Wyprzedaż - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-04, 09:29   #1
kicala1
Raczkowanie
 
Avatar kicala1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 168
Przekupka: 27 pkt / 100% pozyt.
GG do kicala1

Wyprzedaż


Remanent i dokładki

-dokładka: olejek jedwabisty Skin So Soft Avon - ubytek ok 10%
-reszta filtru barwiącego Avene - jakieś 2 cm w najszerszej części tuby - tuba otwarta kilka miesięcy temu, ważność do września 2008
-baza Teint Parfait Oil-free Yves Saint Laurent - kolor beż ze złotymi drobinkami (trójka). Baza jest doskonała, pięknie, dyskretnie rozświetla. Po nałożeniu podkładu drobinek nie widać - pozostaje tylko efekt subtelnego rozświetlenia. Bardzo ładnie wygląda pod oczami - lekko maskuje i rozświetla cienie. Jest to gwp o pierwotnej pojemności 15ml, zużycie - ok.1/5
-podkład HR Spectacular Make-Up, 22 - jasny czysty beż. Została resztka na wypróbowanie - jakieś półtora cm na spodzie flakonika. Podkład matuje i wygładza, bardzo dobrze się nosi. Higieniczne opakowanie z pompką.

i jeszcze morska sól do kąpieli z Krymu, różana - spore pudełko, chyba pół kilograma.

Opisy (ponumerowane) i linki poniżej.

-Sephorowski duży metalowy profesjonalny kufer na kosmetyki (1)
-pędzle We-Ma (2)
-pędzel syntetyczny - płaski, gładki, szerokość 9mm - do korektora, obsadka szara, długość obsadki ta sama co pędzli we-ma
-szczoteczka do rozczesywania brwi z jednej strony i grzebyczek do rzęs z drugiej strony
-cienie Loreal Wear Infinite - czwórki, kolory Wood Rose (chłodne brązy i beże, jasny brudny róż)
-Revlon Pink Shell - cień pojedynczy - matowy, jasnoróżowy cień do powiek. Zepsuty dekielek przyklejony taśmą, cień jest chyba stary (pochodzi z wymiany), ale zachowuje się normalnie przy użyciu. Bardzo ładnie wygląda na bladej skórze jako róż - daje ładny świeży efekt, bardzo dyskretny. Pierwotna waga 3.1 g - Zużycie oceniam na jakieś 15%
-balsam nawilżający Lirene - ten z mocznikiem. Używam go po troszeczku czasem, więc jakby ktoś był chętny - proszę pytać o bieżące zużycie..
KWC: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=14460
-CK One - mam wielką 200 ml butlę tych perfum. Kupowane na lotnisku, oryginał, nie tester, zostało około 100 ml. Za coś ciekawego mogę oddać całość, lub zrobić odlewki do aptecznych buteleczek za coś drobniejszego.
-kuleczki rozświetlające avonu - myślę, że zużycie można określić na jakieś 30-40%, ale pudry w kulkach trudno w ten sposób ocenić. Puder ma mniej więcej rok.
-Joanna Blond Reflex - delikatny rozjaśniacz w sprayu - pochodzi z wymiany. Był nowy, ja użyłam 3 razy, więc zużycie minimalne.
KWC: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=8372
-Palette Instant Color - saszetka farbki (zmywa się po 6-8 myciach), kolor złota miedź.
- khol kayal powder -pudrowy czarny eyeliner, Manhattan - zużycie raczej minimalne, ale mam go z wymiany, więc głowy nie dam. Ja nie potrafię go używać.
-Kosmetyczki:miękki sporawy, jasnozielony kuferek do kosmetyków Jean Louis David, czerwona kosmetyczka Neutrogeny
-kaseta do makijażu Oriflame(3)
KWC: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...hp?produkt=479
-cień Cinema maquillage (5)
KWC: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=10969
-szary cień inglot sprint deep pearl - średniociemny czysty szary, bez żadnych innych dodatków kolorystycznych.
-pomadka Chanel Hydrasoleil, nr.31 (6)
KWC: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=2024

Opisy:

