Patenty na bycie NAJ - cz. II - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-13, 19:52   #2941
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

tusiu ja za swój słoiczek zapłaciłam 12.99, sprawdzę jeszcze ile ma ale wydaje mi się, ze 200 ml


Winyl
kilka prodktów radical jest na dozie,
są ampułki, ale nie widziałam tych o których pisała Ania.
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga

Edytowane przez Ag4
Czas edycji: 2010-08-13 o 20:03
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 20:04   #2942
Drippy
Wtajemniczenie
 
Avatar Drippy
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 006
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Amira_ Pokaż wiadomość
Jeśli chcesz przytyć (zdrowo przytyć) to ja polecam orzechy, miód, wszelkie ziarenka (dyna, słonecznik), duuużo białka i posiłki co 2 godziny. W tamtym roku mieszkała u mnie koleżakna i ja ją upasłam właśnie na takiej diecie. Przybrała 7 kg w dwa miesiące
Aaa dzięki dzięki dzięki Znaczy, wiem, że to nie do mnie, ale przeczytałam i na pewno mi się strasznie przyda, także


Oh, coś ostatnio się tu mało udzielam, bo ogólnie nie mogę się połapać za bardzo Trudno w tym wszystkim wynaleźć jakieś patenty Oczywiście nie narzekam, tylko tak mówię, bo wątek jest super! Ja jeszcze nie skończyłam przeglądać pierwszej części, bo... Po prostu stanęłam, za dużo tego Ale wrócę do przeglądania na pewno.


/Mam nadzieję, że mnie nie zabijecie, ale się spytam, bo rozmawiałyście o Glorii do włosów: Orientujecie się gdzie najbliżej Opola jest jakiś Auchan?
Drippy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 20:11   #2943
Leae
Rozeznanie
 
Avatar Leae
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 794
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Drippy Pokaż wiadomość
/Mam nadzieję, że mnie nie zabijecie, ale się spytam, bo rozmawiałyście o Glorii do włosów: Orientujecie się gdzie najbliżej Opola jest jakiś Auchan?

Nabliżej chyba w Raciborzu.
Leae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 20:42   #2944
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
Amira_ świetne patenty

Przyszedł mi dzis zamówiony krem nawilzajacy fitomed polecany kilka stron wczesniej wiec bede testwac zamowilam tez zel do mycia twarzy a pozatym jest pozytywnie zaskoczona szybkoscia wysylki,dobrego opakowania i az 4 próbek
Też mam zamiar złożyć zamówienie na Fitomedzie. Zamówiłaś tylko te dwie rzeczy? Ile czekałaś na przesyłkę? Rozumiem, że jesteś zadowolona? Daj znać jak będziesz w trakcie testów, bo jestem ciekawa

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia. I nie wiem czy wszyscy mają ten problem czy to tylko moja zmowa? Właściwie nawet nie ciemnieją tylko czerwienieją. Czasami mam wrażenie że moja buzia ma kolor buraka. Nie wiem co jest tego przyczyną.


Jeśli będziesz chciała to przy okazji kupię ( nie jestem w Auchan często bo jest na peryferiach miasta ) i Ci wyślę Glorię




Ale fajna, różnorodna dieta! Super!

właśnie podjadam pestki dyni i rodzynki


Muszę poczytać o tym serum Aha z bu, może się skuszę przy okazji następnego zamówienia


EDIT: właśnie siedzę z koksem na włosach

EDIT 2: weszłam na stronkę bu, ale nie mogę znaleźć tego serum podrzucisz linka?

EDIT 3: ooo mam, chodzi Ci o to migdałowe? szukałam w sera do twarzy a to bylo w dziale produkty z kwasami
Dzięki za chęć pomocy, ale niebawem przeprowadzam się do większego miasta i na pewno będę miała dostęp do Glorii i nie tylko
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 20:48   #2945
Bruja
Rozeznanie
 
Avatar Bruja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ciemna strona księżyca
Wiadomości: 721
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez tusia13pl Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj w sklepie ze zdrową żywnością i pytałam się o olej kokosowy. I był, ale 200 ml kosztowało 20 zł i wydawało mi się, że to drogo, więc nie kupiłam. I teraz chciałam się upewnić czy dobrze zrobiłam.
Raczej dobrze . Mój ma 500ml i kosztował 28zł.
__________________
Kot składa się z:
materii, antymaterii i fanaberii
Bruja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 20:52   #2946
gad
Rozeznanie
 
Avatar gad
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 726
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

z fitomedu mialam to

http://www.fitomed.pl/lawendowy-plyn.../?idt=16&idk=6

i bylo fajne, nie wiem czy sobie jeszcze raz nie zamowie


a cena tego kokoska wydaje mi sie normalna w sumie..
__________________
Wymienię nowy zestaw Dax Cosmetics,2kremy+2peeling i+maseczka

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=504842

gad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 21:03   #2947
fanusia92
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 756
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Hej ;* ja się przyłączę

w wakacje przebrnęłam przez 2 całe wątki <ufff>
Wątek /wątki/ genialne!
Zebrałam-wypisałam sobie takie dla mnie najciekawsze wasze patenty i postanowiłam, że wkleję je tutaj -taka szybka ściąga dla tych, którym się nie chce czytać ponad 200 stron [ ale mimo wszystko żałujcie, bo warto! ]

Ogólne:
Żel aloesowy Paloma
CERKODERM 15 - 15% krem mocznikowy z kwasem mlekowym.
Epikrem
balsam isana z mocznikiem
SQUAMAX
Oxedermil
FILTRY - do ciała i twarzy, (ubóstwiam jasną karnacje) Do twarzy używam LRP lub Hyseac- Uriage, na ciało Babydream SPF 50, skóra jest chroniona, wolniej się starzeje itp. itd., ale do tego trudno przekonać


siemię lniane
Olejek rycynowy
peeling kawowy
peeling solny
peeling z zielonej herbaty
peeling z bromelią- -kapsułki Ananas NaturKaps zawierające bromelaine, używane jako peelingu enzymatycznego (rozłupać kapsułkę i nałożyć na skórę)
Witamina A

Na podrażnienia:
A-Dermę Dermalibour albo Tormentiol, Sudocrem
na wrastające włoski po depilacji-masc clotrimazol

