Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-26, 14:37   #1861
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Tylko wiesz Ola, ja mam blokady, w sensie czasem się 'boję' jeść, żeby nie zjeść za dużo, dlatego zamieniłam ten podwieczorek na wczesną kolację, a dołożyłam wieśniaka przed snem. Bo wcześniej jadłam podwieczorek tak ok. 18 i koło 21 normalną kolację, tzn. lekką, jakaś jajecznicę, czy jajko na miękko, ale i tak miałam wrażenie, że za dużo zjadłam i kończyło się tym, że jadłam ostatni posiłek właśnie o 18 i to był ten podwieczorek nieszczęsny. a jak zjem wieśniaka to nie czuję się taka pełna, a wiem, że nie zaburzę sobie trawienia przez niejedzenie
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 14:45   #1862
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Tylko wiesz Ola, ja mam blokady, w sensie czasem się 'boję' jeść, żeby nie zjeść za dużo, dlatego zamieniłam ten podwieczorek na wczesną kolację, a dołożyłam wieśniaka przed snem. Bo wcześniej jadłam podwieczorek tak ok. 18 i koło 21 normalną kolację, tzn. lekką, jakaś jajecznicę, czy jajko na miękko, ale i tak miałam wrażenie, że za dużo zjadłam i kończyło się tym, że jadłam ostatni posiłek właśnie o 18 i to był ten podwieczorek nieszczęsny. a jak zjem wieśniaka to nie czuję się taka pełna, a wiem, że nie zaburzę sobie trawienia przez niejedzenie
mnie tez sie zdarzaja wyrzuty sumienia ze za duzo....i np dzisiaj o tej 18 najprawdopodobniej bedzie moj ostatni posilek....bo prawie cala noc nie spalam...nad ranem godzinke...chociaz przez wizaz pewnie wczesnie spac nie pojde ale nie moge za bardzo przelykac wiec najwyzej schrupe marchewke i bedzie ok a wiesniaka baardzo lubie (czego ja nie lubie?) i jest lekki fajny wiec jako kolacja w sam raz
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 14:57   #1863
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Tylko wiesz Ola, ja mam blokady, w sensie czasem się 'boję' jeść, żeby nie zjeść za dużo, dlatego zamieniłam ten podwieczorek na wczesną kolację, a dołożyłam wieśniaka przed snem. Bo wcześniej jadłam podwieczorek tak ok. 18 i koło 21 normalną kolację, tzn. lekką, jakaś jajecznicę, czy jajko na miękko, ale i tak miałam wrażenie, że za dużo zjadłam i kończyło się tym, że jadłam ostatni posiłek właśnie o 18 i to był ten podwieczorek nieszczęsny. a jak zjem wieśniaka to nie czuję się taka pełna, a wiem, że nie zaburzę sobie trawienia przez niejedzenie
Dobrze wykombinowałaś

Cytat:
Napisane przez xxolushiaxx Pokaż wiadomość
mnie tez sie zdarzaja wyrzuty sumienia ze za duzo....i np dzisiaj o tej 18 najprawdopodobniej bedzie moj ostatni posilek....bo prawie cala noc nie spalam...nad ranem godzinke...chociaz przez wizaz pewnie wczesnie spac nie pojde ale nie moge za bardzo przelykac wiec najwyzej schrupe marchewke i bedzie ok a wiesniaka baardzo lubie (czego ja nie lubie?) i jest lekki fajny wiec jako kolacja w sam raz
Wieśniak ... bleeee :P Ja w ogóle to co zdrowe średnio lubię
Jakieś chrupki,batony,fast foody owszem,ale wieśniaki, gotowane cycki,warzywa z patelni-jem z zamkniętymi oczami A najczęściej szukam smaczniejszych zamienników


Idę obejrzeć jakiś film na kompie ...
Miłego popołudnia laski
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 14:59   #1864
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Wieśniak ... bleeee :P Ja w ogóle to co zdrowe średnio lubię
Jakieś chrupki,batony,fast foody owszem,ale wieśniaki, gotowane cycki,warzywa z patelni-jem z zamkniętymi oczami A najczęściej szukam smaczniejszych zamienników


