Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-11, 20:25   #601
kochaniutka19
Raczkowanie
 
Avatar kochaniutka19
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Huckelhoven
Wiadomości: 295
Dot.: Jak zlikwidowac rozstepy?? help

Dzieki za odpowiedz

tak tez zawsze sie masuje od dolu do gory


ah jeszcze takie malutkie pytanko, czy te masaze szorstkimi rekawicami ud, pupy i boczkow sprwiaja ze sie schudnie w tych miejscach??
bo strasznie bym chciala zrzucic ten tluszczyk na boczkach
__________________
Jestem szczesliwa, i nic wiecej
kochaniutka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-12, 08:15   #602
Martulka10000
Raczkowanie
 
Avatar Martulka10000
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 416
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Ja tam na poprawę ciągle czekam...
__________________
,,Ważne są tylko te dni ktorych jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy czekamy''
Martulka10000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-12, 15:37   #603
Leokadia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 40
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Emilia1 dzieki za pomoc, zdecyduje sie na ta masc. Chyba na wszystko sie zdecyduje... Jak myslisz- ile nalezaloby stosowac takie masci, aby poprawic stan skory? Moze moglabys mi polecic jeszcze jakies inne skuteczne masci? Moze Tobie samej ktores pomogly?
A i jesli chodzi o ta mikrodermabrazje- po ilu zabiegach widac znaczna roznice?
Przepraszam, ze tak obsypuje Cie tymi pytaniami, ale czasem mam takie dni, ze juz nie moge na to dziadostwo patrzec i chce sie tego w jak najwiekszym stopniu pozbyc!!! Dzis wlasnie jest taki dzien ehhh

Pozdrawiam Was "tygrysiaki"
Leokadia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-12, 16:52   #604
strzelec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 38
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cześć,
mam rozstępy od lat 13. Mój problem polega na tym, że jak mi lat przybywa to są one coraz większym moim problemem (jak ja sobie z tym wczesniej radziłam?). Próbowałam je polubić , nie udało się, NIENAWIDZĘ ICH. Dobija mnie, gdy mój mąż mówi mi,że chce mnie np "oglądać całą nago" W nocy OK, niech ogląda, bo ich nie zobaczy (ciemno) , ale w dzień???? chyba pod ziemie bym się zapadła. I nawet nie mam z kim o NICH pogadać, bo wsród znajomych nikt ICH nie ma. Cały mój brzuch jest w sine pręgi, obrzydliwość, w kontaktach intymnych czuję straszny dyskomfort, chowam brzuch, jak się da, zachowuję się czasami jak idiotka nakrywając się kołdrą. Głupie to, no nie? W biały dzień, jak czasami je oglądam (sama), to płakać mi się chce. Ale koniec biadolenia, ja mam pytanie do wszystkich tych dziewczyn, którym udało się chociaż rozjaśnić, bo nie mówię o cudzie ich zlikwidowania, stare, sine pręgi po porodzie. Bo mówi się, że rozstępy z czasem bledną, moje mimo upływu 13 lat od jednego porodu i 6 od drugiego nadal są sinie, fioletowe (zależy jak się stoi pod jakim kątem do światła) I ma ogromną prośbę, napiszcie, jeśli udało Wam się je rozjaśnić, i czym się Wam to udało. Chodzi mi o rozjaśnienie STARYCH,SINYCH rozstępów. Wielkie dzięki i pozdrawiam. Chyba się starzeję, bo zaczynam dostrzegać coraz jaskrawiej swoje wszystkie niedoskonałości.Dodam jeszcze, że nie byłam bierna, używałam Cepan, krem z wyciągu ze ślimaka(czy coś takiego), próbowałam(ale tu przyznam, ze zaniechałam) Juvit. Wiem, że może ta moja niekonsekwencja jest przyczyna braku efektów, ale gdy napisze coś Ktoś, komu udało się je rozjaśnić, to byłoby to bardzo motywujące, wiedząc, zę na to cholerstwo sa jakieś sprawdzone sposoby.
strzelec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-12, 17:50   #605
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Emilko dziękuję CI na razie za informacje.