Włosy:
eclipty to: Bhringraj, False daisy, Maka, Mahakanni, Eclipta prostrata

zwykła rzepa warzywko, stosuje w sezonie letnim najczęsciej tak lipiec -wrzesień,ale można kiedykolwiek(w supermarketach są cały rok),zcieram jedną lub jak bardzo duża to połówkę na tarce o drobnych oczkach i wyciskam z niej sok który mieszam z odrobiną balsamu do włosów CAPITAVIT z Herbapolu (nazywa się balsam ale jest to etanolowy wyciąg ziołowy -alkohol pozwala cennym składnikom przeniknąć do cebulek włosów,na moich tłustych włosach się sprawdza) na to woreczek foliowy pochodzić z godzinę (uwaga szczypie na początek tzn. że działa )potem umyć jak zwykle.

płukanie włosów w płukance octowej (woda + ocet), lub dowolnej płukance ziołowej, np. rumiankowa, szałwiowa w zależności od potrzeb włosów


olej z korzenia łopianu do skóry głowy, bardzo dobrze odżywia, wyrastają nowe, małe włoski


Artiste- opakowanie jest koloru stalowego, z różową naklejką, jest na niej napisane : odżywka intensywnie regenerująca; keratyna, naturalny jedwab, gliceryna i pantenol; odbudowuje, odżywia, nawilża

Szampon Jantar
Keratyna
nafta kosmetyczna do włosów
maskę np. Gloria i Venita kallossa i oleju z pestek winogron i migdalowego.. i batiki; Kaaral
spray liliputz
olejek Himalaya
Olejek kokosowy
Aloevit, płyn do włosów
-olejek rozmarynowy: na skalp- przyspiesza porost włosów, rosną nowe włoski, pobudza krążenie krwi, można robić też inhalacje lub wcierać rozcieńcozny na bóle mięsni i stawów
szampon z chininą Klorane; biostymina –na wypadanie włosów



Twarz:
wierzbownice –herbatki / dziala podobno na cere i skore glowy, ogranicza przetluszczanie wlosow i wydzielanie sebum na twarzy./
Aspirynowa maska i tonik
maseczka ze spiruliny
oczar wirginijski. ja stosuje w sprayu i w zelu. poki co ( odpukac) wyleczyl mi buzie..
Olej z kocanki i rokitnika na czerwone ,pęknięte naczynka. Wyrównuje koloryt
Dermogal Kapsułki
SREBRO KOLOIDALNE
olejek laurowy na "niespodzianki" na twarzy w formie krostek..
- od niedawna "moją miłością" jest glinka marokańska Ghassoul, którą oczyszczam włoski oraz stosuję na twarz jako maseczka.. w życiu nie miałam tak gładkiej, oczyszczonej i nawilżonej skóry.. uwielbiam !
- również maseczka na twarz : miód + olej sezamowy + masło shea czyni cuda! rewelacyjnie nawilża

Codziennie albo co 2 dni tonik Lysanel wieczorem- cudownie rozjaśnia skórę (ale uwaga - nie dla naczynkowców
Woda termalna
tonik do twarzy z ziół: np. rumianek, szałwia
jeśli mamy dostęp do świeżej papai lub ananasa - okładamy plastrami twarz- świetny peeling enzymatyczny
borasol –uważać raczej
micelarny płyn prosensil z plante system
glinka zielona Argiletz
tonik z octu jabłkowego

na nosie wagry, WIELKIE, smarowalam isotrexinem, tak pozadnie, dwa razy dziennie i wagry wychodzily w oczach!
naturalny balsam copaiba z mazideł
- humektan
- linoderm acne
- oeparol
-ziaja med
- oleje- z wiesiołka np, albo jojoba
na syfki olejek herbaciany pasta lassari , kawałek husteczki namoczonej w wodzie utlenionej przyklejony na gulę -która nie chce dojrzec czasem też mieszam odrobinkę glinki z wodą utlenioną i też kładę na takiego delikwenta
6.wodą utlenioną zmieszaną z kwaskiem cytrynowym staram się wybielić przebarwienia
7.tonik z octu jabłkowego do tego wit.B5,B3 HA zależy co mam w domu
Papka Jadwigi!

Ciało:
parafina lub gliceryna: do kupienia w aptece za 2 zł jedna, nałożyć warstwę na stopy lub dłonie, założyć skarpetki lub rękawiczki i iść spać
moczenie dłoni w ciepłym mleku zmieszanym z oliwą
na ładnie wyglądający dekolt: "wyrzeźbienie" biustu pudrem brązującym


kryształ ałunu Super Deo Reutter'a
na cellulitis:maska z oliwy kawy cynamonu imbiru i spirytusu cudo!!
Gąbka syrena
: szklanka mleka przegotowanego mocno ciepłego i szklanka naparzonej herbaty z rumianku,wlej rumianek do mleka, calosc powinna byc mocno ciepła, mocz w tym rece ok 20 min

Dieta:
sok z łopianu i z brzozy
• Woda
• Zielona herbata
• Pokrzywa
• Woda z cytryną
• Błonnik
• Skrzyp
• Witamina a+e
• Cynk
• Witamina C
wapn musujacy
- zielona i czerwona herbata - codziennie
- lecytyna, sprzyp, witamina e codziennie.

-kapsułki firmy GAL: Dermogal A+E, witaminy do twarzy, (mogą zapychać twarz), można użyć do włosów lub paznokci, kapsułki keratynowe do paznokci i inne
-MSM - suplement diety dla sportowców dobry do tłustej cery, ogranicza przetłuszczanie
-picie drożdży, na włosy, skórę i paznokcie
-preparat Salfazin z cynkiem (suplement), na prawdę dobry ze względu na dużą ilość cynku, które reguluje gruczoły i działa na włosy, skórę, paznokcie, dodatkowo zawiera inne witaminy
-Guarana - w tabletkach, w herbacie- pobudza do działania jak kawa
-MOCZNIK - na mega przesuszoną skórę, twarde łokcie, pięty, przebarwienia, rozstępy, rogowaciejącą, łuszczącą się skóre, gotowy w kremie (np. Oxedermil) lub dodawanie 100% mocznika (np. z mazideł.com) do kremów

lecytyna na pamięć i koncentrację, np. Lecytyna 1300 NaturKaps (polecam), Vita Buer lecitin


Przejrzałam ceny spiruliny i wychodzi najtańsza z gala właśnie ( ok 15-16 zł za 100 tab) z walmarku koeztuje ok 18 zł za 30 tab.


