Drogie podklady ;) - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-14, 20:27   #511
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Drogie podklady ;)

a macie dziewczyny jakis sposob by DW nie wysuszal skóry??Wiem ze dobry krem to podstawa ,ale moze ktoras ma jakis sposob??
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 21:24   #512
ultraviolet21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 371
Dot.: Drogie podklady ;)

ja z mojego E L jestem mega zadolowna z baza lacone wygladzjaaca robi furrore wsrod kolezanek ale tez chlopakow
ultraviolet21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 14:08   #513
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Drogie podklady ;)

Kupilam dzisiaj pelnowymiarowy cliniquw - superfit. Mam nadzieje, ze bede tak samo zadowolona jak z probki.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 20:14   #514
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Kupilam dzisiaj pelnowymiarowy cliniquw - superfit. Mam nadzieje, ze bede tak samo zadowolona jak z probki.
a jaki kolorek wzięłaś?

ja zastanawiałam się czy wziąć jego czy Guerlain Parure i wzięłam ten drugi, bo kolory sprawdzone, a w Clinique nie znam wcale kolorów...
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 20:41   #515
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez ultraviolet21 Pokaż wiadomość
ja z mojego E L jestem mega zadolowna z baza lacone wygladzjaaca robi furrore wsrod kolezanek ale tez chlopakow
Ultraviolet zerknij na date produkcji tego podkladu DW co Ci kupilam, bo wczoraj kupowalam Sand dla innej najomej i ona miala produkcje w styczniu 2008!
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 09:04   #516
ultraviolet21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 371
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Ultraviolet zerknij na date produkcji tego podkladu DW co Ci kupilam, bo wczoraj kupowalam Sand dla innej najomej i ona miala produkcje w styczniu 2008!
a gdzie jest napisana data produkcji ,bo nie mogw sie doszukac
ultraviolet21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 16:25   #517
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Drogie podklady ;)

Na dole pudelka powinien wybity kod...moze tez jest gdzies na butelce. Cyferki lub literki lub jedno i drugie. Mozesz napisac tutaj, to roszyfrujemy razem.
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-17, 17:07   #518
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
a jaki kolorek wzięłaś?

ja zastanawiałam się czy wziąć jego czy Guerlain Parure i wzięłam ten drugi, bo kolory sprawdzone, a w Clinique nie znam wcale kolorów...
Ja mam nr 06.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 18:04   #519
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Drogie podklady ;)

Hmm to co z drogich na zimę, nawilżający i ładnie kryjący?
Bo przestaje podobać mi się mój revlon...
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 18:22   #520
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez Apiska Pokaż wiadomość
Hmm to co z drogich na zimę, nawilżający i ładnie kryjący?
Bo przestaje podobać mi się mój revlon...
Mega nawilżający jest Clinique, Supermoisture Makeup , na zimę fajny, bo jest gesty i treściwy. Krycie średnie. Jedyny minus to plastelinowy zapach.
tymena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 18:30   #521
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Drogie podklady ;)

Hmm ale w sumie nie wiem czy dobrze napisałam że chcę nawilżający, bo moja skóra po kilku godzinach robi się tłusta, więc raczej jak kupię ten nawilżający to moge pod wieczór mieć tłustawa.
Także zapewne mam cere mieszaną w kierunku lekko tłustej.
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-17, 18:33   #522
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez Apiska Pokaż wiadomość
Hmm ale w sumie nie wiem czy dobrze napisałam że chcę nawilżający, bo moja skóra po kilku godzinach robi się tłusta, więc raczej jak kupię ten nawilżający to moge pod wieczór mieć tłustawa.
Także zapewne mam cere mieszaną w kierunku lekko tłustej.

Acha, myślałam, że masz suchą Do mieszanej raczej się nie nadaje, tzn u mnie się nie sprawdzał. On zawiera drobinki, więc poteguje błysk.

Ostatnio trochę się podsuszyłam, wrócę do niego, może teraz bedzie lepiej się sprawował


Apiska
, przetestuj może Double Wear Light - kryje dobrze, ładnie się trzyma. Dziewczyny narzekają, że trochę wysusza ale ja nie narzekam Warto poprosić przy okazji o próbkę.

Edytowane przez tymena
Czas edycji: 2008-12-17 o 18:35
tymena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 19:10   #523
ama1005
Raczkowanie
 
Avatar ama1005
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 43
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez Apiska Pokaż wiadomość
Hmm to co z drogich na zimę, nawilżający i ładnie kryjący?
Bo przestaje podobać mi się mój revlon...
cześć
z Twojego opisu wnioskuje ,że masz podobną cerę do mojej też mnie wszystko przesusza, jednocześnie nie mogę miec podkładu do cer suchych. 2 tygodnie temu kupiłam Kanebo Sensai fluid i jak na razie superkrycie średnie , ale naczyńka zakrywa, nie tworzy maski, nie świece się,dobry był też parure aqua, trochę mocniej krył, ale niestety kolorówka mi nie pasowała.weź próbki i testuj

Edytowane przez ama1005
Czas edycji: 2008-12-17 o 19:11
ama1005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 19:58   #524
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: Drogie podklady ;)

