Ostatnio obejrzane filmy cz. III - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-19, 22:37   #1711
izuljanka
Zadomowienie
 
Avatar izuljanka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 376
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

All about Steve - dla mnie wielkie rozczarowanie,jedyny plus Sandra Bullock,spodziewałam sie czegos fajnego ale nie wyszlo
izuljanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 22:57   #1712
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Prawo zemsty,8/10.Dobry.
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 08:36   #1713
caarolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar caarolaaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 701
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Moja wielka grecka wycieczka - 8/10, Georgia jest pilotem wycieczek podróżujących po Grecji. Spotyka ja wiele nieprzyjemnych przygód ponieważ turyści ( jak zwykle ) okazują się mało zainteresowani opowieściami pani przewodnik. Jak dla mnie bardzo lekka i fajna komedia Może nie tak śmieszna jak Moje wielkie greckie wesele niemniej jednak bardzo mi się spodobała.

Evita - 8/10, do tego filmu skusił mnie obejrzany ostatnio koncert Madonny w Argentynie a w szczególności zaśpiewane przez nią 2 piosenki - You must love me i Don't cry for me Argentina. Ale do rzeczy.Film to opowieść o Evie Peron - żonie przydenta Argentyny, kobiecie, która wiodła cudowne życie, pięła się po najwyzszych szczeblach kariery, była łącznikiem między mężem a ludźmi biednymi. Ponieważ Evita to musical ciężko było mi to obejrzeć dlatego zabieram te 2 pkt.
__________________
FC BARCELONA !! .. Més que un club ..
- why do you live?
- because I have something worth living for (...)
caarolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 09:44   #1714
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Bez mojej zgody (My Sister's Keeper) - Jak to bywa z ekranizacjami książek tak i ta ekranizacja wg mnie wypadła po porstu fatalnie, owszem film wzruszający, ale pominięto pewnien wątek z Campellem, końcówka filmu zupełnie inna niż w książce, masakra, bardzo się rozczarowałam Jedynie jestem pod wrażeniem gry Cameron Diaz i Abigail Breslin. 3/10

Vicky Cristina Barcelona - ciekawyfilm w tle z pięknymi widokami na Barcelonę Jedynie aktorki grające tytułowe bohaterki jakoś mi nie pasowały, widziałabym inne aktorki na ichś miejscu. Ale Penelope i Javier byli świetni 8/10

Kac Vegas - Świetna komedia w sam raz na weekend, uśmiałam się co nie miara oglądając ten film 10/10
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 10:02   #1715
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Coś tam oglądam, ale...
The Limits of Control. W zależności od nastawienia - dwie godziny czystej nudy z artystycznym zadęciem albo zaproszenie do wizualnie dopracowanej (rozpływam się nad niesamowitymi zdjęciami), wyrafinowanej gry z widzem pełnej symboli, niedopowiedzeń i onirycznego klimatu. W dodatku gry, którą można interpretować na 1 187 747 sposobów. Ja wybieram to drugie. Wygląda na to, że Jarmusch zabrał ze sobą Lyncha w tej podróży do Hiszpanii. I dobrze zrobił. Najlepsze filmy są jak sny, których nie jesteś pewien.
10/10 <bezgraniczny zach-wyt>
Jeszcze Julia z Tildą Swinton, czyli historia pewnego porwania. Niby nic takiego, ale to co Tilda wyczynia przed kamerą jako puszczalska alkoholiczka, to mistrzostwo. 7/10
Whatever Works. Wygląda na to, że Allen już powiedział, to co miał do powiedzenia, a teraz już tylko przynudza. Szkoda. 4/10
Ne te retourne pas,czyli o Sophie Marceau zamienionej w Monicę Bellucci. A może na odwrót? W każdym razie dobry pretekst do rozważań, która ładniejsza - Sophie, czy Monica. To chyba jednak trochę za mało na dobre kino... Marina de Van miewała lepsze momenty. 4/10
Więcej nie pamiętam

Edytowane przez Anuschka
Czas edycji: 2009-12-20 o 10:31 Powód: dopisek
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 15:52   #1716
Pani Kasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 147
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Ja Cie Kocham, a Ty Śpisz- chyba nie musze nic pisać. Postanowiłam sobie odświerzyc pamiec, a dokladnie filmik.
__________________
... Nie przejdę na zła stronę, chociażbym miała przypłacić to życiem...!