Zrobilam fajna odzywke do rzes !

-keratyna hydrolizowana z mazideł
-olejek rycynowy
-rozgnieciona tabletka capivit A + E
-kilka kryształków alg.







Dziewczyny - co do początkujących z minerałkami - też zaczęłam w marcu. Polecam stronę jednej z wizażynek: Cathy : http://mineralnekosmetyki.pl/2009/12...yki-od-postaw/
oraz oczywiście wizaż.pl
Ja własnie jestem na etapie kończenia testowania próbeczek minerałków . Byłam zmuszona zamówić sobie wszytskie odcienie z EDM, bo oczywiście praktycznie żaden mi nie pasował ;P ale na szczęscie po wielkim wysiłku dopasowałam ;P masakra - ja i moja niesforna twarz xD

Edytowane przez fanusia92
Czas edycji: 2010-08-13 o 21:12
fanusia92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-13, 21:14   #2948
Amira_
Wtajemniczenie
 
Avatar Amira_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 397
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Raz/Kilka razy w tygodniu

i o włoskach troszeczkę

Twarz
- maseczki co drugi dzien na zmiane - The Sanctuary maseczka oczyszczajaca Bardzo dobra. Nie szukam innej od kiedy ja poznalam. Swietnie oczyszcza pory, zamyka je i nie ma po niej uczucia sciagniecia a wrecz lekkie nawilzenie. Czego chciec wiecej.
Petal Fresh maseczka nawilzajaca aloes i ogórek. (nie ma jej na tej stronie) Fajniutka jest. Nadaje sie do zwyczajnego nawilzania i odswierzenia cery. Stosuje ja zawsze po pillingu mechanicznym. Gdbym np spalila sie na sloncu to raczej nie dala by rady.
maseczka Garnier z wit A i C. Lubimy sie. Buzka po niej jest promienna, nawilzona a koloryt ujednolicony. Mój niezbednik przed impreza Jedyna wada jest taka ze mozna ja kupic (przynajmniej u mnie w miescie) tylko w saszetkach.
- peelingi Ziaja peeling gommage Bardzo fajny i delikatny ale bez masazu twarzy (okolo 7 minut) nie dziala. Po nim mam wrazenie ze moje minimalne zmarszczki mimiczne sa wygladzone Stosuje go 1-2 razy w tygodnu. The Sanctuary Rozgrzewajaca mikrodembrazja Bardzo fajny peeling. Wydaje sie byc zbyt drobny ale przy rególarnym stosowaniu spisuje sie swietnie. Ma dzialanie rozgrzewajace i mam wrazenie ze znacznie przyczynil sie do zmniejszenie moich zaskórników. Stosuje go dwa razy w tygodniu na twarz, dekold i szyje. Wykonuje nim pieciominutowy masaz. Dax Cosmetics peeling gruboziarnisty Jest to dosc drastyczny produkt. Drobinki sa duze i dosc ostre. Nie mniej jednak buzka po nim piekna, gladka jak pupka niemowlecia. Stosuje go 2-3 razy w miesiacu i tylko wtedy gdy nie mam zadnego prycholka (coby go nie rozranic). Jest bardzo wydajny i tani (w grudniu 2009 placilam za niego 8zl, jeszcze ma cene na sobie )
- inne zabiegi 1) W weekend robie sobie zabiego tonikowe. Przygotowuje tonik z wody i soku z cytryny(mniej wiecej 2 lyzeczki od herbaty na pól szklanki wody) Taki tonik pieknie rozjasnia twarz i leczy zaskórniki. Ja wlewam sobie go do buteleczki z atomizerem i spryskuje twarz, szyje i dekold, czekam chwile i lekko osuszam ja recznikiem papierowym. Robie to 3-4 razy dziennie. 2) Kiedyś przemywałam buzie mlekiem krowim. Twarz po nim była piękana, jednolita i gładka . Teraz nie mam mleka w domu więc nic z zabawy w Kleopatre

Cialo
- peeling - 2 razy w tygodniu. Uzywam pillingów przypadkowych ale wazne jest dla mnie by nie tluscily i byly dosc brutalne. Obecnie uzywam St. Ives Morelowy peeling gleboko oczyszczajacy Jestem z niego bardzo zadowolona. Bardzo zaskoczyl mnie wydajnoscia
- celulit - 2 razy w tgodniu nie nakladam balsamu na uda, posladki i brzych. W te miejsca nakladam Nivea Body, Good-bye Cellulite Pisalam wyzej ze nie mam praktycznie celulitu. To fakt. Pokonala dziada zima 2009 a ten preparat stosuje zapobiegawczo i niejako z przyzwyczajenia
- opalanie - nie opalam się na słońcu ale lubie być lekko opalona więc stosuje samoopalacze. Samoopalacz nakładam raz w tygodnu (czasami dwa razy) dzień po peelingu. Obecnie mam St. Moriz w sprayu. Daje bardzo ładną złotawą opalenizne. Stosowałam też St.Tropez w musie i był świetny ale dość drogi jak dla mnie. Na korzyść Moriza przemawia nie tylko cena (3Ł) ale odcień opalenizny i trwałość koloru. Jeśli ktoś woli bardziej oliwkowe odcienie Tropez będzie lepszy.

Włoski
Muszę powiedzieć że mam fioła na punkcie swoich włosów. Staram się o nie bardzo dbać itd ale hmm nie pozwala dotykać ich nikomu innemu oprócz TZa i mojej znajomej fryzjerki (znam ją od dziecka).
- nie chodzę spać z mokrymi włosami, suszarkę używam od wielkiego dzwonu (raz/ dwa razy na miesiąc)
- rozczesuje włosy tylko grzebieniem i to takim dość rzadkimi i grubymi zębami.
- co jakiś czas płukam włosy naparem z szałwi (nie przytłuszczają się po nim) i pokrzywy
- nie używam cienkich gumek do włosów (bardzo łamią włosy) i nie spinam ich nigdy na sztywno. Obecnie mam dość krótkie (ściełam by je zregenerować od podstaw) więc wcale ich nie związuje
- zawsze nakładam jedwab na mokre włosy (sałą długość). Czasami pod jedwab nakładam olejek rycynowy
- olej kokosowy - nakładam go zawsze na noc z piątku na sobotę. Zmywam go dopiero rano. Włosy zabezpieczam czepkiem kompielowym (takim którego używa się by nie zamoczyć włosów pod prysznicem, nie takim na basen) by nie ubrudzić poduszki. Zaraz po nałożeniu oleju wmasowuje go w skalp i nakładam na głowe ciepły ręcznik.
- raz/dwa razy w tygodniu nakładam na umyte włosy sok z cytryny. Trzymam tak 10 minut i spłukuje go zimna wodą. Swietnie zamyka łuski i nałbyszcza. Zauważyłam że ma wpływ na trwałość koloru farby
- latem stosuje spray ochronny z filtrem. W tym roku nie kupiła żadnego bo u mnie nie ma lata ciagele pada.
- ograniczam do minimum kosmetyki pielęgnacyjne. Kiedyś miałam 5 masek w łazience i strasznie zniszczone włosy. Dziś praktycznie używam tylko oleju z kokosa, olejku rycynowego i naturalnych szamponów a włoski mam cacy