Idę obejrzeć jakiś film na kompie ...
Miłego popołudnia laski
ostatnie chipsy jadlam....jakies 1,5roku temu ja tez moglabym jesc non stop slodycze ale ni chce myslec jakbym wtedy wygladala ale wiesniaka np bardzo lubie z papryka no i kurczaka tez lubie, warzywa uwielbiam a jeszze w lato jakis kalafiorek, brokuly mniaaam

jaki film?
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 16:04   #1865
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez xxolushiaxx Pokaż wiadomość
ostatnie chipsy jadlam....jakies 1,5roku temu ja tez moglabym jesc non stop slodycze ale ni chce myslec jakbym wtedy wygladala ale wiesniaka np bardzo lubie z papryka no i kurczaka tez lubie, warzywa uwielbiam a jeszze w lato jakis kalafiorek, brokuly mniaaam

jaki film?
Włączyłam "Idealny facet dla mojej dziewczyny",ale takie dno,że wyłączyłam.

Uwielbiam kalafior
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 16:06   #1866
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Włączyłam "Idealny facet dla mojej dziewczyny",ale takie dno,że wyłączyłam.

Uwielbiam kalafior
a ja wlaczylam sobie to skomplikowane chyba dopiero do kin ma wchodzic?
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 16:46   #1867
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość

Jogurt naturalny z dżemem? Muszę spróbować

A wiecie co ostatnio czytałam, że jogurt naturalny wcale nie ma tyle białka co niektorzy mysla, tylko to weglowodany, z reszta na opakowaniu jest wlasnie napisane ile ma wegli i wcale nie mozna sie nim zajadac tylko traktowac jako dodatek do sosow, salatek, itp. Madra osoba na watku o diecie south beach sie wypowiadala ja tam nie wiem co o tym myslec, codziennie nie jem wiec nie bede jakos panikowac z tego powodu

Monia dobra kobieto dzieki Ci za ta przesliczna tabelke juz w zakładki dodałam, jak dobrze widziec u mnie chociaz ten spadek 0,5 kg ale wczoraj zgrzeszylam, eks TZ mi kupil paczka, jakies bulki na droge, bo mam ta noge obita (swoja droga na sylwestra mi sie upadlo ) i mnie odprowadzil na autobus. Ale mysle, ze nie zawalilam. Dzisiaj za to glodna chodze i ciagle jem, ale zdrowo poki co

co do brwi, o jej ja zawsze sama reguluje, zdarza sie ze codziennie cos wyrwe, czasem co kilka dni, ale jak kiedys w szkole kolezanka mi wyrywala... ojeju jaki bol, co innego jak ktos robi . wrecz nie znosze tego


ja juz porandkowalam to sobie spa zrobie tylko lakier do paznokci mi sie skonczyl jak na złość same gluty zostaly dzisiaj mialam ostatnie zaliczenie i co... wolne do 1 marca. Trzeba robote podlapac bo zwariuje, tyle wolnego...
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-26, 18:57   #1868
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
A wiecie co ostatnio czytałam, że jogurt naturalny wcale nie ma tyle białka co niektorzy mysla, tylko to weglowodany, z reszta na opakowaniu jest wlasnie napisane ile ma wegli i wcale nie mozna sie nim zajadac tylko traktowac jako dodatek do sosow, salatek, itp. Madra osoba na watku o diecie south beach sie wypowiadala ja tam nie wiem co o tym myslec, codziennie nie jem wiec nie bede jakos panikowac z tego powodu

Monia dobra kobieto dzieki Ci za ta przesliczna tabelke juz w zakładki dodałam, jak dobrze widziec u mnie chociaz ten spadek 0,5 kg ale wczoraj zgrzeszylam, eks TZ mi kupil paczka, jakies bulki na droge, bo mam ta noge obita (swoja droga na sylwestra mi sie upadlo ) i mnie odprowadzil na autobus. Ale mysle, ze nie zawalilam. Dzisiaj za to glodna chodze i ciagle jem, ale zdrowo poki co

co do brwi, o jej ja zawsze sama reguluje, zdarza sie ze codziennie cos wyrwe, czasem co kilka dni, ale jak kiedys w szkole kolezanka mi wyrywala... ojeju jaki bol, co innego jak ktos robi . wrecz nie znosze tego


ja juz porandkowalam to sobie spa zrobie tylko lakier do paznokci mi sie skonczyl jak na złość same gluty zostaly dzisiaj mialam ostatnie zaliczenie i co... wolne do 1 marca. Trzeba robote podlapac bo zwariuje, tyle wolnego...
O tym jogurcie to dzisiaj co nie co czytałam na wątku o codziennych jadłospisach,podobny tekst

Jak nie jeden pół nocy na dworcu czeka to drugi pączkami opycha Harem tam masz czy co?

