Szampony, odżywki firmy stapiz - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-24, 10:05   #31
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Szampony, odżywki firmy stapiz

Cytat:
Napisane przez nevershoutnever Pokaż wiadomość
Hmm, tak sobie patrzę na składy produktów Stapiz z serii Sleek Line, szampon:

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Ammonium Lauryl Sulfate, Cocamide DEA, Glycereth-2 Cocoate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Hydrolized Silk, Sodium Chloride, Polyquaternium-7, Citric Acid, Glycerin, Perfum, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone, Tetresodium EDTA, Eugenol, Hexyl Cinnamal, Linalool.

Balsam:
Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Paraffinum Liquidum, Cetrimmonium Chloride, Isopropyl Mirystate, Hydrolized Silk, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Glycerin, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Parfum.

Maska:
Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimmonium Chloride, Isopropyl Myristate, Halianthus Annuus, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Hydrolyzed Silk, Butylene Glycol, Malic Acid, Prunus Amygdalus Dulcis Seed Extract, Actinidia Chinensis Fruit Juice, Citrus Aurantium Dulcis Fruit Juice, Citrus Paradisi Fruit Juice, Pyrus Malus Fruit Juice, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Alpha-Isomethyl Ionone, Eugenol, Hexyl Cinnamal, Linalool, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylaraben.

i powiem Wam, że chociaż nie znam się na składach, to tak na pierwszy rzut oka nie ma tutaj nic ciekawego poza jedwabiem (wyjątkiem jest maska, która trochę tych ekstraktów ma). Ale taki szampon i balsam to zwykłe przeciętniaczki, nie różniące się w sumie zbytnio od różnych marketowych gliss kurów i innych takich. A może się mylę? Recenzję są zaskakująco dobre i zgodne co do tego że to świetne produkty...
Może właśnie w tym jedwabiu tkwi całe "dobro" Jak wiadomo jedwab ma właściwości wygładzające, dla mnie to już bardzo dużo.

W końcu zamówiłam na Allegro i maskę, i szampon z jedwabiem. Po pierwszym użyciu jestem bardzo zadowolona. Użyłam obu na raz, więc nie wiem jakie efekty można osiągnąć pojedynczo. W każdym razie moje włosy są miękkie, gładkie, delikatne i efekt jest DUŻO lepszy niż po również słynnej masce Gloria.

Myślę, że ciężko będzie mi ocenić właściwości regeneracyjne na dłuższą metę, ponieważ poza maską Stapiza kupiłam również dwie z Kallosa i zamierzam stosować naprzemiennie (jeśli tamte okażą się równie przyjemne )
__________________


etorebkowy kod się zmył

Edytowane przez gaga87
Czas edycji: 2009-11-24 o 10:21
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 12:12   #32
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Szampony, odżywki firmy stapiz

poszukajcie u fryzjerów ja zakupiłam u mojej fryzjerki, która nie używa drogich produktów, a zauważyłam u niej szampon Sleek Line ze Stapiza, więc zapytałam czy mogę zamówić maskę z tej firmy. Z serii Sleek Line jest wersja normalna, na kolor i na objętość. Ja mam Color non-stop 1000ml, który bardzo dobrze się sprawdza ^^ mieszam ją z glorią.
Dość popularny jest szampon przeciwłupieżowy, który można nabyć w aptece. Ten z kotkiem
P.S Maska wydaje się lepsza poprzez wzbogacenie olejkami z owoców. Estelle w wątku o składach kosmetyków bez tajemnic, uznała po przeglądzie składu, że zapewne jest dobry.

Edytowane przez skarpetta
Czas edycji: 2009-12-12 o 12:15
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 13:17   #33
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Szampony, odżywki firmy stapiz

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
poszukajcie u fryzjerów ja zakupiłam u mojej fryzjerki, która nie używa drogich produktów, a zauważyłam u niej szampon Sleek Line ze Stapiza, więc zapytałam czy mogę zamówić maskę z tej firmy. Z serii Sleek Line jest wersja normalna, na kolor i na objętość. Ja mam Color non-stop 1000ml, który bardzo dobrze się sprawdza ^^ mieszam ją z glorią.
Dość popularny jest szampon przeciwłupieżowy, który można nabyć w aptece. Ten z kotkiem
P.S Maska wydaje się lepsza poprzez wzbogacenie olejkami z owoców. Estelle w wątku o składach kosmetyków bez tajemnic, uznała po przeglądzie składu, że zapewne jest dobry.
Wrzucisz skład tej maski do włosów farbowanych? bo jestem ciekawa czym on się różni? jakby ktoś miał skład maski do włosów cienkich to też by było fajnie jakby wrzucił
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 17:39   #34
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Szampony, odżywki firmy stapiz

