czasu . Kocham go i on mnie też, powiedział że NIGDY mnie nie zrani . wierzę mu . ale mam pewien problem ! jestem o niego chorobliiwie zazdrosna ! naprawdę, o byle co robię mu awantury . np : jak gapi się na inną dziewczyne .. aa ja dostaję szału ! nie wiem co zrobić z tą piekielną zazdrością ? POMOCY !
sensuaal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 14:22   #2
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: czy zazdrość można wyleczyć ? ;o

Nie chcę Cię martwić, ale mój też mówił, ze NIGDY mnie nie zrani. Nie muszę mówić chyba, jak te słowa się sprawdziły? Miej oczy otwarte już od początku i nie pozwól na zachowanie, jakie Cię rani (patrzenie na inne w Twojej obecności nie jest chyba zbyt eleganckie, prawda?)
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.

Edytowane przez oh Mandy
Czas edycji: 2009-08-23 o 14:23
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 14:24   #3
Wroclovianka
Zakorzenienie
 
Avatar Wroclovianka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 181
Dot.: czy zazdrość można wyleczyć ? ;o

Cytat:
Napisane przez sensuaal Pokaż wiadomość
Witam
poznałam w ostatnim czasie cudownego chłopaka co prawda nie od razu widziałam w nim mojego chłopaka, ale szczęście mi dopisało i spodobałam się mu i jesteśmy razem od pewnego czasu . Kocham go i on mnie też, powiedział że NIGDY mnie nie zrani . wierzę mu . ale mam pewien problem ! jestem o niego chorobliiwie zazdrosna ! naprawdę, o byle co robię mu awantury . np : jak gapi się na inną dziewczyne .. aa ja dostaję szału ! nie wiem co zrobić z tą piekielną zazdrością ? POMOCY !
Ugryź się/"ją" w język. Zastanowic sie co jest podłożem tej zazdrości - niska samoocena itd? I naprawić to.

A jeżeli Twoja zazdrośc jest uzasadniona albo cos Ci się nie podoba w zachowaniu faceta to porozmawiać z Nim o tym i go o tym uswiadomić.
__________________

Wizaż rządzi, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi

Edytowane przez Wroclovianka
Czas edycji: 2009-08-23 o 14:25
Wroclovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 14:46   #4
smiley
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: zachodnia sąsiadka ;)
Wiadomości: 1 137
Dot.: czy zazdrość można wyleczyć ? ;o

niska samoocena?
ja mam aż za dużą...co jest niestety przyczyna wielu problemow
ale wkurzałoby mnie gdyby mój chłopak sie oglądał za innymi babami w koncu ma mnie...po co mu to???
ja jak z nim gdzieś ide to sie za przystojniakami nie oglądam bo mam swojego...wiec skoro mnie kocha to napewno tez go pociągam fizycznie i mimo wad (mowie o wyglądzie) to powinien mnie uznawac za najładniejszą
wiec po chusteczke ma sie oglądac za innymi?

kiedyś byłam na randce z pewnym chłopakiem w kinie. nawet filmu nie można było spokojnie obejrzec, bo ciagle: "ładna jesteś", "masz ładne palce u nóg" i inne załosne komplementy ktore zaagłuszyły mi cały film ...potem jak szliśmy po mieście to za każdą która miała głębszy dekolt albo krótszą spodniczke sie oglądał i do tego teksty "ale niezła d***" itp
dlatego mam uraz gdy chłopak ktory chce byc/jest moim chlopakiem ogląda sie za dziewczynami
__________________
I don't need a parachute
Baby, if I've got you

Edytowane przez smiley
Czas edycji: 2009-08-23 o 14:52
smiley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 15:01   #5
Dezyderataa
Raczkowanie
 
Avatar Dezyderataa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 102
GG do Dezyderataa
Dot.: czy zazdrość można wyleczyć ? ;o

Cytat:
Napisane przez sensuaal Pokaż wiadomość
Witam
poznałam w ostatnim czasie cudownego chłopaka co prawda nie od razu widziałam w nim mojego chłopaka, ale szczęście mi dopisało i spodobałam się mu i jesteśmy razem od pewnego czasu . Kocham go i on mnie też, powiedział że NIGDY mnie nie zrani . wierzę mu . ale mam pewien problem ! jestem o niego chorobliiwie zazdrosna ! naprawdę, o byle co robię mu awantury . np : jak gapi się na inną dziewczyne .. aa ja dostaję szału ! nie wiem co zrobić z tą piekielną zazdrością ? POMOCY !
Tez bym chciała sie wyleczyc z takiej zazdrosci bo czasami zastanawialam sie czy on wogole patrzy na kobiety jak na kobiety czy jak na człowieka ktory idzie i porostu spogladał bo przechodzi obok... Taka zadrosc jest strasznie męcząca. Powody mogą być tylko dwa, albo zbyt niska samoocena albo problem z facetami typu były coś odwalił, badz wiesz jaki był obecny w poprzednich zwiazakch . U mnie było 1 i 2 wiec porazka totalna :O
__________________