honey1012
Dziękuje Miło mi że docztałaś do końca

Drippy Proszę bardzo

Ag4 A pomyśleć że kiedyś myślałam że zdrowe jedzenie jest niesmaczne i monotonne Wcinaj pestki i rodzynki na zdrowie. Orzechów też sobie nie odmawiaj

fanusia92 Jestem Ci megaśnie wdzięczna za to zestawieni Musiałaś się nad nim nieżle napracować Dziękuje
__________________
Amira_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 21:28   #2949
fanusia92
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 756
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

w ogóle dziewczyny , mam dużo próbek podkładów mineralnych z róznych firm [ z edm wszytskie odcienie, z innych po kilka sztuk], jakby ktoras chciała to chętnie jakoś tanio odsprzedam.[nie wiem czy mogę tak proponować sprzedaż-czy to zgodne z regulaminem, jeżeli nie to proszę mnie upomnieć/skasować post] już stestowałam to co miałam stestować i po co mają niepotrzebnie leżeć
fanusia92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 21:30   #2950
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez gad Pokaż wiadomość
z fitomedu mialam to

http://www.fitomed.pl/lawendowy-plyn.../?idt=16&idk=6

i bylo fajne, nie wiem czy sobie jeszcze raz nie zamowie


a cena tego kokoska wydaje mi sie normalna w sumie..
A jakie dawało efekty? Mam mgiełkę tonizującą YR, ładnie pachnie, odświeża, zabierałam ją ze sobą na plażę, idealnie nadaje się na upały. Stosowałam ją zamiast toniku i dobrze się spisywała.

Cytat:
Napisane przez fanusia92 Pokaż wiadomość
Hej ;* ja się przyłączę

w wakacje przebrnęłam przez 2 całe wątki <ufff>
Wątek /wątki/ genialne!
Zebrałam-wypisałam sobie takie dla mnie najciekawsze wasze patenty i postanowiłam, że wkleję je tutaj -taka szybka ściąga dla tych, którym się nie chce czytać ponad 200 stron [ ale mimo wszystko żałujcie, bo warto! ]

Ogólne:
Żel aloesowy Paloma
CERKODERM 15 - 15% krem mocznikowy z kwasem mlekowym.
Epikrem
balsam isana z mocznikiem
SQUAMAX
Oxedermil
FILTRY - do ciała i twarzy, (ubóstwiam jasną karnacje) Do twarzy używam LRP lub Hyseac- Uriage, na ciało Babydream SPF 50, skóra jest chroniona, wolniej się starzeje itp. itd., ale do tego trudno przekonać


siemię lniane
Olejek rycynowy
peeling kawowy
peeling solny
peeling z zielonej herbaty
peeling z bromelią- -kapsułki Ananas NaturKaps zawierające bromelaine, używane jako peelingu enzymatycznego (rozłupać kapsułkę i nałożyć na skórę)
Witamina A

Na podrażnienia:
A-Dermę Dermalibour albo Tormentiol, Sudocrem
na wrastające włoski po depilacji-masc clotrimazol

Włosy:
eclipty to: Bhringraj, False daisy, Maka, Mahakanni, Eclipta prostrata

zwykła rzepa warzywko, stosuje w sezonie letnim najczęsciej tak lipiec -wrzesień,ale można kiedykolwiek(w supermarketach są cały rok),zcieram jedną lub jak bardzo duża to połówkę na tarce o drobnych oczkach i wyciskam z niej sok który mieszam z odrobiną balsamu do włosów CAPITAVIT z Herbapolu (nazywa się balsam ale jest to etanolowy wyciąg ziołowy -alkohol pozwala cennym składnikom przeniknąć do cebulek włosów,na moich tłustych włosach się sprawdza) na to woreczek foliowy pochodzić z godzinę (uwaga szczypie na początek tzn. że działa )potem umyć jak zwykle.

płukanie włosów w płukance octowej (woda + ocet), lub dowolnej płukance ziołowej, np. rumiankowa, szałwiowa w zależności od potrzeb włosów


olej z korzenia łopianu do skóry głowy, bardzo dobrze odżywia, wyrastają nowe, małe włoski


Artiste- opakowanie jest koloru stalowego, z różową naklejką, jest na niej napisane : odżywka intensywnie regenerująca; keratyna, naturalny jedwab, gliceryna i pantenol; odbudowuje, odżywia, nawilża

Szampon Jantar
Keratyna
nafta kosmetyczna do włosów
maskę np. Gloria i Venita kallossa i oleju z pestek winogron i migdalowego.. i batiki; Kaaral
spray liliputz
olejek Himalaya
Olejek kokosowy
Aloevit, płyn do włosów
-olejek rozmarynowy: na skalp- przyspiesza porost włosów, rosną nowe włoski, pobudza krążenie krwi, można robić też inhalacje lub wcierać rozcieńcozny na bóle mięsni i stawów
szampon z chininą Klorane; biostymina –na wypadanie włosów