Jaki podkład byłby odpowiedni do młodej cery z przebarwieniami i wypryskami? Zależałoby mi na delikatnym i naturalnym efekcie.
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 21:53   #525
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Drogie podklady ;)

poszłam w odwiedzinki do Douglasa. Poprosiłam łąskawiePanią o pomoc. Zaprowadziłą mnie od razu do szafki z kosmetykami Nouba. Pokazała jeden podkład Nouba Hydrostress. Poprosiłam o odlewkę, zgodziła się. Zapytałam czy może jeszcze jakieś poleca do mojego typu cery powioedziała, abym najpierw wypróbowała noube a jak się nie sprawdzi to przyszła ponownie.
Ta będę latać setki razy.

Dziś nałożyłam go na buźke, ii......Porównując go (jeśli chodzi o nakładanie) do Revlona ColorStay to po prostu pianka hehe. Ładnie się rozprowadził, zakrył przebarwienia i niedoskonałości. Nakładałam go ok 15:00, o 19 miałam już widoczne suche skórki.
Ale nie powiem jest całkiem inny niż revlon. Revlon jesty "tępy". Ten taki jedwabisty. Mam jeszcze próbkę na raz, także jutro przetestuję.
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-20, 09:17   #526
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Drogie podklady ;)

mi poki co podpasowal Parure Aqua - mimo ze mam mieszana cere. ale kocham to rozsmarowywanie na twarzy ma wspaniala konsystencje a zreszta jakos sie nie swiece drastycznie pod koniec dnia
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-20, 14:31   #527
tenarr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 409
Dot.: Drogie podklady ;)

Które podkłady są lepsze dla skóry(łagodniejsze) - Kanebo czy Clinique? Musze się zdecydować na któryś bo mam obiecany jako prezent - testowałam clinique superbalanced i kanebo sensai soft finish - mam mieszaną, odwodnioną, wrazliwą, alergiczną cerę. Wydaje mi sie ze Kanebo Sensai jest leiej kryjący i delikatniejszy. Świecę się po obydwóch - ale powodem jest też tresciwy zimowy krem.
Pani w Sephorze powiedziała ze dla mieszanej cery nadają się tylko podkąłdy do mieszanej, pani w Douglasie popparła moje obawy ze takie podkłądy mogą przesuszać.
jak to jest?
tenarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-20, 14:47   #528
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez tenarr Pokaż wiadomość
Które podkłady są lepsze dla skóry(łagodniejsze) - Kanebo czy Clinique? Musze się zdecydować na któryś bo mam obiecany jako prezent - testowałam clinique superbalanced i kanebo sensai soft finish - mam mieszaną, odwodnioną, wrazliwą, alergiczną cerę. Wydaje mi sie ze Kanebo Sensai jest leiej kryjący i delikatniejszy. Świecę się po obydwóch - ale powodem jest też tresciwy zimowy krem.
Pani w Sephorze powiedziała ze dla mieszanej cery nadają się tylko podkąłdy do mieszanej, pani w Douglasie popparła moje obawy ze takie podkłądy mogą przesuszać.
jak to jest?
wiesz ja od kilku dni testuje superbalanced i mam mieszane odczucia , potrafie sie po nim swiecic mimo iz mam cere raczej normalna w kierunku lekko przesuszonej , faktycznie takie podklady moga wysuszac , ja czuje lekkie sciagniecie , wole sto razy diora forever, który dobrze kryje , matuje !!! i nie sciaga, nie robi efektu maski ale moze byc dosc ciezki , piszesz ze wolisz łagodne , proponowalabym Tobie przetestowac chociazby z próbek
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-20, 16:26   #529
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Drogie podklady ;)

Ok zdaje kolejną recenzję co do Nouby Hydrostress.
podkład ten średnio nawilża, nie matuje tak jakbym chciała. Moim zdaniem nie nadaje się do cery z przebarwieniami, bo średnie krycie jest.
Można go nakładac kilka wartw, i tak nie widać, że się ma te kilka warstw. Jest bardzo lekki, konsystencja potwierdzam ponownie wspaniała. No ale to nie to czego poszukuję.
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-20, 16:33   #530
OnYoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 165
Dot.: Drogie podklady ;)

A ja byłam bardzo zadowolona z podkładu, który nie jest z najwyższej półki - Vichy Aera Teint. Do mojej suchej cery był dużo lepszy niż np Chanel Teint Fluide Universel po którym swieci mi sie twarz czy Clinique Perfectly Real makeup. Fajnie kryje, nawilża, nie robi "maski". Teraz koleżanka kupila mi w USA E. Lauder Double Wear Light no i nie moge sie doczekac az go przetestuje
OnYoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 20:19   #531
ama1005
Raczkowanie
 