1. Kufer - z zamkiem, dwupoziomowy, rozsuwany, ze sztywnymi przegródkami w środku, które można przestawiać w zależności od potrzeb. Oddam go tylko za rzeczy z mojej listy poniżej.
Ponieważ nie mogę zrobić zdjęcia (brak aparatu, a w telefonie - brak kabelka, żeby wrzucić zdjęcie na komputer) - podaję link do amerykańskiej strony sephory. Pokazany kufer jest podobny do mojego, z zewnątrz wyglądają w zasadzie tak samo. Różnice to:
-rozmiar - mój ma nieco inne wymiary: 27,5/22,5/18
-szufladki przy rozsunięciu-ten z obrazka ma dwa poziomy szufladek po rozsunięciu skrzydełek, mój ma jeden poziom (po jednej szufladce z każdej strony) i szufladki są bez przedziałków - więc mieszczą się w nich idealnie pędzle i inne akcesoria z długimi obsadkami.
W środku (w największej, dolnej komorze) kufer posiada ścianki z tworzywa (jakiegoś takiego piankowo-plastikowo miękkiego czegoś tam). Można je dowolnie przestawiać, wsuwać, wysuwać, dopasowywać. Kufer jest bardzo solidny, zamykany na kluczyk. Klapki zamków są niepoluźnione, w stanie idealnym - kufer można przenosić za rączkę bez zamykania na klucz - nie ma szans, żeby sam się otworzył i wyrzucił zawartość.
Link:
http://www.sephora.com/browse/produc...agi nate=true

Kufer sporo kosztował, wysyłka też będzie droga - więc będę tutaj wybredna. Raczej tylko wymiana za coś z mojej listy - ewentualnie jakieś ciekawe perfumy, których nie wymieniłam.

2. Pędzle - jeden do cieni, ukośnie ścięty,miękki(na zdjęciu nr 4, jednak kształt ścięcia jest taki jak w nr6); jeden do różu, ukośnie ścięty, miękki (nr 2); jeden do korektora/pomadki - mały, półokrągły, twardszy i sztywniejszy niż pozostałe (chyba nr 12, ale mój ma nieco krótsze włosie). Były używane przeze mnie, ale są zadbane, "nierozcapierzone". I znów - ponieważ nie mogę zrobić zdjęć, wklejam link do kwc i podaję numery pędzelków ze zdjęcia. Niektóre pędzeliki ze zdjęcia się poprzekręcały, ale podałam numery innych dla porównania kształtu.
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=2006

3. Kaseta Oriflame - Po lewej stronie: 8 cieni w ciepłej tonacji:dwa rozświetlające, delikatnie opalizujące - jeden opalizuje na lekkie złoto, jeden na perłowo; dwa zielone - jasny i ciemny khaki; dwa brązy - jeden średniociemny ceglasty, drugi ciemny brąz ze złotymi drobinkami; dwa ciepłe bardzo oryginalne i ładne brązo-fiolety - ciemniejszy i jaśniejszy; dwa ciepłe, raczej ceglaste róże, puder prasowany jasny. Po drugie stronie odcienie chłodne: jasny opalizujący błękit, ciemny granat, średniociemny granatowo-graitowy; bardzo drobnozmielony opalizujący na perłowo rozświetlający cień; jasny fiolecik (bez czerwonawych i bordowych refleksów) i ciemniejszy fioletowo-granatowy; jasny brudny róż i ciemniejszy bródny róż; dwa róże - także jasny i ciemniejszy bródny róż; puder brązujący - do średnich cer.
Oprócz tego jest też 6 pomadek:ciemnowiśniowa, czekoladowa, brązowo-pomarańczowa, średniociemna różowa i kawa z mlekiem; oraz hicior - jasnoróżowa 'barbie' szminka Jest też ołówek czarny do powiek - nieużywany, dwa aplikatorki do cieni i pędzelek do różu. Aplikatorki i pędzelek są używane.
Zużycie cieni jest niewielkie - lekko zużyte (tak na 5%) są dwa górne cienie z ciepłej strony - czyli jasny khaki i rozświetlacz perłowy. Reszta jest tylko maźnięta dla sprawdzenia koloru.
Kasetka jest w dobrym stanie, po rozłożeniu ma lusterko. Jest nieduża i zgrabna, część z cieniami rozsuwa się po otwarciu na boki, i odkrywa część z różami, pudrami i pomadkami. Wymiary po złożeniu kasetki to:11,5 cm na 11,5 cm. Kasetka jest plastikowa, solidna, zatrzask dobrze trzyma, ale nie ma problemu z otwarciem.Oddaję, ponieważ nie używam kolorówki zbyt często, a nie chcę dla dwóch cieni jej zatrzymywać.