Jeszcze wróce do tego wątku. Póki co smaruję/masuje się oliwką Bambino balsamem, robię peeling i ostro masuję swoją beznadziejną skórę.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-12, 18:52   #606
Leokadia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 40
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Strzelcu wyobrazam sobie co przezywasz... Wszystkie borykamy sie z tym problemem. U mnie rozstepy sa najwieksza katorga i naglebiej zakorzenionym kompleksem. Nie wiem wlasciwie co pisac...
Ja mam zaledwie 15 lat, a rozstepy na dosc duzej powierzchni skory: cale posladki ( jak ich dotykam to czuje wielkie doly i gory), uda ( tu sa tak jak u Ciebie sine, niektore biale) u dolu pleców ( nie moge o nich zapomniec nawet na moment, zebym przypadkiem sie nie schylila i ktos ich nie widzial) ale najgorsza jest tylknia czesc kolan ( wyobraz sobie ze nie zaloze juz nigdy czegos przed kolana, chyba ze dodatkowo jakies czarne rajstopy). Ten problem pojawil sie u Ciebie po ciazy tak? Dobrze zrozumialam? Hmmm ja chyba bym sie pogodzila z tym, ze zostaloby mi to po tym stanie, po dzieciach. A jak jest? W wieku 15 lat mam jkaies pregi na ciele, w tak mlodym wieku! To naprawde odbiera pewnosc siebie, poczucie wlasnej wartosci a nawet w ciezkich dniach checi do samego zycia. Boje sie, ze zaden facet nie spojrzy na taka dziewczyne, ktora wyglada jakby urodzila 3 dzieci, z takimi paskami wstretnymi...
Ale to chyba bardziej zalezy od naszej psychiki... Zobacz masz rodzine, meza, uwierz ze dla niego (faceta ktory Cie kocha) takie rzeczy sie nei licza... A ja mam juz na samym starcie pod gorke...
W kazdym razie- nie zalamuj sie, masz na kogo liczyc, a faceci podobno w lozku nie zwracaja uwagi na tego typu rzeczy, bo po prostu... Skupiaja sie na czym innym

POZDRAWIAM
Leokadia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-12, 20:06   #607
strzelec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 38
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Dziękuję Ci Leokadio za tak ciepłe słowa. Mój problem powstał po ciaży, wcześniej był mi zupełnie obcy...gdybym zaczęła może im przeciwdziałać w trakcie ciąży, ale nie ma co gdybać. Trzeba się pogodzić, tylko jak?? To, tak, jak i Twój, też jest mój największy kompleks i szczerze mówiąc , nie wiem dlaczego, jest coraz gorszy do zaakceptowania! Ta świadomość, że nic się z tym nie da zrobić, a lata mijają.... Jesteś młodziutka, zdobi Cię młodość, sama mówisz, że podobno faceci "tego nie widzą", więc głowa do góry, marne to pocieszenie, ale też nie wiem, jak Cię skuteczniej wesprzeć.Młodziutkie, jak Ty dziewczyny są bardzo wrażliwe, wiem, bo w tym wieku mam siostrzenicę, która w tych samych miejscach co Ty ma te paskudztwa i jest mi jej serdecznie szkoda, gdy widzę, jak stara się je ukryć i jak ją to krepuje.Kupiłam jej krem przeciw rozstępom, żeby zapobiegała ich powstawaniu. Siostra nie jest w temacie bo ten problem ja ominął (szczęściara) Pozdrawiam wszystkie tygryski i tygrysiątka. Któraś z Was bardzo trafnie nazwała te pręgi.Jeszcze raz dzięki Ci Leokadio.
strzelec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-12, 21:12   #608
Leokadia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 40
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Strzelcu ciesze sie, ze w jakims stopniu poprawilm Ci chumor Siostrzenicy wcale sie nie dziwie, ze stara sie ukryc "to cos". Sama chce to kryc. Ale najgorsze w moim przypadku jest to, ze ja kiedys zupelnie nie mialam pojecia, ze cos takiego jak rozstepy isnieje. Nikt mnie nie przestrzegl przed tym paskudztwem. Pojawilo sie to u mnie jakis rok temu. Na poczatku nie wiedzialam co to jest, potem siostra mnie uswiadomila. Gdybym wiedziala jakie beda skutki takiego trybu zycia jaki prowadzilam przez ta feralna zime, NA PEWNO zrobilabym wszystko, aby sie ustrzec problemu. I wlasnie najgorsze jest to, ze to tak ciezkie do zaakceptowania, szczegolnie, ze moje kolezanki sa zazwyczaj szczuple, bez rozstepow, ba- bez cellulitu, bez niczego. Czuje sie "lekko" inna. Moze dlatego jest mi tak ciezko sie z tym oswoic... Ale wierze ( mam taka cicha, cicha nadzieje), ze zainteresuje sie mna ktos, kto zobaczy cos wiecej niz skore, cialo...

