Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp. - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-06, 09:54   #601
biedronqa
Rozeznanie
 
Avatar biedronqa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 648
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość

BTW wkleisz linka do tej Avenki co to efekt photoshopa robi?
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=30537

To jest emulsja z bardzo wysoką ochroną słoneczną - wersja z 2009 roku (z pompką aplikującą).
Kupiłam ją w aptece w zestawie z wodą termalną za ok. 57 zł (z groszami).

Zmatowiłam ją dry-flo i uzyskałam świetny efekt
biedronqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 12:02   #602
basior
Rozeznanie
 
Avatar basior
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 916
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Ja natomiast zaczęłam używać filtra mustela 50+ i jestem zachwycona! nie wierzyłam, że filtr mineralny może dać skuteczną ochronę dopóki nie spędziłam kilku godzin na słońcu- dekolt,szyja, ręce (nieposmarowane) się opaliły a twarz nie!
__________________
"Dlaczego wszystko jest tak proste póki nie przytrafi się Tobie?"
basior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 12:59   #603
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

mówcie o filtrach co tam chcecie, najlepszymi bazami pod minerały sa dla mnie sera z SN.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 13:33   #604
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
mówcie o filtrach co tam chcecie, najlepszymi bazami pod minerały sa dla mnie sera z SN.
Rozwielitko Najwiekszym moim utrapieniem sa skróty , jak zaczne szukac to zawsze znajde albo cos innego co mnie zainetresowalo albo nie moge tam wrocic...

Co to jest SN?? i
Czy moge jakos zaznaczyc dyskusje w ktorych biore udzial zeby do nich wrocic szybko?
Czy kazdy tutaj co kilka minut klika odswież zeby przeczytac dochodzace wiadomosci???
Z gory dziekuje za odp
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 13:43   #605
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Selene SN to Silk Naturals.

Z pozostałymi pytaniami przejdź się na forum techniczne. Ewentualnie jeżeli naprawdę nie chcesz nas opuszczać zapytaj na plotkowym, może ktoś Ci odpowie. Tutaj zdecydowanie te pytania się nie nadają a już nie pierwszy raz pytasz o zasady poruszania się na Wizażu.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 14:03   #606
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Selene SN to Silk Naturals.

Z pozostałymi pytaniami przejdź się na forum techniczne. Ewentualnie jeżeli naprawdę nie chcesz nas opuszczać zapytaj na plotkowym, może ktoś Ci odpowie. Tutaj zdecydowanie te pytania się nie nadają a już nie pierwszy raz pytasz o zasady poruszania się na Wizażu.
Dziekuje i przepraszam udalo mi sie wrocic, wiec coraz lepiej mi idzie..teraz bede szukac tego forum technicznego
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 14:17   #607
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
mówcie o filtrach co tam chcecie, najlepszymi bazami pod minerały sa dla mnie sera z SN.

O tak , zgadzam sie z Rozi Po nich buzia jest slicznie napieta .
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-06, 14:44   #608
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Pytanie laika w sprawie SN-o ktore sera szczegolnie chodzi?
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 15:03   #609
unhumblee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 273
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Będąc świeżo po zakupach w mazidłach (rewelacyjna, błyskawiczna obsługa + próki o które poprosiłam), sugerując się Waszymi wpisami na pielegnacyjnym, dziś rano użyłam - żel hialuronowy + dwie krople oleju śliwkowego + kropla jedwiabiu i wydaje mi się, że jest super. Póżniej był Dry - Flo z jedwabiem, podkład EGM Glo Dean CM i Finishing Powder. A filtry? Po tym jak "lirenka 50" uczuliła mnie, zniechęcona przestałam szukać.
unhumblee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 16:29   #610
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez biedronqa Pokaż wiadomość
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=30537

To jest emulsja z bardzo wysoką ochroną słoneczną - wersja z 2009 roku (z pompką aplikującą).
Kupiłam ją w aptece w zestawie z wodą termalną za ok. 57 zł (z groszami).

