Made in Sephora - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-28, 17:27   #1891
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Made in Sephora

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Olik, no co Ty?! Na Bemowie na pewno są maczki - jeden Almond był; w Wola Parku nie ma? Bo wczoraj jeszcze chyba były Meteoryty ostatnie to ciężko teraz kupić; przed świętami już było ciężko:/
Dziewczyny upominajcie się o promocję! Dziś mimo bannerów reklamowych Pani chciała ode mnie 200zł za cienie Chanela, pytam sie, czy na nie nie ma promocji i się zreflektowała. <strasznie kiepska obsługa jest na Bemowie, kompletnie się nie znają na kosmetykach>
byłam w arkadii, złotych tarasach i w centrum. Jak w centrum spytałam czy w innych sklepach w W-wie maja ten róż to powiedziała ze trudno jej to stwierdzić, myślałam że oni posiadają takie informacje
w poniedziałek jeszcze pojadę zobaczyć, zależy mi na nr 1 szczególnie że jest ta promocja
A limitowanych meteorytków jeszcze nigdy w życiu na żywo nie widziałam a szukałam od dłuższego czasu
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 17:41   #1892
pączek
Raczkowanie
 
Avatar pączek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 331
Dot.: Made in Sephora

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
<strasznie kiepska obsługa jest na Bemowie, kompletnie się nie znają na kosmetykach>
to samo stwierdziłam.. i staram się tam nie bywać
a dziś wylądowałam w arkadii i wzięłam tylko ten puder rozświetlający (gwiazdki) Sephory.. i teraz żałuję, strasznie długo się namyślałam co chcę i w końcu tak naprawdę nic nie kupiłam :/ ale nic straconego chociaż obsługa była miła dostałam próbkę podkładu Sephory z filtrem SPF 30 (wygląda przemiło - jutro przetestuję)
pewnie kupię jeszcze w tej promocji podkład Bourjois 10 Hours Sleep Effect bo go kocham (jako jeden z nielicznych mnie nie zapycha) i ...... i właśnie nie wiem co
pączek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 17:53   #1893
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Made in Sephora

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
byłam w arkadii, złotych tarasach i w centrum. Jak w centrum spytałam czy w innych sklepach w W-wie maja ten róż to powiedziała ze trudno jej to stwierdzić, myślałam że oni posiadają takie informacje
w poniedziałek jeszcze pojadę zobaczyć, zależy mi na nr 1 szczególnie że jest ta promocja
A limitowanych meteorytków jeszcze nigdy w życiu na żywo nie widziałam a szukałam od dłuższego czasu
Na stronie Sephory są numery telefonów do Sephor, zadzwoń i niech sprawdzą cyz jest nr 1 - to Almond? Na Bemowie w południe był, powiedz, żeby Ci odłożyły; ja sobie odłożyłam wczoraj cienie, bez sensu jeździć i szukać Byłaś chyba w tych najbardziej oblężonych Sephorach.
Cytat:
Napisane przez pączek Pokaż wiadomość
to samo stwierdziłam.. i staram się tam nie bywać
a dziś wylądowałam w arkadii i wzięłam tylko ten puder rozświetlający (gwiazdki) Sephory.. i teraz żałuję, strasznie długo się namyślałam co chcę i w końcu tak naprawdę nic nie kupiłam :/ ale nic straconego chociaż obsługa była miła dostałam próbkę podkładu Sephory z filtrem SPF 30 (wygląda przemiło - jutro przetestuję)
pewnie kupię jeszcze w tej promocji podkład Bourjois 10 Hours Sleep Effect bo go kocham (jako jeden z nielicznych mnie nie zapycha) i ...... i właśnie nie wiem co
Ja bardzo lubię ten gwiazdkowy puder, nie daje super mocnego efektu, nadaje się na dzień. Podkład Bourjois niestety nie powalił mnie na kolana ja byłam chyba drugi raz w życiu w Sephorze na Bemowie i ostatni. Wolę Wola Park, ostatnio Panie już mnie poznają hehe. W Arkadii też dosć często bywam, ale tam jest masa ludzi:/
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 18:29   #1894
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Made in Sephora

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Na stronie Sephory są numery telefonów do Sephor, zadzwoń i niech sprawdzą cyz jest nr 1 - to Almond? Na Bemowie w południe był, powiedz, żeby Ci odłożyły; ja sobie odłożyłam wczoraj cienie, bez sensu jeździć i szukać Byłaś chyba w tych najbardziej oblężonych Sephorach.
ok, dzięki tak zrobię
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 19:03   #1895
pączek
Raczkowanie
 
Avatar pączek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 331
Dot.: Made in Sephora

