Patenty na bycie NAJ :) - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-25, 10:46   #2701
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

W aptece,ale nie każdej Ja się trochę nalatałam,ale miała,szczęscie I tylko 9 zł kosztowały

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
Mnie też kusi ten acne-derm... wyszło by chyba taniej niż ten tonik aspirynowy Ale nie wiem, czy może Effeclaru nie kupić? Na pewno zacznę używać jakiegoś kwasu, bo się do tego przymierzam wieki...
No właśnie, myślę,żeby tonik aspirynowy stosować codziennie, a a effeclar, tylko co parę dni. no chyba,że jakimś cudem zamówię wkońcu kwasy z Bu,ale jakoś się na to nie zanosi
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 11:05   #2702
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
W aptece,ale nie każdej Ja się trochę nalatałam,ale miała,szczęscie I tylko 9 zł kosztowały

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------



No właśnie, myślę,żeby tonik aspirynowy stosować codziennie, a a effeclar, tylko co parę dni. no chyba,że jakimś cudem zamówię wkońcu kwasy z Bu,ale jakoś się na to nie zanosi
No i chyba ten tonik aspirynowy jest silniejszy niż acne-derm? Tak mi się wydaję...

Pamiętam jak kiedyś stosowałam ten acne-derm, razem z innymi wysuszaczami i bez filtrów moja cera to była dopiero tragedia ...ale to zanim odkryłam wizaż.

Narc, jak ja bym miała tylko okazję, to od razu bym sobie coś z BU zamówiła

A tonik aspirynowy + Effeclar może dać niezłe efekty

Oj, chyba nam się trochę OT kwasowy zrobił
Ale to przecież wspaniały patent
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 11:46   #2703
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Tonik aspirynowy silniejszy niż acne-derm?
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 13:28   #2704
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Przepraszam, ale ... co to są te rybki?
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 13:40   #2705
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Przepraszam, ale ... co to są te rybki?
są to takie kapsułki w kształcie rybki z płynem który wylewa się na twarz i pozostawia na niej

ja mam zamiar kupić sobie jakiś żel który będzie dobrze oczyszczał i najlepiej żeby był bez SLS , znacie coś takiego ?
w sumie teraz i tak nic sobie za bardzo kupić nie mogę chociaż kase mam , będę miała dużo czasu na poszukiwania xD
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 14:10   #2706
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

A jak to się nazywa? Bo jak wejdę do apteki i poproszę o rybki, to mnie wyśmieją .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 14:17   #2707
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
A jak to się nazywa? Bo jak wejdę do apteki i poproszę o rybki, to mnie wyśmieją .
Dermogal A+E
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=20251
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-25, 14:17   #2708
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Kasia, do twarzy polecam żel Ziaji z serii Calma HLC. Fajnie oczyszcza, delikatny, nie szczypie - super

Wątek czytam chyba od czasu jego powstania, a od siebie nic nie napisałam no Wszystkiego nie spiszę, bo bym się powtarzała, no ale takie dla mnie najważniejsze patenty to :

- peeling ust szczoteczką, są po nim gładkie, pełne i czerrrwone

- Syrenka - ta gąbka to istne cudo, nie wiem jak wcześniej mogłam się bez niej myć po szorowanku Syrenką dopiero czuję się czysta! a ta gładkość i jędrność

- olej rycynowy na włosy, brwi, paznokcie i rzęsy

- paznokcie - długie, zadbane, zwykle z odżywką z jedwabiem albo w jakimś ładnym kolorku, dziś mam czerwień

- cieniutka kreseczka czarnym linerem, powiększa oko i w moim przypadku podkreśla kolor tęczkówki + zalotka i fajna maskara

- brwi - regulacja i henna

- rolka masująca na twarz, zwykle wmasowuję tak krem - buźka gładka i napięta

- Sudocrem na twarz - praktycznie dzięki niemu pozbyłam się trądziku

- na usta olejek z Rossmanna, pomógł mi pozbyć się strasznego nałogu - obgryzania skórek - pięknie pachnie, nawilża i błyszczy

- do włosów delikatne szampony, płukanie lodowatą (nie zimną ) wodą i odżywka Ziaji na rozczesanie, suszenie zimnym powietrzem

- codziennie po 20 przysiadów na jedną nogę

- make up "no-make up" , czyli tylko oczko i usta, żadnych podkładów, na większe wyjścia odrobinka bronzera

