Wszystko o Oriflame cz. IX - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-04, 12:50   #1231
revontulet_
Zadomowienie
 
Avatar revontulet_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 117
GG do revontulet_
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez arsuper Pokaż wiadomość
Ja też skusiłam się na tą szczoteczkę. Wydaje mi sie że jest ok, ale osobiście nie mogę sie przekonać do elektrycznej. Malutka główka, w związku z tym mało pasty i jakoś tak wolę chyba tradycyjną. Ale wydaje mi sie że powinnas kupić i przekonać sie sama. Jak Ci sie spodoba, to po atrakcyjnej cenie dokupisz sobie koncówki...Zaryzykuj
W myciu zębów ważniejszy jest fakt szczotkowania - mechanicznego "zdzierania" niż pasta! Dlatego ilość pasty na szczoteczce nie powinna być priorytetem przy wyborze jej rodzaju. Co przemawia za elektryczną to to, że 2-minutowe nią szczotkowanie daje efekty takie, jak 20 minut szczotkowania tradycyjną...
__________________





revontulet_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-04, 13:01   #1232
arsuper
Raczkowanie
 
Avatar arsuper
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 124
GG do arsuper
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Ja osobiście mam inne odczucia w stosunku do szczoteczki elektrycznej i tylko wyraziłam swoja opinię. Podkreślam MOJĄ, a nie to co mówią dentyści.
__________________
tak to ja
arsuper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-04, 14:23   #1233
revontulet_
Zadomowienie
 
Avatar revontulet_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 117
GG do revontulet_
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez arsuper Pokaż wiadomość
Ja osobiście mam inne odczucia w stosunku do szczoteczki elektrycznej i tylko wyraziłam swoja opinię. Podkreślam MOJĄ, a nie to co mówią dentyści.
Ja oczywiście szanuję Twoją opinię Ale ja swoje zęby wolę powierzyć dentystom, tak jak włosy fryzjerom a oczy okuliście
__________________





revontulet_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-04, 17:28   #1234
joasia_08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 613
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez nika_88 Pokaż wiadomość
hej, wy tez macie problemy z otwarciem wody love poition? ;/

bo u mnie ciezko nakretka schodzi
Ja tak samo miałam. Za pierwszym razem myślałam, że się nie da otworzyć... Ale wystarczy baaaardzo mocno pociągnąć zatyczkę
joasia_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-04, 19:25   #1235
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez Agneskaa Pokaż wiadomość
Jakby katalogi były po starych cenach to bym kupiła ale teraz to masakra nie mam zamiaru kupować więcej. Ale radzę sobie z tymi trzema Zobaczymy jak to będzie dalej. Ale jak jakimś cudem uzbieram 100PP i będą braki to się pociacham
Skoro wojujesz trzema egzemplarzami, to się nie dziwię, że nie możesz więcej uzbierać... Na początku niestety trzeba troszkę poświęcić katalogów. Najlepiej dawać i nie odbierać katalogów. Oczywiście ja również nie rozdaję wszystkim, ale jak daję na zawsze, to najczęściej w ramach "wdzięczności" odbieram zamówienia Ot choćby na kremik do stóp za 6,90 z okładki... Z 15 katalogów mam ok 200 PP. Proporcjonalnie ty z 3 katalogów masz 40 PP
Cytat:
Napisane przez joasia_08 Pokaż wiadomość
U mnie w biurze 10szt. katalogów sprzedają po 7zł. Gdybym chciała pojedynczo, to chyba po 1zł są. Więc wolę już 10 brać
U mnie zawsze były po najniższej cenie, ale od ostatniego katalogu wprowadzono ograniczenie. 70 gr za katalog przy zakupie co najmniej 10 szt. Przy mniejszych zakupach nie wiem, nie pytałam...
Cytat:
Napisane przez patrznamnie Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, jak sprawdzić status produktu który jest w brakach?
Najszybciej w raporcie produktów niedostępnych
- Sfera klubowa > Zamawianie > Raporty > Produkty niedostępne
Cytat:
Napisane przez nika_88 Pokaż wiadomość
hej, wy tez macie problemy z otwarciem wody love poition? ;/
bo u mnie ciezko nakretka schodzi
Moja ciężko się otwiera, ale wystarczy mocno pociągnąć. W sumie dobrze, że nie otwiera się bez wysiłku, bo wcześniej moja Enigma otwierała się zbyt lekko i ciągle spadała mi z niej zatyczka
Cytat:
Napisane przez revontulet_ Pokaż wiadomość
W myciu zębów ważniejszy jest fakt szczotkowania - mechanicznego "zdzierania" niż pasta! Dlatego ilość pasty na szczoteczce nie powinna być priorytetem przy wyborze jej rodzaju. Co przemawia za elektryczną to to, że 2-minutowe nią szczotkowanie daje efekty takie, jak 20 minut szczotkowania tradycyjną...
Ja nie lubię elektrycznych, bo przy lekkim dociśnięciu do zębów po prostu się zatrzymują, przez co nie spełniają swojego zadania W moim wypadku 2 minuty mycia zwykłą szczoteczka = 5 minut męczenia się z elektryczną, która się nie obraca
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-04, 20:33   #1236
Agneskaa
Raczkowanie
 