5. Cinema - jest to sypki cień o niespotykanym efekcie. Składa się z jakby drobnozmielonego brokatu, ale ma się wrażenie, jakby to były płaskie kawałeczki. Bardzo silnie odbija światło, przez co tworzy się efekt jakby iskierek na oczach. Jest to rewelacja jeśli chodzi o mocno iskrzący makijaż wieczorowy...którego ja nie praktuję prawie wcale. Ale takiego efektu nie widziałam nigdy wcześniej - wygląda zupełnie inaczej niż brokaty, o wiele mocniej odbija światło. W pudełku wygląda na biały - natomiast na powiece traci swoją białość i nadaje się do roziskrzenia każdego koloru. Fajna rzecz, ale leży u mnie zupełnie nieużywany.

6. Pomadka - po terminie, ale zachowuje się normalnie. Jest nawilżająca, zmiękcza usta. Kolor - półprzezroczysty, delikatny różo-fiolecik (bardziej fiolecik - ale efekt delikatny i naturalny). Pomadka jest śliczna i próbowałam na siłę przekonać się do koloru, żeby legalnie nosić to cudko w torebce - ale nic z tego, nie pasuje mi


Poszukiwane:

- solidna prostownica o dużej mocy
-żel do mycia Topialyse - w każdej ilości. Mam w domu wielką butlę, bo używam go na stałe, więc odlewki jak najbardziej akceptowalne.
-kremy i mleczka do ciała z serii Xerial - w stężeniach do 5%
-Glyco a i Hydracid Alpha Plus
-barwiąca avenka 50+ lub ewentualnie bioderma barwiąca
-Kerastase Oleo-relax - wszystkie
-profesjonalne kremy wygładzające do włosów (Loreal, Kerastase)
-wosk w roll-on'ie Joanny
-perfumy: Chanel Chance, Lancome Hypnose, Miss Dior Cherie, Hugo Boss Intense/Red, In Black Jesus del Pozo
-zawsze chętnie dobre bazy pod makijaż - białe, fioletowe
-Lumineusse, nr1
-przy drobniejszych wymianach chętnie przyjmę: mydełka nivea, dove - te bez szaleństw, w wersji classic, o mydlanym zapachu; dezodorant w sztyfcie dove - też ten mydlany, mleczko nivea ciemnoniebieskie, lub inne balsamy o mydełkowym zapachu, miękkie szczoteczki do zębów - czterdziestki,pasty do zębów Elmex, Lacalut itp, płyny do płukania, nitki do zębów.

Dokładniejsze opisy na życzenie. Pozdrawiam wszystkich
P.S. DODAJĘ, ŻE NIESTETY NIE MOGĘ SŁUŻYĆ ZDJĘCIAMI, PONIEWAŻ NIE MAM APARATU. MOGĘ OPISAĆ, PODAĆ NUMER DO SPRAWDZENIA ITD.

Edytowane przez kicala1
Czas edycji: 2007-03-28 o 15:44
kicala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 10:21   #2
Karolinka:):)
Raczkowanie
 
Avatar Karolinka:):)
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 439
Przekupka: 29 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wyprzedaż

znajdziesz cos u mnie? podoba mi sie kilka rzeczxy
Karolinka:):) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 10:32   #3
Chinka-chu-min
Raczkowanie
 
Avatar Chinka-chu-min
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 426
Przekupka: 24 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wyprzedaż

Cinema - zajdziesz cos?
Chinka-chu-min jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 10:40   #4
poziomka61
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wieś mazowiecka
Wiadomości: 863
Przekupka: 36 pkt / 95% pozyt.
Dot.: Wyprzedaż

Chętnie bym spróbowała -podkład HR Spectacular Make-Up, 22 - jasny czysty beż. Została resztka na wypróbowanie - jakieś półtora cm na spodzie flakonika. Podkład matuje i wygładza, bardzo dobrze się nosi. Higieniczne opakowanie z pompką.
Może coś znajdziesz u mnie?
poziomka61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 11:22   #5
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Przekupka: 159 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wyprzedaż

może coś u mnie? np. za sól do kąpieli?
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 11:49   #6
kinga łazarewicz
Rozeznanie
 