Zmatowiłam ją dry-flo i uzyskałam świetny efekt
Dziękuję. Poczytałam opinie - wszystkie dobre lub bardzo dobre, szok. Zwłaszcza że Avene zawsze miałam za "lepiszcze" - sama nie próbowałam nigdy, ale często się taka opinia o nim przewijała. Chyba będę musiała spróbować tego nowego cuda.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 17:29   #611
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Dziękuję. Poczytałam opinie - wszystkie dobre lub bardzo dobre, szok. Zwłaszcza że Avene zawsze miałam za "lepiszcze" - sama nie próbowałam nigdy, ale często się taka opinia o nim przewijała. Chyba będę musiała spróbować tego nowego cuda.
Ja również (choć 5 razy go otwierałam na KWC w pray i 5 razy mi się komp wywalał) Ja na razie zamówiłam na all SVR Lait 50+, nie wiem, ale jakoś filtry i kosmetyki tej firmy w ogóle, bardzo mi podchodzą, mimo że to bielący tynk Na mnie sprawdzają się super. Ale Avenka poleci tak czy inaczej, tylko próbkę by się zdało dorwać. Dzięki Biedroneczko
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-10, 11:07   #612
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Dziś testuję filtr Lirene Kids SPF 30 o zapachu gumy balonowej Napewno lepiej się wchłania niż Dermedic SPF 30. I nie jest tak lepiący. No zobaczymy jak będzie potem.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog

Edytowane przez Susanna
Czas edycji: 2009-08-10 o 11:09
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 11:34   #613
dorotka z krainy ozz
Raczkowanie
 
Avatar dorotka z krainy ozz
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: skąd inąd, czyli zróżnąd
Wiadomości: 116
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Pokornie melduję się jako mineralny żółtodziób. Skrupulatnie przeczytałam mineralne „abc” oraz Wasze wpisy w temacie i wydaje mi się, że jestem bliższa rozwiązaniu mojego konfliktu na płaszczyźnie ja – minerały – błyszczenie totalne i beznadziejne (bądź błogosławiony dniu, w którym odkryłam Wizaż ).
Ale po kolei. Jak Hanneke przykazała, na początek o mojej fizys słów kilka. Generalnie nie jest źle: jestem ekstremalnie bladolica, mam cerę w zasadzie normalną, bez większych przebarwień, trądziku, naczynek itp., z nieznacznymi zaskórnikami i rozszerzonymi porami w strefie T. Ale jest jedno ale. Otóż błyszczę się. Bardzo. Zawsze. I nie znalazłam specyfiku, który by coś temu zaradził
Moja przygoda z kosmetykami mineralnymi zaczęła się ok. 3 miesiące temu, od podkładu The Body Shop. Teraz jestem w fazie testowania EDM, udało mi się już znaleźć nawet swój kolor (o mało nie spadłam z krzesła, jak zobaczyłam tyle cudownie jasnych odcieni, o których do tej pory mogłam tylko pomarzyć).

Mój (bardzo skromny jak się przekonałam czytając o Waszych) rytuał wygląda tak:
  • Żel Effaclar LRP, tonik fizjologiczny tej samej firmy, Iwostin nawilżający SPF 20
  • Primer EDM kaolinowy, podkład w formule Intensive, po drodze korektor, róż i co tam Bozia przykazała
  • Błyszczenie, błyszczenie, błyszczenie...
Moje wnioski: do kremu żel hialuronowy z BU, a zamiast kaolinu puder bambusowy/bambusowy z jedwabiem/ krzemionka
Myślicie, że stanie się magia i mat na mojej twarzy wytrzyma chociażby marne 2 godziny?

Przepraszam, że tak się rozpisałam...