Pani Kasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 17:20   #1717
Baby Jane
Raczkowanie
 
Avatar Baby Jane
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 447
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Ojciec Chrzestny po raz setny chyba 10/10, a książka jeszcze lepsza.
Baby Jane jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-20, 17:54   #1718
adarotondo
Przyczajenie
 
Avatar adarotondo
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Dundee
Wiadomości: 23
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Potwory kontra Obcy- bajka, której niestety nawet nie streszczę. Tak bardzo się wynudziłam, że nie jestem w stanie powiedziec o co w tym chodzi. Ale kwestia gustu. Ja daję 1/10.
Świetliki w ogrodzie- poruszający, głęboki film ( może trochę, ale naprawdę tylko troche oklepany) o relacjach ojca tyrana z synem i o tym jak bezwiednie i niezamierzenie ten drugi upodabnia się do pierwszego. Polecam. 7,5/10
Mamma mia!- lekki, łatwy i przyjemny. Pomimo, iz nie gustuje w musicalach, ten ogląda się dosc miło. Minusem są na pewno umiejętności wokalne niektórych aktorów (m. in. Pierce'a Brosnana). Warto obejrzec, choćby ze względu na nieśmiertelne przeboje Abby. 6/10
The international- dośc dobrze zrobiony thriller, trzymający w napięciu. Bez rewelacji, ale w sam raz na sobotni wieczór. W stylu "Tłumaczki" (jesli ktoś oglądał). 6,5/10
adarotondo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 18:12   #1719
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
Vicky Cristina Barcelona - ciekawyfilm w tle z pięknymi widokami na Barcelonę Jedynie aktorki grające tytułowe bohaterki jakoś mi nie pasowały, widziałabym inne aktorki na ichś miejscu. Ale Penelope i Javier byli świetni 8/10

Kac Vegas - Świetna komedia w sam raz na weekend, uśmiałam się co nie miara oglądając ten film 10/10
Vicky (...) dość nudny, właściwie parę miesięcy po obejrzeniu nawet nie pamietam o czym był i czy co coś w nim chodziło? Chyba o nic
Ale rola Penelopy - ciekawa. 5/10

Kac Vegas - hehe zazwyczaj nie oglądam tak "ambitnych" filmideł, ale muszę przyznać ze ta komedyjka, choć głupia, była śmieszna 6/10
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 18:44   #1720
Pani Kasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 147
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Czego pragnie dziewczyna- przyjemny filmik familijny
Obecnie oglądam Prawdziwa historie Kota w butach i powiem szczerze, dialogi sa do bani, z reszta historia tez, temat oklepany.
__________________
... Nie przejdę na zła stronę, chociażbym miała przypłacić to życiem...!

Pani Kasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 20:24   #1721
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

wszystkie, 3 części - The Godfather, rewelacja, klasyka, warto obejrzeć, Al Pacino dał popis, film pełen napięcia i nieoczekiwanych zwrotów akcji - 10/10
Zmierzch- tematyka filmu dość ciekawa, skłoniła mnie do tego, że sięgnę po sagę i ją przeczytam w najbliższym czasie. Natomiast gra aktorska za bardzo lukrowata i sztuczna. Szczególnie Pattinson grał według mnie jedną miną. Aczkolwiek na zimowe wieczory to lekka i przyjemna rozrywka. 6/10
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-20, 21:49   #1722
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Piekielna gra 1, 2, 3
Pierwsza część rewelacyjne azjatyckie kino kryminalne, scorsese zrobił z tego kalkę i wyszła mu drętwa infiltracja, za którą dostał oskara :-(
Pozostałe części też niezłe ale moim zdaniem powinni sobie darować.