Avatar kinga łazarewicz
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 516
Przekupka: 39 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wyprzedaż

znajdziesz coś za ysl i hr?
no i może kufer?
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=176884
kinga łazarewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 11:52   #7
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Przekupka: 25 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wyprzedaż

witam znajdziesz cos u mnie ?
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-04, 12:05   #8
toya2006
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 612
Przekupka: 70 pkt / 99% pozyt.
GG do toya2006
Dot.: Wyprzedaż

interesowaloby cię coś u mnie?

WŁOSY:

-Goldwell Color Definition- szampon dostępny jedynie w salonach fryzjerskich 30ml
-Kerastase Nutritive- kąpiel odżywcza z kompleksem Gluco-Active do włosów suchych i uwrażliwionych 30ml
-Wella System Professional Color Saver Emulsion- kuracja stabilizująca kolor po koloryzacji. Opakowanie 50ml- wyciska sie w formie pianki. Użyte 4 razy. Kosmetyk dostępny jedynie w salonach fryzjerskich.
-Kerastase Vita Ciment- kąpiel do włosów z cementem (odlewka)
-Goldwell Nice Balance- mleczko nawilżające włosy i wspomagające stylizację (20ml 2 razy użyte)
-Goldwell Flat Marvel- mleczko prostujące (20 ml użyte z 2 razy)
-Londa Easy smooth- fluid do wygładzania i prostowania (trudno określić zużycie bo opakowanie jest czarne, myślę że zostało ok.,1/4 z 150ml, ważność do września ale jeszcze ładnie prostuje i konsystencję ma dobrą)
-farba Loreal Recital Preference, 8,3/X champagne (jasny blond złocisty), piękny złoty blond
-odżywka bez spłukiwania Gliss Kur Asia Beauty hydra oil (prawie polowa z 100ml)
-odżywka bez spłukiwania Avon naturals w sprayu (ponad połowa ze 125ml)
-preparat Diamond Hair do ściągania włosów przedłużonych metodą na taśmy (1/2 z 150ml)

TWARZ:

-szminka Loreal color riche śliczny brązik Caramel Eva złamany czubeczek, użyta z 5 razy
-podwójny cień Clarins z lusterkiem (kolor beżowy-pokruszony, brąz „clay”- niewielkie zużycie)
-cień APC nr 1 taki jakby ecru opalizujący na złotawo
-tusz Rimmel Extra super lash- z zakręconą szczoteczką (użyty może ze cztery razy, tylko opakowanie trochę starte od leżenia w kosmetyczce, mokry)
-tusz Loreal Volume shocking (koło połowy)
-tusz Wibo Magic Lashes (ponad połowa, mokry)
-cień Sensique potrójny (zółty, pomarańczowy, jasnobrązowy) niewielkie zużycie
-Avon Beautiful Morning- krem energizujący (ok.,1/3 z 50ml)
-Rossman Tinted Day Cream dark- krem na dzień ciemno tonujący (użyty z 5 razy, 75ml)
-Wibo fluid matujący kolor naturalny (prawie cały)
-pędzel duży przezroczysta rączka, czerwone włosie

CIAŁO:

-Adidas body lotion (kupiony dawno temu i brak daty ważności, ale wciąż pachnie na ciele, dla fanek dawnego Adidasa z seledynową nakrętką- 1/3 z 200ml)
-Avon naturals balsam waniliowo-sojowy (ok 1/3 z 200ml)
-samoopalacz w piance Dax Cosmetics (ok.połowy z 150ml, bez zamknięcia)
-Avon ujędrniający balsam do ciała (trudno powiedzieć bo opakowanie jest ciemne, ok.1/3 z 400ml)

ZAPACHY

-Green Tea Elizabeth Arden (kupiłam na Allegro, ok. 1/3 z 30ml)
-Yria Yves Rocher eau de parfum (7,5ml raz uzyte do sprawdzenia)
-perfumik w kremie
-dezodorant Concertino Summer (cały 75ml)