Edytowane przez dorotka z krainy ozz
Czas edycji: 2009-08-21 o 11:49
dorotka z krainy ozz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 11:41   #614
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez dorotka z krainy ozz Pokaż wiadomość
Pokornie melduję się jako mineralny żółtodziób. Skrupulatnie przeczytałam mineralne „abc” oraz Wasze wpisy w temacie i wydaje mi się, że jestem bliższa rozwiązaniu mojego konfliktu na płaszczyźnie ja – minerały – błyszczenie totalne i beznadziejne (bądź błogosławiony dniu, w którym odkryłam Wizaż ).
Ale po kolei. Jak Hanneke przykazała, na początek o mojej fizys słów kilka. Generalnie nie jest źle: jestem ekstremalnie bladolica, mam cerę w zasadzie normalną, bez większych przebarwień, trądziku, naczynek itp., z nieznacznymi zaskórnikami i rozszerzonymi porami w strefie T. Ale jest jedno ale. Otóż błyszczę się. Bardzo. Zawsze. I nie znalazłam specyfiku, który by coś temu zaradził
Moja przygoda z kosmetykami mineralnymi zaczęła się ok. 3 miesiące temu, od podkładu The Body Shop. Teraz jestem w fazie testowania EDM, udało mi się już znaleźć nawet swój kolor (o mało nie spadłam z krzesła, jak zobaczyłam tyle cudownie jasnych odcieni, o których do tej pory mogłam tylko pomarzyć).
Mój (bardzo skromny jak się przekonałam czytając o Waszych) rytuał wygląda tak:
  • Żel Effaclar LRP, tonik fizjologiczny tej samej firmy, Iwostin nawilżający SPF 20
  • Primer EDM kaolinowy, podkład w formule Intensive, po drodze korektor, róż i co tam Bozia przykazała
  • Błyszczenie, błyszczenie, błyszczenie...
Moje wnioski: do kremu hydrolat z BU, a zamiast kaolinu puder bambusowy/bambusowy z jedwabiem/ krzemionka
Myślicie, że stanie się magia i mat na mojej twarzy wytrzyma chociażby marne 2 godziny?

Przepraszam, że tak się rozpisałam...
Jesli chodzi o mnie to duzo lepiej sprawdza sie dryflo anizeli bambus. Piekny, niepłaski mat. Kaolin w ogóle mnie nie matowił, a chyba nawet bardziej się w nim świeciłam.
Możesz spróbować z bambuskiem. Ja polecam od siebie dryflo. (Mazidła)
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 11:57   #615
dorotka z krainy ozz
Raczkowanie
 
Avatar dorotka z krainy ozz
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: skąd inąd, czyli zróżnąd
Wiadomości: 116
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Hmm... dryflo powiadasz? Kusi mnie... Wielośc rozwiązań mnie przerasta, to za dużo dobra na biedną jedną mnie z niewielką studencką kieszenią Dziękuje za poradę
dorotka z krainy ozz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 12:26   #616
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Dorotka, ja bym odstawiła żel effaclar na rzecz np. olejku myjącego z BU albo żelu do mycia twarzy ziaji (calma lub oliwkowy) a jak juz trafiłyśmy na BU to tonik z kwasami PHA jest super nawilżaczem, poza tym wygładza skórę tak ze minerały ją kochają. Może Twój problem tkwi w odwodnionej skórze, która produkuje sebum zeby remopensować braki w nawilżeniu?
Poza tym- zaprzyjaźnij się z bibułkami matującymi
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 12:33   #617
dorotka z krainy ozz
Raczkowanie
 
Avatar dorotka z krainy ozz
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: skąd inąd, czyli zróżnąd
Wiadomości: 116
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Rozwielitko, dziękuję za sugestie. Co do odwodnienia, też sie nad tym zastanawiałam, chociaż staram się dbać o nawilżenie cery (dobry nawilżacz na noc, maseczki nawilżające). Z drugiej strony możesz mieć rację, bo jakkolwiek skóra nie jest napięta itp., to w zagłębieniu na brodzie widzę suche skórki Co do żeli Ziaji to testowałam, nie podpasowały mi. Ze specyfików z BU pewnie skorzystam
dorotka z krainy ozz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 22:10   #618
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez dorotka z krainy ozz Pokaż wiadomość
Ze specyfików z BU pewnie skorzystam
hej ja na szybko
mam tłustą cerę i świeciłam się jak latarnia
od sierpnia używam minerałów, i pielęgnacji bu (bardzo podstawowej: hydrolat, kwas bha 2%, serum lemon)
i teraz zit zap (EGM) leży nieużywany od 5-09-2009 (ostatnia niespodzianka w dniu chrztu mojego synka)
świeci mi się tylko czoło, ale od kilku dni mam swój sposób. Po zakończeniu makijażu, czekam 15min i nakładam mgiełkę krzemionki,cieniusieńką.. .mat kilka godzin
ale poziom świecenia o wiele niższy niż był...
a pod mineralki używam malinek z SN, lub HA
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 19:25   #619
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