Generał Nil
rewelacyjny film, każdy polak dla którego ma znaczenie historia powinien oglądnąć ten film. Prawdziwy film historyczny w odróżnieniu od pseudo historycznego serialu Czas honoru
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 22:16   #1723
aanik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 331
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Mnie ostatnio zachwycił film 500 days of Summer . Idąc do kina nie spodziewałam się tak niebanalnej komedii romantycznej(o ile komedią romantyczną można ten film nazwać, bo w niczym nie przypominał on typowo ameryjańskich, schematycznych komedyjek miłosnych). Świetna muzyka, sceny rodem z musicalu, ciekawa historia z przesłaniem i zaskakujące zakończenie.
aanik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 22:56   #1724
alwayspecial
Raczkowanie
 
Avatar alwayspecial
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 95
GG do alwayspecial
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Weronika postanawia umrzeć-dobry film ale więcej powiem jak już przeczytam książkę
All About Steve-fuuuu
Brzydka Prawda-mega film, LOVE IT
alwayspecial jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 23:29   #1725
dotka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: St.Julians/Malta
Wiadomości: 1 124
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Oszukana- kolejny genialny film Clint'a Eastwood'a. Opisuje historie kobiety, ktorej zaginal syn, a po rzekomym odnalezieniu go okazuje sie, ze to obcy chlopiec. Walczy z pomoca pastora ze skorumpowana policja, ktora stara sie jak moze uprzykrzyc jej zycie. Oparty na faktach, naprawde poruszajacy film- 9/10

Bylismy zolnierzami- historia jednej bitwy w wojnie wietnamskiej. Film ukazuje okrucienstwo wojny, sklania do refleksci. Jednak nie jest specjalnie ciekawy ani przekonywujacy. I jak na amerykanska produkcje przystalo- w finale armia USA okazuje sie dzielna i niezwyciezona (wiem ze takie sa fakty, jezeli chodzi o doline Smierci, ale i tak zalecialo mi zanadto patetycznoscia) - 6/10.

American gangster- Historia "dobrego" gangstera czyli od zera do milionera w amerykanskim polswiatku. Facet ma niezly pomysl jak wprowadzic na (wolny) rynek kokaine w konkurencyjnych cenach. Mozna obejrzec, o ile nie lubi sie efekciarstwa a kino gangsterskie w starym stylu- 7/10.
dotka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 08:01   #1726
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Surrogates - moze być, taka bajeczka na niedzielne popołudnie 6/10
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 12:47   #1727
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Ostatnio intensywnie nadrabiam zaległości i trochę mi się nazbierało

Not another teen movie (To nie jest kolejna komedia dla kretynów)- heh film czasami aż tak kretyński, że naprawdę śmieszny. Udana parodia innych głupich filmów, trzeba mieć tego świadomość i nie brac wszystkiego na serio W swojej kategorii 6/10

Tipping the velvet (Muskając aksamit)- wszystkie 3 części obejrzałam. Dosyć śmiała, a jednocześnie niepozbawiona humoru opowieść o miłości lesbijskiej w czasach pruderyjnej, wiktoriańskiej Anglii. Emocje głównej bohaterki (swoją drogą świetnie zagranej) zarażają, cała historia może trochę przewidywalna, ale to nie ujmuje uroku całego obrazu. Ciekawa jestem książki. 8/10

Dziewczyny z kalendarza- przede wszystkim Helen Mirren zrobiła na mnie wrażenie, wow inne aktorki też, niektóre sceny wymagały trochę odwagi ogólnie historia oryginalna, zrealizowana w taki sposób, że film jest lekki, ogląda się z uśmiechem na ustach, ale w gruncie rzeczy nie jest pozbawiony akiejs tam głębi. Plus klimat angielskiej prowincji jedyny w swoim rodzaju, dla mnie 7/10

Orphanage (Sierociniec)- od poczatku spodobała mi się sama idea zrobienia horroru, gdzie akcja się dzieje w starym sierocincu, od razu nastawiałam się na duchy porzuconych dzieci i tym podobne tragedie no i to bylo, ale nie od poczatku, wiec przez jaka 1/4 film nie moglam sie wkrecic potem było już dobrze, dla zakończenia warto było przebrnąć. Ogólnie wrażenia mam pozytywne, chociaz uważam, że film jest zdecydowanie przereklamowany. 6,5/10