- po kąpieli i masażu oliwkowy balsam Ziaji

i najważniejsze : wiara w siebie

Edytowane przez hula_hula
Czas edycji: 2009-08-25 o 14:18
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 14:22   #2709
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

jest teraz w przecenie w Naturze i miałam go już sobie kupić ale wzięłam sama nie wiem czemu żel z serii TinTin , ale i tak chyba pójdę po ten żel z wapniem , schowam go żeby mama nie widziała , tylko boję się że mnie zapcha - Narc mówiła że ją zapchał
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 15:03   #2710
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Ja jestem po 2 użyciach rybek i nie wiem czy mnie nie zapychają Tzn. wysypało mnie troszkę i nie wiem czo to po tym czy też to skutek okresu Nałożę go na twarz jeszcze kilka razy i zobaczymy.
Musze jeszcze znaleźć coś dobrego na cienie pod oczami,bo to co ostatnio zobaczyłam na moim zdjęciu u fotografa to po prostu
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 15:27   #2711
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
Mnie też kusi ten acne-derm... wyszło by chyba taniej niż ten tonik aspirynowy Ale nie wiem, czy może Effeclaru nie kupić? Na pewno zacznę używać jakiegoś kwasu, bo się do tego przymierzam wieki...
Chyba, że ta cytryna w toniku na mnie coś podziała
...Na mnie ten zielony też nie podziałał
.

Czy nie lepiej zamiast Effeclar'u zamowic tonik 2%BHA z BU? Wyjdzie duzo taniej, a Ty bedziesz miala pewnosc, ze ma odpowiednie pH i kwas salicylowy zadziala odpowiednio
Acne z tego co czytalam to raczej na przebarwienia jest, chociaz niektorym pomaga tez na tradzik.
__________________

curry jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-25, 15:48   #2712
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
są to takie kapsułki w kształcie rybki z płynem który wylewa się na twarz i pozostawia na niej

ja mam zamiar kupić sobie jakiś żel który będzie dobrze oczyszczał i najlepiej żeby był bez SLS , znacie coś takiego ?
w sumie teraz i tak nic sobie za bardzo kupić nie mogę chociaż kase mam , będę miała dużo czasu na poszukiwania xD
ja używam żelu z Rosmanna z takiej firmy.. Rival de loop o ile się nie mylę.
fajny jest, nic mi nie wysusza ani nic, bo nie ma właśnie tego SLS w składzie. na KWC jest stara wersja (;
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 16:16   #2713
Jutte
Wtajemniczenie
 
Avatar Jutte
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 2 940
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

hym.. a co można by zrobić z jedwabiem do włosów ? macie jeszcze jakieś jego zastosowanie ? bo mi do włosów jakoś nie służy nawet jak daje odrobinkę to są takie tłuste i blee... gdzieś czytałam ze można by go stosować do smarowania piersi znaczy sie jedynie bardzo okazyjnie i na randkę :P wydaja się bardziej atrakcyjne xD heh ale ile w tym prawdy ..
bo kupiłam raz jedwab i stoi stoi i nie wiem co z nim zrobić:P
__________________
Włosomaniaczka
dbam o siebie,
uśmiecham się,
cieszę się życiem!
Jutte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 16:28   #2714
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

rybki Cie zapychaja?
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 16:28   #2715
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez MadameButterfly6 Pokaż wiadomość
Dzięki Narc Nie płakać nie da rady

Mam zel flos leku z arnika na obrzmienia i cienie pod oczami, stosuje go ale nic to nie dalo... Spalam 8-9 godzin i tez nic Chyba pojde dalej spac....
Ja mam patent na niepłakanie Zaczęłam 3 dni temu- na razie idzie dobrze. Za tydzień bez ryczenia- nowy ciuch ;D Jak tylko mi przyp[ominaja ostatnie niezbyt wesole wydarzenia przypominam sobie o nowym ciuchu, ktory moge miec juz za pare dni i przechodzi
Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 17:04   #2716
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
W aptece,ale nie każdej Ja się trochę nalatałam,ale miała,szczęscie I tylko 9 zł kosztowały
W Warszawie kupowałaś? Jeśli tak to mogę wiedziec gdzie? Ułatwiłoby mi to szukanie

Mogłabym prosic Was dziewczyny jeszcze raz o przepis na tonik aspirynowy?
I czy trzeba go przechowywac w lodówce koniecznie?
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 18:33   #2717
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Jakkolwiek Pokaż wiadomość
Ja mam patent na niepłakanie Zaczęłam 3 dni temu- na razie idzie dobrze. Za tydzień bez ryczenia- nowy ciuch ;D Jak tylko mi przyp[ominaja ostatnie niezbyt wesole wydarzenia przypominam sobie o nowym ciuchu, ktory moge miec juz za pare dni i przechodzi
Patent fajny, ale nie wiem skad bym miala wziac tyle kasy na ciuchy... Poza tym wszelkie galerie handlowe mam daleko, ok. 100 km, wiec odpada

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
W Warszawie kupowałaś? Jeśli tak to mogę wiedziec gdzie? Ułatwiłoby mi to szukanie

Mogłabym prosic Was dziewczyny jeszcze raz o przepis na tonik aspirynowy?
I czy trzeba go przechowywac w lodówce koniecznie?

