Wszystko o Oriflame część VII - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-27, 18:28   #811
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
Podzielam Twoje zdanie Czy znajdzie się choć jedna osoba, której się podoba?
wydaje mi się że na tą torebkę nie będzie takiego popytu jak na tamtą
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 18:30   #812
izunia95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 148
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Napewno nie będzie
__________________
'Mogę zaakceptować porażkę, ale nie mogę zaakceptować braku próby!' Michael Jordan

Edytowane przez izunia95
Czas edycji: 2010-09-27 o 18:34
izunia95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 18:30   #813
Pettitka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: piekary slaskie
Wiadomości: 75
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez Olkaaa7 Pokaż wiadomość
Kochane proszę pomóżcie! Jestem konsultantką od 3 katalogów, i mam za każdym razem ogromne problemy żeby dobić do 100 PP. Wiem, że w starszych wątkach było o tym jak zachęcić do kupowania, ale mi chodzi o coś innego, a mianowicie: pozyskiwanie nowych osób, którym mogłabym oferować kosmetyki. Wiem, że wśród moich znajomych/ rodziny nie za bardzo kosmetyki schodzą, więc powiedzcie jakie macie patenty na zdobywanie nowych klientów, przez Was wcześniej nieznanych. Proszę o pomoc i radę!
Pozdrawiam serdecznie
Zanieś katalogi do sklepu na osiedlu , w którym często robisz zakupy-żeby panie cię skojarzyły.Zanieś katalog do ośrodka ,w którym się leczysz, do przedszkola lub szkoły, gdzie chodzi twoje dziecko, do fryzjera , gdzie się czeszesz, do dentysty itd.... zapisz na katalogu swoje dane , numer telefonu, zapytaj po prostu czy możesz tu zostawić katalog, zachęć do pooglądania i za parę dni przyjdź zapytać czy coś kobietki zachęciło ..rób tak aż do skutku...,nie zniechęcaj się, że za 1 razem nic nie zamówią ,może następnym coś wpadnie w oko...) ja tak zaczynałam.
Pettitka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 18:31   #814
izunia95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 148
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
te nowosci Pure Skin ciekawe, pewnie kupie
a uzywalyscie kremu matujacego z tej serii? dobry jest?
Tak, ja mam całą serię i jakaś tam poprawa jest, gładsza skóra, ale drugi raz bym już nie kupiła bo mi tam jakoś cery nie zmatowiło

Puma straszna taka 'starodawna'. A katalog dla mnie nie za specjalny, chociaż pewnie jak go dostane do ręki to mnóstwpo rzeczy będę chciała
__________________
'Mogę zaakceptować porażkę, ale nie mogę zaakceptować braku próby!' Michael Jordan
izunia95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 18:44   #815
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez Olkaaa7 Pokaż wiadomość
Kochane proszę pomóżcie! Jestem konsultantką od 3 katalogów, i mam za każdym razem ogromne problemy żeby dobić do 100 PP. Wiem, że w starszych wątkach było o tym jak zachęcić do kupowania, ale mi chodzi o coś innego, a mianowicie: pozyskiwanie nowych osób, którym mogłabym oferować kosmetyki. Wiem, że wśród moich znajomych/ rodziny nie za bardzo kosmetyki schodzą, więc powiedzcie jakie macie patenty na zdobywanie nowych klientów, przez Was wcześniej nieznanych. Proszę o pomoc i radę!
Pozdrawiam serdecznie
Ja w sumie idę "za mamą", tzn. mama poszła do znajomej krawcowej, to ja poszłam razem z nią i przy okazji zaproponowałam ori. Zapytałam czy mogę pokazać katalog. Po otrzymaniu zgody otworzyłam go i stronę po stronie przewertowałam omawiając co ciekawsze promocje. Przy okazji dowiedziałam się czego używa, czego nie stosuje wcale, a co jej byłoby potrzebne i teraz przy każdym katalogu wyszukuję dla niej oferty dostosowane do jej potrzeb. Zapytałam mamę czy nie zaprosiłaby dawno nie widzianej znajomej. Kiedy ta znajoma przyjechała na kawę zrobiłam to samo co u krawcowej. Kiedy mama idzie do sąsiadki (również mojej klientki) i kogoś u niej spotka to też proponuje obejrzenie katalogu i doradza. Ciocia będąca moją klientką pokazuje katalog u siebie w pracy i czasem coś tam zamówią od niej. Teściowa zabiera katalog na dyżur i jak akurat nie ma zbyt dużo pracy to siedzi z pielęgniarkami i sobie oglądają. Dzięki ori mam stały kontakt z kuzynką i ciocią, z którymi przez jakieś 20 lat spotkaliśmy się tylko na weselach i pogrzebach. Okazało się, że kuzynka, której w ogóle nie znałam jest bardzo fajną babką Niestety w chwili obecnej nie pracuję, ani też już się nie uczę, więc tutaj nie mam kontaktów, a te źródła pozyskiwania klientów są chyba najlepsze zaraz po rodzinie
Jeśli robisz zakupy (ty lub np. mama) stale w jednym miejscu (spożywczy, zieleniak, odzieżowy) to przy okazji zapytaj czy sprzedawczyni nie byłaby zainteresowana. Jeśli tak to zostaw jej też katalog dla klientów, bo może ktoś zauważy i się zainteresuje