Jasne
-> Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Halianthus Annuus, Cetrimmonium Chloride, Isopropyl Myristate, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Hydrolyzed Silk, Diethylhexyl 2,6-naphtalate, Butylene Glycol, Malic Acid, Prunus Amygdalus Dulcis Seed Extract, Actinidia Chinensis Fruit Juice, Citrus Aurantium Dulcis Fruit Juice, Citrus Paradisi Fruit Juice, Pyrus Malus Fruit Juice, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Limonene, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben.

Mam nadzieję, że nigdzie się nie pomyliłam.
Na opakowaniu jest napisane, że zawiela filtr UV.
Jeśli będziesz szukać różnic między zwykłą a tą, to możesz się tym ze mną podzielić
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 20:03   #35
SweetPea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 269
Dot.: Szampony, odżywki firmy stapiz

Kochane Wizażanki!
Postanowiłam kupić maskę Stapiz sleek line (tę do włosów suchych), ale straszliwie boję się jej zapachu. Lubię intensywne i słodkie aromaty w kosmetykach, ale jeśli któryś wyjątkowo mocno zajeżdża chemią, to niestety kosmetyk ląduje w koszu (tak było np. z nabłyszczaczem farouk i z kilkoma lakierami).
Z tego co wyczytałam na KWC, ta maska ma intensywny cukierkowy zapach, przypominający trochę gumę balonową. Brzmi to nieźle, jednak według niektórych recenzentek, jest on tak ohydny, że aż nie do wytrzymania. Czy mogłybyście mi napisać, czy rzeczywiście jest on tak drażniący? Czy np. w porównaniu do Kallosa Latte jest bardziej intensywny/bardziej słodki/bardziej duszący? (bo Kallosa jakoś udało mi się zaakceptować, chociaż rzeczywiście trochę za dużo sztucznej wanilii im się do niego sypnęło ).
Wiem, że to trochę głupawe pytanie, ale po składzie widzę, że polubiłabym się z tą maską. Tylko nie wiem co z tym zapachem... będę bardzo wdzięczna za jakiekolwiek sugestie.
__________________
Wszystkie kręciołki - te falujące i te sprężynujące, zapraszamy do dyskusji w wątku o naturalnych falach i lokach i do zamieszczania zdjęć w dzienniku regeneracji naturalnych fal i loków
Typ moich włosów: 3b/F/i
SweetPea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 20:43   #36
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Szampony, odżywki firmy stapiz

Cytat:
Napisane przez SweetPea Pokaż wiadomość
Kochane Wizażanki!
Postanowiłam kupić maskę Stapiz sleek line (tę do włosów suchych), ale straszliwie boję się jej zapachu. Lubię intensywne i słodkie aromaty w kosmetykach, ale jeśli któryś wyjątkowo mocno zajeżdża chemią, to niestety kosmetyk ląduje w koszu (tak było np. z nabłyszczaczem farouk i z kilkoma lakierami).
Z tego co wyczytałam na KWC, ta maska ma intensywny cukierkowy zapach, przypominający trochę gumę balonową. Brzmi to nieźle, jednak według niektórych recenzentek, jest on tak ohydny, że aż nie do wytrzymania. Czy mogłybyście mi napisać, czy rzeczywiście jest on tak drażniący? Czy np. w porównaniu do Kallosa Latte jest bardziej intensywny/bardziej słodki/bardziej duszący? (bo Kallosa jakoś udało mi się zaakceptować, chociaż rzeczywiście trochę za dużo sztucznej wanilii im się do niego sypnęło ).
Wiem, że to trochę głupawe pytanie, ale po składzie widzę, że polubiłabym się z tą maską. Tylko nie wiem co z tym zapachem... będę bardzo wdzięczna za jakiekolwiek sugestie.
Moim zdaniem on jest taki słodkawy. Jeśli chodzi o Twoje preferencje, co do zapachu, powinien się sprawdzić Zapewne uważają, że ohydny, gdyż z czasem może drażnić, bo faktycznie jest duszący.
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 22:04   #37
SweetPea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 269
Dot.: Szampony, odżywki firmy stapiz