O tak, ja tez poprosze jeszcze taz o ten przepis



A tak w ogole dziewczyny walczy z tym tradzikiem, dermatologa poszukam dopiero jak sie wyprowadze do Lodzi w pazdzierniku i nie wiem co by tu zrobic do tego czasu. Jutro wybieram sie do apteki i nie wiem co kupic. Mam pryszcze, glownie na brodzie, zuchwie, szczece i troszke na policzkach. Oprocz tego mam dawne i duze blizny potradzikowe i wyskakuja mi podskorne gule. Co polecilybyscie mi bez recepty? Acne derm czy moze brevoxyl? Jak myslicie? Dodaje ze mam w domu juz Lubexyl, ale watpie by sam mogl cos zdzialac.
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 19:45   #2718
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

curry zamówiłabym z wielką chęcią ten tonik, ale nie mam za bardzo możliwości zamawiania z BU...

No mnie się tak wydaję, że ten acne-derm to słabszy jest, bo kwas azelainowy jest słabszy niż ten w aspirynce

A przepis na tonik aspirynowy macie tutaj:
http://www.biochemiaurody.fora.pl/do...zepis,381.html
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 20:34   #2719
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
ja używam żelu z Rosmanna z takiej firmy.. Rival de loop o ile się nie mylę.
fajny jest, nic mi nie wysusza ani nic, bo nie ma właśnie tego SLS w składzie. na KWC jest stara wersja (;
a mogłabyś podać mi jego pełną nazwę i cenę ?
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-25, 21:01   #2720
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez MadameButterfly6 Pokaż wiadomość
A tak w ogole dziewczyny walczy z tym tradzikiem, dermatologa poszukam dopiero jak sie wyprowadze do Lodzi w pazdzierniku i nie wiem co by tu zrobic do tego czasu. Jutro wybieram sie do apteki i nie wiem co kupic. Mam pryszcze, glownie na brodzie, zuchwie, szczece i troszke na policzkach. Oprocz tego mam dawne i duze blizny potradzikowe i wyskakuja mi podskorne gule. Co polecilybyscie mi bez recepty? Acne derm czy moze brevoxyl? Jak myslicie? Dodaje ze mam w domu juz Lubexyl, ale watpie by sam mogl cos zdzialac.
Kiedyś dawno temu jak miałam duże problemy z trądzikiem używałam z zalecenia lekarza Brevoxyl. Tyle, że oprócz tego antybiotyki i wiele innych speciałów. Ale wydaje mi się że Brevoxyl był dobry. I herbatkę z fiołka trójbarwnego pij, słyszałam że dobre są też drożdże na cerę. I chyba Dermogal A+E jest na trądzik?

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
curry zamówiłabym z wielką chęcią ten tonik, ale nie mam za bardzo możliwości zamawiania z BU...

No mnie się tak wydaję, że ten acne-derm to słabszy jest, bo kwas azelainowy jest słabszy niż ten w aspirynce

A przepis na tonik aspirynowy macie tutaj:
http://www.biochemiaurody.fora.pl/do...zepis,381.html
dzięki
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 21:52   #2721
Maggie93
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie93
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: głównie Dubaj
Wiadomości: 3 050
GG do Maggie93
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Jakkolwiek Pokaż wiadomość
Ja mam patent na niepłakanie Zaczęłam 3 dni temu- na razie idzie dobrze. Za tydzień bez ryczenia- nowy ciuch ;D Jak tylko mi przyp[ominaja ostatnie niezbyt wesole wydarzenia przypominam sobie o nowym ciuchu, ktory moge miec juz za pare dni i przechodzi
Nie płakałam od jakichś 3 lat, co mi się należy?
__________________
moje życie stewardessy
Małgosia jestem
Maggie93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 22:09   #2722
_fraise_
Raczkowanie
 
Avatar _fraise_
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 374
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez MadameButterfly6 Pokaż wiadomość