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Ja bardzo lubię ten gwiazdkowy puder, nie daje super mocnego efektu, nadaje się na dzień. Podkład Bourjois niestety nie powalił mnie na kolana ja byłam chyba drugi raz w życiu w Sephorze na Bemowie i ostatni. Wolę Wola Park, ostatnio Panie już mnie poznają hehe. W Arkadii też dosć często bywam, ale tam jest masa ludzi:/
Właśnie widziałam w zbiorach kosmetycznych dużej ilości Wizażanek i pomyślałam, że czemu nie tylko mnie irytuje jego zapach, ale mam nadzieję, że przywyknę.
Słyszałam o tym podkładzie skrajne opinie na szczęście na jestem zadowolona. Wcześniej często występował mi jakieś "niespodzianki" na twarzy i za chiny nie wymyśliłabym, że to wina podkładów, a tu proszę.. na mojej twarzy utrzymuje się naprawdę długo (mam cerę mieszaną, więc dość trudną..) i przede wszystkim mogę cieszyć się ładną cerą, a na tym baaardzo mi zależało. Przypuszczam że to zasługa braku oleju w składzie..
Nie bywam za często w Sephorze w WP, a ostatnio jak byłam to nie mogłam się przecisnąć przez najbardziej interesujące mnie działy bo panie pakowały ludziom prezenty i kolejka była nieziemsko długa wszędzie pełno ludzi
pączek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 19:08   #1896
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Made in Sephora

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Na stronie Sephory są numery telefonów do Sephor, zadzwoń i niech sprawdzą cyz jest nr 1 - to Almond? Na Bemowie w południe był, powiedz, żeby Ci odłożyły; ja sobie odłożyłam wczoraj cienie, bez sensu jeździć i szukać Byłaś chyba w tych najbardziej oblężonych Sephorach.
almond blossom to 03 jedynka to PEONY, dwojka to POSY a trojka to ALMOND BLOSSOM wlasnie

olik nie wiem, czy kulki guerlain jeszcze gdzies dosteniesz one rozeszly sie na pniu w sephorach. poczatkiem grudnia widzialam jeszcze, ze douglas je mial. ale w S. juz ich nie bylo dawno. ja sama kupowalam w listopadzie, pcozatkiem, i wzielam ostatnie opakowanie w jednej z najmniej uczeszczanych sephor...
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 19:29   #1897
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Made in Sephora

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
almond blossom to 03 jedynka to PEONY, dwojka to POSY a trojka to ALMOND BLOSSOM wlasnie

olik nie wiem, czy kulki guerlain jeszcze gdzies dosteniesz one rozeszly sie na pniu w sephorach. poczatkiem grudnia widzialam jeszcze, ze douglas je mial. ale w S. juz ich nie bylo dawno. ja sama kupowalam w listopadzie, pcozatkiem, i wzielam ostatnie opakowanie w jednej z najmniej uczeszczanych sephor...
dzięki za info
już straciłam wiarę, że je dostanę. No trudno, zaoszczędziłam trochę pieniędzy
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-28, 20:27   #1898
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Made in Sephora

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
byłam w arkadii, złotych tarasach i w centrum. Jak w centrum spytałam czy w innych sklepach w W-wie maja ten róż to powiedziała ze trudno jej to stwierdzić, myślałam że oni posiadają takie informacje
w poniedziałek jeszcze pojadę zobaczyć, zależy mi na nr 1 szczególnie że jest ta promocja
A limitowanych meteorytków jeszcze nigdy w życiu na żywo nie widziałam a szukałam od dłuższego czasu
Maczki w Wola Parku są, sama dziś widziałam Niestety nie miałam czasu przyjrzeć się odcieniom - ale spróbuj zadzwonić i spytać.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 20:29   #1899
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Made in Sephora

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Maczki w Wola Parku są, sama dziś widziałam Niestety nie miałam czasu przyjrzeć się odcieniom - ale spróbuj zadzwonić i spytać.
ok, w poniedziałek to pozałatwiam, mam nadzieję że jeszcze będą gdzieś
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 21:42   #1900
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Made in Sephora

Cytat:
Napisane przez pączek Pokaż wiadomość
Właśnie widziałam w zbiorach kosmetycznych dużej ilości Wizażanek i pomyślałam, że czemu nie tylko mnie irytuje jego zapach, ale mam nadzieję, że przywyknę.
Słyszałam o tym podkładzie skrajne opinie na szczęście na jestem zadowolona. Wcześniej często występował mi jakieś "niespodzianki" na twarzy i za chiny nie wymyśliłabym, że to wina podkładów, a tu proszę.. na mojej twarzy utrzymuje się naprawdę długo (mam cerę mieszaną, więc dość trudną..) i przede wszystkim mogę cieszyć się ładną cerą, a na tym baaardzo mi zależało. Przypuszczam że to zasługa braku oleju w składzie..
Nie bywam za często w Sephorze w WP, a ostatnio jak byłam to nie mogłam się przecisnąć przez najbardziej interesujące mnie działy bo panie pakowały ludziom prezenty i kolejka była nieziemsko długa wszędzie pełno ludzi
Przed świętami były tłumy, tragedia. Ale na codzień jest bardzo luźno.
Idę przejrzeć KWc pod kątem korektora
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 22:25   #1901
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Made in Sephora

Kobietki, czy któraś z Was choćby macała ten Sephorowy podkład?