Avatar ama1005
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 43
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
mi poki co podpasowal Parure Aqua - mimo ze mam mieszana cere. ale kocham to rozsmarowywanie na twarzy ma wspaniala konsystencje a zreszta jakos sie nie swiece drastycznie pod koniec dnia
Ciesze się że Ci podpasował
ama1005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 08:02   #532
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
a macie dziewczyny jakis sposob by DW nie wysuszal skóry??Wiem ze dobry krem to podstawa ,ale moze ktoras ma jakis sposob??
ja na krem kładę bazę rozświetlającą z sephory a dopiero na to dw lauderki ... i dzięki temu fajnie się podkład rozprowadza, nie podkreśla skórek i nie wysusza...
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 08:48   #533
eszton 1
Zadomowienie
 
Avatar eszton 1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 355
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
a macie dziewczyny jakis sposob by DW nie wysuszal skóry??Wiem ze dobry krem to podstawa ,ale moze ktoras ma jakis sposob??
Wiesz co kupiłam sobie DW Light i jestem zachwycona..poki co okazuje sie najlepszy..odstawiłam Diora Sculpta i Lancoma.. może i wysusza ale jeszcze tego nie odczułam.. kładę go na krem Estee Lauder Future Perfect..ale jako że jestem starsza to może Ty wybierz sobie inny krem ale z Estee Lauder..słyszałam że często podkła lepiej się nosi z kremem tej samej firmy..współgraja skladniki i sposób produkcji..raczej trzymam sie tej zasady i jest dobrze
__________________
ESZTON 1
eszton 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 12:58   #534
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez eszton 1 Pokaż wiadomość
Wiesz co kupiłam sobie DW Light i jestem zachwycona..poki co okazuje sie najlepszy..odstawiłam Diora Sculpta i Lancoma.. może i wysusza ale jeszcze tego nie odczułam.. kładę go na krem Estee Lauder Future Perfect..ale jako że jestem starsza to może Ty wybierz sobie inny krem ale z Estee Lauder..słyszałam że często podkła lepiej się nosi z kremem tej samej firmy..współgraja skladniki i sposób produkcji..raczej trzymam sie tej zasady i jest dobrze
to chyba poprosze o probke jakiegos kremiku estee lauder.ja mam tradycyjny dw i jestem zadowolona.nie robi mi maski ijestem bardziej zadowolona niz z diora forever
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 17:53   #535
Poppet
Zadomowienie
 
Avatar Poppet
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 298
Dot.: Drogie podklady ;)

dziewczyny, które używały Lancome lummesence mam pytanie - czy jak nałożyłyście podkład to przez chwilę piekła Was skóra? Bo ja tak mam... :/
__________________
lewa jest już zajęta.

Poppet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 17:57   #536
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez Poppet Pokaż wiadomość
dziewczyny, które używały Lancome lummesence mam pytanie - czy jak nałożyłyście podkład to przez chwilę piekła Was skóra? Bo ja tak mam... :/
lancome photogenic lummi.. cos tam ja dzisiaj nakładałam ,ale bez pieczenia , wszystko ok , moze cos cie uczula?
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 18:03   #537
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Ja mam nr 06.
ja mam kolorek 05 Najpierw wykorzystalam próbke z Twojego Stylu a potem pobieglam kupic cale opakowanie Podklad bardzo mi sie podoba aczkolwiek moja cera jest sucha (jedynie latem zdarzy sie,ze czolo mi zablysnie) wiec na zime troche za malo nawilzajacy jest dla mnie...Tak czy siak jestem zadowolona z efektu jaki daje po nalozeniu na twarz
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 18:55   #538
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Drogie podklady ;)

a ja mądra głowa chciałam próbeczke clinique superfit a wziełam superbalanced :: pamiętałam ze w nazwie jest super... no i nie jestem zadowolona , jakis taki bardzo delikatny , i swiece sie po nim , a mam cere sucha ,moze superfit bedzie lepszy.
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 19:06   #539
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
a ja mądra głowa chciałam próbeczke clinique superfit a wziełam superbalanced :: pamiętałam ze w nazwie jest super... no i nie jestem zadowolona , jakis taki bardzo delikatny , i swiece sie po nim , a mam cere sucha ,moze superfit bedzie lepszy.
superfit na pewno będzie lepszy

ja próbowałam superbalanced i moje wrażenia są bardzo negatywne od razu po nałożeniu wyglądam jakbym się masłem wysmarowała, a dodam, ze nie używam raczej podkładów matujących tylko raczej nawilżających, które traktuje sypkim pudrem, ale takiej maselniczki jak superbalanced nie próbowałam dotąd

superfit miałam z próbki w Twoim Stylu, był za ciemny, ale rozprowadzałam go cieniutką warstewką i było w miarę, choć wszyscy się mnie pytali czy byłam na solarium ale oprócz koloru byłam bardzo zadowolona, próbka starczyła mi na tydzień stosowania - nie wysuszał, wyglądał naturalnie, nie ścierał się...
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 19:26   #540
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: Drogie podklady ;)

jak wspomnialam mnie superfit troszke wysuszal wiec dokupilam sobie super finish make up jest tylko ciutek lepszy.....Moim KWC jest Chanel Vitalumiere-to najlepszy fluid jaki mialam.Samo nakladanie sprawia mi ogromna przyjemnosc no i musze przyznac,ze pokonal moj dotychczasowy KWC Diorskin forever
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:16.