Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :) - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-24, 18:52   #2881
Ptaszysko
Zadomowienie
 
Avatar Ptaszysko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 879
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez paprak Pokaż wiadomość
Ta strone w TS mam wymietoszona we wszystkie strony i marze i wzdycham do serii Sensai
wzdycham z Toba
__________________

I'm not livin' to be a Mrs.





Ptaszysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 18:55   #2882
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Narek ja mam krem do skorek Sally Hansen i zaplacilam za niego 24 zl i jestem baarrddzzoo zadowolona,bez niego moje paznokcie przestalyby istniec(rewelacyjnie je nawilza), paznokcie szybciej rosna i maja zdrowszy kolor,tymbardziej ze sa rownomierne tzn. nie maja zadnych granic wzrostu paznokcia (poprzeczne linie na plytce) jednym slowem--wygladaja zdrowo zadziorki ze skorek nie tworza sie wogole.
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 19:42   #2883
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Anahstasia choruje na ten blyszczyk oligo ale chce sie ciebie spytac czy on daje kolorek na ustach?? bo marzy mi sie ten wlasnie róż co ty go masz... ale jaki na ustach jest??
agiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 19:47   #2884
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez agiii Pokaż wiadomość
Anahstasia choruje na ten blyszczyk oligo ale chce sie ciebie spytac czy on daje kolorek na ustach?? bo marzy mi sie ten wlasnie róż co ty go masz... ale jaki na ustach jest??
Jest całkowicie transparentny, pokrywa usta taką szklącą się taflą połysku, nic więcej
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 20:04   #2885
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

buuuu... ja myslalam ze różyk to nic... juz sie odkochalam z tego blyszczyka
agiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 20:25   #2886
zwierzun
Rozeznanie
 
Avatar zwierzun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 995
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez paprak Pokaż wiadomość
Dziewczyny a nie wiecie czy istnieje jakis taki olejek do oczyszczania twarzy, ktory w kontakcie z woda zamienia sie w emulsje? Marzy mi sie taki kosmetyk podobnie jak puder peelingujacy kanebo sensai
paprak, moze sprobuj tego http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=12001

Osobiscie bardzo sobie chwale te oliwke, pewnie to nie to samo co Kanebo ale moze ci podpasuje.
__________________
Wymiana - kwiecien:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33723698





zwierzun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 20:37   #2887
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez zwierzun Pokaż wiadomość
paprak, moze sprobuj tego http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=12001

Osobiscie bardzo sobie chwale te oliwke, pewnie to nie to samo co Kanebo ale moze ci podpasuje.
ooo sprobuje to znalezc w sklepie. tylko ciekawe czy do mojej tlustej skory bedzie odpowiednia.

dziekuje
paprak jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-24, 20:48   #2888
zwierzun
Rozeznanie
 
Avatar zwierzun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 995
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez paprak Pokaż wiadomość
ooo sprobuje to znalezc w sklepie. tylko ciekawe czy do mojej tlustej skory bedzie odpowiednia.

dziekuje
prosze

ja mam cere mieszana i dla mnie ta oliwka nic a nic nie zostawiala po splukaniu tlustej powloczki. Dla mnie pod tym wzgledem byla idealna bo zostawiala uczucie takiej oczyszczonej i odzywionej skory, zadnego sciagniecia czy suchosci ale tez zadnych tlustosci.
Jeszcze do niej kiedys wroce.
__________________
Wymiana - kwiecien:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33723698





zwierzun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 20:56   #2889
estranea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 59
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

ja ostatnio uzywam do twarzy kosmetykow daxa ladnie pachna no i maja zbawienny wplyw na moja cera majaca tradzikowe sklonnoscia przy tym ostatnio na epuls.pl/owoce wygralam zestaw ich kosmetykow co nastawilo mnie jeszcze przyjaxniej
estranea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 21:06   #2890
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez estranea Pokaż wiadomość
ja ostatnio uzywam do twarzy kosmetykow daxa ladnie pachna no i maja zbawienny wplyw na moja cera majaca tradzikowe sklonnoscia przy tym ostatnio na epuls.pl/owoce wygralam zestaw ich kosmetykow co nastawilo mnie jeszcze przyjaxniej
ja niestety tez mam tradzikowe sklonnosci jade teraz na tetralysalu ponad miesiac i isotrexin powierzchniowo
paprak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 21:18   #2891
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Moje dzisiejsze zakupy i wczorajsze zakupy (pomadki ochronne). Ostatnie zdjęcie próbki to za dzisiejsze zakupy. Jestem z lekka pozytywnie zaskoczona, bo to największa ilość próbek jaką dostałam za zakupy bez żadnego proszenia, przypominania itp.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg to i owo 225.jpg (53,4 KB, 131 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg to i owo 229.jpg (41,8 KB, 105 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg to i owo 226.jpg (51,8 KB, 104 załadowań)
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-24, 21:33   #2892
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