Coś mi się wydaje że to będzie mój jutrzejszy zakup, chyba pierwszy zakup w ciemno od poznania Wizażu
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-28, 22:31   #1902
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Made in Sephora

Ja go miałam i średnio go lubiłam. Na mojej suchej cerze się świecił, ale tak nieładnie. Nie odczułam nawilżenia. Ot, przeciętniaczek.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 23:03   #1903
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Made in Sephora

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja go miałam i średnio go lubiłam. Na mojej suchej cerze się świecił, ale tak nieładnie. Nie odczułam nawilżenia. Ot, przeciętniaczek.
Ha! Zdradź więcej szczegółów A jakich innych nawilzających podkładów używałaś
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 23:09   #1904
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Made in Sephora

Wiesz ja go miałam już dawno temu, ze 3 lata chyba, więc może go ulepszyli od tamtego czasu. Teraz nie pamiętam szczegółow Kolor niby był ładny i stapiał się z cerą, ale wyczuwałam, że mam podkład na buzi, a nie cierpię tego uczucia. Poza tym wydawał mi się nietrwały na skórze. Więcej nie pamiętam

Ale zaznaczam, że mogłam uzywac jakiejś jego poprzedniej wersji.

Używałam różnych, mnóstwo próbek i opakowan mniej lub bardziej udanych podkładów. W tej chwili z nawilżających przychodzi mi chwilowo do głowy tylko Hydralight ID, a teraz zakupiłam Eclat Satin Diora i on też jest nawilżający (wyczuwalnie).
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 23:46   #1905
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Made in Sephora

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Kobietki, czy któraś z Was choćby macała ten Sephorowy podkład?

Coś mi się wydaje że to będzie mój jutrzejszy zakup, chyba pierwszy zakup w ciemno od poznania Wizażu
Poproś o próbkę najpierw może...

U mnie zamiast nawilżyć, wysuszył mi skórę - i to na czole i brodzie, gdzie mam raczej lekkie przetłuszczenie.
Natomiast policzków, które są dość wrażliwe - nie ruszył.

Natomiast dość dobrze się trzymał i długo ładnie wyglądał.
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 00:07   #1906
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Made in Sephora

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Wiesz ja go miałam już dawno temu, ze 3 lata chyba, więc może go ulepszyli od tamtego czasu. Teraz nie pamiętam szczegółow Kolor niby był ładny i stapiał się z cerą, ale wyczuwałam, że mam podkład na buzi, a nie cierpię tego uczucia. Poza tym wydawał mi się nietrwały na skórze. Więcej nie pamiętam

Ale zaznaczam, że mogłam uzywac jakiejś jego poprzedniej wersji.

Używałam różnych, mnóstwo próbek i opakowan mniej lub bardziej udanych podkładów. W tej chwili z nawilżających przychodzi mi chwilowo do głowy tylko Hydralight ID, a teraz zakupiłam Eclat Satin Diora i on też jest nawilżający (wyczuwalnie).
Selektywnego nie chcę, A z Hydralight nie mogę dobrać odcienia Tak jak z piankowej ID

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Poproś o próbkę najpierw może...

U mnie zamiast nawilżyć, wysuszył mi skórę - i to na czole i brodzie, gdzie mam raczej lekkie przetłuszczenie.
Natomiast policzków, które są dość wrażliwe - nie ruszył.

Natomiast dość dobrze się trzymał i długo ładnie wyglądał.
Potrzebuję go tak na miesiąc - dwa używania, więc może mi będzie odpowiadał
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 08:25   #1907
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Made in Sephora

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Kobietki, czy któraś z Was choćby macała ten Sephorowy podkład?

Coś mi się wydaje że to będzie mój jutrzejszy zakup, chyba pierwszy zakup w ciemno od poznania Wizażu
Pakosto, ja również jakieś 3 lata temu miałam ten podkład.
Nieszczególnie go pamiętam
Więc musiał być mocno średni.
Pamiętam jednak że denerwowało mnie, że niestapiał mi się z cerą, widać go było na twarzy i właził mi w pory.
Ja go nie polecam, chyba że teraz go ulepszyli, może jest inna wersja
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 08:35   #1908
pączek
Raczkowanie
 
Avatar pączek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 331
Dot.: Made in Sephora

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Kobietki, czy któraś z Was choćby macała ten Sephorowy podkład?