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Moim zdaniem on jest taki słodkawy. Jeśli chodzi o Twoje preferencje, co do zapachu, powinien się sprawdzić Zapewne uważają, że ohydny, gdyż z czasem może drażnić, bo faktycznie jest duszący.
Dziękuję za błyskawiczną odpowiedź!
Zaryzykuję i kupię tę maskę w ramach odchodzenia od 'diety' bezsilikonowej, która na dłuższą metę jednak mi nie służy.
__________________
Wszystkie kręciołki - te falujące i te sprężynujące, zapraszamy do dyskusji w wątku o naturalnych falach i lokach i do zamieszczania zdjęć w dzienniku regeneracji naturalnych fal i loków
Typ moich włosów: 3b/F/i
SweetPea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-29, 22:27   #38
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Szampony, odżywki firmy stapiz

Cytat:
Napisane przez SweetPea Pokaż wiadomość
Dziękuję za błyskawiczną odpowiedź!
Zaryzykuję i kupię tę maskę w ramach odchodzenia od 'diety' bezsilikonowej, która na dłuższą metę jednak mi nie służy.
Jeśli nie jesteś pewna to kup mały słoiczek Sądzę, że do silikonów trzeba podchodzić z dystansem. Zależy jaki silikon, miejsce w składzie, i ile ich jest Umiar to podstawia, bo trzeba przyznać, że silikony są bardzo "pomocne"
P.S. Jeśli dobrze mi się zdaje, to masz kręcone włosy, więc powinnaś zważać na silikony.

Edytowane przez skarpetta
Czas edycji: 2010-01-29 o 22:30
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 07:12   #39
SweetPea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 269
Dot.: Szampony, odżywki firmy stapiz

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Jeśli nie jesteś pewna to kup mały słoiczek Sądzę, że do silikonów trzeba podchodzić z dystansem. Zależy jaki silikon, miejsce w składzie, i ile ich jest Umiar to podstawia, bo trzeba przyznać, że silikony są bardzo "pomocne"
P.S. Jeśli dobrze mi się zdaje, to masz kręcone włosy, więc powinnaś zważać na silikony.
aa... zamówiłam cały litr. Raz kozie śmierć
Jeśli chodzi o silikony, to jestem w pełni świadoma ich działania. Nie myślę sobie (tak jak dawniej myślałam), że one zregenerują mi włosy. Wiem, że cały efekt to zasługa oblepienia, jednak mam tak słabe włosy (nigdy nie były dłuższe niż do ramion, chociaż zapuszczam je właściwie cały życie), że po osiągnięciu pewnej długości nie wytrzymują i wykruszają się przy końcach (podcinanie samych końcóweczek nic nie daje, a gdybym ciachnęła wyżej, to nigdy bym ich nie zapuściła), więc wolę jednak - kosztem poluzowania skrętu, dać im ochronę przed uszkodzeniami termicznymi i mechanicznymi. Jeśli kiedyś urosną do 'linii stanika', to znów będę je myć tylko odzywką i nanosić nawilżające odżywki o króciutkich składach, bez silikonów, ale teraz każdy centymetr włosów jest cenny, więc przeprosiłam się z 'oblepiaczami'.
(Przepraszam za tego OT-a. Kiedy dotrze już do mnie ta maska, zdam tu z niej relację i napiszę jak mój nos ją przyjął ).
__________________
Wszystkie kręciołki - te falujące i te sprężynujące, zapraszamy do dyskusji w wątku o naturalnych falach i lokach i do zamieszczania zdjęć w dzienniku regeneracji naturalnych fal i loków
Typ moich włosów: 3b/F/i
SweetPea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 12:03   #40
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Szampony, odżywki firmy stapiz