PAZNOKCIE:

-preparat przeciw obgryzaniu paznokci Avon (12ml prawie cały)
-lakier Wibo czekoladowa perła (11ml prawie cały)


mi podoba sie:

baza i podklad hr
toya2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 13:47   #9
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Przekupka: 61 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wyprzedaż

Mam piątki Diora Urbanity, krem nawilżająco-brązujący Clarinsa, a także podkład Chanel Pro Lumiere w odcieniu Petale. Czy interesowałoby cię to w zamian za Ck One?
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 14:51   #10
kicala1
Raczkowanie
 
Avatar kicala1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 168
Przekupka: 27 pkt / 100% pozyt.
GG do kicala1
Dot.: Wyprzedaż

Poziomka: u ciebie chyba wpisywałam się kiedyś na tę bazę clarins - w dalszym ciagu jestem nią zainteresowana.
Karolinka: u ciebie, z kolei, wpisywałam się na płytę Torresa, ale mi nie odpisałaś. Gdybyś mogła opisać mi, jaki poziom i co dokładnie jest na płycie - może byłabym nią zainteresowana.

Reszcie dziewczyn dziękuję - nigdzie nie znalazłam nic z mojej listy. Jeśli kogoś interesują jakieś drobiazgi u mnie, to przypominam, że chętnie wymienię się na mydła, pasty i takie tam - wszystko jest zresztą wymienione na liście poszukiwanych, zapraszam do zajrzenia.
I błagam o niewklejanie mi tutaj całych swoich wątków. Link w podpisie w zupełności wystarczy.
Pozdrawiam.
kicala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 14:59   #11
Karolinka:):)
Raczkowanie
 
Avatar Karolinka:):)
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 439
Przekupka: 29 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wyprzedaż

ojej naparwde .. przperaszam wydawało mi sie ze wszytskim poodpisywałam na płycie jest lekcja salsy uczy jose torres i jakaś kobieta , dokaldnie krok po kroku co trzeba robic
Karolinka:):) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-04, 15:03   #12
kicala1
Raczkowanie
 
Avatar kicala1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 168
Przekupka: 27 pkt / 100% pozyt.
GG do kicala1
Dot.: Wyprzedaż

Tyle wiem Chodzi mi o poziom kursu (początkujący, z tego co piszesz), długość nagrania, może na okładce są wypisane nazwy figur, których uczy.
kicala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 15:23   #13
Karolinka:):)
Raczkowanie
 
Avatar Karolinka:):)
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 439
Przekupka: 29 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wyprzedaż

teraz sparwdziłam to leci tylko 17 minut , no kurs raczje dla początkujących
Karolinka:):) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 15:56   #14
chmurencja
Raczkowanie
 
Avatar chmurencja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 30
Przekupka: 4 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wyprzedaż

Hej,

zainteresował mnie zielony kuferek-kosmetyczka, ewentualnie, baza ysl/podkład hr

Zapraszam do mnie (poza wątkiem mam wosk roll-on Joanny, zostało około połowy).
__________________
aby do czegoś dojść, należy wyruszyć w drogę
-----------------------------------------------------------------------

I WILL !!!
chmurencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 23:07   #15
kicala1
Raczkowanie
 
Avatar kicala1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 168
Przekupka: 27 pkt / 100% pozyt.
GG do kicala1
Dot.: Wyprzedaż

Karolinko, jeśli dla początkujących to rezygnuję.
Chmurko - spodobały mi się oba cienie art deco.
kicala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 23:55   #16
poziomka61
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wieś mazowiecka
Wiadomości: 863
Przekupka: 36 pkt / 95% pozyt.
Dot.: Wyprzedaż

Cytat:
Napisane przez kicala1 Pokaż wiadomość
Poziomka: u ciebie chyba wpisywałam się kiedyś na tę bazę clarins - w dalszym ciagu jestem nią zainteresowana.
Niestety baza frunie
poziomka61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 09:30   #17
kicala1
Raczkowanie
 
Avatar kicala1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 168
Przekupka: 27 pkt / 100% pozyt.
GG do kicala1
Dot.: Wyprzedaż