Avatar Agneskaa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 331
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
Skoro wojujesz trzema egzemplarzami, to się nie dziwię, że nie możesz więcej uzbierać... Na początku niestety trzeba troszkę poświęcić katalogów. Najlepiej dawać i nie odbierać katalogów. Oczywiście ja również nie rozdaję wszystkim, ale jak daję na zawsze, to najczęściej w ramach "wdzięczności" odbieram zamówienia Ot choćby na kremik do stóp za 6,90 z okładki... Z 15 katalogów mam ok 200 PP. Proporcjonalnie ty z 3 katalogów masz 40 PP
Nie bardzo mam komu dawać te katalogi, moja siostra bierze do szkoły, ja na uczelnie, zostawiam jeszcze u fryzjera i panią w sklepie. No i już mi się skończyły pomysły. Właśnie w tym problem, że nie mam gdzie zostawiać katalogów. Zresztą jutro zobaczę czy u mnie w biurze można kupić katalogi i za ile, jeśli będą tanie to kupie ze 2 może, jeśli będą drogie to nawet nie będę dokupywać bo mnie najzwyczajniej nie stać

Edytowane przez Agneskaa
Czas edycji: 2011-10-04 o 20:36
Agneskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-04, 20:44   #1237
Aga B
Przyczajenie
 
Avatar Aga B
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 20
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez Agneskaa Pokaż wiadomość
Nie bardzo mam komu dawać te katalogi, moja siostra bierze do szkoły, ja na uczelnie, zostawiam jeszcze u fryzjera i panią w sklepie. No i już mi się skończyły pomysły. Właśnie w tym problem, że nie mam gdzie zostawiać katalogów. Zresztą jutro zobaczę czy u mnie w biurze można kupić katalogi i za ile, jeśli będą tanie to kupie ze 2 może, jeśli będą drogie to nawet nie będę dokupywać bo mnie najzwyczajniej nie stać
ja zawsze z zamówieniem daje katalog
zamawiam reklamówki średnie w Oriflame
jak pakuje kosmetyki to dokładam katalog
format akurat pasuje to reklamówki
katalogi też zamawiam przynajmniej 10 sztuk
Aga B jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-04, 21:05   #1238
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Hej, dziewczyny, mam pytanie - czy któraś z was miała juz do czynienia z tymi nowymi kosmetykami z serii Studio Artist i może cos o nich powiedzieć?
Chodzi mi głownie o szminki, czy są lepsze od Wonder Colour, czy nie, bo chcę zamówić trochę próbek i rozdać wśród szminkowych koleżanek, ale zastanawiam się, czy to mi się opłaci
Probki podkładu niestety zamowic nie moge, bo mam w brakach...
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-04, 21:17   #1239
patrznamnie
Raczkowanie
 
