Trądzik - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-06, 12:53   #4801
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Ale jak to tak? Tak po prostu nagle Cię uczulił, mimo, że wcześniej nie miałaś z tym problemów? Ojej...

Wlasnie nie wiem.W listopadzie posmarowalam sobie pare krostek beznacne i po tym dostalam uczulenia.Myslalam ,ze to jednorazowe ,ale moj chlopak ma teraz duac i w weekend posmarowalam nim krostki , sytuacja sie powtorzyla.Dobrze ,ze mialam tylko malutkie zaczerwienienia , wtedy po Benzacne mialam placki az takie.
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 13:11   #4802
tissae
Raczkowanie
 
Avatar tissae
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 347
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez _eLeKtroda_ Pokaż wiadomość
Duac i wysyp po odstawieniu ??

Ja nie odczulam zadnej różnicy po odstawieniu a to było tak z dnia na dzien..heh
A brałaś juz wtedy Diane? Ja nie napisałam, ze po odstawieniu jest wysyp, tylko skóra wraca do poprzedniego stanu i to po bardzo krótkim czasie. Przynajmniej tak było u mnie. Elektrodo, a jak buźka? Mam nadzije, ze już lepiej.
__________________
Tissae


tissae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 13:18   #4803
_eLeKtroda_
Rozeznanie
 
Avatar _eLeKtroda_
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 522
GG do _eLeKtroda_
Dot.: Trądzik

Kiedy ostawiałam Duac to brałam diane.
Ale wysyp jak mowila mi pani dermatolog po duacu powinien wystapic tylko w pierwszych dniach brania, ale na pewno nie po odstawieniu

a buźka nie do poznania

po duacu skóra była juz taka naprawiona u mnie
__________________
28 Czerwiec 2009 - Już tyle razem;*!
_eLeKtroda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 13:50   #4804
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Ja tez. U mnie niestety wada postawy. Rodzice zaniedbali i zonk. niby nie jest zle,ale...
Ja tez mam wade a raczej chorobe

Cytat:
Napisane przez tissae Pokaż wiadomość
Wiesz, wydaje mi się, że to, czy fluid zaszkodzi czy nie, zależy wyłącznie od fluidu. Trzeba po prostu kupować te z dobrym składem, tzn. bez żadnych zapychaczy. Najlepsze są te apteczne do skóry tłustej i trądzikowej oraz oil free, jak np. Pure Makeup Maybelline (mój ulubiony ). Ja nie wyobrażam sobie chodzenia bez makijażu, ale to tez zależy od kondycji skóry. Masz szczęście, jesli bez fluidu twoja cera wyglada ładnie.
Trzeba znalesc taki podklad ktory nie bedzie zapychal ale to juz niestety troche wyższa półka. Trzeba dac min. te 20-30zł

A znacie jakis niezapychajacy puder w kamieniu albo sypki?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 14:37   #4805
bibiana666
Raczkowanie
 
Avatar bibiana666
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Opole/Wrocław
Wiadomości: 325
Dot.: Trądzik

Byłam u kosmetyczki...powyciskała mi ropniaki i inne cholerstwo.
Teraz mam wielkie,czerwone plamy, na cały policzek.Czoła prawie gładziutkiTam się nigdy nic nie robi.Na policzkach koszmar.
A na brodzie od kilku miesięcy wielka plama.I czym to potraktować?Smaruje acne dermem od2 tyg,Ale poki co-bez rezultatu.

Karla-ja używam pudru sypkiego Yoko Virtual.Kupiłam za ok 17 zł.Może to nie jest jakaś rewelacja,ale mam pewność,ze nie zatyka porów,jest lekki.Nic mi po nim nie wyskoczyło.
__________________
bibiana666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 15:47   #4806
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez bibiana666 Pokaż wiadomość
Karla-ja używam pudru sypkiego Yoko Virtual.Kupiłam za ok 17 zł.Może to nie jest jakaś rewelacja,ale mam pewność,ze nie zatyka porów,jest lekki.Nic mi po nim nie wyskoczyło.
Zapychanie porow to kwestia indywidualna Nie wszystkich musi zapychac to samo. Ale dzieki wezme go pod uwage
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 16:26   #4807
tissae
Raczkowanie
 
Avatar tissae
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 347
Dot.: Trądzik

Karla, najlepsze, choć drogie, są pudry apteczne, np. ten: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=5456 To duży wydatek, ale przynajmniej ma się pewność, że cera się nie pogorszy.
__________________
Tissae


tissae jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-06, 16:43   #4808
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez tissae Pokaż wiadomość
Karla, najlepsze, choć drogie, są pudry apteczne, np. ten: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=5456 To duży wydatek, ale przynajmniej ma się pewność, że cera się nie pogorszy.
No rzeczywiscie drogi:/ w najbliższym czasie napewno nie moge sobie pozwolic na taki wydatek ale moze kiedys...
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 17:17   #4809
prowokacja17
Zadomowienie
 
Avatar prowokacja17
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 510
GG do prowokacja17
Dot.: Trądzik

