Schwarzkopf - Gliss Kur Hair Repair - Natychmiastowa terapia włosy suche i zniszczone - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-13, 15:29   #1
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198

Schwarzkopf - Gliss Kur Hair Repair - Natychmiastowa terapia włosy suche i zniszczone


Przeszukalam cale archiwum oraz KWC i niestety nic nie znalazlam na temat tej maseczki.
Schwarzkopf - Gliss Kur Hair Repair - Natychmiastowa terapia włosy suche i zniszczone jest to maleńka maseczka o pojemności 20 ml, którą można dostać w Rossmanie za 3.99. Przy prostym rachunku można zauważyć, że maseczka ta nie należy do najtańszych za 200 ml maseczki zaplacimy 40 zl.
Dlatego zastanawia mnie czy jest ona rzeczywiście tak dobra? Czy naklada się ja na cale wlosy czy tylko na koncówki?
Mam suche, sianowate oraz puszące się wlosy. Zalezy mi na maseczce która dobrze nawilży i wygladzi wlosy, jednak nie spowoduje zbyt szybkiego przetluszczenia się wlosów.
Co o niej sądzicie?

Edytowane przez madzia.a
Czas edycji: 2007-08-13 o 17:56
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 16:28   #2
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Schwarzkopf - Gliss Kur Hair Repair - Natychmiastowa terapia włosy suche i znis

tez chetnie sie dowiem
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 16:33   #3
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Schwarzkopf - Gliss Kur Hair Repair - Natychmiastowa terapia włosy suche i znis

A nie znalazlaś go na KWC? Pamietam, ze napoczątku byla ta maseczka bardzo popularna i wydaje mi się, że widzialam ją gdzieś na KWC, ale teraz nigdzie niepotrafie jej znaleźć.
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 16:38   #4
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Schwarzkopf - Gliss Kur Hair Repair - Natychmiastowa terapia włosy suche i znis

zaraz popatrze
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 16:40   #5
kate25
Raczkowanie
 
Avatar kate25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 335
GG do kate25
Dot.: Schwarzkopf - Gliss Kur Hair Repair - Natychmiastowa terapia włosy suche i znis

witaj - pomimo, że najczęściej używam do włosów kosmetyków profesjonalnych, to ja z tej maseczki jestem bardzo zadowolona. Skusiłam się kiedyś na nią podczas zakupów w Rosmanie i od tamtej pory zawsze musze miec z 1-2 tubki w zapasie. Bardzo poprawia wygląd właśnie przesuszonych, sianowatych, rozjaśnionych włosów, a dodatkowo na plus działa szybki czas działania - ja trzymam ją tylko 1 minutę. U mnie sie sprawdza ale może spróbuj na początek kupic tylko 1 tubkę, żebyś mogła przekonać się na własnej skórze czy Twoim włosom ta odżywka odpowiada.
P.S. cudownie pachną po niej włosy
kate25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 16:43   #6
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Schwarzkopf - Gliss Kur Hair Repair - Natychmiastowa terapia włosy suche i znis

Cytat:
Napisane przez kate25 Pokaż wiadomość
witaj - pomimo, że najczęściej używam do włosów kosmetyków profesjonalnych, to ja z tej maseczki jestem bardzo zadowolona. Skusiłam się kiedyś na nią podczas zakupów w Rosmanie i od tamtej pory zawsze musze miec z 1-2 tubki w zapasie. Bardzo poprawia wygląd właśnie przesuszonych, sianowatych, rozjaśnionych włosów, a dodatkowo na plus działa szybki czas działania - ja trzymam ją tylko 1 minutę. U mnie sie sprawdza ale może spróbuj na początek kupic tylko 1 tubkę, żebyś mogła przekonać się na własnej skórze czy Twoim włosom ta odżywka odpowiada.
P.S. cudownie pachną po niej włosy
kusisz ale warto ja chyba wypróbować bo jest malutka i tania wiec w razie niepowodzenia nie trzeba załowac wydanych pieniedzy i wyrzucac całego duzego opakowania
Na KWC niestety nie znalazłam
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 16:53   #7
kate25
Raczkowanie
 