Cytat:
Napisane przez SweetPea Pokaż wiadomość
aa... zamówiłam cały litr. Raz kozie śmierć
Jeśli chodzi o silikony, to jestem w pełni świadoma ich działania. Nie myślę sobie (tak jak dawniej myślałam), że one zregenerują mi włosy. Wiem, że cały efekt to zasługa oblepienia, jednak mam tak słabe włosy (nigdy nie były dłuższe niż do ramion, chociaż zapuszczam je właściwie cały życie), że po osiągnięciu pewnej długości nie wytrzymują i wykruszają się przy końcach (podcinanie samych końcóweczek nic nie daje, a gdybym ciachnęła wyżej, to nigdy bym ich nie zapuściła), więc wolę jednak - kosztem poluzowania skrętu, dać im ochronę przed uszkodzeniami termicznymi i mechanicznymi. Jeśli kiedyś urosną do 'linii stanika', to znów będę je myć tylko odzywką i nanosić nawilżające odżywki o króciutkich składach, bez silikonów, ale teraz każdy centymetr włosów jest cenny, więc przeprosiłam się z 'oblepiaczami'.
(Przepraszam za tego OT-a. Kiedy dotrze już do mnie ta maska, zdam tu z niej relację i napiszę jak mój nos ją przyjął ).
Jak Ci się nie spodoba, to radzę nie wyrzucać. Szkoda maski, a bardzo dużo osób by się za nią wymieniło, więc w razie czego to najlepiej dać na targ wizażu Skoro masz takie kruche to i tak uważam, że da się uzyskać ładny skręt z ochroną silikonową, po prostu z umiarem. A próbowałaś wzmacniać ziołami?
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 13:24   #41
SweetPea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 269
Dot.: Szampony, odżywki firmy stapiz

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
A próbowałaś wzmacniać ziołami?
Oj... ja próbowałam już prawie wszystkiego. Ziółek oczywiście też (najbardziej podchodzi mi eclipta, neem, brahmi oraz bogaty w ekstrakty roślinne Jantar Farmony, ale nawet one cudów nie czynią). Taka już uroda moich włosów. Mam to zapisane w genach. :/
__________________
Wszystkie kręciołki - te falujące i te sprężynujące, zapraszamy do dyskusji w wątku o naturalnych falach i lokach i do zamieszczania zdjęć w dzienniku regeneracji naturalnych fal i loków
Typ moich włosów: 3b/F/i
SweetPea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-10, 17:27   #42
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Szampony, odżywki firmy stapiz

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Jasne
-> Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Halianthus Annuus, Cetrimmonium Chloride, Isopropyl Myristate, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Hydrolyzed Silk, Diethylhexyl 2,6-naphtalate, Butylene Glycol, Malic Acid, Prunus Amygdalus Dulcis Seed Extract, Actinidia Chinensis Fruit Juice, Citrus Aurantium Dulcis Fruit Juice, Citrus Paradisi Fruit Juice, Pyrus Malus Fruit Juice, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Limonene, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben.

Mam nadzieję, że nigdzie się nie pomyliłam.
Na opakowaniu jest napisane, że zawiela filtr UV.
Jeśli będziesz szukać różnic między zwykłą a tą, to możesz się tym ze mną podzielić
heh w zasadzie skład jest taki sam równi się jednym składnikiem - właśnie filtrem UV (Diethylhexyl 2,6-naphtalate)
mnie znów wzięło na Stapiza zamierzam sobie zamówić litr maski Voliume i używać jak odżywki
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 19:55   #43
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Szampony, odżywki firmy stapiz

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
heh w zasadzie skład jest taki sam równi się jednym składnikiem - właśnie filtrem UV (Diethylhexyl 2,6-naphtalate)
mnie znów wzięło na Stapiza zamierzam sobie zamówić litr maski Voliume i używać jak odżywki
Czyli wychodzi na to że do moich nie farbowanych włosów na lato lepiej będzie kupić maskę do farbowanych? Byłam zachwycona tą do zniszczonych, ale chciałabym mieć coś z filtrem na lato. Myślisz że będzie dokładnie taka sama? To by było wspaniałe rozwiązanie
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 20:58   #44
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 938
Dot.: Szampony, odżywki firmy stapiz