A tabelka pierwsza klasa,co? Wiem wiem, mam talent

Ale będziemy się wszystkie tutaj leniły przez luty to znaczy tfu tfu ... nie leniły ... ćwiczyły

Dobrze,że lakier po randce,a nie przed się skończył
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 19:02   #1869
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
O tym jogurcie to dzisiaj co nie co czytałam na wątku o codziennych jadłospisach,podobny tekst

Jak nie jeden pół nocy na dworcu czeka to drugi pączkami opycha Harem tam masz czy co?

A tabelka pierwsza klasa,co? Wiem wiem, mam talent

Ale będziemy się wszystkie tutaj leniły przez luty to znaczy tfu tfu ... nie leniły ... ćwiczyły

Dobrze,że lakier po randce,a nie przed się skończył
no wlasnie to jest dobre pytanie
nikt sie nie bedzie lenil!! zamiast pisac non stop na wizazu bedziemy aktywnie spedzac czas
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 19:22   #1870
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Jak nie jeden pół nocy na dworcu czeka to drugi pączkami opycha Harem tam masz czy co?
haha harem, a chciałąbym a tak serio,. posmutnialam troche, policzylam i dziwnym trafem w kazdym miesiacu spotykalam sie z kims innym, tylko tym razem... chyba nie chce zeby ten miesiac sie konczyl jak juz mnie namowil do wyprostowania wlosow tzn sama chce zobaczyc jak bede wygladac czy bede miec wieksze branie

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
A tabelka pierwsza klasa,co? Wiem wiem, mam talent
a talent to masz niezły, kolory trendy

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Dobrze,że lakier po randce,a nie przed się skończył
kurde, po randce sie skonczyl, chcialam pomalowac na jutro , w sumie jaka to randka, leze unieruchomiona w lozku, siedzial obok gadalismy ale randka jutro i na jutro nie mam no
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!

Edytowane przez _Ewelka___
Czas edycji: 2010-01-26 o 19:32
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 19:28   #1871
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
haha harem, a chciałąbym a tak serio,. posmutnialam troche, policzylam i dziwnym trafem w kazdym miesiacu spotykalam sie z kims innym, tylko tym razem... chyba nie chce zeby ten miesiac sie konczyl jak juz mnie namowil do wyprostowania wlosow tzn sama chce zobaczyc jak bede wygladac czy bede miec wieksze branie



a talent to masz niezły, kolory trendy



kurde, po randce sie skonczyl, w sumie jaka to randka, leze unieruchomiona w lozku, siedzial obok gadalismy ale randka jutro i na jutro nie mam no
no to rano zdarzysz szybko do sklepu wyskoczyc po lakier ja mam zawsze duzo...ale jak przychodzi co do czego to pasowaloby isc po nowy
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-26, 19:40   #1872
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

jestem splukana, do piatku musze wyzyc z tego co mam w portfelu yy jakies 8 zl a na piwo z kolezanka sie umowilam nie wiem jak to zrobie zycie studenta jest truuuuuudne. Ale za to dzisiaju w rossie bylam, poza tym kupilam swietny sweter nietoperz w C&A. Zwykle ide na tramwaj skrotem, przechodze wtedy przez centrum handlowe na nieszczescie mojego stanu konta, co ja zrobie ze wisial jeden jedyny na wieszaku, a juz w listopadzie go upolowalam i wykupili. A tu, moj rozmiar, malo tego przeceniony dlatego nie bede miec co jest
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 19:47   #1873
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
jestem splukana, do piatku musze wyzyc z tego co mam w portfelu yy jakies 8 zl a na piwo z kolezanka sie umowilam nie wiem jak to zrobie zycie studenta jest truuuuuudne. Ale za to dzisiaju w rossie bylam, poza tym kupilam swietny sweter nietoperz w C&A. Zwykle ide na tramwaj skrotem, przechodze wtedy przez centrum handlowe na nieszczescie mojego stanu konta, co ja zrobie ze wisial jeden jedyny na wieszaku, a juz w listopadzie go upolowalam i wykupili. A tu, moj rozmiar, malo tego przeceniony dlatego nie bede miec co jest
lubie ciuchy z C&A i masz racje...jak byl i to jeszcze przeceniony to az zal nie kupic przechodzac i widzac to:P zycie ucznia tez ciezkie dobrze ze za tydzien mam urodziny zawsze troche monet sie przytuli^^
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 23:51   #1874
Veneno
Raczkowanie
 