Dezyderataa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 17:13   #6
mona2007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zachodnipomorskie
Wiadomości: 2 523
Dot.: czy zazdrość można wyleczyć ? ;o

jesli wierzysz w jego dekralacje to poprostu mu zaufaj, ja osobiście nigdy nieuwierze w tego typu słowa -''NIDGY CIE NIEZRANIE'' sory ale mógł juz sie bardziej postarać, a to ze jesteś zazdrosna to poprostu go kochasz, i boisz sie ze go stracisz, no ale nie da rady zamknąc go w klatce i nieodstępować go na krok, wiec mozna popaść w lekką paranoje
__________________

CHCE CZUĆ SIĘ DOBRZE PATRZĄC NA SIEBIE, I CHCE ABY PATRZONO NA MNIE I WIDZIANO ATRAKCYJNĄ KOBIETE



a ja czekam, i czekam na niego





mona2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 18:02   #7
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: czy zazdrość można wyleczyć ? ;o

Czy zazdrość można wyleczyć nie wiem. Ale z zazdrości na pewno można się wyleczyć.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-23, 18:14   #8
cherry in bloom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 336
Dot.: czy zazdrość można wyleczyć ? ;o

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Czy zazdrość można wyleczyć nie wiem. Ale z zazdrości na pewno można się wyleczyć.
Chciałabym
Ja ciągle coś psuję przez zazdrość... Zastanawiałam się z czego ona wynika, bo powody są czasem absurdalne niska samoocena odpada

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Cytat:
Napisane przez sensuaal Pokaż wiadomość
Witam
poznałam w ostatnim czasie cudownego chłopaka co prawda nie od razu widziałam w nim mojego chłopaka, ale szczęście mi dopisało i spodobałam się mu i jesteśmy razem od pewnego czasu . Kocham go i on mnie też, powiedział że NIGDY mnie nie zrani . wierzę mu . ale mam pewien problem ! jestem o niego chorobliiwie zazdrosna ! naprawdę, o byle co robię mu awantury . np : jak gapi się na inną dziewczyne .. aa ja dostaję szału ! nie wiem co zrobić z tą piekielną zazdrością ? POMOCY !

Nie spotkałam nigdy chłopaka, który by uprzedził dziewczynę, że ją zrani a, niestety, często to robią...
cherry in bloom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 18:17   #9
iris_ek
Rozeznanie
 
Avatar iris_ek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 504
Dot.: czy zazdrość można wyleczyć ? ;o

A może, zazdrosne Panie, jesteście zbyt władcze? Może gdy widzicie, że facet np. przygląda się innej czujecie że tracicie np. autorytet i wpływ na niego i musicie to w jakiś sposób okazać...? A może to po prostu strach?

Są faceci, którzy "ostrzegają", ale to są najczęściej osoby po przejściach lub takie "trudne charaktery", które zdają sobie sprawę z tego, ze życie z nimi to nie bajka.
__________________
www.bellis.blog.onet.pl

Edytowane przez iris_ek
Czas edycji: 2009-08-23 o 18:18
iris_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 18:27   #10
cherry in bloom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 336
Dot.: czy zazdrość można wyleczyć ? ;o

Cytat:
Napisane przez iris_ek Pokaż wiadomość
A może, zazdrosne Panie, jesteście zbyt władcze? Może gdy widzicie, że facet np. przygląda się innej czujecie że tracicie np. autorytet i wpływ na niego i musicie to w jakiś sposób okazać...? A może to po prostu strach?