Egzorcyzmy Emily Rose- mało samych egzorcyzmów i Emily, dużo pani prawnik i całej reszty, ale osobiście odebrałam to na plus. Film nie jest straszny, ale daje do myślenia. Wyrok zaskakujący. 7/10

Must love dogs (Facet z ogłoszenia)- komedia romantyczna, trochę nudna, trochę śmieszna, ale przyjemna. Nic więcej się nie da napisać, 5/10

Stowarzyszenie Umarłych Poetów- warto zobaczyć, na pewno warto. Co prawda książka zdecydowanie lepsza, film mnie momentami irytował.. może dlatego, że też po cześci jest to tak jakby film o mnie? i pewnie o kazdym z nas. 8/10

Co gryzie Gilberta Grape'a- fenomenalny. Niesamowicie przygnębiający, mimo iskierki nadziei na końcu DiCaprio mnie powalił, zagrał perfekcyjnie tak trudną rolę. Do tego Depp.. 10/10
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 18:08   #1728
Pani Kasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 147
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Happy Wkręt 2- spodziewałam sie, czegos lepszego :/
__________________
... Nie przejdę na zła stronę, chociażbym miała przypłacić to życiem...!

Pani Kasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 18:57   #1729
Leara
Rozeznanie
 
Avatar Leara
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 868
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Perswazje - na podstawie powieści Jane Austen, książki jeszcze nie czytałam , ale jeśli ktoś lubi kostiumowe i takie o miłości filmy to spodoba mu się, ogólnie luźno ujęta tematyka albo ja mało uważnie oglądałam ^^ co jest możliwe. Osobiście lubię tego typu produkcje i przypadł mi do gustu. Nie jest zbyt ambitny, dlatego lepiej nie spodziewać się jakiś rewelacji, ale wart oglądnięcia. To moje zdanie.
__________________



Leara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-22, 21:31   #1730
ewelinka_111
Zadomowienie
 
Avatar ewelinka_111
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 990
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

9 kompania - film opowiada o przeżyciach młodych żołnierzy w wojnie ZSRR z Afganistanem. Jako że film jest o wojnie, to robi wrażenie. Myślę, że nikt nie chciałby przeżywać takiego piekła, a zobaczenia pewnych realiów wojny tylko nas od tego oddala. Można się pośmiać (momentami), rozżalić i porozmyślać nad losem żołnierzy oraz Afgańczyków. Myślę, że to dobry film, ale niektóre sceny są do przewidzenia. 7/10
__________________
targowisko:
książki
ciuchy

Pain is inevitable, suffering is optional.


blog kulinarny
ewelinka_111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 21:58   #1731
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Amityville wersja 2005

jako koneserka dobrych horrorow, powiem,ze ten mnie nie powalil 5/10 za wiecej dreszczyka w porownaniu do oryginalu z 1979

Spongebob the movie

jako fanka daje 10/10 xD

Taxi driver

dziwne takie-w czasie ogladania na poczatku myslalam,ze bedzie to film o byciu taksowkarzem, nastepnie,ze moze jednak o milosci a okazalo sie byc zupelnie inaczej. Zaskakujace zakonczenie. Ogolnie torche zniesmaczyla mnie koncowka filmu. Super rola De Niro, zreszta jak kazda jego rola 6/10
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 22:09   #1732
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

"Julia" - Tilda to jedna z moich ulubionych aktorek, więc film obejrzałam tylko dla niej. Nie zawiodłam się, genialna w swej roli, popis warsztatu aktorskiego na wysokim poziomie. Poza tym fabuła dość ciekawa, mało przewidywalna z zaskakującym zakończeniem. 9/10
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 14:07   #1733
nataluska175
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: ...koniec świata...
Wiadomości: 1 024
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Volver

Film obejrzalam z sentymentu do Penelope Cruz. Jest niesamowita! Film przyjemny i wzruszajacy( Penelope ma przez polowe filmu lzy w oczach), ale nie zachwycil mnie.