Avatar Veneno
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 241
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Kupiłam hh z masażem, ale czad, najbardziej leserskie z wszystkich ćwiczeń.
Veneno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 08:16   #1875
agness51
Zakorzenienie
 
Avatar agness51
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10 154
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Kurcze, dziewczyny, nie pamiętam, kiedy tu ostatni raz taki ruch był ;D ale to bardzo dobrze a co do tego jak jem, to staram się komponowac w miarę zachowując zasady 10 pż, rano zazwyczaj owsianka, ciemny chleb z dzemem, kolorowe kanapki itd (w sumie to zależy od tego, o której wstane i czy przeiwduję drugie śniadanie, jeżeli tak, to rano zjadam np. owsiankę, a na drugie kanapkę, jeśli tylko pierwsze to zwykle coś treściwszego czasem na drugie śniadanie wpadnie jogurt naturalny z łyżką dzemu albo innych domowych przetworów. niestety nie obęde się bez słodyczy, ale staram się nie częściej niż raz w tygodniu i to w godzinach dopołudniowych. obiady to różnie, zwykle jakies chude mieśo z warzywami, czasem ryż z warzywami, krokiety, ale bez panierki, naleśniki bez tłuszczu,a z owocami, róznie, zależy na co mamy z tż ochotę no i własnie ten posiłek o 18 to u mnie w sumie kolacja, nie mam tam juz nigdzie podwieczorku, a na taką kolację to albo jajecznica, omlet, kanapka z razowcem, wędliną i jakims warzywkiem, albo jakaś sałatka warzywna. no i ten ostatni 'posiłek' to zwykle jest wiesniak właśnie, bo jak juz mam wybierać z dwojga złego to wolę wieśniaka niż ser biały ;D no i coś tam ćwiczę, teraz mniej, bo sesja, ale ogólnie staram się
a co to tżtów to ja z moim też całowałam się na pierwszej randce ;D tylko, że my poznaliśmy sie przez internet i czekaliśmy na spotkanie 11 miesięcy, więc czuję się usprawiedliwiona :P
a jeśli chodzi o domowe spa, to ja zawsze to robię w soboty i środy :P zaczynam od umycia twarzy żelem oczyszczającvym, potem na strefie T robie peeling mechaniczny, ale leciutki, bo mnie niesterty podrażnia, potem na to kładę enzymatyczny, zmywam, maseczkę synergen, tonik zwężający pory no i później krem nawilżający na policzki, a na reszte nawilżający ale do skóry problematycznej. to tak odnośnie twarzy ;D a jeśli chodzi o ciało to w te dni spa robię najpierw peeling, potem się syrenkuję, ścieram piętki, i zawsze kończę zimnym natryskiem (jak codziennie w sumie) no i to co codziennie, czyli rebuilt na uda, pośladki i brzuch, ujędrniające masło tez rebuilt do biustu, a na resztę sopot spa ;D w zasadzie to brzmi jak reklama ziai ;D no a na piętki zawsze coś supertłustego, ale w tej chwili się wykończyłam z tłuściochów, więc ląduje tam babdyream od wiatru i mrozu ;Dno a włosy w dni spa zawsze traktuję accentem do brązów, potem nakładam waxa latte , na to czepek foliowy i podgrzany ręcznik, nosze to tak z 40 minut, słukuję, znów w ciepły ręcznik, jedawb na końcówki, a jako psikadło taki preparat z jedwabiem trochę ponosze mokre, dobrze rozczeszę i susze na okrągłej szczotce latem staram się nie suszyć, ale zimą niestety musze, bo łatwo choruje
i chciałabym częściej do was pisać, ale najpbardziej lubię jak tż nie ma, bo mi nie podgląda co tu bazgroolę ;D

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

A co do regulacji brwi to ja zawsze po wyregulowaniu daję na podrażnione miejsca babydream z cynkiem, świetnie łagodzi

Super komponujesz posiłki, bardzo mi się podoba jak jesz, zwłaszcza, że jesz tzw. posiłek nocny .
Aha pisałaś, że wybierasz między wieśniakiem i serem białym - twaróg tak?
Chudy twaróg ma o wiele więcej białka i mnej tłuszczu niż wieśniak
To tak jakby co mówię
__________________