A tak w ogole dziewczyny walczy z tym tradzikiem, dermatologa poszukam dopiero jak sie wyprowadze do Lodzi w pazdzierniku i nie wiem co by tu zrobic do tego czasu. Jutro wybieram sie do apteki i nie wiem co kupic. Mam pryszcze, glownie na brodzie, zuchwie, szczece i troszke na policzkach. Oprocz tego mam dawne i duze blizny potradzikowe i wyskakuja mi podskorne gule. Co polecilybyscie mi bez recepty? Acne derm czy moze brevoxyl? Jak myslicie? Dodaje ze mam w domu juz Lubexyl, ale watpie by sam mogl cos zdzialac.
Ja mogę Ci polecić duac. Kupilam z polecenia dermatologa i sprawdza się bardzo dobrze. Także mojej znajomej wyleczył częściowo trądzik. Jedyną wadą jest cena 40-50zl .
__________________

_fraise_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 08:56   #2723
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

MadameButterfly6 ja mam podobnie z trądzikiem, opanowały właśnie moją brodę i policzki , czytałam,że jeśli trądzik pojawia się w dolnych partiach tj. broda, policzki, żuchwa,szyja, dekolt ... to prawdopodobnie są to hormony , możesz zaleczać skutki ale przy wahaniach hormonalnych (stres, owulacja, przed okresem) i tak one będą wyłazić więc pasowało by usunąć przyczynę. Wszyscy Dermatolodzy potrafią tylko przepisywać cudowne środki na pryszcze zamiast pomyśleć jakie jest sedno sprawy.
Ja piję bratka, łykam drożdże, i smaruję ryjek detromecyna (zmiany chorobowe) i jest cacy jakiś czas, ale przed okresem albo w stresie i tak mi coś wywala. Polecam dermatologa (ale jakiegoś sprawdzonego żeby ci nie narobił masakry albo nie przesuszył skóry, albo ginekologa-endokrynologa) A tymczasowo mozesz smarować stany zapalne Tribiotic-iem, detromecyną, benzacne albo Sudocrem. Trybiotic i Detromecyna to antybiotyki wyciagną na powierchnię Dziada a Benzacne , Sudocrem mają działanie zasuszające. Może tez być Acne_derm ale to bardziej na plamy po trądzikowe.



Nie załamuj się droga Madame będzie dobrze !!!WSPÓLNYM SIŁAMI KOSZALIN ZAORAMY
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”




Edytowane przez PanzerKitty
Czas edycji: 2009-08-26 o 09:04
PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 09:01   #2724
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
MadameButterfly6 ja mam podobnie z trądzikiem, opanowały właśnie moją brodę i policzki , czytałam,że jeśli trądzik pojawia się w dolnych partiach tj. broda, policzki, żuchwa,szyja, dekolt ... to prawdopodobnie są to hormony , możesz zaleczać skutki ale przy wahaniach hormonalnych (stres, owulacja, przed okresem) i tak one będą wyłazić więc pasowało by usunąć przyczynę. Wszyscy Dermatolodzy potrafią tylko przepisywać cudowne środki na pryszcze zamiast pomyśleć jakie jest sedno sprawy.
Ja piję bratka, łykam drożdże, i smaruję ryjek detromecyna (zmiany chorobowe) i jest cacy jakiś czas, ale przed okresem albo w stresie i tak mi coś wywala.
Bralam juz na to pigulki hormonalne, i chyba dzieki temu mam tradzik tylko na brodzie i w okolicach, ale przerwalam branie po roku. Ta detromecyna jest na recepte? Aha duac tez bralam. Zastanawiam sie nad tym brevoxylem ale nie wiem czy jest sens go kupowac...
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 09:11   #2725
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Tak detromecyna jest na receptę niestety, może idź do lekarza (moze masz jakiegoś znajomego) powiedz że masz problem z trądzikiem może ci przepisze. Brevoxyl ma podobny skład jak Benzacne tyle że tak strasznie nie wysuszy możesz spróbować. A brałaś jakieś suplementy diety na trądzik? Aha co do podskórnych gul to wiem jak to życie zatruwa, siedzą pod skórą i ani tego wydusić się nie da ja dopiero jak potraktuje taka gule detromecyną to mi podchodzi ropa wtedy musze przebić delikatnie to miejsce igłą i wtedy dusze ( choć wiem ze nie powinno się ) potem zostają czerwone plamy i tak w koło
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 09:18   #2726
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