Avatar kate25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 335
GG do kate25
Dot.: Schwarzkopf - Gliss Kur Hair Repair - Natychmiastowa terapia włosy suche i znis

każde włosy sa inne i mozliwe, ze komus ta odżywka nie spasuje, ale moje sa na maksa zniszczone a zawsze po użyciu tej odzywki wyglądają naprawdę fajnie i dobrze sie układają
więc polecam
kate25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-13, 17:06   #8
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Schwarzkopf - Gliss Kur Hair Repair - Natychmiastowa terapia włosy suche i znis

a czy calą tą maseczke naklada się na jeden raz (czyli taka jednorazówka), czy może jest mega wydajna i naklada się jedynie kilka kropel?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 17:23   #9
MartuŚka91
Przyczajenie
 
Avatar MartuŚka91
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 21
Dot.: Schwarzkopf - Gliss Kur Hair Repair - Natychmiastowa terapia włosy suche i znis

Mi ta odżywka starczyła na 2 czy 3 razy nawet Ale według mnie to zależy poprostu jakiej długości macie włosy.
MartuŚka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 17:29   #10
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Schwarzkopf - Gliss Kur Hair Repair - Natychmiastowa terapia włosy suche i znis

Cytat:
Napisane przez MartuŚka91 Pokaż wiadomość
Mi ta odżywka starczyła na 2 czy 3 razy nawet Ale według mnie to zależy poprostu jakiej długości macie włosy.
a jak efekty
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 18:31   #11
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Schwarzkopf - Gliss Kur Hair Repair - Natychmiastowa terapia włosy suche i znis

Ja jestem z niej zadowolona,dobrze odżywia włosy, wygładza je i cudownie pachnie.Lepsza w działaniu niż np. balsamy gliss kura.
scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-13, 19:07   #12
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Schwarzkopf - Gliss Kur Hair Repair - Natychmiastowa terapia włosy suche i znis

Cytat:
Napisane przez scarlettmonroe Pokaż wiadomość
Ja jestem z niej zadowolona,dobrze odżywia włosy, wygładza je i cudownie pachnie.Lepsza w działaniu niż np. balsamy gliss kura.
Jak często jej używasz? I czy uważasz, że warta jest swojej ceny? Jak wypada w porównaniu do innych maseczek takich 200 ml za 20 zl?
Czy dobrze nawilża i czy nie przyspiesza przetluszczania się wlosów?

Czy dostępna jest jedynie w Rossmanie?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 17:25   #13
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Schwarzkopf - Gliss Kur Hair Repair - Natychmiastowa terapia włosy suche i znis

up!
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 20:20   #14
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Schwarzkopf - Gliss Kur Hair Repair - Natychmiastowa terapia włosy suche i znis

Używam jej rzadko, nakładam niewiele, na końcówki.Nie mam porównania z maseczkami, bo ich nie stosuję, ale na tle odżywek w przedziale cenowym 15 - 20 zł wypada o niebo lepiej.Jest gęsta,bardzo wydajna, nakłada się jej tylko troszeczkę, bo może przetłuszczać włosy.
scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 20:29   #15
justynkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 235
Dot.: Schwarzkopf - Gliss Kur Hair Repair - Natychmiastowa terapia włosy suche i znis

ja bylam z niej bardzo zadowolona do czasu kiedy ja z mojego rossmana zlikwidowali i teraz nie moge jej dostac nigdzie mi starczala na 2-3 razy i jej opakowanie jest tak skonstruowane ze da sie ja zamknac !! mam wlsoy wymeczone balejazami przesuszone i naprawde ta odzywka dawaka efekt !!
justynkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 20:31   #16
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Schwarzkopf - Gliss Kur Hair Repair - Natychmiastowa terapia włosy suche i znis

Właśnie zastanawiałam się czy sobie coś takiego zafundować... Może jednak spróbuję. Chociaż nie wiem czy cokolwiek oprócz ścięcia włosów jest w stanie mi pomóc. Mam włosy farbowane i jeszcze potraktowane trwałą. Próbowałam wielu szamponów, odżywek, wax'a, ale nic nie pomaga
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 09:19   #17
kate25
Raczkowanie
 