Twarz:
wierzbownice –herbatki / dziala podobno na cere i skore glowy, ogranicza przetluszczanie wlosow i wydzielanie sebum na twarzy./
Aspirynowa maska i tonik
maseczka ze spiruliny
oczar wirginijski. ja stosuje w sprayu i w zelu. poki co ( odpukac) wyleczyl mi buzie..
Olej z kocanki i rokitnika na czerwone ,pęknięte naczynka. Wyrównuje koloryt
Dermogal Kapsułki
SREBRO KOLOIDALNE
olejek laurowy na "niespodzianki" na twarzy w formie krostek..
- od niedawna "moją miłością" jest glinka marokańska Ghassoul, którą oczyszczam włoski oraz stosuję na twarz jako maseczka.. w życiu nie miałam tak gładkiej, oczyszczonej i nawilżonej skóry.. uwielbiam !
- również maseczka na twarz : miód + olej sezamowy + masło shea czyni cuda! rewelacyjnie nawilża

Codziennie albo co 2 dni tonik Lysanel wieczorem- cudownie rozjaśnia skórę (ale uwaga - nie dla naczynkowców
Woda termalna
tonik do twarzy z ziół: np. rumianek, szałwia
jeśli mamy dostęp do świeżej papai lub ananasa - okładamy plastrami twarz- świetny peeling enzymatyczny
borasol –uważać raczej
micelarny płyn prosensil z plante system
glinka zielona Argiletz
tonik z octu jabłkowego

na nosie wagry, WIELKIE, smarowalam isotrexinem, tak pozadnie, dwa razy dziennie i wagry wychodzily w oczach!
naturalny balsam copaiba z mazideł
- humektan
- linoderm acne
- oeparol
-ziaja med
- oleje- z wiesiołka np, albo jojoba
na syfki olejek herbaciany pasta lassari , kawałek husteczki namoczonej w wodzie utlenionej przyklejony na gulę -która nie chce dojrzec czasem też mieszam odrobinkę glinki z wodą utlenioną i też kładę na takiego delikwenta
6.wodą utlenioną zmieszaną z kwaskiem cytrynowym staram się wybielić przebarwienia
7.tonik z octu jabłkowego do tego wit.B5,B3 HA zależy co mam w domu
Papka Jadwigi!

Ciało:
parafina lub gliceryna: do kupienia w aptece za 2 zł jedna, nałożyć warstwę na stopy lub dłonie, założyć skarpetki lub rękawiczki i iść spać
moczenie dłoni w ciepłym mleku zmieszanym z oliwą
na ładnie wyglądający dekolt: "wyrzeźbienie" biustu pudrem brązującym


kryształ ałunu Super Deo Reutter'a
na cellulitis:maska z oliwy kawy cynamonu imbiru i spirytusu cudo!!
Gąbka syrena
: szklanka mleka przegotowanego mocno ciepłego i szklanka naparzonej herbaty z rumianku,wlej rumianek do mleka, calosc powinna byc mocno ciepła, mocz w tym rece ok 20 min

Dieta:
sok z łopianu i z brzozy
• Woda
• Zielona herbata
• Pokrzywa
• Woda z cytryną
• Błonnik
• Skrzyp
• Witamina a+e
• Cynk
• Witamina C
wapn musujacy
- zielona i czerwona herbata - codziennie
- lecytyna, sprzyp, witamina e codziennie.

-kapsułki firmy GAL: Dermogal A+E, witaminy do twarzy, (mogą zapychać twarz), można użyć do włosów lub paznokci, kapsułki keratynowe do paznokci i inne
-MSM - suplement diety dla sportowców dobry do tłustej cery, ogranicza przetłuszczanie
-picie drożdży, na włosy, skórę i paznokcie
-preparat Salfazin z cynkiem (suplement), na prawdę dobry ze względu na dużą ilość cynku, które reguluje gruczoły i działa na włosy, skórę, paznokcie, dodatkowo zawiera inne witaminy
-Guarana - w tabletkach, w herbacie- pobudza do działania jak kawa
-MOCZNIK - na mega przesuszoną skórę, twarde łokcie, pięty, przebarwienia, rozstępy, rogowaciejącą, łuszczącą się skóre, gotowy w kremie (np. Oxedermil) lub dodawanie 100% mocznika (np. z mazideł.com) do kremów
lecytyna na pamięć i koncentrację, np. Lecytyna 1300 NaturKaps (polecam), Vita Buer lecitin


Przejrzałam ceny spiruliny i wychodzi najtańsza z gala właśnie ( ok 15-16 zł za 100 tab) z walmarku koeztuje ok 18 zł za 30 tab.


Zrobilam fajna odzywke do rzes !
-keratyna hydrolizowana z mazideł
-olejek rycynowy
-rozgnieciona tabletka capivit A + E
-kilka kryształków alg.







Dziewczyny - co do początkujących z minerałkami - też zaczęłam w marcu. Polecam stronę jednej z wizażynek: Cathy : http://mineralnekosmetyki.pl/2009/12...yki-od-postaw/
oraz oczywiście wizaż.pl
Ja własnie jestem na etapie kończenia testowania próbeczek minerałków . Byłam zmuszona zamówić sobie wszytskie odcienie z EDM, bo oczywiście praktycznie żaden mi nie pasował ;P ale na szczęscie po wielkim wysiłku dopasowałam ;P masakra - ja i moja niesforna twarz xD
O rety, ile tego!
Cerkoderm jest dostępny bez recepty? To samo pytanie odnośnie Isotreximu, ile kosztuje? Możesz napisać coś więcej odnośnie maski na cellulit? Zwalczam dziada ostrym, porządnym masażem... przy użyciu szczotki do włosów, działa, ale wystarczy kilka dni przerwy i cholerstwo znowu się pojawia. Nie mam jakiegoś ogromnego cellulitu, ale przeszkadza mi on, podobnie jak wstrętne rozstępy na udach, po prostu różowe pręgi.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 21:40   #2951
Amira_
Wtajemniczenie
 
Avatar Amira_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 397
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Ja się chętnie wymienie z jakoś dziewczyną za mineralny podkład na zasadze że ja jej kupie coś w Anglii i wyśle do PL a Ona mi wyśle ów podkład (lub ewentualnie coś innego np jakieś cudeńko z BU)

SREBRO KOLOIDALNE hmmm Koleżanka piła namiętnie do puki nie wyczyała gdzieś że dość spory odsetek ludżi może się po nim zrobić się niebieskimi. Pamiętam jej panikę
__________________
Amira_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-13, 21:47   #2952
fanusia92
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 756
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość

O rety, ile tego!
Cerkoderm jest dostępny bez recepty? To samo pytanie odnośnie Isotreximu, ile kosztuje? Możesz napisać coś więcej odnośnie maski na cellulit? Zwalczam dziada ostrym, porządnym masażem... przy użyciu szczotki do włosów, działa, ale wystarczy kilka dni przerwy i cholerstwo znowu się pojawia. Nie mam jakiegoś ogromnego cellulitu, ale przeszkadza mi on, podobnie jak wstrętne rozstępy na udach, po prostu różowe pręgi.
to zebrane patenty użytkowniczek i co najlepsze: to i tak nie wszytskie ;P ale praktycznie te ważniejsze

co do tych maści to ci nie powiem, musisz sprawdzić w aptece, albo wpisz w googlach i tak w opisach leków powinno być czy jest na recepte czy też nie, a cene [orientacyjną ] sprawdz w ofercie internetowych aptek .

co do tej 'maski na cellulit' to ci też nie powiem dokładnie-bo nie mój patent; dzisiaj włąsnie miałąm go wypróbować po raz pierwszy, ale się rodzina zjechała i nie mogłam.
ja będę robiła tak: kupiłam sobie folię taką do pakowania żywności, zrobię 'miksturę' w postaci oliwki z oliwek [bądz jakeigoś olejku] + cynamon + imbir + guarana [ma mi przyjśc z mazideł, więc pewnie z nią coś wykombinuję ] + kawa + może sok z pomarańczy /podobno na cellulit dobry? ?? / i taką mieszankę położę na uda i brzucho i się obwinę tą folią na jakaś godzinę ;P zobaczymy efekty ;P co prawda ja tam raczej póki co wielkiego cellulitu nie mam, ale sporadycznie będę sobie co jakiś czas robiła.

jeszcze się podzielę moim ostatnim 'patentem' dot. cellulitu : ostatnio pojechałam do Aqua Parku [akurat Tarnowskie Góry] z moim TŻ i wykupiliśmy sobie wejściówkę na cały dzień, także do woli korzystałam mozna było korzystać z dobrodziejstw. Byłam na saunie - 5 min sauny, wejscie do lodowatej wody x3 , potem solanka na 20 min, potem jacuzzi /ok. godziny/ i te strumienie wody co wypływają kierowałam na uda,pupę a potem od przodu na brzuch. po basenie nawilżający balsam.
na drugi dzień aż sama nie mogłam uwierzyć! takiej skóry na ciele nie miałam od daaawna!
także polecam wszystkim wizytę w Aqua Parku jako patent na piękne ciało i także relaks dla duszy
fanusia92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 21:51   #2953
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
A jakie dawało efekty? Mam mgiełkę tonizującą YR, ładnie pachnie, odświeża, zabierałam ją ze sobą na plażę, idealnie nadaje się na upały. Stosowałam ją zamiast toniku i dobrze się spisywała.



O rety, ile tego!
Cerkoderm jest dostępny bez recepty? To samo pytanie odnośnie Isotreximu, ile kosztuje? Możesz napisać coś więcej odnośnie maski na cellulit? Zwalczam dziada ostrym, porządnym masażem... przy użyciu szczotki do włosów, działa, ale wystarczy kilka dni przerwy i cholerstwo znowu się pojawia. Nie mam jakiegoś ogromnego cellulitu, ale przeszkadza mi on, podobnie jak wstrętne rozstępy na udach, po prostu różowe pręgi.
Takiej szczotki do włosów z włosia czy takiej plastikowej? Pierwsze słyszę, ale dobry pomysł .


St. Moriz w sprayu - gdzie to można kupić ? Potrzebuję dobrego samoopalacza na nogi :P.
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 22:12   #2954
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez fanusia92 Pokaż wiadomość
w ogóle dziewczyny , mam dużo próbek podkładów mineralnych z róznych firm [ z edm wszytskie odcienie, z innych po kilka sztuk], jakby ktoras chciała to chętnie jakoś tanio odsprzedam.[nie wiem czy mogę tak proponować sprzedaż-czy to zgodne z regulaminem, jeżeli nie to proszę mnie upomnieć/skasować post] już stestowałam to co miałam stestować i po co mają niepotrzebnie leżeć
Przy rejestracji zaakceptowalas regulamin, ktory naruszasz proponujac sprzedaz.
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 22:12   #2955
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Też mam zamiar złożyć zamówienie na Fitomedzie. Zamówiłaś tylko te dwie rzeczy? Ile czekałaś na przesyłkę? Rozumiem, że jesteś zadowolona? Daj znać jak będziesz w trakcie testów, bo jestem ciekawa

Tak tylko krem i żel do twarzy dlatego zaskoczyli mnie iloscia próbek (dostalam próbke kremu półtłustego,zelu do higieny intymnej,szamponu i odzywki) i jestem zadowolona tez z tego jak to opakowali bardzo szczelnie zadowolona bede jak krem mi podpasuje bo zel znam i lubie a czekalam hm we wtorek zlozylam zamowienie i przelalam kase ale dosc puzno a dzis dostalam


fanusia92 oj napracowalas sie przy zbieraniu patetnów dziekować

Amira_ kolejne świetne patenty i dało mi do myślenia to co napisalałas o włosach moze ja za duzo tego pakuje na wlosy i dziwie sie ze sie przetluszczaja i sa niefajne itd
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 22:26   #2956
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez fanusia92 Pokaż wiadomość
to zebrane patenty użytkowniczek i co najlepsze: to i tak nie wszytskie ;P ale praktycznie te ważniejsze

co do tych maści to ci nie powiem, musisz sprawdzić w aptece, albo wpisz w googlach i tak w opisach leków powinno być czy jest na recepte czy też nie, a cene [orientacyjną ] sprawdz w ofercie internetowych aptek .

co do tej 'maski na cellulit' to ci też nie powiem dokładnie-bo nie mój patent; dzisiaj włąsnie miałąm go wypróbować po raz pierwszy, ale się rodzina zjechała i nie mogłam.
ja będę robiła tak: kupiłam sobie folię taką do pakowania żywności, zrobię 'miksturę' w postaci oliwki z oliwek [bądz jakeigoś olejku] + cynamon + imbir + guarana [ma mi przyjśc z mazideł, więc pewnie z nią coś wykombinuję ] + kawa + może sok z pomarańczy /podobno na cellulit dobry? ?? / i taką mieszankę położę na uda i brzucho i się obwinę tą folią na jakaś godzinę ;P zobaczymy efekty ;P co prawda ja tam raczej póki co wielkiego cellulitu nie mam, ale sporadycznie będę sobie co jakiś czas robiła.