I ja postanowiłam się ujawnić jako kosmetykomaniaczka
Oto moje zbiory:
zdjęcie nr 1 - ciało: żel do mycia, oliwka, balsam i szampon,
zdjęcie nr 2 - kosmetyki hand-made i półprodukty: ekologiczny olej konopny z Mazideł, tonik octowy, serum z witaminą C z Biochemii Urody, olejek do twarzy, hydrolat z zielonej herbaty (też BU), kwas hialuronowy, a w słoiczku samorobne masełko do ciała cynamonowo-pomarańczowo-miodowe;
zdjęcie nr 3 - kosmetyki do oczyszczania twarzy, pielęgnacji okolic oczu i dezodoranty;
zdjęcie nr 4 - kremy, maseczki i w ogóle pielęgnacja specjalna oraz krem do rąk;
zdjęcia nr 5 - próbki i maseczki w saszetkach.
cdn
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kosmetyki 001.jpg (111,1 KB, 171 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kosmetyki 002.jpg (117,2 KB, 144 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kosmetyki 003.jpg (112,3 KB, 211 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kosmetyki 004.jpg (116,3 KB, 196 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kosmetyki 006.jpg (115,9 KB, 122 załadowań)
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 21:37   #2893
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

cd.:
zdjęcie nr 6 - zapasy na czarną godzinę, miniaturki i różności jeszcze nie używane;
zdjęcie nr 7 - moje ukochane zapasy hydrolatowe i olejkowe (próbki z Mazideł - olej z dzikiej róży i macerat z brzozy).
Zdjęcia są jakości średniej, ale wybaczcie - debiutuję w takich pokazach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kosmetyki 007.jpg (119,0 KB, 207 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kosmetyki 008.jpg (121,3 KB, 118 załadowań)
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 22:03   #2894
Nymphetamina
Wtajemniczenie
 
Avatar Nymphetamina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 087
GG do Nymphetamina
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze zakupy (...)
Jak się sprawdza Ziajkowa seria? Mam chrapkę na nią.
A poszukuję czegoś delikatnego i zastanawiam się jak Ziaja się sprawuje.
__________________







Nymphetamina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 22:05   #2895
Aranel
Raczkowanie
 
Avatar Aranel
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 339
Smile Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cudo!!! jestem po prostu pod wrażeniem Twoich zbiorów, zwłaszcza ze troche się pokrywa z moimi - ale jeszcze nie mam odwagi się ujawnić - i moze przede wszystkim, ze chyba masz troche zacięcia biochemicznego -składy kosmetyków, natura itp. nieprawdaż?? chyba za odp. powinny mi słuzyc kosmetyki hand-made ale powrót do natury to jest cos co ostatnio bardzo zwróciło moją uwagę
Dlatego podpytam Cię jeśli wolno
- jak sprawują się kosmetyki Lavera? na 3 zdjeciu masz chyba krem dla cery mieszanej, wiec jak refleksje? działa, nie działa?
- co przedstawia na 3 zdjeciu taka buteleczka Weledy i słoiczek Hauschki? niestety nie widze dobrze i taki różany kosmetyk, woda różana?? czy to jakas polska firma, produkcja bez konserwantów itp??
-czy firmę Alverde z 6 zdjecia masz juz chodź troche przetestowaną?

Będe wdzieczna za odpowiedzi naprawde cudowna kolekcja, jestem pełna podziwu i zachwytu
Aranel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 22:22   #2896
aklat
Rozeznanie
 