Avatar kate25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 335
GG do kate25
Dot.: Schwarzkopf - Gliss Kur Hair Repair - Natychmiastowa terapia włosy suche i znis

spróbuj z tą odżywką, w razie czego, jak już pisały dziewczyny, nie tracisz wiele ( u mnie ta odzywka kosztuje niecałe 4 złote)
poza tym, jesli masz tak zniszczone włosy jak piszesz, polecam nakładanie maseczek 2 razy w tygodniu na umyte włosy (bardzo dobra i niedroga jest maseczka mleczna z Kallosa), ja na włosy z maseczka nakładam czepek foliowy (taki jak pod prysznic) chwilę podgrzewam suszarka, a potem nakładam na głowe recznik i tak chodze ok. pół godziny do godziny. Potem jak spłukujesz, to bardzo ważne aby spłukiwac zimną wodą - zimna woda zamyka łuski włosa i dzięki temu substancje nawilżające z odżywki zostają we włosie.
Spróbuj ratowac włoski, a obciąć zawsze zdązysz...
kate25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 09:23   #18
kate25
Raczkowanie
 
Avatar kate25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 335
GG do kate25
Dot.: Schwarzkopf - Gliss Kur Hair Repair - Natychmiastowa terapia włosy suche i znis

mam na mysli tą maseczkę:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ecenzja=128297

świetna jest tez (ale już dużo droższa) maseczka z Joico - K-Pak Reconstruct, ewentualnie z serii Kerastase Vita-Ciment - to już są naprawdę dobre odżywki
kate25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 10:36   #19
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Schwarzkopf - Gliss Kur Hair Repair - Natychmiastowa terapia włosy suche i znis

Zastanawiałam się również nad różową maseczką z Gliss kura Aroma. Ale kosztuje 20 zl i zawsze jest ryzyko, że mi nie spasuje. A szkoda wyrzucić tyle piniędzy w błoto.
Dlatego jutro pobiegne po tą za 3.99
Dziewczyny powiedzcie mi jeszcze, czy ona przyspiesz przetłuszczanie sę włosów?
I czy macie jakies porównanie z tą różową Aroma?

Edytowane przez madzia.a
Czas edycji: 2007-08-15 o 11:58
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-15, 13:56   #20
kate25
Raczkowanie
 
Avatar kate25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 335
GG do kate25
Dot.: Schwarzkopf - Gliss Kur Hair Repair - Natychmiastowa terapia włosy suche i znis

ja specjalnie nie zauważyłam, żeby włosy mi się po niej przetłuszczały, ale to też może wynikać z faktu, że moje zniszczone kilkuletnim rozjaśnianiem włosy sa naprawdę suche...
kate25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 14:15   #21
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Schwarzkopf - Gliss Kur Hair Repair - Natychmiastowa terapia włosy suche i znis

Moje włosy są również okropnie wysuszone, sianowate i puszące się. Są takie z natury, ale dodatkowo są zniszczone przez prostowanie i rozjaśnianie. Ale zdażają się maseczki które potrafie je przetłuścić.
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 19:20   #22
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Schwarzkopf - Gliss Kur Hair Repair - Natychmiastowa terapia włosy suche i znis

A dlugo juz jej uzywacie? I czy ta maseczka daje bardziej wizualny efekt czy wlosy sa tez zregenerowane i nawilzone ? A nie obciaza cienkich wlosow?

A jesli mowa o odzywkach i maseczkach gliss kura to uzywałyscie kiedys takiej "intensywnej 3min odzywki" do wlosow zniszczonych i suchych w takiej pomaranczowej tubce? (na zdjeciu jest do wlosow farbowanych i do dlugich i rozdwajajacych sie http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=7619 http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=7500 Nigdzie nie moge znalesc dokladnego zdjecia ani informacji na temat tej regenerujacej:/ Na tym wiekszym zdjeciu jest piata od prawej na gorze Jakbysie spotkaly cos takiego w sklepie to dajcie znac A moze to o tej maseczce mowa w watku? Macie moze zdjecie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gliss_kur seria.jpg (26,5 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gliss kur intensywne odzywki.jpg (24,9 KB, 28 załadowań)
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 12:20   #23
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Schwarzkopf - Gliss Kur Hair Repair - Natychmiastowa terapia włosy suche i znis

kupiłam sobie tą maseczkę Jutro wypróbuje i dam znać! Mam nadzieje, że będzie ok
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 14:19   #24
dianapa
Raczkowanie
 