Coś mi się wydaje że to będzie mój jutrzejszy zakup, chyba pierwszy zakup w ciemno od poznania Wizażu
Ja wczoraj dostałam próbkę podkładu Sephory spf 30, ale w takim czarnym opakowaniu dziś go zamierzam przetestować, może będzie dobry ...

Estello czy puder Bourjois ten w czarnym opakowaniu jest dobry? Tak sobie myślę, że może mi się przyda.. ale nie chcę mieć zbędnego kosmetyku
pączek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 09:05   #1909
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Made in Sephora

Pączku, ja go nie miałam, tylko moja mama. Mówi 'dobry, ale nie rewelacyjny. Na czwórkę' hehe; ma nienajgorsze opinie
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=17472
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-29, 09:17   #1910
pączek
Raczkowanie
 
Avatar pączek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 331
Dot.: Made in Sephora

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Pączku, ja go nie miałam, tylko moja mama. Mówi 'dobry, ale nie rewelacyjny. Na czwórkę' hehe; ma nienajgorsze opinie
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=17472
dziękuję : przemyślę go sobie

a ten podkład Sephory, którego dziś użyłam to http://www.sephora.fr/browse/product...ategoryId=C353 tylko że ja nie znam francuskiego... i nawet nie wiem jakiego koloru użyłam, dla kogo jest przeznaczony ... to jak mam go znaleźć w Sephorze :/
najlepsze jest to, że moja pierwsza reakcja to "o matko co to jest?!" przeraził mnie kolor .. taki żółtawy no.. dziwny nigdy się z takim nie spotkałam. Nałożyłam na twarz i wydawało mi się, że wyglądam jakbym jadła marchewkę przez rok albo miała żółtaczkę .. oszaleć można
konsystencję ma dobrą szybko stopił się z cerą i efekt mi się podoba pod koniec dnia stwierdzę Podoba mi się też, że jest z filtrem ;D
ale i tak go chyba nie kupię bo muszę dłużej niż jeden-dwa dni używać żeby stwierdzić :/ boję się zapychania, a skoro mam już sprawdzony..
pączek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 09:32   #1911
melody
Raczkowanie
 
Avatar melody
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 212
Dot.: Made in Sephora

Do kiedy trwa promocja 20% i 30%?
__________________
Łatwiej powiedzieć nie na początku, niż na końcu.
Leonardo da Vinci
melody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 09:33   #1912
pączek
Raczkowanie
 
Avatar pączek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 331
Dot.: Made in Sephora

Cytat:
Napisane przez melody Pokaż wiadomość
Do kiedy trwa promocja 20% i 30%?
do 31.12 dla mnie mogłaby jeszcze z miesiąc trwać
pączek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 11:23   #1913
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Dot.: Made in Sephora

czy wiecie ile w promocji kosztuje paleta do brwi sephora?
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 11:28   #1914
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Made in Sephora

Cytat:
Napisane przez WioletaM Pokaż wiadomość
czy wiecie ile w promocji kosztuje paleta do brwi sephora?
hmm 22,40?
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 11:34   #1915
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Dot.: Made in Sephora

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
hmm 22,40?
dziękuję. Opłaca się.

Ile normalnie kosztuje w Sephorze tusz Max Factor Masterpiece Max?
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 11:39   #1916
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Made in Sephora

I po co ja zaszłam do tej Sephory??
Po co
Kupiłam podkład Lasting Performance i róż L'oreala.
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 12:07   #1917
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Made in Sephora

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Pakosto, ja również jakieś 3 lata temu miałam ten podkład.
Nieszczególnie go pamiętam
Więc musiał być mocno średni.
Pamiętam jednak że denerwowało mnie, że niestapiał mi się z cerą, widać go było na twarzy i właził mi w pory.
Ja go nie polecam, chyba że teraz go ulepszyli, może jest inna wersja
No nic może mi się uda podjechać do Sephory po próbkę. Albo chociaż na porządne testy Najbardziej mi się marzy Subli'mine 102 lub Vitalumiere 20
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 12:44   #1918
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Made in Sephora

Pakosta, a może l'orealowy Ideal Balance?
On jest do mieszanej cery.
może będzie odpowiedni dla ciebie?
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 12:52   #1919
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Made in Sephora

Cytat:
Napisane przez pączek Pokaż wiadomość
do 31.12 dla mnie mogłaby jeszcze z miesiąc trwać
stanowczo za krótko. nie zdążę.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 13:04   #1920
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Made in Sephora

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
stanowczo za krótko. nie zdążę.
Umbra, a może Ci coś kupić? w końcu blisko mieszkamy
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-09 02:10:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:09.