A ja, przyznam szczerze, że dotąd nakładałam minerały na gębulę tak bez niczego i chyba chciałabym to zmienić, bo efekt nie zawsze jest w porządku, i do tego buzia w słońcu świeci aż miło.
Co poleciłybyście trądzikowej [ach, ten okres dojrzewania.. ] cerze? Wiem, że wypisałyście tu już jakieś milion specyfików, ale ja nawet się w nazwach nie łapię. Jakieś BU, olejki, nie nadążam.
Pomóżcie biednej początkującej
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-23, 19:31   #620
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
A ja, przyznam szczerze, że dotąd nakładałam minerały na gębulę tak bez niczego i chyba chciałabym to zmienić, bo efekt nie zawsze jest w porządku, i do tego buzia w słońcu świeci aż miło.
Co poleciłybyście trądzikowej [ach, ten okres dojrzewania.. ] cerze? Wiem, że wypisałyście tu już jakieś milion specyfików, ale ja nawet się w nazwach nie łapię. Jakieś BU, olejki, nie nadążam.
Pomóżcie biednej początkującej
BU = Biochemia Urody www.biochemiaurody.com
Nie nakładasz nawet kremu nawilżającego?
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 20:41   #621
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Czasem, jakiś z ziaji, ale dziwnie się z nim czuję..
te kosmetyki z BU mozna normalnie stosowac pod makijaz? Od czego moglabym zaczac, jesli cena nie gra jakiejs ogromnej roli?

Edytowane przez Ishani
Czas edycji: 2009-11-23 o 20:44
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 20:45   #622
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Czasem, jakiś z ziaji, ale dziwnie się z nim czuję..
Ja ostatnio nakładam krem nawilżający IWOSTIN SENSITIA lub IWOSTIN SPF 20 o przedłużonym działaniu i zawsze jest OK.
Gorzej jest jak nałożę krem z wysokim filtrem.. ale mam zamiar zacząć się porządnie filtrować po lekturze wizażu .

edit do Twojej edycji:
Zapoznaj się z wątkiem https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=339063
i z obecnym wątkiem.
__________________

Edytowane przez asix86
Czas edycji: 2009-11-23 o 20:47
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 22:30   #623
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
A ja, przyznam szczerze, że dotąd nakładałam minerały na gębulę tak bez niczego i chyba chciałabym to zmienić, bo efekt nie zawsze jest w porządku, i do tego buzia w słońcu świeci aż miło.
Co poleciłybyście trądzikowej [ach, ten okres dojrzewania.. ] cerze? Wiem, że wypisałyście tu już jakieś milion specyfików, ale ja nawet się w nazwach nie łapię. Jakieś BU, olejki, nie nadążam.
Pomóżcie biednej początkującej
Ja tez mineraly klade na "gola" twarz. Kremy mnie zapychaja, probowalam nawet nawilzac hialuronem, ale nie bylo zadnego nawilzenia, wiec drugiego nie kupilam. Kladlam latem mineraly na filtr i bylo super, ale ostatnio sprobowalam na filtr i brzydko mi sie warzyło wszystko

Szukam wlasnie jakiejs dobrej bazy pod makijaz, bo od jakiegos czasu zadna mineralna firma nie daje rady na mojej skórze.. jak zawsze Lumiere bylo dla mnie Photoshopem tak teraz jest nie bardzo. Tyle ze ja wiem ze do przez to ze nie uzywam nic na twarz jesli chodzi o pielegnacje.