'' W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę (...). Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili. ''
agness51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 08:27   #1876
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość
Super komponujesz posiłki, bardzo mi się podoba jak jesz, zwłaszcza, że jesz tzw. posiłek nocny .
Aha pisałaś, że wybierasz między wieśniakiem i serem białym - twaróg tak?
Chudy twaróg ma o wiele więcej białka i mnej tłuszczu niż wieśniak
To tak jakby co mówię
O tak zgadzam się. Sunday zrobiłaś mega postęp, bo pamiętam jeszcze jak tłumaczyłyśmy Ci, że jesz za mało, itd. Mam nadzieję, że szybko doczekasz się efektów w postaci spadku wagi.

Wczoraj miałam dość kiepski nastrój, czułam się zmęczona, ospała więc zrobiłam sobie bombę witaminową (zamiast łykać kapsułki czy inne sztuczne witaminki) - pokroiłam ananasa, banany, kiwi, pomarańczę i zjadłam 2 miseczki tej sałatki. Od razu postawiło mnie to na nogi, a i rodzinka się ucieszyła, bo zrobiłam też dla nich.

Idę sobie jajka ugotować, zjem dziś z tuńczykiem, cebulką, pomidorami i papryką.

Edytowane przez fuksjaa
Czas edycji: 2010-01-27 o 08:28
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 08:31   #1877
agness51
Zakorzenienie
 
Avatar agness51
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10 154
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość

Wczoraj miałam dość kiepski nastrój, czułam się zmęczona, ospała więc zrobiłam sobie bombę witaminową (zamiast łykać kapsułki czy inne sztuczne witaminki) - pokroiłam ananasa, banany, kiwi, pomarańczę i zjadłam 2 miseczki tej sałatki. Od razu postawiło mnie to na nogi, a i rodzinka się ucieszyła, bo zrobiłam też dla nich.

Idę sobie jajka ugotować, zjem dziś z tuńczykiem, cebulką, pomidorami i papryką.
Ale jak zdrowo sie najadlas
__________________

'' W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę (...). Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili. ''
agness51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 08:34   #1878
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość
Ale jak zdrowo sie najadlas
Pewnie, że zdrowo. Wiem, że zjadłam sporo fruktozy przy okazji, ale trudno - nie było aż tak późno (bo staram się nie jeść owoców wieczorem) no i zdecydowanie lepiej niż gdybym brała jakieś suplementy.

Wieczorem trening, bo którym mam takie zakwasy na plecach i tyłku, że pewnie niewiele mi się odłożyło.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 08:34   #1879
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
O tak zgadzam się. Sunday zrobiłaś mega postęp, bo pamiętam jeszcze jak tłumaczyłyśmy Ci, że jesz za mało, itd. Mam nadzieję, że szybko doczekasz się efektów w postaci spadku wagi.

Wczoraj miałam dość kiepski nastrój, czułam się zmęczona, ospała więc zrobiłam sobie bombę witaminową (zamiast łykać kapsułki czy inne sztuczne witaminki) - pokroiłam ananasa, banany, kiwi, pomarańczę i zjadłam 2 miseczki tej sałatki. Od razu postawiło mnie to na nogi, a i rodzinka się ucieszyła, bo zrobiłam też dla nich.

Idę sobie jajka ugotować, zjem dziś z tuńczykiem, cebulką, pomidorami i papryką.
mniaaam ja ostatnio tez wcinalam salatke owocowa-uwielbiam je
dzisiaj na sniadanie owsianka, jablko i omlet z 1jaja z serkiem fit-uwielbiam go
i zabieram sie za sprzatanie
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-27, 08:36   #1880
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Ola, a czujesz się już lepiej?
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 11:28   #1881
Annie1441
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 579
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

hej dziewczyny, wraca córa marnotrwana.. zaczęłam brać tabletki anty i tak napuchłam muszę wrócić na eRkę
Annie1441 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 11:56   #1882
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
haha harem, a chciałąbym a tak serio,. posmutnialam troche, policzylam i dziwnym trafem w kazdym miesiacu spotykalam sie z kims innym, tylko tym razem... chyba nie chce zeby ten miesiac sie konczyl jak juz mnie namowil do wyprostowania wlosow tzn sama chce zobaczyc jak bede wygladac czy bede miec wieksze branie

a talent to masz niezły, kolory trendy

kurde, po randce sie skonczyl, chcialam pomalowac na jutro , w sumie jaka to randka, leze unieruchomiona w lozku, siedzial obok gadalismy ale randka jutro i na jutro nie mam no
Ewelka, jak Cię namawia do wyprostowania włosów to u mnie już jest do odstrzału Takie piękne loki katować prostownicą? Tylko spróbuj