Avatar aklat
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 750
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
I ja postanowiłam się ujawnić jako kosmetykomaniaczka
Oto moje zbiory:
Hej
bardzo fajny zbiór
Jak u ciebie sie sprawuje super deo? ja go stosuje od prawie miesiaca i woow! w koncu dezodorant ktory dziala a etiaxyl, jak ci sie podoba? zastanawiam sie czy go sobie nie kupic na specjalne okazje
widze ze masz tez sporo weledy, jak wrazenia? jakiej konsystencji sa kremy? czy ktorys według ciebie nadawal by sie jako krem na zime (tlusty/poltlusty)?
co to jest allergal, na co to stosujesz? dziala?
ufff, chyba wystarczy na razie
__________________


aklat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 22:43   #2897
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Aranel Pokaż wiadomość
chyba masz troche zacięcia biochemicznego -składy kosmetyków, natura itp. nieprawdaż??
, nawet bardzo - pewnie ze sto razy
Dziękuję za miłe słowa - aż wstyd je zacytować, więc pominę
Cytat:
Napisane przez Aranel Pokaż wiadomość
- jak sprawują się kosmetyki Lavera? na 3 zdjeciu masz chyba krem dla cery mieszanej, wiec jak refleksje? działa, nie działa?
Z serii do cery mieszanej mam próbki kremu nagietkowego i pełnowymiarowy krem pilingujący (na zdjęciu "twarzowym"). Jestem baaaardzo zadowolona. Krem jak dla mnie nawilża całkiem wystarczająco, pachnie cudnie gumą donald (bez podtekstów), i lekko matuje, choć akurat na tym mi nie zależy. Nie zapycha, ma świetny, bogaty skład. Jak pokończę zapasy, skuszę się pewnie na niego. Natomiast kremu pilingującego już pewnie nie kupię, bo co prawda nie mam mu nic do zarzucenia, ale jakoś mnie nie zachwycił. Ot, taki piling myjący o ślicznym zapachu. Na plus należy mu policzyć wydajność - stosuję to maleństwo regularnie od sierpnia raz-dwa razy w tygodniu i mam jeszcze ponad połowę.
Z innych kremów Lavery polecam fluid miętowy, ale to dla cery zanieczyszczonej - leciutki, świeży, najlepszy na lato.
Cytat:
Napisane przez Aranel Pokaż wiadomość
- co przedstawia na 3 zdjeciu taka buteleczka Weledy i słoiczek Hauschki?
To weledowe mleczko z irysem i balsam do pielęgnacji okolic oczu Hauschki - obie rzeczy baaaaardzo polecam. Hauschka może trochę za drogi (jak zwykle), cudów nie robi, ale odżywia przywoicie i na noc w sam raz. Oczywiście dla 50-latki będzie za słaby, ale na oczkach 34-latki () sprawdza się wystarczająco, zwłaszcza w zimie. No i to poczucie, że używa się luksusowego, ekskluzywnego kosmetyku..... bezcenne
Cytat:
Napisane przez Aranel Pokaż wiadomość
taki różany kosmetyk, woda różana?? czy to jakas polska firma, produkcja bez konserwantów itp??
Nie jest to niestety produkcja bez konserwantów, ale z wieloma dobrymi składnikami i bardzo ją lubię. To woda różana Fitomedu: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=6026. Jak widzisz, w składzie są nie tylko konserwanty, ale i barwnik... mimo to mam do tego kosmetyku słabość i czasem go sobie sprawiam. Trudno go kupić, ale jest w Warszawie takie cudowne miejsce...
Cytat:
Napisane przez Aranel Pokaż wiadomość
-czy firmę Alverde z 6 zdjecia masz juz chodź troche przetestowaną?
Zużyłam już jedno opakowanie kapsułek różanych - dla mojej cery są za ciężkie do codziennej pielęgnacji, ale stosuję je tylko w razie emergency, kiedy skóra domaga się regeneracji, np. kiedy wracam w lecie po całym dniu z gór, opalona, trochę "ściągnięta" i z wysuszoną buzią. Jeśli lubisz oleje (ja uwielbiam!), polecam. Nie testowałam jeszcze tej miniaturki ampułek z żeń-szeniem, używałam za to alverdowych żeli pod prysznic i balsamów, które mnie raczej średnio zachwyciły - co prawda pachną wspaniale i składy całkiem dobre (ale nie idealne), ale balsamy się mażą, a żele jakoś tak nieprzyjemnie ślizgają się po skórze... Poza tym jedno i drugie jest średnio wydajne i w Polsce drogie. Gdybym mogła zaopatrzyć się dużo taniej w Czechach, gdzie te kosmetyki kosztują grosze, może oceniałabym je lepiej. Za taką cenę chyba nie warto.
Cytat:
Napisane przez aklat Pokaż wiadomość
Jak u ciebie sie sprawuje super deo? ja go stosuje od prawie miesiaca i woow! w koncu dezodorant ktory dziala a etiaxyl, jak ci sie podoba? zastanawiam sie czy go sobie nie kupic na specjalne okazje
Ja właśnie używam Etiaxilu tylko na specjalne okazje, choć nie podoba mi się on wcale, bo ma ogromną ilość alkoholu, piecze mnie, brudzi piżamę (tzn. odbarwia pod pachami), a poza tym cały czas myślę, że to nie jest normalne, żeby się człowiek tak całkiem nie pocił. Na co dzień smaruję się super deo, który na mnie działa średnio i czasem niestety zostawia mokre plamy... Cały czas szukam naturalnego dezodorantu, który mi pomoże.
Cytat:
Napisane przez aklat Pokaż wiadomość
widze ze masz tez sporo weledy, jak wrazenia? jakiej konsystencji sa kremy? czy ktorys według ciebie nadawal by sie jako krem na zime (tlusty/poltlusty)?
Kremy Weledy polecam na prawo i lewo, bo uwielbiam je maniakalnie. Sama stosuję prawie wyłącznie nawilżające , bo mam tłustą cerę (irysowy, który dla mnie jest cudowny, i różany, który do niedawna musiałam kupować za granicą) - mają konsystencję raczej lejącą się, są bardzo lekkie, mocno nawilżają, ale buzia się po nich błyszczy, co niektórym bardzo przeszkadza (mnie akurat nie). Mam też na sezon grzewczy krem irysowy na noc, on jest zdecydowanie bardziej treściwy (ja mieszam go z kwasem hialuronowym), podobnie jak krem z irysem na dzień i odpowiednie kremy różane (poza nawilżającym). Jeśli chcesz czegoś bardziej odżywczego, może spróbuj serii z olejkiem migdałowym - ja poprzestałam na próbkach, bo dla mnie za ciężki, ale dla cer suchych i wrażliwych będzie w sam raz.
Cytat:
Napisane przez aklat Pokaż wiadomość
co to jest allergal, na co to stosujesz? dziala?
To kapsułki firmy Gal z olejkiem z wiesiołka: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=16908
Używam ich na przesuszenia albo po intensywnych zabiegach, np. po maseczce aspirynowej. Nie są jakies rewelacyjne (oceny w KWC mają jak dla mnie troche za wysokie), ale całkiem dobre. Wygodne jest to, że takie kapsułki można zabrać np. w podróż. Jako maniaczka olejowa muszę mieć na wyjazdach jakiś olejek ze sobą, a nie każdy można tak łatwo, bezpiecznie i bezlodówkowo przewozić.
Uffff, to chyba najdłuższy post w historii wizażu Dobranoc