Są faceci, którzy "ostrzegają", ale to są najczęściej osoby po przejściach lub takie "trudne charaktery", które zdają sobie sprawę z tego, ze życie z nimi to nie bajka.
Spotkałam się z opinią, że to z egoizmu i że traktuję Panów jak swoją własność... może coś w tym jest? Jak powinno się z tego leczyć? psychiatra?
cherry in bloom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 18:33   #11
iris_ek
Rozeznanie
 
Avatar iris_ek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 504
Dot.: czy zazdrość można wyleczyć ? ;o

Cytat:
Napisane przez cherry in bloom Pokaż wiadomość
Spotkałam się z opinią, że to z egoizmu i że traktuję Panów jak swoją własność... może coś w tym jest? Jak powinno się z tego leczyć? psychiatra?
Pytanie czy jest się z czego leczyć...? W pewnym sensie to przecież normalne. Myślę, że w każdym związku to występuje i to raczej tylko kwestia natężenia.
Trzeba sobie po prostu umieć odpuścić - tylko nie odpuścić kłótnie czy robienie wyrzutów, a odpuścić w ogóle - po prostu zrezygnować z tej zazdrości i zostać zdrowym psychicznie
__________________
www.bellis.blog.onet.pl
iris_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-23, 18:39   #12
cherry in bloom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 336
Dot.: czy zazdrość można wyleczyć ? ;o

Cytat:
Napisane przez iris_ek Pokaż wiadomość
Pytanie czy jest się z czego leczyć...? W pewnym sensie to przecież normalne. Myślę, że w każdym związku to występuje i to raczej tylko kwestia natężenia.
Trzeba sobie po prostu umieć odpuścić - tylko nie odpuścić kłótnie czy robienie wyrzutów, a odpuścić w ogóle - po prostu zrezygnować z tej zazdrości i zostać zdrowym psychicznie
Zostać zdrowym psychicznie - to brzmi zachęcająco Postaram się... następnym razem jak się pojawi Książę powiem sobie, że nie mam o co być zazdrosna i że on nie potrzebuje złotej klatki Już widzę, jak pomoże
cherry in bloom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 18:51   #13
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: czy zazdrość można wyleczyć ? ;o

po pierwsze: takie "nigdy cię nie zranię, nigdy cię nie zostawię, zawsze będę cię kochał" są aktualne w danej chwili - nie na wieki
po drugie: skoro się gapi przy Tobie na inne (a nie spojrzał, bo akurat przechodziła czy coś ) to ja też bym była zła - nawet nie tyle zazdrosna co zła - okazuje tym wg mnie zwykły brak szacunku
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 19:21   #14
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: czy zazdrość można wyleczyć ? ;o

Ja też jestem typem zazdrośnika. To wręcz chore i poniżające. Wczoraj w klubie mój Tż chciał sie popisac przy kolegach i zatanczyl do dziewczyny, z ktorej oni sie smiali. Trwalo to okolo 10 s a ja myslalam ze zwariuje. Kolejne: zaczepil kelnerke, ja nie wiem po co, czy cos jej mowil, czy chcial drinka, ale ja sie wscieklam. No i mistrzowskie: zazdrosna o kolezanke, bo caly czas pytal gdzie ona jest....wczoraj zrobilam awanture, spakowalam sie pozniej go uderzylam. Dzis mam moralniaka, przeprosilam go i mysle, ze musze sie leczyc hehe bo jestem psycholem.
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 20:00   #15
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: czy zazdrość można wyleczyć ? ;o

Cytat:
Napisane przez Mocny Akcent Pokaż wiadomość
Ja też jestem typem zazdrośnika. To wręcz chore i poniżające. Wczoraj w klubie mój Tż chciał sie popisac przy kolegach i zatanczyl do dziewczyny, z ktorej oni sie smiali. Trwalo to okolo 10 s a ja myslalam ze zwariuje. Kolejne: zaczepil kelnerke, ja nie wiem po co, czy cos jej mowil, czy chcial drinka, ale ja sie wscieklam. No i mistrzowskie: zazdrosna o kolezanke, bo caly czas pytal gdzie ona jest....wczoraj zrobilam awanture, spakowalam sie pozniej go uderzylam. Dzis mam moralniaka, przeprosilam go i mysle, ze musze sie leczyc hehe bo jestem psycholem.
szczerze...? też tak myślę... I chyba naprawdę powinnaś zastanowić się nad sobą.
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 20:40   #16
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: czy zazdrość można wyleczyć ? ;o

zazdrosc to nie choroba, zeby ja leczyc- to TY

nie ufasz, masz kompleksy,masz przykre doswiadczenia, brak ci pewnosci siebie- to z tego rodzi sie zazdrosc do kogos lub o cos!

popracuj nad soba i nad tym a przestaniesz ja czuc....