A tak apropos- gdzies ostatnio wyczytalam, ze mozna usunac? rozstepy laserem ( drogie bo ok 1000 zl)? Moze ktos juz mial stycznosc z tym przypadkiem? BARDZO PROSZE o wiadomosci na ten temat! Emilko moze Ty cos napiszesz?
Leokadia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 10:35   #609
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Emilko dziękuję CI na razie za informacje.

Jeszcze wróce do tego wątku. Póki co smaruję/masuje się oliwką Bambino balsamem, robię peeling i ostro masuję swoją beznadziejną skórę.
no przestan! mialas zobaczyc iedys moją! to bys nie uwierzyla jak wygladala 5 lat temu a jak teraz sumiennosc, odpowiednie kosmetyki, masaz ine zabiegizłuszczajce naprawde daja wiele
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 16:27   #610
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Jak zlikwidowac rozstepy?? help

Cytat:

Dzieki za odpowiedz

tak tez zawsze sie masuje od dolu do gory


ah jeszcze takie malutkie pytanko, czy te masaze szorstkimi rekawicami ud, pupy i boczkow sprwiaja ze sie schudnie w tych miejscach??
bo strasznie bym chciala zrzucic ten tluszczyk na boczkach

ale polączone z dieta , jesli bedziesz robić masaz odchudzajacy od dalo ku gorze, energicznie, mocniej i szybciej to pomoze Ci ale nie od razu , masaze odchudzajace skuteczne sa ale dobrze jesli ktos pokazałby Ci jak to bobic, doniektorych miejsc tez trudniej jest sie sdoatac no i poo takim masazu nie biegnij za róg po pączka
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 16:42   #611
blush
Zadomowienie
 
Avatar blush
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: najcieplejsze miasto :)
Wiadomości: 1 506
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Hej!! A mnie kiedyś koleżanka powiedziała, że rozstepy powstają bo w skórze jest za mało cynku, wiecie coś na ten temat?? Bo jeśli tak to może warto by się wesprzeć od środka witaminkami i tak wzmocnić skórę??
__________________
blush jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-15, 18:23   #612
strzelec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 38
Dot.: Jaki polecacie krem,zel lub serum na bordowe rozstepy?

Witam,
ja również mam problem rozstępów, starych już bo 13-letnich, ale ciągle jakby sinych,fioletowych,zależy jak stanę do słońca. Są okropne. Przeczytałam już prawie wszystkie wątki (chyba) dotyczące rozstępów,ale ten mnie bardzo zaintrygował, ze względu na podane "recepty" walki z nimi (próby maksymalnej ich minimalizacji ) i tutaj mam pytanie, proszę spróbujcie mi odpowiedzieć, czy te wszystkie specyfiki mogą równie skutecznie zadzialać na takie stare rozstępy (chodzi mi o ich spłycenie i rozjaśnienie)???? Może komuś z tak zstarymi pręgami sie to choć trochę udało? Pytałam w innym wątku, ale nikt nie odpowiedział, czy jestem rozstępowym dinozaurem?
Pozdrawiam
strzelec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 19:12   #613
kochaniutka19
Raczkowanie
 
Avatar kochaniutka19
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Huckelhoven
Wiadomości: 295
Dot.: Jak zlikwidowac rozstepy?? help

Ok dzieki

heheh to bylo dobre za rug po paczka hehehe fajnie to napisalas

dzieki
__________________
Jestem szczesliwa, i nic wiecej
kochaniutka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 14:38   #614
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Jak zlikwidowac rozstepy?? help

Cytat:
heheh to bylo dobre za rug po paczka hehehe fajnie to napisalas
hehe


jak najbardziej dieta tez ma wpływ na powstawanie , kolezanka dobrze mowila ze niedobor cynku , ale pierwszenstwo daje genetyce, wzrostowi poziomu estrogenów i kortylozowi., ale nedobor cynku(mikroele, i makroel, witamim tez ma wplyw , jak z reszta na wszystkpo
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 14:54   #615
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Jaki polecacie krem,zel lub serum na bordowe rozstepy?

jesli bedziesz systematyczna to istenieje taka mozliwosc , oczwyscie masaz kluczowa role tez odgrywa , czytalas watek rozstepy jak z nimi walczyc?
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 15:47   #616
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Jak zlikwidowac rozstepy?? help

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
no przestan! mialas zobaczyc iedys moją! to bys nie uwierzyla jak wygladala 5 lat temu a jak teraz sumiennosc, odpowiednie kosmetyki, masaz ine zabiegizłuszczajce naprawde daja wiele
5 lat to strasznie długo, nie wiem czy przeżyję tyle i czy wydolę w tych masażach.