Po kwasach jak mialam twarz napieta, nawilzona i gladką to minerlaki trzymalo sie cudnie rano wieczór i w poludnie
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 22:42   #624
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Ja tez mineraly klade na "gola" twarz. Kremy mnie zapychaja, probowalam nawet nawilzac hialuronem, ale nie bylo zadnego nawilzenia, wiec drugiego nie kupilam. Kladlam latem mineraly na filtr i bylo super, ale ostatnio sprobowalam na filtr i brzydko mi sie warzyło wszystko

Szukam wlasnie jakiejs dobrej bazy pod makijaz, bo od jakiegos czasu zadna mineralna firma nie daje rady na mojej skórze.. jak zawsze Lumiere bylo dla mnie Photoshopem tak teraz jest nie bardzo. Tyle ze ja wiem ze do przez to ze nie uzywam nic na twarz jesli chodzi o pielegnacje.

Po kwasach jak mialam twarz napieta, nawilzona i gladką to minerlaki trzymalo sie cudnie rano wieczór i w poludnie
a z czym mieszałaś HA?
ja też ostatnio mam problemy z warzeniem, ale powoli wychodze z kryzysu. A zaglądałaś na kolorówka.com? Może jakiś proch z tej strony Ci ułatwi życie?
Mam nadzieje, ze uda Ci sie znaleźć jakiś dobry krem, a oleje nie sa wcale takie straszne sa tez niekomedogenne czyli takie, ktore nie zapychaja porów
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 23:05   #625
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
a z czym mieszałaś HA?
ja też ostatnio mam problemy z warzeniem, ale powoli wychodze z kryzysu. A zaglądałaś na kolorówka.com? Może jakiś proch z tej strony Ci ułatwi życie?
Mam nadzieje, ze uda Ci sie znaleźć jakiś dobry krem, a oleje nie sa wcale takie straszne sa tez niekomedogenne czyli takie, ktore nie zapychaja porów
HA stosowalam samo i mieszane z bejbidrimem tylko nie pamietam jakim.

Zaraz zajrze na kolorowke, widzialam rowniez niekomedogenne, ale jakos w to nie wierze Dla mnie OIL w skladzie = Zapchane pory. Obym sie mylila, nie mniej zamawiam narazie bambusa i peeling.



Dobranoc
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 23:15   #626
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
HA stosowalam samo i mieszane z bejbidrimem tylko nie pamietam jakim.

Zaraz zajrze na kolorowke, widzialam rowniez niekomedogenne, ale jakos w to nie wierze Dla mnie OIL w skladzie = Zapchane pory. Obym sie mylila, nie mniej zamawiam narazie bambusa i peeling.



Dobranoc
Ja uzywam bambusa i może bez fajerwerków, ale jest dobry (z odrobinką jedwabiu)
o tym Twoim uprzedzeniu do OIL czytałam już.
Sam HA wysusza i ściaga buzie, dlatego mogłaś nie byc zadowolona.
Dobranoc
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 23:56   #627
slaiderka
Raczkowanie
 
Avatar slaiderka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 51
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

cera mieszana ze skłonnością do częstego upartego przesuszania
rano myje twarz żelem oczyszczającym z gariera do niedoskonołości a potem w zależności od tego czy akurat moja skóra jest "normalna"tzn nie przesuszona daje krem matujacy ziaji a jeśli jest przesuszona vichy aquafix plus w każdej wersji krem z filtrem pod oczy, generalnie nie jest źle, makijaż nie słpywa i jestem bardzo zadowolona, ale własnie martwią mnie te filtry, ponieważ mam 23 lata czas mysleć o zmarszczakch stąd pytanie czy dajecie filtry na krem ? jeśli tak to na cała twarz bo próbowałam nałożyć moje filtry z aven na vichy i cała się świeciłam, a jak nakładam sam filtr to mi skórę przesusza :/
slaiderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 07:23   #628
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Hej, a co w koncu wyszlo z tym filtrem, bo wiem ze ktoras z Was uzywala:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=29923
? Taki tani, ze az kusi, i jeszcze te recenzje.. ale jakby mnie zapchal to bym sie pochlastała chyba.
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 08:14   #629
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
HA stosowalam samo i mieszane z bejbidrimem tylko nie pamietam jakim.