jeszcze się podzielę moim ostatnim 'patentem' dot. cellulitu : ostatnio pojechałam do Aqua Parku [akurat Tarnowskie Góry] z moim TŻ i wykupiliśmy sobie wejściówkę na cały dzień, także do woli korzystałam mozna było korzystać z dobrodziejstw. Byłam na saunie - 5 min sauny, wejscie do lodowatej wody x3 , potem solanka na 20 min, potem jacuzzi /ok. godziny/ i te strumienie wody co wypływają kierowałam na uda,pupę a potem od przodu na brzuch. po basenie nawilżający balsam.
na drugi dzień aż sama nie mogłam uwierzyć! takiej skóry na ciele nie miałam od daaawna!
także polecam wszystkim wizytę w Aqua Parku jako patent na piękne ciało i także relaks dla duszy
Tak, wiem, że to zebrane patenty, ale wiele rzeczy mogło mi umknąć. W takim razie zabieram się za czytanie.

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Takiej szczotki do włosów z włosia czy takiej plastikowej? Pierwsze słyszę, ale dobry pomysł .


St. Moriz w sprayu - gdzie to można kupić ? Potrzebuję dobrego samoopalacza na nogi :P.
Pomysł zaczerpnięty od innej Wizażanki, która w ten sposób pozbyła się cellulitu. Jednak należy uważać, ponieważ można nabawić się pękniętych naczynek bądź nawet siniaków (osoby ze skórą naczynkową powinny wykonywać masaż bardzo ostrożnie albo w ogóle jego zaprzestać)
Używam szczotki plastikowej w kształcie kuli The Original Kurl*Mi Brush. Kupiła ją moja mama i w żadnym polskim sklepie jeszcze nigdy takiej nie widziałam. Dzięki temu, że jest kulista masuje się o wiele łatwiej. Masaż wykonuję od dołu, żeby poprawić krążenie, dosyć mocno, żeby skóra się zaczerwieniła, ale nie bez przesady (raz nabawiłam się kilku siniaków i stwierdziłam, że zbyt hardkorowo podeszłam do masażu, zwłaszcza, że mam tendencję do pękających naczynek)
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię

Edytowane przez paula-zla
Czas edycji: 2010-08-13 o 22:27
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 10:54   #2957
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
A jakie dawało efekty? Mam mgiełkę tonizującą YR, ładnie pachnie, odświeża, zabierałam ją ze sobą na plażę, idealnie nadaje się na upały. Stosowałam ją zamiast toniku i dobrze się spisywała.



O rety, ile tego!
Cerkoderm jest dostępny bez recepty? To samo pytanie odnośnie Isotreximu, ile kosztuje? Możesz napisać coś więcej odnośnie maski na cellulit? Zwalczam dziada ostrym, porządnym masażem... przy użyciu szczotki do włosów, działa, ale wystarczy kilka dni przerwy i cholerstwo znowu się pojawia. Nie mam jakiegoś ogromnego cellulitu, ale przeszkadza mi on, podobnie jak wstrętne rozstępy na udach, po prostu różowe pręgi.
Cerkoderm jest dostępny bez recepty mam go w domciu ale niestety ma dużo zapychaczy w składzie...
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 12:40   #2958
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Amira_ Pokaż wiadomość
Ja się chętnie wymienie z jakoś dziewczyną za mineralny podkład na zasadze że ja jej kupie coś w Anglii i wyśle do PL a Ona mi wyśle ów podkład (lub ewentualnie coś innego np jakieś cudeńko z BU)
Przy okazji następnego zamówienia z BU mogę Ci coś wziąć
Napalaiłam się (przez Ciebie! ) na to serum aha, chciałam je kupić na jesień, takok października tylko nie wiem czy będzie jeszcze skoro to limitowanka

Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
Tak tylko krem i żel do twarzy dlatego zaskoczyli mnie iloscia próbek (dostalam próbke kremu półtłustego,zelu do higieny intymnej,szamponu i odzywki) i jestem zadowolona tez z tego jak to opakowali bardzo szczelnie zadowolona bede jak krem mi podpasuje bo zel znam i lubie a czekalam hm we wtorek zlozylam zamowienie i przelalam kase ale dosc puzno a dzis dostalam

ooo jak fajnie!
Uzywam właśnie szamponu ziołowego z fitomedu i jest bardzo fajny
Dobrze, że przesyłka jest porządnie zapakowana. Niedawno zamówiłam sporo kosmetyków z YvesRocher, niestety paczka przyszła cała mokra, większość musiała się wylać. Oczywiście odmówiłam przyjęcia. Już nic od nich nie zamówię
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 12:51   #2959
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Jej, dziewczyny, wy musicie być boginiami. Ja chyba zawsze będę pasztetem (

ech, no nic, fanusia - kapitalna ściąga. Mam właściwie podobną, ale Twoja - to swietne uzupełnienie mojej :P
Muszę koniecznie wypróbować Twojej receptury - maski na cellulit.
dziewczyny, chciałabym was zapytać o olej kokosowy... Bo moja koleżanka stosuje taki: http://helfy.pl/olej-kokosowy - czy lepiej kupić sobie vatikę...?

Ja na włosy zaczynam stosować również żel lniany

Muszę znowu pochwalić aloes. Znaczna poprawa po 2 dniach, do tej pory zbieram szczękę z podłogi :P że to tak szybko działa!
Jakiś szybki patent na wągry i zaskórniki?
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-14, 13:06   #2960
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

tusiu sprawdziłam. Mój słoiczek ma 200 ml, kosztował 12.99.

aniu nie mów tak o sobie! Nastawienie to połowa (jak nie większość sukcesu! )

Aloes pijesz czy przecierasz twarz? co daje takie dobre efekty?

co do vatiki i oleju z helfy to nie pomogę. Nie miałam jeszcze żadnej z tych rzeczy, choć wydaje mi się ze taki naturalny powinien być lepszy niektóre vatiki mają parafinę która nie wszystkim włosom służy z tego co się kiedyś tam oierntowałam.
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 13:12   #2961
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
tusiu sprawdziłam. Mój słoiczek ma 200 ml, kosztował 12.99.

aniu nie mów tak o sobie! Nastawienie to połowa (jak nie większość sukcesu! )