Ja mam jedwab ze stapiza ( boski, uwielbiam go najbardziej za to,ze moje koncowki niemal przestaly sie rozdwajac ), maskę do włosów farbowanych ( świetna, naprawdę pomaga ale przez ostatnie 2 miesiace zdradzilam ja z L'oreal AR ale chyba muszę się z nią przeprosić bo L'oreal się za mocny na moje włosy zrobił ) i szampon Volume ( świetny ale po warunkiem,że stosuje się go co drugie mycie. Przy częstszym użyciu nie dawał już takiego efektu )
__________________
" Ciekawość zabiła kota, satysfakcja go wskrzesiła "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

MerriqueMayfair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 21:17   #45
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Szampony, odżywki firmy stapiz

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
Czyli wychodzi na to że do moich nie farbowanych włosów na lato lepiej będzie kupić maskę do farbowanych? Byłam zachwycona tą do zniszczonych, ale chciałabym mieć coś z filtrem na lato. Myślisz że będzie dokładnie taka sama? To by było wspaniałe rozwiązanie
powinna być praktycznie identyczna
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 14:25   #46
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamość<->Kraków
Wiadomości: 1 185
GG do anwen
Dot.: Szampony, odżywki firmy stapiz

Ja do tej pory używałam maski Sleek Line - tej pomarańczowej i byłam z niej bardzo zadowolona.
Wczoraj wypróbowałam szampon i maskę Sleek Line Volume i o ile włosy sa naprawdę wyjątkowo miękkie, gładkie i błyszczące i nawet moje bardzo zniszczone końce wyglądają o wiele lepiej, to niestety jeśli chodzi o objętość jest słabo
Rano (myję włosy wieczorem) było ok- włosów jakby więcej, ale teraz po kilku godzinach włosy są dość mocno ulizane przy głowie
Dam im jeszcze szanse oddzielnie- szampon z jakąś inną odżywką i maskę z szamponem ziołowym- mam nadzieję, że będzie lepiej
a jeśli chodzi o zapach to wolę ten pomarańczowej maski- polubiłam go
__________________
Włosomaniaczka - od 1.12.2009

od 06.2010 piję pokrzywę i olej z wiesiołka
27.10.11 -Prawo Jazdy

od 18.06.12 ćwiczę z Ewą Chodakowską

Włosy 2011-2012



Blog - Jak dbać o długie włosy?
www.anwena.blogspot.com
anwen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 18:20   #47
AnKaa_93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 90
`STAPIZ - Gdzie kupić cuda tej firmy ?`

Mam pytanie. Czy produkty firmy Stapiz otrzymam w drogerii?? Bo są to chyba produkty z salonów fryzjerskich. Chciałabym kupić maskę z jedwabiem i słonecznikiem, dostałam taką od cioci, która kupiła maskę od fryzjerki i czytałam w KWC i dużo osób miało ją opd fryzjera. Proszę o pomoc Dołączam link z tą maską . http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...lonecznika.htm
__________________
` ...Es mas que una obsesion quererte noche y dia... `

Edytowane przez AnKaa_93
Czas edycji: 2010-07-07 o 18:28 Powód: Dodanie kilku informacji
AnKaa_93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 12:50   #48
Kingulina2901
Raczkowanie
 
Avatar Kingulina2901
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 131
Dot.: `STAPIZ - Gdzie kupić cuda tej firmy ?`

W drogerii raczej nie dostaniesz, bo to maska profesjonalna. Ale poszukaj na allegro, w sklepach fryzjerskich albo u fryzjerów.
__________________
21.11.2008 <33

Włoski:

...
36cm=>luty '11
41cm=>wrzesień '11
...
60cm...


Czyli OSTRO dbamy, i OSTRO zapuszczamy
Włosomaniactwo od ~ kwietnia 2010


Kingulina2901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 18:04   #49
asiah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 12
GG do asiah
Dot.: Szampony, odżywki firmy stapiz

Zakupiłam przez allegro, będę mieć w następnym tygodniu
asiah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-28, 13:12   #50
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Szampony, odżywki firmy stapiz

Ja mam pomarańczową maskę do zniszczonych i wg. mnie jest cudowna włosy są po niej gładkie, miękkie. Ponadto przestałam uzywać prostownicy i widzę, ze przy tej masce moje włoski na prawde zaczynają na nowo zyć Jak skończyła mi się odżywka to używałam jej co mycie i nawet nie obciążała włosów przy częstszym używaniu, włosy jak zwykle myłam co 2 dni.
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 17:40   #51
201703131032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 34
Question Stapiz Sleek Line Shampoo Blond - kto używał?