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Cytat:
Napisane przez izunia95 Pokaż wiadomość
Puma straszna taka 'starodawna'. A katalog dla mnie nie za specjalny, chociaż pewnie jak go dostane do ręki to mnóstwpo rzeczy będę chciała
Katalog faktycznie przeciętny, ale są fajne promocje, jak np. pomadki power shine za 12,9
Mnie najbardziej spodobała się nowa woda midnight pearl. Wyobraźcie sobie, że pachnie bardzo podobnie jak after haurs Myślę że after hours wycofali tak szybko bo się bardzo spodobała i teraz zrobili z niej perfumowaną wodę toaletową z wyższej półki Cena 89,90 niestety nie jest zachęcająca. Coś ktoś wspominał jednak, że będzie można kupować do jakiejś wody samo uzupełnienie i przypuszczam, że chodziło właśnie o tą wodę. Może zatem cena uzupełnienia będzie bardziej przystępna...
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 18:56   #816
Justa02
Raczkowanie
 
Avatar Justa02
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 363
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Ciekawe jaki jest ten portfel... w K15
ceratka czy coś innego?
może ktoś widział?
bo kolor ma fajny taka zieleń...
__________________
Piękno: siła, którą kobieta oczarowuje kochanka, a przeraża męża.








Justa02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 19:01   #817
tekla45
Zadomowienie
 
Avatar tekla45
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 150
GG do tekla45
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Moja mama już zamówiła Midnight Pearl, ja dla siebie wezmę kilka rzeczy na zapas, chętnie wypróbuję cienie w perełkach GG. Torba... kiepściutka, wolałabym by była większa.
__________________
Posiadaczka kota- MIZI zwanej Futrzak

Niezależna konsultantka firmy Mary Kay.

Przyszła Pani Kosowa (miłość znaleziona!!!)


Wielbicielka tatuaży

Edytowane przez tekla45
Czas edycji: 2010-09-27 o 19:02
tekla45 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-27, 19:15   #818
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Jak dla mnie katalog słaby, podobają mi się tylko dwie pomadki, mleczko oczyszczające, płyn do kąpieli. Chociaż portfel odpocznie
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 19:35   #819
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

"elegancka, wieczorowa torebka PUMA". hm..ani ona elegancka, ani wieczorowa, jedynie co mozna zobaczyc ze ewidentnie PUMA i to bardzo mocno podkreslone..okropność...
__________________



asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 19:57   #820
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

ja na pewno kupię nowy krem do stóp power shine mają dobrą cenę ale mam jedną i jedną triple core więc odpada raczej na nic więcej się nie skuszę i bardzo dobrze bo mam ograniczone fundusze torebka puma okropna kojarzy mi się z dziwczynami w stylu jola rutowicz nie wiem czemu
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 20:02   #821
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
...torebka puma okropna kojarzy mi się z dziwczynami w stylu jola rutowicz nie wiem czemu
lepiej bym tego nie ujęła
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-27, 20:03   #822
malinaklb
Raczkowanie
 
Avatar malinaklb
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 196
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

mi torebka pumy też nie przypadła do gusty... wolałabym ten śliczny szalik który jest w portugalskiej 15
__________________
Konsultantka
Studentka
Malina


Jesteśmy razem...