Poziomka - nic innego nie znalazłam. W takim razie dzięki.
kicala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 09:43   #18
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Przekupka: 159 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wyprzedaż

daj znać, czy Cię coś interesuje ode mnie
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 10:59   #19
chmurencja
Raczkowanie
 
Avatar chmurencja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 30
Przekupka: 4 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wyprzedaż

Cytat:
Napisane przez kicala1 Pokaż wiadomość
Chmurko - spodobały mi się oba cienie art deco.
Mam pytanie,
czy to ta kosmetyczka, ktora posiadasz (3 od góry)?

http://www.scallya.pl/index.php?acti...search=&page=2
__________________
aby do czegoś dojść, należy wyruszyć w drogę
-----------------------------------------------------------------------

I WILL !!!
chmurencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-05, 11:37   #20
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Przekupka: 62 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wyprzedaż

baza Teint Parfait Oil-free Yves Saint Laurent - kolor beż ze złotymi drobinkami (trójka). Jest to gwp o pierwotnej pojemności 15ml, zużycie - ok.1/5

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=177019
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 13:38   #21
rose bakara
Raczkowanie
 
Avatar rose bakara
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 41
Przekupka: 9 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wyprzedaż

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=172462
Może coś u mnie interesują mnie pędzelki ?
rose bakara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 15:38   #22
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Przekupka: 42 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wyprzedaż

-kuleczki rozświetlające avonu

Moja lista:

Pielęgnacja:
- mini produkty do ciała TheHealingGarden RelaxTherapy lawendowe balsam i żel do mycia, tubki 54 ml, nie używane (nie ma daty ważności, dostałam w listopadzie)
- BanDi seria “na 6” Krem matujący dla cery tłustej i trądzikowej, z 30 ml zostało 50%; ważny do 04.2008
- pianka do włosów cienkich Nivea HairCare – zostało ok. 30%
- nabłyszczacz do włosów w sprayu Joanna Effect.Net 100ml– zużycie na oko to 10% może
- olejek na gorąco do włosów Oriflame kokosowy, 15 ml (do 06.2009)
- Bielenda SPA morska kuracja, luksusowa oliwka hydrofilna do demakijażu zużyte 5%
- Sephora, eye makeup remover (nowa wersja), zużycie 20%
Makijaż:
- lakier do paznokci Wink Avonu (jasny róż odrobinę perłowy 2-3 razy, świeży)
- 2/3 błyszczyku Manhattan CalypsoShine bezbarwnego z drobinkami (pachnie wazelinką)
- błyszczyk migoczący Avonu Glistening Peach, zużycie 15%
- brokatowy eyeliner w płynie Essence, zostało 45% kolor błękitny ale brokat jest srebrny
- cień do powiek w płynie CarloDiRoma jasnobeżowy 9 ml nr 02, zuzycie 5 do 10%
- 2 cienie Maybelline ExpertWearMono: pudrowy róż 15 AntiqueRose zużyte nie więcej niż 30% i pudrowy liliowy 14 HeatherMist tu zużycie nie przekracza 15%
- Avon CT cień w kulce zielony-nowy (nie wiem czemu nie ma napisów na buteleczce)
- cień w sztyfcie HOT INDIA Manhattan (zużycie max 10%) w kolorze perłowego srebrzystego beżu (nie jest bardzo jasny)
Próbki:
- szminki Avon Ultra Moisture Rich- maźnięte po dwa razy w kolorach: Capuccino (1), PaleRose(5), BerryMauve(6), Rose(7) StrawberryDelish(8), KnockoutPink(9), PlumFrost(10)
- Crystal Aura
- filtry Biodermy 5ml: Photoderm Max Fluide spf100 (do 12.2007) I Photoderm Max Crème spf50 (do 11.2008)
Odsypki:
sypkie cienie Vollare: 19, 22, 38, 39 (ostry róz, turkus, mocny lila-róż, złoto)
różne brokaty
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 10:12   #23
kicala1
Raczkowanie
 
Avatar kicala1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 168
Przekupka: 27 pkt / 100% pozyt.
GG do kicala1
Dot.: Wyprzedaż

Chmurencja: tak, to ten trzeci od góry.
Olik04: u ciebie znalazłam Elancyl. Daj znać, jak to widzisz.