Avatar patrznamnie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 275
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

dzięki bardzo za odp Li O
__________________
yeaaah show me your teeth ;d
patrznamnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 06:52   #1240
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Agneskaa ja na początku zaczynałam na 3 katalogach (przez pierwsze dwa), a później stopniowo zwiększałam liczbę tych katalogów, które mi są potrzebne, bo nagle okazywało się, że te 3 to za mało. Jeśli bierzesz na uczelnię, weź ze 2-3 ze soba, byś mogła puścić je wśród koleżanek na jakimś nudnym wykładzie . Siostra jesli bierze do szkoły to niech pokaże n-lkom, sprzątaczkom , czasem nawet nie wiesz, kto może coś zamówić .
U mnie siostra działa w Oriflame także (chcą mieć kosmetyki, więc we 2 działają i zbierają zamówienia, a w ramach zysku biorą coś dla siebie)
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 08:20   #1241
madzik_91
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 236
GG do madzik_91
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Ja od samego początku brałam po 10katalogów, czasami i to mi sie starcza.

Na początku pytałam każdego znajomego czy chce coś z ori bo zostałam konsultantką. Przynosiłam do szkoły.Koleżanki jednak nie za bardzo kasiaste więc mało kto coś brał ale np.mojego kolegi mama pracuje w większej firmie i to z niej mam największe zyski bo zbiera dla mnie zamówienia od koleżanek.Mam od niej zamówienia na średnio 100pp w każdym katalogu.
Któregoś razu mój brat zaniósł dla koleżanki katalog do gimnazjum,dał jej w czasie lekcji i od razu nauczycielka to przyuważyła i sie go spytała czy może.Teraz co katalog również od nauczycieli mam zamówienia.I to naprawde spore. Zwłaszcza w okresach świątecznych-bywały zamówienia nawet na 600zł. Niestety brat już chodzi do technikum i teraz sama musze te siaty do nich nosić :P
Katalogi zostawiam również np.u kosmetyczki, u swojej byłej korepetytorki,u sąsiadki(warto popytać sąsiadów,może ktoś sie znajdzie kto jest chętny..nawet ostatnio myślałam czy nie wrzucic katalogu do skrzynek pocztowych na klatce bo z niektórymi nie mam kontaktu wogóle), w szkole na nudnych lekcjach koleżanki oglądają,czasami coś dla siebie wybiorą,jak któraś chce to bierze katalog do domu,pracy i pokazuje dalej. Na początku również ogłosiłam sie na różnych stronach i kilka osób się znalazło,nawet jedna osoba szukała stałej konsultantki i co katalog teraz zamawia.
Warto popytać wszystkich których znasz i poprosić czy nie pokazali by komuś dalej. I się nie poddawać
madzik_91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-05, 11:05   #1242
nika_88
Rozeznanie
 
Avatar nika_88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: tajne =)
Wiadomości: 589
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

od wczoraj zaczełam tą kurację na rzęsy, ma ktoś może już jakaś wyrobioną opinie na jej temat?
__________________
... ............Może nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radzę
nika_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 11:11   #1243
madzik_91
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 236
GG do madzik_91
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez nika_88 Pokaż wiadomość
od wczoraj zaczełam tą kurację na rzęsy, ma ktoś może już jakaś wyrobioną opinie na jej temat?
Ja ją stosuję już 1,5 tyg i narazie zauważyłam jakby rzęsy robiły się gęściejsze i trochę ciemniejsze. I wogóle takie ładniejsze. I już tak nie wypadają.. narazie jestem zadowolona chciałam kupić sobie jeszcze jedną na zapas ale w warszawie już w brakach jest :/
madzik_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 12:26   #1244
Agneskaa
Raczkowanie
 
Avatar Agneskaa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 331
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

No to byłam w biurze Katalogi u mnie są po 1zł Z tej ceny jestem zadowolone Więc dokupię sobie kilka

No to za K14 mam 53 PP. Przesyłka mi się pokryła w końcu. No i w końcu wiem co jak pachnie bo przyszły mi próbki perfum

Edytowane przez Agneskaa
Czas edycji: 2011-10-05 o 14:41
Agneskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 12:41   #1245
madzik_91
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 236
GG do madzik_91
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Dziewczyny, a w Warszawie nie ma biura regionalnego,prawda?
madzik_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 12:49   #1246
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX


Edytowane przez Buniat
Czas edycji: 2011-10-05 o 14:35
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 14:14   #1247
joasia_08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 613
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez madzik_91 Pokaż wiadomość
Ja ją stosuję już 1,5 tyg i narazie zauważyłam jakby rzęsy robiły się gęściejsze i trochę ciemniejsze. I wogóle takie ładniejsze. I już tak nie wypadają.. narazie jestem zadowolona chciałam kupić sobie jeszcze jedną na zapas ale w warszawie już w brakach jest :/
A jak stosujesz tę kurację?? Zmywasz rzęsy z tuszu, kurację nakładasz na noc, a rano zmywasz ją i tusz, czy od razu tusz??
joasia_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 14:24   #1248
madzik_91
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 236
GG do madzik_91
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez joasia_08 Pokaż wiadomość
A jak stosujesz tę kurację?? Zmywasz rzęsy z tuszu, kurację nakładasz na noc, a rano zmywasz ją i tusz, czy od razu tusz??
Zmywam tusz wieczorem płynem do demakijażu,potem myję twarz,smaruje kremem, nakładam tą odżywkę na rzęsy i kładę się spać. Rano już nie widac tej odżywki ale jak zawsze myje twarz żelem,oczy oczywiście tylko wodą...smaruje twarz kremem i robię normalnie makijaż.

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Buniat Pokaż wiadomość
w Warszawie są 3 COK - Słowicza, Al. Jerozolimskie i Kijowska
o biurze nic nie wiem
O,nie wiedzialam o tym że filia jest też na Słowiczej i Kijowskiej. Wszędzie w necie jest że jest tylko na Jerozolimskich. Skąd to wiesz?
madzik_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 14:35   #1249
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez madzik_91 Pokaż wiadomość
Zmywam tusz wieczorem płynem do demakijażu,potem myję twarz,smaruje kremem, nakładam tą odżywkę na rzęsy i kładę się spać. Rano już nie widac tej odżywki ale jak zawsze myje twarz żelem,oczy oczywiście tylko wodą...smaruje twarz kremem i robię normalnie makijaż.

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------



O,nie wiedzialam o tym że filia jest też na Słowiczej i Kijowskiej. Wszędzie w necie jest że jest tylko na Jerozolimskich. Skąd to wiesz?
ups pomyliłam wątki
przepraszam
Oriflame jest tylko w Al. Jerozolimskich
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-05, 14:37   #1250
madzik_91
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 236
GG do madzik_91
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez Buniat Pokaż wiadomość
ups pomyliłam wątki
przepraszam
Oriflame jest tylko w Al. Jerozolimskich
Hah. Tak myślałam. :P
madzik_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 14:43   #1251
Sumi
Zadomowienie
 
Avatar Sumi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 056
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Ori jest na głównej allegro jako jedna z 3 polecanych topmarek (obok Vichy i L'oreal)
__________________
Come to the Dark Side - we have cookies
<3 Oriflame
Sumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 16:12   #1252
Agneskaa
Raczkowanie
 
Avatar Agneskaa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 331
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez Sumi Pokaż wiadomość
Ori jest na głównej allegro jako jedna z 3 polecanych topmarek (obok Vichy i L'oreal)

U nawet nie wiedziałam
I mam pytanie !! Czy od k15 próbki będą tańsze? Czy będą w takich samych senach co wcześniej ?

Edytowane przez Agneskaa
Czas edycji: 2011-10-05 o 16:17
Agneskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 17:19   #1253
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 554
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez Sumi Pokaż wiadomość
Ori jest na głównej allegro jako jedna z 3 polecanych topmarek (obok Vichy i L'oreal)
a ja widze, ze jest Ori, Avon i Nokia
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 18:49   #1254
Agneskaa
Raczkowanie
 