Avatar dianapa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 53
Dot.: Schwarzkopf - Gliss Kur Hair Repair - Natychmiastowa terapia włosy suche i znis

Dziewczyny byłam dzisiaj w Rossmannie i pojawiły sie 2 inne wersje tej maseczki <z jedwabiem i druga z olejkami> w takiej samej cenie 3,99. Kupiłam dzisiaj z ciekawosci ta z jedwabiem - jak ja spróbuje to dam znac Oczywiscie jezeli chcecie :P
dianapa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 16:24   #25
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Schwarzkopf - Gliss Kur Hair Repair - Natychmiastowa terapia włosy suche i znis

Miałam chyba 3 różne takie małe tubeczki, bez rewelacji, ot maseczka
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 20:08   #26
dianapa
Raczkowanie
 
Avatar dianapa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 53
Dot.: Schwarzkopf - Gliss Kur Hair Repair - Natychmiastowa terapia włosy suche i znis

Mnie sie podoba ta z jedwabiem - włosy są naprawde miekkie, lśniace i wyglądają po prostu zdrowu Mam długie włosy i spokojnie mysle, ze starczy mi na co najmniej 2 uzycia. Na pewno różni się od tradycyjnych odzywek. Efekt jest lepszy. Nie zamiezam uzywac tego przy kazdym myciu, ale raz na jakis czas. Na pewno ja jeszcze kiedys kupie i az mam ochote wypróbowac reszte serii :P
dianapa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 20:10   #27
laura87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: kielce/kraków
Wiadomości: 3 474
Dot.: Schwarzkopf - Gliss Kur Hair Repair - Natychmiastowa terapia włosy suche i znis

kupiłam z gliss kura fluid do włosow zniszczonychi suchych i powiem wam ze o d*** rozbic
najlepsze z tej firmy sa te psikane odzywki
laura87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 20:36   #28
MigdalEder
Raczkowanie
 
Avatar MigdalEder
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 143
Dot.: Schwarzkopf - Gliss Kur Hair Repair - Natychmiastowa terapia włosy suche i znis

A ja dopiero co odkryłam te maseczkę i właśnie zastanawiałam się, czy nie ma większej wersji, bo kupowanie po jednej tubce mnie wkurza.
Jak dla mnie rewelacja. A przerobiłam już w cholerę różnych wynalazków. Właśnie moim problemem jest siano. Po jednej aplikacji 80% siana zniknęła, resztę dopieściłam jedwabiem i ekstra. Podoba mi się Polecam.

Aaa - nie przetłuszcza mi się po niej nic a nic.
MigdalEder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 21:55   #29
Letharsis
Przyczajenie
 
Avatar Letharsis
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 10
Dot.: Schwarzkopf - Gliss Kur Hair Repair - Natychmiastowa terapia włosy suche i znis

Kupiłam sobie wczoraj tą odżywkę i muszę powiedzieć, że całkiem fajna (:
Umyłam włosy dzisiaj o 6 rano, a teraz mam odrobinę tłuste (jak zwykle, więc śmiem twierdzić, że odżywka nie przetłuszcza) i włosy są gładkie w dotyku (nadal). Każdemu polecam spróbować, 4 zł nikogo chyba nie zbawi (;
__________________
Piękność dla kobiet jest ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyźnie łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie.


Nie polemizuj z idiotą: najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pobiję doświadczeniem.
Letharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 09:12   #30
izunia12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 29
Dot.: Schwarzkopf - Gliss Kur Hair Repair - Natychmiastowa terapia włosy suche i znis

witam chcialam zapytac bo wlasnie zakupilam ta odzywke czy ja naklada sie tak jak inne odzywki po umyciu glowy?
izunia12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-03 10:21:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:48.