Aloes pijesz czy przecierasz twarz? co daje takie dobre efekty?

co do vatiki i oleju z helfy to nie pomogę. Nie miałam jeszcze żadnej z tych rzeczy, choć wydaje mi się ze taki naturalny powinien być lepszy niektóre vatiki mają parafinę która nie wszystkim włosom służy z tego co się kiedyś tam orientowałam.
Dzięki Aga * Faktycznie chyba zamówię ten naturalny, ale jeszcze poszukam po stoiskach ze zdrową żywnością.
Aloes i piję i wcieram w twarz - i właśnie to wcieranie jest super, wszystkie krostki pogoiły mi się w ciągu zaledwie dwóch dni! Blizny są mniej widoczne (walczyłam z trądzikiem; inni tych moich niedoskonałości nie widzą, ja niestety jestem bardzo krytycznie do siebie nastawiona)
Także jak najbardziej polecam... Po nim , po chwili nakładam na twarz cienką warstewekę sudocremu, to dodatkowo wybiela blizny. super
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 13:32   #2962
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
Dzięki Aga * Faktycznie chyba zamówię ten naturalny, ale jeszcze poszukam po stoiskach ze zdrową żywnością.
Aloes i piję i wcieram w twarz - i właśnie to wcieranie jest super, wszystkie krostki pogoiły mi się w ciągu zaledwie dwóch dni! Blizny są mniej widoczne (walczyłam z trądzikiem; inni tych moich niedoskonałości nie widzą, ja niestety jestem bardzo krytycznie do siebie nastawiona)
Także jak najbardziej polecam... Po nim , po chwili nakładam na twarz cienką warstewekę sudocremu, to dodatkowo wybiela blizny. super
Ja wcieram od 3 dni ale nie widze specjalnej poprawy jeszcze. Tragedii nie mam, ale jestem przed @ i niestety kilku nowych koleżków pojawiło się na brodzie i jesden jakiś osamotniony na czole

Popijam aloes, ale 4 małe łyżeczki (2 po przyjściu z pracy, po obiedzie i 2 przed pójściem spać). Nie bardzo mi smakuje
Nie wiem tylko czy to coś da, producent zaleca pić 5 łyżek. Sic! Dużo. Bym musiała chyba co tydzień kupować nową butlę
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 13:41   #2963
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

a właśnie, pijesz łyżeczki, czy rozcieńczasz to z wodą? mi też nie smakuje, niby bez smaku, ale jest taki lekko drażniący
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 13:55   #2964
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
a właśnie, pijesz łyżeczki, czy rozcieńczasz to z wodą? mi też nie smakuje, niby bez smaku, ale jest taki lekko drażniący
nie rozcieńczam, piję prosto z butelki.
Odczucia smakowe mam takie jak Ty
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 21:51   #2965
Amira_
Wtajemniczenie
 
Avatar Amira_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 397
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Ag4 No właśnie nie wiem czy do jesieni jeszcze będzie to serum. Dziękuje za chęć pomocy. Co, dostępnego w UK, by Cię interesowało ? Niedługo (po 15.08) jade do Leeds to bym poszukała bo tam jest dużo fajnych sklepów (no i co tu dużo ukrywać, promocje trwają ). W ciągu najbliższych dwóch/trzech tygodni będę też robić zakupy w http://www.lush.co.uk/ Pooglądaj sobie, może coś Ci się spodoba.

Ja aloes pije z kielonka. Nalewam sobie nie pełną pięćdziesiątkę i


winyl St. Moriz poszukaj na alegro
__________________
Amira_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 11:59   #2966
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Dziewczyny, pomocy! Chyba zaczęły mi się robić rozstępy . Nie jestem pewna,bo do końca nie wiem jak wyglądają :P, ale na początku podobno są białe i wydaje mi się, że właśnie coś takiego mam.
Czego używać żeby się ich pozbyć i żeby się nie 'rozrosły'?
Chciałam kupić oliwkę babydream, ale w żadnym rossmannie nie widziałam, przez przypadek kupiłam jedynie emulsję (o tą: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...t-w-ciazy.htm_ ).
Macie jakieś sprawdzone sposoby?:pliz :
__________________



XOXO

Edytowane przez winyl
Czas edycji: 2010-08-15 o 12:00
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 12:01   #2967
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Mocznik, mocznik, mocznik!!!
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 12:28   #2968
Bruja
Rozeznanie
 
Avatar Bruja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ciemna strona księżyca
Wiadomości: 721
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomocy! Chyba zaczęły mi się robić rozstępy . Nie jestem pewna,bo do końca nie wiem jak wyglądają :P, ale na początku podobno są białe i wydaje mi się, że właśnie coś takiego mam.
Czego używać żeby się ich pozbyć i żeby się nie 'rozrosły'?
Chciałam kupić oliwkę babydream, ale w żadnym rossmannie nie widziałam, przez przypadek kupiłam jedynie emulsję (o tą: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...t-w-ciazy.htm_ ).
Macie jakieś sprawdzone sposoby?:pliz :
Na początku są czerwone. Białe to już stare rozstępy.
Tu przykładowe zdjęcie, ale sądząc po włosach - chyba na facecie
__________________
Kot składa się z:
materii, antymaterii i fanaberii

Edytowane przez Bruja
Czas edycji: 2010-08-15 o 12:29
Bruja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 13:00   #2969
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Dziewczyny a olejek kokosowy nakłada się na noc ? czy przed myciem włosów ? bo szczerze mówiąc nie cierpię spać z czymś czym mogę popbrudzić poduszkę a i znacie jakiś szampon z silikonami ? taki który nawilży włoski, bo moje są straszliwie suche a i kupię olej kokosowy w aptece ? czy tylko w sklepach ze zdrową żywnośćą lub na BU ?
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 14:42   #2970
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Bruja Pokaż wiadomość
Na początku są czerwone. Białe to już stare rozstępy.
Tu przykładowe zdjęcie, ale sądząc po włosach - chyba na facecie
Nie ma zjdęcia .
Kurczę, wydaje mi się, że czerwone tam nigdy nie były ... Przyjrzę się jeszcze jak wrócę do domu. Aczkolwiek nie wiem co innego by to mogło być .
To ja się już obawiam, jak będę np. po 30 wyglądać, jak teraz mam rozstępy ... :/
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:50.