Emilko, a jak traktować skórę na piersiach? Też ją tak mocno masować-ugniatać, czy może jest jakiś inny zestaw masujący na tę partie ciała?
Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
hehe

jak najbardziej dieta tez ma wpływ na powstawanie , kolezanka dobrze mowila ze niedobor cynku , ale pierwszenstwo daje genetyce, wzrostowi poziomu estrogenów i kortylozowi., ale nedobor cynku(mikroele, i makroel, witamim tez ma wplyw , jak z reszta na wszystkpo
Idę jutro do apteki po cynk.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 16:03   #617
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Jak zlikwidowac rozstepy?? help

Pomadko a masz jakis kwasek jak pisalam albo retinoid?

a nie walczylam 5 lat z nimi , od 3 interesuje tym wiec leczenie ok 2 lata trwalo

na biuściku tak mocno nie (dobrze ze Ty masz co ugniatac , bo ja skromne b haha ) na piersiach delikatnie bo tam skora jest "leciutka" jakis drobny peeling , i masaz nie rozciagajac , leciutko , bo persi wrazliwa rzecz mozesz zakonczyc masaz mormalnym takim ujedrniajacym , glaszczac jak chcialabys zarzucic cycuszki na szyje


na rozstepy na ten kwasek (pytalas o tanszy) on ma 10 % salicylowego i jest za ok10 zł , warto zainwestowac!!!!!
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 16:04   #618
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Jak zlikwidowac rozstepy?? help

ale na pupe ten kwas
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 16:05   #619
strzelec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 38
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Byłam dziś z synem u dermatologa i przy okazji poprosiłam o receptę na krem z mocznikiem,na moje stare, fioletowe rozstępy. Wiecie, co usłyszałam: że na to, to i Dobry Boże nie pomoże. I trzeba je pokochać. Idzie się załamać i zniechęcić. Czy to nie jest aby walka z wiatrakami, to kremowanie,masowanie,itp? Myślę, że nawet gdyby mi się jakimś cudem udało je kiedyś choć trochę spłycić to właściwie będę już wtedy baaardzo stara i wtedy po co mi gładszy brzuch? Ironia losu, co nie?
strzelec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-16, 16:19   #620
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Jak zlikwidowac rozstepy?? help

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
Pomadko a masz jakis kwasek jak pisalam albo retinoid?

a nie walczylam 5 lat z nimi , od 3 interesuje tym wiec leczenie ok 2 lata trwalo

na biuściku tak mocno nie (dobrze ze Ty masz co ugniatac , bo ja skromne b haha ) na piersiach delikatnie bo tam skora jest "leciutka" jakis drobny peeling , i masaz nie rozciagajac , leciutko , bo persi wrazliwa rzecz mozesz zakonczyc masaz mormalnym takim ujedrniajacym , glaszczac jak chcialabys zarzucic cycuszki na szyje
O rany takiego biust aby mogła zarzycić go na szyję to ja nie mam.

NO mam co ugniatać, średnie C.

Cytat:
na rozstepy na ten kwasek (pytalas o tanszy) on ma 10 % salicylowego i jest za ok10 zł , warto zainwestowac!!!!!
Kwasu nie mam żadnego, nigdy tego nie używałam, poza 2 próbkami na twarz, ale to stare czasy...
A jaka dokłanie jest nazwa tego kwasu? Jest w KWC? Bo nie wiem czego szukać w sklepach/aptekach.

Nienawidzę rozstępów!
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 16:30   #621
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Jak zlikwidowac rozstepy?? help

ale głupek , zapomnialam nazwy kwasu..... kurde saliderm jest w aptekach bez recepty


z tym zarzucaniem na szyje zartowałam poprostu ku gorze , jak masaz opadajacych polikow sie robi podobnie
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 16:31   #622
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

pomadko ja tak offtopowo czy wiesz czy rossman ma klej do kepek?pytalamna wizazystce ale zadna mi nie opdpowiedziala
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 16:59   #623
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
ale głupek , zapomnialam nazwy kwasu..... kurde saliderm jest w aptekach bez recepty


z tym zarzucaniem na szyje zartowałam poprostu ku gorze , jak masaz opadajacych polikow sie robi podobnie
Wiem, że żartowałaś.

Rozejrzę się za tym kwasem, jutro idę do apteki odebrać zamówioną odżywkę, to i zapytam o kwas i kupię cynk.