Witajcie

Przetrzepałam KWC w poszukiwaniu opinii na temat tego szamponu, aczkolwiek bezskutecznie Chodzi mi o produkt firmy Stapiz "Sleek Line Shampoo Blond", który ma za zadanie niwelować żółty odcień włosów i przybliżać go ku platynie. Planuje rozjaśnianie włosów ze średniego brązu na ciemny blond i w związku z tym mam do Was pytanie. Czy któraś z Was miała styczność z tym szamponem i jakie są Wasze opinie? Czy kurczaczkowy efekt zostanie choć trochę złagodzony?
201703131032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 19:02   #52
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Szampony, odżywki firmy stapiz

ja także posiadam pomarańczową maskę do włosów sleek line, jest fantastyczna i nie przeszkadza mi jej zapach, wręcz go uwielbiam! maska oraz jedwab sprawiają, że moje włosy są gładkie i błyszczące, nie używam już zadnych innych odżywek do włosów, tylko sleeka
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 17:59   #53
livcia02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2
Dot.: Szampony, odżywki firmy stapiz

Hej laseczki !
Mam pytanie ;D
zamówiłąm na allegro szampom Stapiz 5 l .
Był on nazwany 'szampon wzmacniający'.
Otrzymałam paczke i ... okzało sie ze jest to uniwersalny szampon.
o co mi chodzi :
Na opakowaniu jest napisane:
" ...skutecznie zmywa włosy przed zabiegami fryzjerskimi..."
Czy to znaczy ze po farbowaniu włosów dziewczynom, nie bede mogła umyć im głowy tym szamopnem ??
Czy nadaje się on tylko przed zabiegiem ??
livcia02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 19:12   #54
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Szampony, odżywki firmy stapiz

Cytat:
Napisane przez livcia02 Pokaż wiadomość
Hej laseczki !
Mam pytanie ;D
zamówiłąm na allegro szampom Stapiz 5 l .
Był on nazwany 'szampon wzmacniający'.
Otrzymałam paczke i ... okzało sie ze jest to uniwersalny szampon.
o co mi chodzi :
Na opakowaniu jest napisane:
" ...skutecznie zmywa włosy przed zabiegami fryzjerskimi..."
Czy to znaczy ze po farbowaniu włosów dziewczynom, nie bede mogła umyć im głowy tym szamopnem ??
Czy nadaje się on tylko przed zabiegiem ??
nie wiem dokladnie, ale faktycznie tak moze byc. idocznie ten szampon jest mocno oczyszczajacy, pzygotowujacy wlosy do zabiegow fryzjerskich, zeby te mialy jak najlepsze dzialanie, ale juz nie jest to szampon odpowiedni po tychze zabiegach. moze niech inne osoby sie wypowiedza, to jest tylko moje odczucie
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 12:26   #55
8d6bb8e295b6f8a6661e98cda8040e22ff42086f_6577a3bfbbbd4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 526
Dot.: Szampony, odżywki firmy stapiz

Ja podobnie jak poprzedniczka sądzę, że po prostu dobrze oczyszcza z brudu, sebum, kurzu, środków stylizujących, silikonów przed farbowaniem itp. rzeczami Po farbowaniu pewnie też można używać, ale trzeba się z tym liczyć, że pewnie farba będzie szybko schodzić, bo takie szampony zawierają silne detergenty i 'zdzierają' z kłaczków co się da, więc do codziennego mycia raczej się nie nadaje, bo podrażni Raz na tydzień do gruntownego oczyszczania byłby wskazany
Jeżeli chodzi o pytanie z tematu-ja uwielbiam tę firmę Kocham ich maski; włosy są po nich jedwabiste, lśniące i nawilżone i cudnie pachną Zawierają sporo ekstraktów owocowych, które działają cuda z włosami oraz jedwab Mam też szampon, który fajnie z nimi współgra i planuję zakup balsamu
8d6bb8e295b6f8a6661e98cda8040e22ff42086f_6577a3bfbbbd4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:48.