Idź się uśmiechnij do współlokatorek po lakier Nie ważne czy randka wyjściowa,rozbierana czy domowa-zawsze powinno się wyglądać bosko

Tabelkę chciałam piznąć w takim wściekłym różu ... ale pomyślałam,że się Wam nie spodoba
Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
jestem splukana, do piatku musze wyzyc z tego co mam w portfelu yy jakies 8 zl a na piwo z kolezanka sie umowilam nie wiem jak to zrobie zycie studenta jest truuuuuudne. Ale za to dzisiaju w rossie bylam, poza tym kupilam swietny sweter nietoperz w C&A. Zwykle ide na tramwaj skrotem, przechodze wtedy przez centrum handlowe na nieszczescie mojego stanu konta, co ja zrobie ze wisial jeden jedyny na wieszaku, a juz w listopadzie go upolowalam i wykupili. A tu, moj rozmiar, malo tego przeceniony dlatego nie bede miec co jest
Ja na Twoim miejscu zrobiłabym tak: u mnie w jednym klubie w czwartki do 23:00 zawsze piwo za free, płacisz tylko za wstęp dychę. W dodatku fajny klub To jest mój sposób na wyjście za 10zł. u Ciebie też pewnie znajdą się porządne imprezy

A co to nietoperza to wiesz. Baty mogłyby być gdybyś go nie kupiła. A tak? gratulujemy zakupu i cieszymy się razem z Tobą
Cytat:
Napisane przez xxolushiaxx Pokaż wiadomość
lzawsze troche monet sie przytuli^^

"Tato, daj przytulić 50zł."

Cytat:
Napisane przez Veneno Pokaż wiadomość
Kupiłam hh z masażem, ale czad, najbardziej leserskie z wszystkich ćwiczeń.
Nie kuś Kiedyś się na nie czaiłam,ale wiecznie brak kasy. Aż mnie teraz skręca z zazdrości

Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość
Chudy twaróg ma o wiele więcej białka i mnej tłuszczu niż wieśniak
Dobra wiadomość dla mnie-miłośniczki twarogu, która na samą myśl o wieśniaku mdli Chudy twarożek rulez
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Wczoraj miałam dość kiepski nastrój, czułam się zmęczona, ospała więc zrobiłam sobie bombę witaminową (zamiast łykać kapsułki czy inne sztuczne witaminki) - pokroiłam ananasa, banany, kiwi, pomarańczę i zjadłam 2 miseczki tej sałatki. Od razu postawiło mnie to na nogi, a i rodzinka się ucieszyła, bo zrobiłam też dla nich.
Ja latem często taką robię,dodaję jeszcze kolorowe galaretki pokrojone w kostkę

Cytat:
Napisane przez Annie1441 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, wraca córa marnotrwana.. zaczęłam brać tabletki anty i tak napuchłam muszę wrócić na eRkę
I tabsy zmień


Ja dopiero wstałam i jem śniadania
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 12:42   #1883
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Ja dopiero wstałam i jem śniadania
Masakra.
Ja idę robić obiad, a Ty dopiero wstajesz.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 12:57   #1884
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Masakra.
Ja idę robić obiad, a Ty dopiero wstajesz.
A co,wolne mam, mogę!
Poza tym wiesz, sen dobry na wszystko (prawie jak Ryba)
Tylko szkoda,że łózko akurat puste


Ciekawe ile posiłków dzisiaj zjem
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 13:31   #1885
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

monia nie namawia, byl ciekawy. Wczoraj myslalam ze go zabije, godzina prawie 24 czy moze wpasc pogadac a ze mieszkam w samym centrum miasta, wszyscy tu chodza na nocne autobusy... a do spania mi sie nie spieszylo, ogladalam film, na tym etapie znajomosci facet zobaczyl mnie w szlafroku, no make up + nieogarniete wlosy nie uciekł wrecz przeciwnie, szalony jakis mam dzisiaj fale, jaaaaakie dlugie. Wyprostowalam niby suszarka rowenta ale tak mi szkoda tych moich wlosow ze szok. Ostatni raz mi to bylo


ja na sniadanie owsianka, na II 2 jajka ugotowane na miekko, jakas poledwiczka wpadnie, papryka. A obiad to pojecia nie mam, u kolegi zjem ide se randkowac