Reszcie bardzo dziękuję za wpisy, ale nic nie znalazłam.
I ponawiam prośbę o niewpisywanie całych list produktów, wolałabym linki do wątków.
Pozdrawiam.
kicala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 10:55   #24
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Przekupka: 62 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wyprzedaż

Cytat:
Napisane przez kicala1 Pokaż wiadomość
Olik04: u ciebie znalazłam Elancyl. Daj znać, jak to widzisz.
Mnie by pasowało
rozumiem że bazy zostało ok 80%
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 11:06   #25
chmurencja
Raczkowanie
 
Avatar chmurencja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 30
Przekupka: 4 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wyprzedaż

[quote=kicala1;3858103]Chmurencja: tak, to ten trzeci od góry.
[quote]


No to jestem na niego chętna! (a czy na tę resztkę podkładu HR moglabym też liczyć ? )

Jak to widzisz ... ? Tak jak mówiłam, posiadam jeszcze wspomiany przez Ciebie w pozycjach "szukam" wosk roll-on Joanny, pozostało ponad 50%.
Pozdrawiam
__________________
aby do czegoś dojść, należy wyruszyć w drogę
-----------------------------------------------------------------------

I WILL !!!
chmurencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 15:47   #26
kicala1
Raczkowanie
 
Avatar kicala1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 168
Przekupka: 27 pkt / 100% pozyt.
GG do kicala1
Dot.: Wyprzedaż

Dziewczyny, nie wiem czemu, ale wizaż nie wyrzucał mi aktualizacji mojego wątku i nie wiedziałam, że ktoś wogóle się odezwał - stąd ta zwłoka. Olik i Chmurka - czy w dalszym ciągu jesteście chętne na wymianę???
kicala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 15:53   #27
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Przekupka: 62 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wyprzedaż

Cytat:
Napisane przez kicala1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie wiem czemu, ale wizaż nie wyrzucał mi aktualizacji mojego wątku i nie wiedziałam, że ktoś wogóle się odezwał - stąd ta zwłoka. Olik i Chmurka - czy w dalszym ciągu jesteście chętne na wymianę???
oczywiście
czekałam cierpliwie na odpowiedz i chomikowałam dla Ciebie Elancyl
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 16:01   #28
kicala1
Raczkowanie
 
Avatar kicala1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 168
Przekupka: 27 pkt / 100% pozyt.
GG do kicala1
Dot.: Wyprzedaż

No to trzeba było walić na pw z ochrzanem
Bazy zostało mniej więcej 80% - trudno ocenić, bo tubka jest długa i wąska, a ubytek widać tylko w górnej części tuby - tej najbardziej spłaszczonej. Mogę ci o niej powiedzieć tyle, że jest bardzo wydajna i daje naprawdę ładny efekt.
Ale nie mogę się dobrać do twojego wątku i sprawdzić jeszcze raz tego elancylu - możesz wrzucić link, lub opis? ile zostało i do kiedy ważny - to mnie interesuje.
kicala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 16:29   #29
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Przekupka: 62 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wyprzedaż

Cytat:
Napisane przez kicala1 Pokaż wiadomość
No to trzeba było walić na pw z ochrzanem
Bazy zostało mniej więcej 80% - trudno ocenić, bo tubka jest długa i wąska, a ubytek widać tylko w górnej części tuby - tej najbardziej spłaszczonej. Mogę ci o niej powiedzieć tyle, że jest bardzo wydajna i daje naprawdę ładny efekt.
Ale nie mogę się dobrać do twojego wątku i sprawdzić jeszcze raz tego elancylu - możesz wrzucić link, lub opis? ile zostało i do kiedy ważny - to mnie interesuje.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=181150
daty ważności nie ma ale ma coś takiego K189
wklejam Ci fotkę
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  PICT0368.JPG
Wyświetleń: 9
Rozmiar:  40,7 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 17:35   #30
kicala1
Raczkowanie
 
Avatar kicala1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 168
Przekupka: 27 pkt / 100% pozyt.
GG do kicala1
Dot.: Wyprzedaż

Nic mi nie mówi ten kod. Po prostu mi powiedz, kiedy go kupilas i otworzyłaś i czy uważasz, że jest dobry. Jeśli tak - to ja się nie zastanawiam, tylko zgadzam.
kicala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:43.