Edytowane przez malinaklb
Czas edycji: 2010-09-27 o 20:05
malinaklb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 20:06   #823
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
lepiej bym tego nie ujęła

Cytat:
Napisane przez malinaklb Pokaż wiadomość
mi torebka pumy też nie przypadła do gusty... wolałabym ten śliczny szalik który jest w portugalskiej 14
ja też zobaczymy czy znów będą takie braki na pumę
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 20:29   #824
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

A mi sie nawet ta torebka Pumy podoba, ale się na nią nie skuszę, bo nie jest w moim stylu i nie miałabym jej do czego ubrać

Też kupię od razu ten nowy krem do stóp, moja mum również
No i nie pamiętam czy coś jeszcze mi wpadło w oko, ale na pewno wpadnie jak dostanę "papierowy" katalog do ręki
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 21:18   #825
tekla45
Zadomowienie
 
Avatar tekla45
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 150
GG do tekla45
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Ja tez kupię krem cynamonowy, balsam do ciała i Miss O, no i pewnie jeszcze kilka drobiazgów Dzięki mamie ostatni etap PL pójdzie jak z płatka.

Ori napisało, że torebka jest pojemna... Tak, zmieści całą masę drobnych przedmiotów, za wyjątkiem portfela, kluczy i komórki<hahaha>
__________________
Posiadaczka kota- MIZI zwanej Futrzak

Niezależna konsultantka firmy Mary Kay.

Przyszła Pani Kosowa (miłość znaleziona!!!)


Wielbicielka tatuaży
tekla45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 21:31   #826
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

He he, zaczęłam oglądać katalog... i podoba mi się torebka Pumy
Ja ogólnie lubię Pumę. A jeśli nigdzie nie jest tam napisane, że to Oriflame to pewnie ją wezmę
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 21:44   #827
kargulec2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 92
GG do kargulec2
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

dawno mnie nie było i widzę forum się rozwija w niezłym tempie heh.. mam takie pytanko i prosiłabym o szybka odpowiedz widział ktoś.. bądź ma.. lub gdzieś jest foto zegarka takiego czarnego jakby na rzemyku str 88 kat. 14 , kod 21066 ?? proszę o szybkie info bo sie waham czy zamówić czy nie a właśnie składam zamówieni..
kargulec2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 21:48   #828
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez pati_1980 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy program lojalnosciowy moge zaczac od kat. 14 ? Czy tylko teraz jest ze jak zaczal sie od 13 to ten pl mi przepada. niestety nie robilam ostatnio zamowien i dopiero od 14 robie zamowienia
ja też chetnie bym sie dowiedziała w 13 byłam jeszcze w programie witamy, ale juz w tym zamowiniu z 14 dodali mi holograf, czyli ze mam jeszcze szanse na PL?milo by bylo

Torbke jak pokazali na konferencji jesiennej na telebimie to juz mi sie nie spodobała teraz wyglada jeszcze gorzej no ale cóz
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 21:55   #829
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez kargulec2 Pokaż wiadomość
dawno mnie nie było i widzę forum się rozwija w niezłym tempie heh.. mam takie pytanko i prosiłabym o szybka odpowiedz widział ktoś.. bądź ma.. lub gdzieś jest foto zegarka takiego czarnego jakby na rzemyku str 88 kat. 14 , kod 21066 ?? proszę o szybkie info bo sie waham czy zamówić czy nie a właśnie składam zamówieni..
Ja będę go miała jutro rano. Ale jeśli teraz składasz zamówienie, to już chyba nie wiele ci to da...