Edytowane przez niezamienna_juz_na_nic
Czas edycji: 2007-10-24 o 23:05
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 22:56   #2898
Aranel
Raczkowanie
 
Avatar Aranel
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 339
Smile Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Bardzo dziękuje za wyczeprujące odpowiedzi dziękować

Ja że tak powiem dopiero raczkuje w dziedzinie biochemi, powoli coś rusza.. to żel bez SLS-ów, to inny balsam...powoli ale do przodu
Widze ze masz olejek Weledy-chyba- ja juz pobawiałam sie troche z nim, stosując go pod oczy....ale nie widze efektów...moze za krótko stosowałam?... a moze przerzuce sie na krem Hauschki. Jeśli jest dobry, to nie żal pieniedzy. Bardziej żałuje 10-12zł jesli kupie jakis badziew, niz duzej sumy na dobry kosmetyk

Rozumiem podejście jesli chodzi o wode rózaną, bo myśle ze nie ma co popadac w przesade jesli coś sie lubi to czemu nie i tak niestety ale swiat dookoła faszeruje nas chemią wiec odrobina przyjemnosci nie zaszkodzi

Taki mi sie zdawało ze ta Alve...trochę droższa jest, ale niestety w balsamy i żele nie lubie inwestowac, a skoro nie dajesz wysokich ocen to i mnie kusic nie bedzie

Ech kończe te swoje biochemiczne dywagcje i offtopy jesli coś jeszcze zwróci moją uwagę to będe uderzać do Ciebie.