Avatar Agneskaa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 331
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Chciała bym poruszyć temat, który mnie męczy od pewnego czasu. Czy ma ktoś taki problem ze swoim sponsorem jak ja? Czyli tylko powiedziała co jaki gdzie się zapisać i na tym współpraca się skończyła? Moja sponsorka w ogóle mi nie pomaga, nawet nie zapytała jak mi idzie po zapisaniu już się do mnie nie odzywa. Nawet jak napisze do niej to nie odpisuje. Wszystkiego musiałam dowiadywać się sama. Moja sponsorka niestety jest beznadziejna, olała mnie na całej linii. Czy ktoś ma jeszcze taki problem jak ja ?
Agneskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 19:10   #1255
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez Agneskaa Pokaż wiadomość
Chciała bym poruszyć temat, który mnie męczy od pewnego czasu. Czy ma ktoś taki problem ze swoim sponsorem jak ja? Czyli tylko powiedziała co jaki gdzie się zapisać i na tym współpraca się skończyła? Moja sponsorka w ogóle mi nie pomaga, nawet nie zapytała jak mi idzie po zapisaniu już się do mnie nie odzywa. Nawet jak napisze do niej to nie odpisuje. Wszystkiego musiałam dowiadywać się sama. Moja sponsorka niestety jest beznadziejna, olała mnie na całej linii. Czy ktoś ma jeszcze taki problem jak ja ?
Ano nie jesteś sama... Ja tak właśnie zaczęłam. Dopadły mnie takie dwie bardzo nachalne koleżanki na studiach i tak męczyły, że w końcu się zgodziłam. Ponieważ to były przedostatnie zajęcia na ostatnim roku, to na ostatnich dostałam wypełniony przez sponsora wniosek, który sama musiałam uzupełnić o swoje dane, sama złożyć, wszystkiego sama się dowiedzieć i wszystko załatwić. Po roku dowiedziałam się, jak można to zmienić i zrezygnowałam ze swojego konta. Zapisałam się na mamę, której sponsorką była moja przyjaciółka, z którą zaczęłam współpracę Teraz działam na konto TŻ (jego sponsorem jest ta sama przyjaciółka) oraz ponownie na swoje konto - tym razem sponsorem dla mnie jest TŻ
Dodam, że warto kombinować, bo nie ma nic do stracenia...
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 19:18   #1256
Agneskaa
Raczkowanie
 
Avatar Agneskaa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 331
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
Ano nie jesteś sama... Ja tak właśnie zaczęłam. Dopadły mnie takie dwie bardzo nachalne koleżanki na studiach i tak męczyły, że w końcu się zgodziłam. Ponieważ to były przedostatnie zajęcia na ostatnim roku, to na ostatnich dostałam wypełniony przez sponsora wniosek, który sama musiałam uzupełnić o swoje dane, sama złożyć, wszystkiego sama się dowiedzieć i wszystko załatwić. Po roku dowiedziałam się, jak można to zmienić i zrezygnowałam ze swojego konta. Zapisałam się na mamę, której sponsorką była moja przyjaciółka, z którą zaczęłam współpracę Teraz działam na konto TŻ (jego sponsorem jest ta sama przyjaciółka) oraz ponownie na swoje konto - tym razem sponsorem dla mnie jest TŻ
Dodam, że warto kombinować, bo nie ma nic do stracenia...
Dzisiaj byłam w biurze i Pani powiedziała mi, że mogłam się zapisać przez biuro. Jednak nawet nie wiedziała czy mam biuro w mieście, bo moja sponsorka nie poinformowała mnie o takiej możliwości. Powiedziała, że są organizowane kursy w biurze, oczywiście od sponsora bym się tego nie dowiedziała. Tylko, może ja napisze do niej i zapytam dlaczego jej już nie obchodzę . Wiem trochę dziecinne, ale jestem ciekawa czy traktuje tak wszystkie swoje konsultantki.
Agneskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 19:24   #1257
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez Agneskaa Pokaż wiadomość
Chciała bym poruszyć temat, który mnie męczy od pewnego czasu. Czy ma ktoś taki problem ze swoim sponsorem jak ja? Czyli tylko powiedziała co jaki gdzie się zapisać i na tym współpraca się skończyła? Moja sponsorka w ogóle mi nie pomaga, nawet nie zapytała jak mi idzie po zapisaniu już się do mnie nie odzywa. Nawet jak napisze do niej to nie odpisuje. Wszystkiego musiałam dowiadywać się sama. Moja sponsorka niestety jest beznadziejna, olała mnie na całej linii. Czy ktoś ma jeszcze taki problem jak ja ?
ja na swoją nie narzekam dzwoniła do mnie wczoraj pytała jak mi idzie zbieranie zamówienia, jak powiedziałam jej, że uda mi się chyba zebrać zamówienie na 100pp to mi pogratulowała i dodała, że jak tak mi idzie to może OD NIEJ za takie zamówienie jakieś perfumki dostanę. dodała, że w razie jak mi będzie trochę do tych 100pp brakowało to mam dać znać to mi dobije i dla upewnienia zapytałam czy katalogi i próbki w biurze dostane taniej, to się dowiedziałam, że parę kolejnych (kat.15) katalogów też mi da, jak powiedziałam jakie próbki mnie interesują to kazała mi iść dziś do biura i odebrać te próbki i parę innych też mi zostawiła