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość

Ja na Twoim miejscu zrobiłabym tak: u mnie w jednym klubie w czwartki do 23:00 zawsze piwo za free, płacisz tylko za wstęp dychę. W dodatku fajny klub To jest mój sposób na wyjście za 10zł. u Ciebie też pewnie znajdą się porządne imprezy

A co to nietoperza to wiesz. Baty mogłyby być gdybyś go nie kupiła. A tak? gratulujemy zakupu i cieszymy się razem z Tobą
hmm co do imprez, wiesz bywam w takich klubach gdzie wstep za free, szatnia tylko 2 zl, ale my na cwaniaka idziemy, pijemy w domu, maly restarcik, coby w klubie za duzo nie tracic Moze jakos poposzcze do piatku powaznie nie znam klubu w ktorym zaplacilabym 10 zl i piwo za free,zdarzaja sie lejdisnajt gdzie panie pija za darmo ale kolejki sa taaaaaaaakie ze szkoda gadac
nietoperza wlasnie ubieram, malinowy kolor

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

fuksja sałatka przepyszna uwielbiam taka! za ananasem sie stesknilam, jak tylko noga mi wyzdrowieje lece na zakupy chyba zjem calego naraz

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Masakra.
Ja idę robić obiad, a Ty dopiero wstajesz.
ja ide na II sniadanie
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 13:45   #1886
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
monia nie namawia, byl ciekawy. Wczoraj myslalam ze go zabije, godzina prawie 24 czy moze wpasc pogadac a ze mieszkam w samym centrum miasta, wszyscy tu chodza na nocne autobusy... a do spania mi sie nie spieszylo, ogladalam film, na tym etapie znajomosci facet zobaczyl mnie w szlafroku, no make up + nieogarniete wlosy nie uciekł wrecz przeciwnie, szalony jakis mam dzisiaj fale, jaaaaakie dlugie. Wyprostowalam niby suszarka rowenta ale tak mi szkoda tych moich wlosow ze szok. Ostatni raz mi to bylo


ja na sniadanie owsianka, na II 2 jajka ugotowane na miekko, jakas poledwiczka wpadnie, papryka. A obiad to pojecia nie mam, u kolegi zjem ide se randkowac

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------



hmm co do imprez, wiesz bywam w takich klubach gdzie wstep za free, szatnia tylko 2 zl, ale my na cwaniaka idziemy, pijemy w domu, maly restarcik, coby w klubie za duzo nie tracic Moze jakos poposzcze do piatku powaznie nie znam klubu w ktorym zaplacilabym 10 zl i piwo za free,zdarzaja sie lejdisnajt gdzie panie pija za darmo ale kolejki sa taaaaaaaakie ze szkoda gadac
nietoperza wlasnie ubieram, malinowy kolor

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

fuksja sałatka przepyszna uwielbiam taka! za ananasem sie stesknilam, jak tylko noga mi wyzdrowieje lece na zakupy chyba zjem calego naraz

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------



ja ide na II sniadanie
I ja mam uwierzyć,że w środku nocy siedziałaś w szlafroku obok jakiegoś ciacha i sobie najzwyczajniej w świecie gadaliście? W życiu nie uwierzę!!!!! ja bym przetrzymała to by od razu śniadanie rano zrobił

U mnie jest dużo takich imprez gdzie można się napić tanim kosztem W czwartki lejdis night drinki 50% taniej,kolejek ni widu ni słychu albo akcja "wszystkie drinki za 3zł.", "drugie piwo po 3zł." Zbankrutowałabym chyba gdybym przy każdym wyjściu musiała kupować piwo za 6-7zł. kiedy wiadomo,człowiek na jednym nie kończy.
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 14:16   #1887
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Ola, a czujesz się już lepiej?
no wszystko mnie boli ale szalalam dzisiaj przez 5h ze sprzataniem


Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Ja na Twoim miejscu zrobiłabym tak: u mnie w jednym klubie w czwartki do 23:00 zawsze piwo za free, płacisz tylko za wstęp dychę. W dodatku fajny klub To jest mój sposób na wyjście za 10zł. u Ciebie też pewnie znajdą się porządne imprezy



"Tato, daj przytulić 50zł."