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Ani@1987 Pokaż wiadomość
ja też chetnie bym sie dowiedziała w 13 byłam jeszcze w programie witamy, ale juz w tym zamowiniu z 14 dodali mi holograf, czyli ze mam jeszcze szanse na PL?milo by bylo
Z tego co mi wiadomo to PL można robić tylko w K 13, 14 i 15 bez możliwości przesuwania. Hologramy zawsze dają bo system przydziela z automatu po spełnieniu warunków (100PP).

Moje paczki są już u kuriera Pierwszy raz obie paczki ma dla mnie DHL Zawsze jedną miał DHL a drugą OPEC. Ciekawe czy kurier się skapnie że ma dwie, czy też będę musiała się opominać o drugą
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-27, 22:05   #830
just75
Zadomowienie
 
Avatar just75
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 166
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
Moje paczki są już u kuriera Pierwszy raz obie paczki ma dla mnie DHL Zawsze jedną miał DHL a drugą OPEC. Ciekawe czy kurier się skapnie że ma dwie, czy też będę musiała się opominać o drugą
Moja paczka tez już jest w sortowni DHLa. Pewnie jutro będzie. Super
just75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 22:41   #831
kette_j
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 7
GG do kette_j
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Witajcie,

mieszkam w UK i mam do Was pytanie. Czy macie już w Polsce dostępne kalendarze na 2011 rok? Moje konsultantki strasznie "trują" mi głowę pytaniami o nie.

Przy okazji mogę zaoferować, że jeśli potrzebujcie coś "ściagnąć" z Ori w UK to służę pomocą.

Pozdrawiam z deszczowej wyspy
kette_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 05:51   #832
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

a moja paczka chyba dojdzie firmą opek numer paczki jest ale nie ma info że jest w sortowni dhl. Czyli pewnie dojedzie ten drugi Pan
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 06:37   #833
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Zamówiłam wczoraj, a dzisiaj będę miała paczuszkę Z cieniami Wild West
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 07:07   #834
malgosia27
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: centrum Polski
Wiadomości: 1 653
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Witam o poranku z pytaniem znowu:Używam podkładów przeważnie w odcieniach Natural Beige i chciałam sobie zamówić puder pyłkowy GG tylko mam dylemat który odcień,bo boję się,że ten Light będzie za jasny,a Medium za ciemny.A może wybrać ten puder z OB ? I czy ten Clear rzeczywiście nie zostawia żadnego koloru na twarzy?
malgosia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 07:15   #835
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez malgosia27 Pokaż wiadomość
Witam o poranku z pytaniem znowu:Używam podkładów przeważnie w odcieniach Natural Beige i chciałam sobie zamówić puder pyłkowy GG tylko mam dylemat który odcień,bo boję się,że ten Light będzie za jasny,a Medium za ciemny.A może wybrać ten puder z OB ? I czy ten Clear rzeczywiście nie zostawia żadnego koloru na twarzy?
Ja bym wzięła na Twoim miejscu mineralny pyłkowy GG w kolorze Light. Dzisiaj go będę miała to zobaczę czy to jasny kolor, ale wydaje mi się, że Medium może być za ciemny.

Edit: A jednak nie Poczytałam recenzje na necie i weź Medium Ktoś pisał, że wziął do nawet do jasnej karnacji i nie był za ciemny.