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Mocny Akcent Pokaż wiadomość
Ja też jestem typem zazdrośnika. To wręcz chore i poniżające. Wczoraj w klubie mój Tż chciał sie popisac przy kolegach i zatanczyl do dziewczyny, z ktorej oni sie smiali. Trwalo to okolo 10 s a ja myslalam ze zwariuje. Kolejne: zaczepil kelnerke, ja nie wiem po co, czy cos jej mowil, czy chcial drinka, ale ja sie wscieklam. No i mistrzowskie: zazdrosna o kolezanke, bo caly czas pytal gdzie ona jest....wczoraj zrobilam awanture, spakowalam sie pozniej go uderzylam. Dzis mam moralniaka, przeprosilam go i mysle, ze musze sie leczyc hehe bo jestem psycholem.


no dokladnie tak jest

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość
po pierwsze: takie "nigdy cię nie zranię, nigdy cię nie zostawię, zawsze będę cię kochał" są aktualne w danej chwili - nie na wieki
po drugie: skoro się gapi przy Tobie na inne (a nie spojrzał, bo akurat przechodziła czy coś ) to ja też bym była zła - nawet nie tyle zazdrosna co zła - okazuje tym wg mnie zwykły brak szacunku
no brawo! ZLA a nie ZAZDROSNA

a on prostak lub tepoglowy i nie wychowany, skoro sie tak zachowuje, wiec

i ty i on macie problem
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 20:42   #17
I Sleeping Sun I
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 99
Dot.: czy zazdrość można wyleczyć ? ;o

Cytat:
Napisane przez sensuaal Pokaż wiadomość
Kocham go i on mnie też, powiedział że NIGDY mnie nie zrani . wierzę mu .
nie wiem co zrobić z piekielną zazdrością,ale takie małe wtrącenie-nie bierz głęboko do serca tych słów ,że on Cię nigdy nie zrani.Oby tak było,obyście zawsze byli szczęśliwi ze sobą i zawsze się mocno kochali.Jednak nie nastawiaj się całą sobą,ze on nigdy nie sprawi,że będzie Ci przykro czy ,że Cię nie zrani.Zamiar zamiarem,a życie wszystko weryfikuje.I nie pisze tego w sensie ,a niech sobie gada,każdy facet tak mówi,a robi co innego-bo tak nie jest,niektórzy rzeczywiście dotrzymują danego słowa i tak może być w tym przypadku,ale nie warto bezgranicznie w to wierzyć.Bo mnóstwo kobiet potem przez to cierpiało-on coś mówił a zrobił coś zupełnie innego.


życze Ci,żebyś poradziła sobie z tą zazdrością i dużo szczęścia.
I Sleeping Sun I jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 20:51   #18
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: czy zazdrość można wyleczyć ? ;o

Cytat:
Napisane przez I Sleeping Sun I Pokaż wiadomość
mnóstwo kobiet potem przez to cierpiało-on coś mówił a zrobił coś zupełnie innego.
niestety...
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 22:12   #19
wadercia
Wtajemniczenie
 
Avatar wadercia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Olsztyn :)
Wiadomości: 2 575
GG do wadercia
Dot.: czy zazdrość można wyleczyć ? ;o

Cytat:
Napisane przez cherry in bloom Pokaż wiadomość
Nie spotkałam nigdy chłopaka, który by uprzedził dziewczynę, że ją zrani a, niestety, często to robią...
A ja znam Moj byly na samym poczatku mi powiedzial 'trzymaj sie najlepiej jak najdalej ode mnie' oczywiscie mowil to przez lzy, potem oakzalo sie jakim jest ku***** i spedzal noce z innymi. Zaluje tylko, ze sie go nei posluchalam
__________________
Ich pocałunek trwał wieczność
Zapatrzyła się w jego niebieskie oczy, widząc w nich
odbicie własnych uczuć... ♥

wymienię

wadercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-24, 13:06   #20
cherry in bloom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 336
Dot.: czy zazdrość można wyleczyć ? ;o

Cytat:
Napisane przez wadercia Pokaż wiadomość
A ja znam Moj byly na samym poczatku mi powiedzial 'trzymaj sie najlepiej jak najdalej ode mnie' oczywiscie mowil to przez lzy, potem oakzalo sie jakim jest ku***** i spedzal noce z innymi. Zaluje tylko, ze sie go nei posluchalam
Przynajmniej zdaje sobie sprawę z tego, jaki jest Ja tez bym nie posłuchała dobrze że należy już do byłych
cherry in bloom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:01.