6/10
__________________
gdy rozczarowują nas Ci, których jesteśmy najbardziej pewni...


nataluska175 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 16:49   #1734
Pani Kasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 147
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Sekretne Okno- jak dla mnie fajny film ;D siostra nie była nim zachwycona, pewnie dlatego ze wydał jej sie nudnawy i zło wygrało. Nie ma co sie do niego zrażac :P
__________________
... Nie przejdę na zła stronę, chociażbym miała przypłacić to życiem...!

Pani Kasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 17:05   #1735
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

The Lawabiding Citizen - coś sie Gerald Butler "rozegral" ostatnio. Po bezsensownie brutalnym Gamerze w Prawie Zemsty jest inny. Zaskakujący, szokujący, wyrachowany. Bardzo dobra rola i dobre aktorstwo. Film zaskakujący, z dobrą obsada i trzymający w napięciu. Bardzo mi się podobał. 8/10


btw - Potwory kontra Obcy byly genialne, usmialam się porządnie, jak dla mnie dorównują epoce lodowcowej.
awia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 17:52   #1736
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

a ja przed chwila obejrzam Sposób na teściową
momentami śmieszne, jak zwykle happy end bla bla bla
dobre do obejrzenia dla rozluznienia
4/10
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 18:45   #1737
dioneja
Rozeznanie
 
Avatar dioneja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 909
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

"Mirrors" / "Lustra"
Że niby podobno horror? Specjalnie oglądałam po godzinie 12 w nocy. Efekt? Wybuchy śmiechem . Nie było niestety nic strasznego, nie utrzymywał napięcia i nie spełnił swojej roli jako horror. Jednak film zdobywa u mnie jednak za grę aktorską głównego bohatera. 2,5/10

"Koralina i tajemnicze drzwi"
Niby bajka dla dzieci a wydawało mi się momentami straszniejsze niż wyżej wymieniony film, który był zaklasyfikowany jako 'horror'. Bajka opowiadająca o dziewczynce która przechodząc przez małe drzwiczki w swoim domu odnajdywała jakby swoja 'drugą rodzine' która wydawała sie lepsza. Dla rozluźnienia po kilku kolokwiach i egzaminie fajna bajka . 9/10
__________________

dioneja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 19:51   #1738
caarolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar caarolaaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 701
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Martyrs. Skazani na strach - 4/10, mała dziewczynka Lucie ucieka swoim oprawcom. Po prau latach postanawia sie zemścić - zabija ich strzelając z dubeltówki. Jak dla mnie film był okropnie obrzydliwy. Zakfalifikowano go jako horror, jednak ja sama nie wiem do jakiego gatunku pasuje. Przypomina mi trochę Hostel z tym, że tutaj nie zabijano dla przyjemności tylko aby dowiedzieć sie od swoich ofiar jak jest na "tamtym świecie". Jest to mój drugi francuski "horror" i tak jak Frontiere(s) jest dla mnie niezbyt smaczny. Jak najbardziej nie polecam tefo filmu. Chyba, że miał on jakiś swój głębszy sens, którego ja niestety nie dostrzegłam.
__________________
FC BARCELONA !! .. Més que un club ..
- why do you live?
- because I have something worth living for (...)
caarolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 21:13   #1739
1264cfbd25b40f51a2184bab410ce1a999cc0a39_625ded7235d3c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 580
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Brzydka prawda- dobra znowu nastawilam sie na film z 1 smiechem na godzine, zrobionym pod publike bez zartu. i wiecie co? usmiałam sie od łez
daje 7/10
1264cfbd25b40f51a2184bab410ce1a999cc0a39_625ded7235d3c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 22:22   #1740
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość

Vicky Cristina Barcelona - ciekawyfilm w tle z pięknymi widokami na Barcelonę Jedynie aktorki grające tytułowe bohaterki jakoś mi nie pasowały, widziałabym inne aktorki na ichś miejscu. Ale Penelope i Javier byli świetni 8/10
Tak, Penelope i Javier bardzo dobrze role, a co do tytułowych bohaterek - moim zdaniem może być, raczej pasowały do granych postaci. 8-9/10
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:51.