Edytowane przez loveve
Czas edycji: 2011-10-05 o 19:25
loveve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 19:31   #1258
Agneskaa
Raczkowanie
 
Avatar Agneskaa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 331
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez loveve Pokaż wiadomość
ja na swoją nie narzekam dzwoniła do mnie wczoraj pytała jak mi idzie zbieranie zamówienia, jak powiedziałam jej, że uda mi się chyba zebrać zamówienie na 100pp to mi pogratulowała i dodała, że jak tak mi idzie to może OD NIEJ za takie zamówienie jakieś perfumki dostanę. dodała, że w razie jak mi będzie trochę do tych 100pp brakowało to mam dać znać to mi dobije i dla upewnienia zapytałam czy katalogi i próbki w biurze dostane taniej, to się dowiedziałam, że parę kolejnych (kat.15) katalogów też mi da, jak powiedziałam jakie próbki mnie interesują to kazała mi iść dziś do biura i odebrać te próbki i parę innych też mi zostawiła
W mojej sytuacji to ona jest z całkowicie innego miasta. Bo chciałam zostać konsultantką, dorwałam numer GG i prze nią się zapisała. Nawet nie wiedziała, że mam biuro w mieście i że w nim mogę się zapisać ;/ A ona tak mnie denerwuje. Ciesz się, że masz szczęście ja mam problemy ze wszystkim. Próbki załatwiam sobie sama, katalogi i inne pomoce muszę kupować i znajdywać sobie sama. Nie mam możliwości, żeby dobiła mi do 100PP. Nie żałuje, że jestem w Oriflame, ale żałuje że przez tą kobietę.

Edytowane przez Agneskaa
Czas edycji: 2011-10-05 o 19:34
Agneskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 19:40   #1259
MaryAnne
Rozeznanie
 
Avatar MaryAnne
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 762
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez Agneskaa Pokaż wiadomość
W mojej sytuacji to ona jest z całkowicie innego miasta. Bo chciałam zostać konsultantką, dorwałam numer GG i prze nią się zapisała. Nawet nie wiedziała, że mam biuro w mieście i że w nim mogę się zapisać ;/ A ona tak mnie denerwuje. Ciesz się, że masz szczęście ja mam problemy ze wszystkim. Próbki załatwiam sobie sama, katalogi i inne pomoce muszę kupować i znajdywać sobie sama. Nie mam możliwości, żeby dobiła mi do 100PP. Nie żałuje, że jestem w Oriflame, ale żałuje że przez tą kobietę.
możesz zmienić sponsora, tylko potrzebujesz do tego zgody swojego aktualnego sponsora moja sponsorka jest b fajna
__________________

MaryAnne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 19:43   #1260
aneczka2238
Zakorzenienie
 
Avatar aneczka2238
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 7 737
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Moją sponsorką jest moja znajoma ale ja jestem taka, że nie lubię jak ona (czy osoby jeszcze wyżej) wydzwaniają do mnie i dowiadują się o zamówienia itp. A liderka i dyrektorka to już takie nachalne mi się trafiły że przestałam odbierać Póki budowałam grupę tak jak im się podobało to było ok, ale jak znalazłam pracę i oświadczyłam im że nie mam teraz na to czasu to na mnie krzyczały... Że nie po to mi pomagały żebym teraz tak postępowała

i jeszcze dodam, że jak ja, jako sponsorka dzwoniłam do swoich konsultantek to też często nie były zadowolone z takich telefonów...
__________________
Oskarek
17.07.2008

Oluś

31.12.2014



Wymianka

Edytowane przez aneczka2238
Czas edycji: 2011-10-05 o 19:46
aneczka2238 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:53.