[QUOTE=PanzerKitty;1391154 0]MadameButterfly6 ja mam podobnie z trądzikiem, opanowały właśnie moją brodę i policzki , czytałam,że jeśli trądzik pojawia się w dolnych partiach tj. broda, policzki, żuchwa,szyja, dekolt ... to prawdopodobnie są to hormony , możesz zaleczać skutki ale przy wahaniach hormonalnych (stres, owulacja, przed okresem) i tak one będą wyłazić więc pasowało by usunąć przyczynę. Wszyscy Dermatolodzy potrafią tylko przepisywać cudowne środki na pryszcze zamiast pomyśleć jakie jest sedno sprawy.
Ja piję bratka, łykam drożdże, i smaruję ryjek detromecyna (zmiany chorobowe) i jest cacy jakiś czas, ale przed okresem albo w stresie i tak mi coś wywala. Polecam dermatologa (ale jakiegoś sprawdzonego żeby ci nie narobił masakry albo nie przesuszył skóry, albo ginekologa-endokrynologa) A tymczasowo mozesz smarować stany zapalne Tribiotic-iem, detromecyną, benzacne albo Sudocrem. Trybiotic i Detromecyna to antybiotyki wyciagną na powierchnię Dziada a Benzacne , Sudocrem mają działanie zasuszające. Może tez być Acne_derm ale to bardziej na plamy po trądzikowe.



Nie załamuj się droga Madame będzie dobrze !!!WSPÓLNYM SIŁAMI KOSZALIN ZAORAMY[/QUOTE]


Dzieki Panzer Kitty:cm ok:

No wlasnie mam sudocrem i nie wiem czy do tego oplaca sie dokupywac jeszcze brevoxyl. Do dermatologa wybieram sie ale dopiero w pazdzierniku... I chcialabym cos zdzialac do tej pory...

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
Tak detromecyna jest na receptę niestety, może idź do lekarza (moze masz jakiegoś znajomego) powiedz że masz problem z trądzikiem może ci przepisze. Brevoxyl ma podobny skład jak Benzacne tyle że tak strasznie nie wysuszy możesz spróbować. A brałaś jakieś suplementy diety na trądzik? Aha co do podskórnych gul to wiem jak to życie zatruwa, siedzą pod skórą i ani tego wydusić się nie da ja dopiero jak potraktuje taka gule detromecyną to mi podchodzi ropa wtedy musze przebić delikatnie to miejsce igłą i wtedy dusze ( choć wiem ze nie powinno się ) potem zostają czerwone plamy i tak w koło
A jakie suplementy polecasz? Bralam preparaty drozdzowe przez dlugi czas ale raczej nie zauwazylam poprawy. Masz cos sprawdzonego na wlasnej skorze? To podobnie do detromecyny i tribioticu dziala masc ichtiolowa chyba? Ją tez posiadam w domu.
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 09:21   #2727
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Aha , zapomniałam do przemywania buzi zamiast toniku mogę polecić srebro koloidalne

http://www.allegro.pl/item715149582_...100_300ml.html

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

Ja cały czas piję bratka. Łykałam już Merz spezial, Drożdże, Oenobiol Nieskaitelna Cera, witaminę A+E, skrzypowite etc. Na jakiś czas pomagało a potem problem wracał. Podobno dieta nie ma wpływu na trądzik, ja jednak uważam że ma. Zawsze jak zjem tłusto, albo ostro to mam pogorszenie cery. Podejrzewam,że nawet kawa mnie podrażnia
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 10:37   #2728
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
Aha , zapomniałam do przemywania buzi zamiast toniku mogę polecić srebro koloidalne

http://www.allegro.pl/item715149582_...100_300ml.html

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

Ja cały czas piję bratka. Łykałam już Merz spezial, Drożdże, Oenobiol Nieskaitelna Cera, witaminę A+E, skrzypowite etc. Na jakiś czas pomagało a potem problem wracał. Podobno dieta nie ma wpływu na trądzik, ja jednak uważam że ma. Zawsze jak zjem tłusto, albo ostro to mam pogorszenie cery. Podejrzewam,że nawet kawa mnie podrażnia
dieta ma bardzo duzy wplyw na nasza cere ! dlaego uwazajmy co jemy
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 10:54   #2729
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Liiii ma racje , jak wczoraj byłam u dermatologa to pytałam o diete powiedział mi że mam ograniczyć węglowodany zwłaszcza czekolade
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 11:03   #2730
imy
Zadomowienie
 
Avatar imy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: małopolska/ Łódź
Wiadomości: 1 491
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Coś na włosy :P Po myciu włosów spłukuje je pewną mikstura Mianowicie garnek rumianku kropla octu, kilka kropel cytryny, łyzeczka miodu Włosy potem są mięciutkie, błyszczące i łatwiej sie rozczesują na dodatek sa coraz jaśniejsze )
__________________
http://kurmanuel.blogspot.com
blog kulinarny- zapraszam
Koktajl awokado
Zupa krem z dyni
Kurczak curry z ananasem i kukurydzą












imy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:43.