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2010-09-28 o 07:28
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 07:40   #836
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Ja od południa tez mam paczke spakowana -zamawiałam o 8 rano- ale nie ma info o dostarczeniu- czyżby OPEK??
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 07:43   #837
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez malgosia27 Pokaż wiadomość
Witam o poranku z pytaniem znowu:Używam podkładów przeważnie w odcieniach Natural Beige i chciałam sobie zamówić puder pyłkowy GG tylko mam dylemat który odcień,bo boję się,że ten Light będzie za jasny,a Medium za ciemny.A może wybrać ten puder z OB ? I czy ten Clear rzeczywiście nie zostawia żadnego koloru na twarzy?
Co do GG to się nie wypowiem, bo go nie widziałam, ale jeśli chciałabyś OB, to radzę jednak ciemniejszy, bo Clear jest bardzo jasny. Jeśli ktoś pisze, że nie zostawia on koloru na twarzy to się myli. Zostawia kolor, tylko przy pomocy pędzla nakładany jest on w bardzo małych ilościach i dzięki temu nie widać dużej różnicy. Wczoraj robiłam makijaż mojemu TŻ do zdjęcia (miał masę pryszczy i strasznie się świecił) i myślałam że ten pyłkowy będzie dobry żeby wyrównać koloryt a nie zrobić mu maski. Niestety strasznie mu twarz zbladła i musiałam pożyczyć od mamy prasowany w kolorze medium
Dodam, że TŻ był dzielny i jak na faceta dobrze zniósł tą maskaradę

---------- Dopisano o 08:43 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Ja od południa tez mam paczke spakowana -zamawiałam o 8 rano- ale nie ma info o dostarczeniu- czyżby OPEK??
Wejdź sobie w fakturę i kliknij w "puste miejsce". Zobacz czy jest wysłana, bo ja w K13 miałam jedną spakowaną ale nie wysłaną, a obie zamawiałam zaraz po 6 jedna o drugiej.
Jeśli wysłana to pewnie OPEC.
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 08:58   #838
kette_j
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 7
GG do kette_j
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Cytat:
Napisane przez malgosia27 Pokaż wiadomość
Witam o poranku z pytaniem znowu:Używam podkładów przeważnie w odcieniach Natural Beige i chciałam sobie zamówić puder pyłkowy GG tylko mam dylemat który odcień,bo boję się,że ten Light będzie za jasny,a Medium za ciemny.A może wybrać ten puder z OB ? I czy ten Clear rzeczywiście nie zostawia żadnego koloru na twarzy?
Ja używam podkładów Ivory i dla mnie GG light jest idealny. Moja siostra używająca podkładów w odcieniu Natural Beige ma odcień medium.
Porównując jednak oba pudry tzn. GG i OB clear wolę OB, ale to kwestia gustu. Fakt, że OB Clear troszkę "wybiela" twarz i super sprawdza mi się na pokazach jak dziewczyny przesadzą z podkładami.

Uwielbiam natomiast puder w pędzlu GG Adaptacyjny puder pyłkowy. Dla mnie rewelka
kette_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 09:28   #839
malgosia27
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: centrum Polski
Wiadomości: 1 653
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Dzięki dziewczynki za radyChyba wezmę ten Medium GG skoro nie jest taki ciemny,bo mnie naszło ostatnio na minerały
malgosia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 09:32   #840
gosha2504
Raczkowanie
 
Avatar gosha2504
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Prudnik/Opole
Wiadomości: 337
GG do gosha2504 Send a message via Skype™ to gosha2504
Dot.: Wszystko o Oriflame część VII

Jeśli chodzi o torebkę wieczorową pumy, to słowa - "torebka wieczorowa" i "puma" jakoś mi się gryzą. Na pewno do ładnej sukienki, albo do eleganckiego stroju nie wzięłabym takiej naszpikowanej znaczkami pumy torebki. Nie sądzę, by ludzie się o nią zabijali. Chyba, że niektórzy kupią ją dla samej marki - że to puma, więc fajne :p A są tacy ludzie.

Mi się puma zawsze kojarzy ze sportowym wyglądem.
Tamta wcześniejsza torba była super. Ciągle z niej korzystam Mieści moje obszerne segregatory

Co do pudru pyłkowego O.B. Clear to faktycznie daje kolor. Rozjaśnia. Polecam w połączeniu z podkładem w odcieniu Ivory/Light Ivory
__________________
W związku, od 26.12.2006r. <3

„Nie ma kobiet brzydkich, są tylko leniwe"
I cel (osiągnięty): 69,5 --> 60,0
II cel: 60-59-58-57-56-55

Edytowane przez gosha2504
Czas edycji: 2010-09-28 o 09:34
gosha2504 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:21.