Naprawde fajna kolekcja...........
Aranel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 23:07   #2899
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Nymphetamina Pokaż wiadomość
Jak się sprawdza Ziajkowa seria? Mam chrapkę na nią.
A poszukuję czegoś delikatnego i zastanawiam się jak Ziaja się sprawuje.
Nie mam pojęcia. Ziaja kupiona dzisiaj po porannym myciu, więc jeszcze dziewicza i pozostanie w takim stanie jeszcze kawałek czasu zanim nie zużyję tego co mam, więc nie pomogę.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-24, 23:25   #2900
aklat
Rozeznanie
 
Avatar aklat
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 750
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

bardzo dziekuje za odpowiedz

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Kremy Weledy polecam na prawo i lewo, bo uwielbiam je maniakalnie. Sama stosuję prawie wyłącznie nawilżające , bo mam tłustą cerę (irysowy, który dla mnie jest cudowny, i różany, który do niedawna musiałam kupować za granicą) - mają konsystencję raczej lejącą się, są bardzo lekkie, mocno nawilżają, ale buzia się po nich błyszczy, co niektórym bardzo przeszkadza (mnie akurat nie). Mam też na sezon grzewczy krem irysowy na noc, on jest zdecydowanie bardziej treściwy (ja mieszam go z kwasem hialuronowym), podobnie jak krem z irysem na dzień i odpowiednie kremy różane (poza nawilżającym). Jeśli chcesz czegoś bardziej odżywczego, może spróbuj serii z olejkiem migdałowym - ja poprzestałam na próbkach, bo dla mnie za ciężki, ale dla cer suchych i wrażliwych będzie w sam raz.
hmm, moja cera ani sucha, ani specjalnie wrazliwa nie jest, ale szukam czegos tlusciejszego, wlasne na zime, na mroz i niepogode wiec pewnie by sie nadawal,
lista kosmetykow ktore trzeba by wyprobowac sie wydluza, dzieki
__________________


aklat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 00:49   #2901
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
I ja postanowiłam się ujawnić jako kosmetykomaniaczka
Bardzo ciekawy zbior Po twoim entuzjastycznym opisie kosmetykow Weledy postanowilam wreszcie sie skusic i je wyprobowac
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 09:34   #2902
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

niezamienna_juz_na_nic bardzo fajne zbiory
Ja pewnie niedługo wrzucę moe zbiory - duzo sie pozmieniało.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 16:40   #2903
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
cd.:
zdjęcie nr 6 - zapasy na czarną godzinę, miniaturki i różności jeszcze nie używane;
zdjęcie nr 7 - moje ukochane zapasy hydrolatowe i olejkowe (próbki z Mazideł - olej z dzikiej róży i macerat z brzozy).
Zdjęcia są jakości średniej, ale wybaczcie - debiutuję w takich pokazach

bardzo tresciwe zbiorki czasem nie jestes farmaceutka? bo widze to apteczne ciagotki
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 17:16   #2904
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Smackersowe wrazenia cz.1

LIP SMACKER- Squezzy-pink lemonade:jego zapach srednio mi sie podoba,nie lubie cytrynowych zapachow,za to smaczek jest slodziutki,smakuje jak woda cytrynowa z cukrem,zostawia na ustach lekki przezroczysto-rozowy kolorek,swietnie nawilza,nie klei sie na ustach. Jest bardzo lekki,przyjemna aplikacja(z tubki).

LIP SMACKER-kiwi: zapach rzeczywiscie kiwi,ale jakby z arbuzem,smak tez jak kiwi z arbuzem,ladnie nablyszcza,nawilza srednio,ale wystarczajaco aby zlikwidowac sperzchniecia.Ogolnie sredni.


LIP SMACKER-Melon:moze sie nie znam ale ten smackers wcale nie przypomina mi smakiem ani zapachem melona.Jego ogromna zaleta jest to,ze pozostawia na ustach przepiekny brzoskwiniowy kolorek idealny do cielistego efektu(oczywiscie jezeli jest nalozony na podklad z pudru),dlatego chyba szybko go zuzyje bo pod wzgledem koloru jest rewelacyjny.Dobrze nawilza.


LIP SMACKER-Sprinkle cupcake:pachnie wisniowo-smietankowo,bo nie wiem co to jest cupcake-chyba jakies ciasteczko,ale niewiem jakie,w kazdym razie pachnie tak jak ciasteczka z jakims owocowym nadzieniem,np. pieguski czy hit'y i wisnowo-smietankowym nadzieniem.Smakuje podobnie,owocowo i slodko

LIP SMACKER-Jelly Donut:dla mnie pachnie jak nadzienie do paczkow,moj TZ mowi ze pachnie jak olejek arakowy do ciast,ale mi smakuje jakbym zjadla paczka.Ten smackers wyroznia sie bardzo z posrod wszystkich,jego zapach jest bardzo ciekawy

LIP SMACKER-Cookie doug: jego zapach mnie odrzuca...jest mdly i bardzo mocny,po posmarowaniu nim ust jego intensywny zapach znika ale prosto z opakowania pachnie tragicznie,jak wymiociny...(przepraszam za te slowo ale jedynie tak mi sie kojarzy).