Zaraz zajrze na kolorowke, widzialam rowniez niekomedogenne, ale jakos w to nie wierze Dla mnie OIL w skladzie = Zapchane pory. Obym sie mylila, nie mniej zamawiam narazie bambusa i peeling.
Anecko, a próbowałaś oleju śliwkowego? Mnie niemal wszystko zapycha, również z biochemii (nie mogłam używać klasycznego hialurona- wyskoczyły mi drobne czerwonki jak po keremie nivea). Od kilku dni mieszam śliwkę z mało- i wielkocząsteczkowym HA i odpukać nic złego się nie dzieje, a zwykle byłoby już coś widać. A do myjących rzeczy dolewam sezamowego. I to by było u mnie na tyle z olejów

Cytat:
Napisane przez slaiderka Pokaż wiadomość
cera mieszana ze skłonnością do częstego upartego przesuszania
rano myje twarz żelem oczyszczającym z gariera do niedoskonołości a potem w zależności od tego czy akurat moja skóra jest "normalna"tzn nie przesuszona daje krem matujacy ziaji a jeśli jest przesuszona vichy aquafix plus w każdej wersji krem z filtrem pod oczy, generalnie nie jest źle, makijaż nie słpywa i jestem bardzo zadowolona, ale własnie martwią mnie te filtry, ponieważ mam 23 lata czas mysleć o zmarszczakch stąd pytanie czy dajecie filtry na krem ? jeśli tak to na cała twarz bo próbowałam nałożyć moje filtry z aven na vichy i cała się świeciłam, a jak nakładam sam filtr to mi skórę przesusza :/
Po pierwsze- kremy matujące to zuooo. Po drugie- jeśli skóra jest już zauważalnie przesuszona, to się spóźniłaś z nawilżaniem. To tak, jak z piciem mineralki- jeśli czujesz, że Ci się chce pić, to znaczy, że już jesteś odwodniona. Wiele osób tutaj miało problemy ze świeceniem skóry- minerałki + świadoma pielęgnacja czynią cuda Daj im miesiąc Część dziewczyn używa filtrów na całą twarz i szyję, w lecie również na resztę ciala. Polecany jest ten- https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...ja-z-2009r.htm Nie zostawia bialej warstwy, szybciutko się wchłania ( u mnie max 10min, zwykle ok 15min) i chyba jeszcze nikogo nie zapchał. Jest leciutki, więc bez kremu może niedostatecznie nawilżać, ale można to skompensować bardziej intensywnym nawilżaniem w nocy Higieniczne opakowanie+ można zawsze taniej upolować na All. Powodzenia

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Hej, a co w koncu wyszlo z tym filtrem, bo wiem ze ktoras z Was uzywala:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=29923
? Taki tani, ze az kusi, i jeszcze te recenzje.. ale jakby mnie zapchal to bym sie pochlastała chyba.
Poszukaj składu i wrzuć na analizę, tak będzie najlepiej. Ale za tą cenę nie oczekiwałabym cudów. Jeśli chcesz solidnej ochrony, poszukaj w aptece.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 08:41   #630
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Mi tam jakoś strasznie nie zależy by mnie przed słońcem chronił, jak się trochę opalę to jeszcze żadna katastrofa. Zresztą teraz w ogóle słońca nie ma. Po prostu szukam czegos dobrego pod minerały, a wszyscy tu piszą o filtrach, więc..

Ach, zapomnialam, ze zamierzam sobie kupic to popularne serum lemon. One ma w sobie jakies kwasy, przez ktore musialabym stosowac filtry?

Edytowane przez Ishani
Czas edycji: 2009-11-24 o 13:13
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-18 19:04:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:57.