Nie kuś Kiedyś się na nie czaiłam,ale wiecznie brak kasy. Aż mnie teraz skręca z zazdrości
ze tez u mnie (chyba) nie ma takich klubow ja to najzwyczajniej wole imprezowac gdzie indziej niz po dyskotekach:P
ojj..tez sie na nie czailam kumpela z klasy kupila i mowila ze super jest

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
A co,wolne mam, mogę!
Poza tym wiesz, sen dobry na wszystko (prawie jak Ryba)
Tylko szkoda,że łózko akurat puste
ja jestem chora i juz o 8 dzisiaj nie spalam

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
monia nie namawia, byl ciekawy. Wczoraj myslalam ze go zabije, godzina prawie 24 czy moze wpasc pogadac a ze mieszkam w samym centrum miasta, wszyscy tu chodza na nocne autobusy... a do spania mi sie nie spieszylo, ogladalam film, na tym etapie znajomosci facet zobaczyl mnie w szlafroku, no make up + nieogarniete wlosy nie uciekł wrecz przeciwnie, szalony jakis mam dzisiaj fale, jaaaaakie dlugie. Wyprostowalam niby suszarka rowenta ale tak mi szkoda tych moich wlosow ze szok. Ostatni raz mi to bylo
no to bardzo dobrze mnie gdyby teraz zobaczyl w chorobowym stanie z fatalnymi paznokciami i wlosami moze by poznal
dzisiaj przez to sprzatanie i szorowanie poniszczylam pazury;/ ale mam zamiar zrobic im dzisiaj dobrze
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 14:23   #1888
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez xxolushiaxx Pokaż wiadomość
no wszystko mnie boli ale szalalam dzisiaj przez 5h ze sprzataniem

ze tez u mnie (chyba) nie ma takich klubow ja to najzwyczajniej wole imprezowac gdzie indziej niz po dyskotekach:P
ojj..tez sie na nie czailam kumpela z klasy kupila i mowila ze super jest


ja jestem chora i juz o 8 dzisiaj nie spalam


no to bardzo dobrze mnie gdyby teraz zobaczyl w chorobowym stanie z fatalnymi paznokciami i wlosami moze by poznal
dzisiaj przez to sprzatanie i szorowanie poniszczylam pazury;/ ale mam zamiar zrobic im dzisiaj dobrze
Ola, Ty chora ze ściera latasz? Zwariowałaś?

Ja chcę HH anionowe

Paznokcie pomocz trochę w podgrzanym oleju,oliwce z odrobiną soku z cytryny przed zabiegami
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 14:25   #1889
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Ola, Ty chora ze ściera latasz? Zwariowałaś?

Ja chcę HH anionowe

Paznokcie pomocz trochę w podgrzanym oleju,oliwce z odrobiną soku z cytryny przed zabiegami
dobrze ze mi o tym wspanialym domowym wynalazku przypomnialas

no zarzucilam polar i chyba 5h sprzatalam odkurzacz, mop i jeszcze na klatke wyszlam(domek jednorodzinny z tym ze babcia na dole my na gorze) i cale schody od gory do dolu umylam
mialam taki syf na chacie, a wolne w domu to swietna okazja do postprzatania

tak slonce swieci pieknie ze mi wiosne przypomina
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 14:44   #1890
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez xxolushiaxx Pokaż wiadomość
dobrze ze mi o tym wspanialym domowym wynalazku przypomnialas

no zarzucilam polar i chyba 5h sprzatalam odkurzacz, mop i jeszcze na klatke wyszlam(domek jednorodzinny z tym ze babcia na dole my na gorze) i cale schody od gory do dolu umylam
mialam taki syf na chacie, a wolne w domu to swietna okazja do postprzatania

tak slonce swieci pieknie ze mi wiosne przypomina
Ja jak mam więcej czasu zawsze przedtem moczę pazurki w tym

Ty powinnaś w łóżku leżeć,a nie sprzątać. Ale i tak podziwiam,mnie jak choroba dopadnie to ręką ruszyć mi się nie chce,nie mówiąc o większym sprzątaniu
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:20.