LIP SMACKER-Berry Grape blast:zapaszek soczysty,smak lekko kwaskowy,winogronowy.Lekk o nablyszcza,wlasciwie na ustach wyglada jak blyszczyk


jutro postaram sie opisac reszte :P


przepraszam za dublabo pisalam to tak dlugo zemyslalam ze ktos sie podemna wpisze,a tu nic.
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 17:16   #2905
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
cd.:
zdjęcie nr 6 - zapasy na czarną godzinę, miniaturki i różności jeszcze nie używane;
zdjęcie nr 7 - moje ukochane zapasy hydrolatowe i olejkowe (próbki z Mazideł - olej z dzikiej róży i macerat z brzozy).
Zdjęcia są jakości średniej, ale wybaczcie - debiutuję w takich pokazach
wow Swietne zbiory, od razu w oko wpadły mi kapsulki alverde i kremy weledy Umialabys porównac hauschke rozana z weleda rozana? Ktory Twoim zdaniem lepszy?
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 17:24   #2906
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Moja kolekcja oraz ja (meri, jam zwykła polonistka, żadna tam farmaceutka ) jesteśmy niezwykle wzruszone tak miłym przyjęciem

Cytat:
Napisane przez Aranel Pokaż wiadomość
Ech kończe te swoje biochemiczne dywagcje i offtopy jesli coś jeszcze zwróci moją uwagę to będe uderzać do Ciebie.
Polecam się

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Bardzo ciekawy zbior Po twoim entuzjastycznym opisie kosmetykow Weledy postanowilam wreszcie sie skusic i je wyprobowac
Cieszę się, że w czymś pomogłam. Muszę tylko o jednym uprzedzić - kosmetyki Weledy mają dość specyficzny, intensywny zapach olejków eterycznych i alkoholu. Ja go uwielbiam, ale wrażliwcom zapachowym może to nie odpowiadać.

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
wow Swietne zbiory, od razu w oko wpadły mi kapsulki alverde i kremy weledy Umialabys porównac hauschke rozana z weleda rozana? Ktory Twoim zdaniem lepszy?
Dla mnie zdecydowanie lepsza jest weleda, ale miałam tylko maleńką tubeczkę klasycznej hauszki, nie znam tej nowej, lekkiej wersji. Klasyczna dla mnie zdecydowanie za ciężka, choć mniej alkoholowa od weledy. Ale w kosmetykach naturalnych żaden alkohol mi nie szkodzi.
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 17:27   #2907
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Bardzo dziekuje za odpowiedz, napewno sie skusze na probke
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 17:41   #2908
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
LIP SMACKER-Jelly Donut:dla mnie pachnie jak nadzienie do paczkow,moj TZ mowi ze pachnie jak olejek arakowy do ciast,ale mi smakuje jakbym zjadla paczka.Ten smackers wyroznia sie bardzo z posrod wszystkich,jego zapach jest bardzo ciekawy
Brzmi ciekawie Będe polować na niego

Wklejam aktualizację - nowe mazidła które mi doszły w ciągu ok 1,5 tygodnia

Żel z białą herbatą, peeling z białą herbatą i żel Liiv - wygrane w konkursie Avonu

Kremy Olay na zimę kupione jakąś godzine temu

Lada dzień obfotografuję całą kolekcję - ostatnie fotki całości były na poczatku lipca. Poza tym musze coś jeszcze zużyć, żeby było mniej znoszenia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0792.JPG (74,4 KB, 202 załadowań)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 17:55   #2909
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Wrzucam moja pielęgnacje, bo tu nastąpiły duże zmiany. W zapasach mam jeszcze miniaturę żelu do twarzy Effaclar.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg higiena.JPG (51,5 KB, 248 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kremy.JPG (53,0 KB, 239 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg probki.JPG (103,4 KB, 161 załadowań)
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 18:33   #2910
anna1112
Zadomowienie
 
Avatar anna1112
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 470
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Estella możesz mi powiedzieć jak spisuje się żel miceralny Pharmaceris, czy jest gęsty i czy można im zmywać tusz do rzęs
anna1112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:13.