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
pomadko ja tak offtopowo czy wiesz czy rossman ma klej do kepek?pytalamna wizazystce ale zadna mi nie opdpowiedziala
Emilko, wydaję mi się że Rossmann nie ma kleju do kępek, ale nie jestem pewna. Możesz zadwonić i zapytać się.
Albo zapytaj tutaj http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=54849 Są tam prawdziwe rossmannomaniaczki i mają dokładnie obcykany asortymen Rossmanna.

Poza tym BJ polecała kiedyś klej do kępek firmy Adrell czy jakoś tak, ponoć bardzo dobry. Jest tez klej do kępek Arteco, ten jest ponoć genialny. Niestety drogi...

Mógłby rossmann mieć, bo samam mam rzęsy, ale klej się kończy.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 12:43   #624
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

powodzenia Pomadko dziekuje za link!!
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 15:16   #625
Martulka10000
Raczkowanie
 
Avatar Martulka10000
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 416
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Widzę że mój wontek się rozwija
__________________
,,Ważne są tylko te dni ktorych jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy czekamy''
Martulka10000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-19, 13:24   #626
kruszi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 6
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Witam, chciałam tylko skromnie dodać do tego wątku iż wiele mitów krązy na temat terapii roztępów. Jedyną prawdą jest to (uwaga na dobicie), że powstałych rozstepów nie można zlikwidować, jest to (oczywiście zależnie) tak głębokie zwyrodnienie tk. łącznej w skórze, że żeby się ich pozbyć trzeba by "wymienić" dany odcinek skóry;
Oczywiście są metody zachowawcze które powodują jak wyżej wspomniano, które je zmiękczają, rozjaśniają, "wypłycają";
Na szczęście!- rozstępy można tak sponiewierać, że będą nie widoczne!, czyli wizualnie ich nie będzie- i kluczową najskutecznieszą terapią jest niestety dermabrazja, (a gdy ktoś wyjątkowo zasłuży to nawet seria, połączona z kwasami)- wykonana przez dobrego doswadczonego chirurga czy dermatologa- najlepiej etetycznego.
! Oczywiście nie należy rezygnować z masaży, zabiegów kosmetycznych, ponieważ wykonywane przed zabiegami dermabrazji, mogą znacznie zmniejszyć pole zabiegu.
Po za tym, roztępy to "nie tylko rozstępy" ale jak wyżej wspomniano zaburzenia metaboliczne - które prawdopodobnie trzeba zdiagnozować, i również ewentualnie leczyć.
kruszi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-19, 15:02   #627
Monika Leśna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 87
Dot.: Jaki polecacie krem,zel lub serum na bordowe rozstepy?

z apteki maść Cepan i Flisan, są niedrogie i do specjalnych zadań - sprawdzają się w ciąży. Walka z rozstepami jest najskuteczniejsza wtedy, kiedy nie są jeszcze bardzo zaawansowane. Jeśli są sine lub czerwone to odpowiednimi kosmetykami i maściami można im zaradzić , jeśli są już białe to cięęęęężko bardzo. Ale zawsze są inne metody: peelingi głębokie, kwasy owocowe itd. Emilia wam powie bo ona to się zna i dobrze bo ktoś się znać musi.
Monika Leśna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-19, 15:07   #628
blush
Zadomowienie
 
Avatar blush
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: najcieplejsze miasto :)
Wiadomości: 1 506
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Poradzcie mi co zrobić : z tyłu na udzie nad zgięciem kolana robią mi sie rozstępy, bo mnie tam starsznie skóra swędzi i już widzę sino fioletowe pręgi Samruję się oliwką, masuję, peelinguję i wciąż czuję jak mnie tam skóra swędzi!!!!!!!!
Pomocy
Ja nie chcę tam rozstępów, jak ja się w lecie w spódnicy pokaże????!!!!!!!!!!!
__________________
blush jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 20:19   #629
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

moze Ci swedzic posmaruj kilka dni contratubexem , potem zabierz sie za nie , tu masz wiele porad jak


a no rozrasta dobrze ze w 1 wszyskto
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 20:52   #630
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Jaki polecacie krem,zel lub serum na bordowe rozstepy?

jesli chodzi o czerwone rozstepy to Monika dobrze pisze, kwasy w wyskokich stezeniach , złuszczania , nawilzanie , masaze, natryski, cwiczenia

polecam wątek scho0rzenia skorne, kremy nie tylko na zime, kosmetyki bez sls

tam jest o rozstepach i o czerwonych tez
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-25 07:52:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:16.