Tissae -dalacin t naprawdę mi pomaga, juz jak dwa razy posmarowalam to widzialam poprawę Z dnia na dzień przebarwienia są coraz jaśniejsze -mam delikatną cerę, a dalacin jej nie podrażnia. Może trochę wysusza, ale rano używam zawsze kremu bambino( mnie nie zapycha, a ładnie wygładza i nawilża) i skóra się nie łuszczy
__________________
Przy Tobie jestem Aniołem któremu odebrano skrzydła..bez Ciebie diabłem któremu odebrano RaJ....
prowokacja17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 17:19   #4810
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Trądzik

tissae, ten puder jest naprawde dobry? zastanawiam sie jeszcze nad tym http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=17343 ma on najwyzsza ocene ze wszystkich sypkich pudrow..tylko szkoda,ze nie zostal podany sklad :/
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 17:37   #4811
marika22
Rozeznanie
 
Avatar marika22
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 531
Dot.: Trądzik

U mnie nadal masakra na brodzie Dwie nowe gule i trzy gojące się duże rany. Za tydzień przyjeżdża do mnie mój ukochany, a ja wyglądam źle Za dwa tygodnie wyjazd na północ Norwegii do znajomego, każdy będzie robił zdjęcia, no i znowu albo będę unikała obiektywów, albo uchwycą mnie, a potem będę się wstydziła tych fotek. Kurcze, czemu nie istnieje jeden cudowny sposób na wyleczenie tego? Ciągle trzeba czegoś nowego próbować, mieć nadzieję, która pryska w mgnieniu oka, bo wszystko zawodzi
A ja obiecałam sobie, że koniec z pesymizmem, że zacznę być optymistką, że będę się cieszyła każdą chwilą, że nie będę się martwiła tym czego nie mogę zmienić, że będę "chwytać dzień". NIE UMIEM!!
marika22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-06, 18:03   #4812
tissae
Raczkowanie
 
Avatar tissae
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 347
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez prowokacja17 Pokaż wiadomość
Tissae -dalacin t naprawdę mi pomaga, juz jak dwa razy posmarowalam to widzialam poprawę Z dnia na dzień przebarwienia są coraz jaśniejsze -mam delikatną cerę, a dalacin jej nie podrażnia. Może trochę wysusza, ale rano używam zawsze kremu bambino( mnie nie zapycha, a ładnie wygładza i nawilża) i skóra się nie łuszczy
Pocieszyłaś mnie, bo juz myślałam, że wydam 50 zł na kolejny lek, który okaże się marny...

Dagna, nie używałam tego pudru, ale moja dermatolog zawsze mi mówiła, ze jeżeli chcę uzywać jakichś podkładów bądź pudrów, to TYLKO aptecznych. Stąd też uwazam, ze ten z La Roche Posay będzie lepszy. W opisie producent napisał, ze nadaje sie do skóry trądzikowej, co jest bardzo ważne, a do tego ma az 6 odcieni, dzieki czemu łatwiej jest dobrać kolor.
__________________
Tissae


tissae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 18:44   #4813
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Trądzik

Do niedawna używałam Clindacne. I bardzo się wkurzyłam, bo znalazłam w necie informację, że to odpowiednik Dalacinu T. A przecież dermatolożka u której się leczę, dobrze wiedziała, ze wtedy mi nie pomógł i wraz wcisnęła to samo i teraz też oczywiście nie pomógł.
Wrrr. Jestem barrrrdzo zła
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 18:55   #4814
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: Trądzik

Oj oj bo od tych pochwal popadne w samozachwyt Naprawde nie jest tak pieknie jak to wyglada, kiedys z reszta pokaze 'przed' i 'po'...

Dzis kwasy... pani nalozyla mi taki piekaaaacy, ajj jak pieklo. A na to retinol. I mam do 10-11 nie zmywac...! I zaopatrzyc sie w wazeline, bo od jutra bedzie meeega luszczenie.. no coz, posiedze w domu sobie chociaz :P
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 20:48   #4815
prowokacja17
Zadomowienie
 
Avatar prowokacja17
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 510
GG do prowokacja17
Dot.: Trądzik

Tissae ciesze sie ze Cie pocieszyłam Mam nadzieję że przedwczesnie nie zachwalam tego specyfiku i że się nie zawiodę ehh
__________________
Przy Tobie jestem Aniołem któremu odebrano skrzydła..bez Ciebie diabłem któremu odebrano RaJ....
prowokacja17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 09:27   #4816
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Trądzik

a ja sie nie odzywalam dlugo , ale juz mam dośc tego wszystkiego ciagle coś mam i te plamy;/
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 09:36   #4817
tissae
Raczkowanie
 
Avatar tissae
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 347
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
a ja sie nie odzywalam dlugo , ale juz mam dośc tego wszystkiego ciagle coś mam i te plamy;/
Sikoreczko, jeżeli dobrze pamiętam, to mamy podobny trądzik. Mnie tez denerwują te straszne plamy i wychodzące krostki. Czasem sobie myślę, że juz nigdy się od tego nie uwolnię, więc rozumiem, co czujesz. A leczysz się nadal u dermatologa? Słyszałam, że jeżeli trądzik pojawia sie w późniejszym wieku, to jest to spowodowane zaburzeniami hormonalnymi (u mnie się to sprawdziło, bo miałam robione badania), więc może pomogłaby wizyta u endokrynologa. Trzymaj się, bo nie możemy sie poddawać!
__________________
Tissae


tissae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 10:25   #4818
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Trądzik

ja tez tu nie pisze, bo wciaz bym tylko narzekala. mam dosc tej geby .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 14:16   #4819
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
ja tez tu nie pisze, bo wciaz bym tylko narzekala. mam dosc tej geby .
Ja też mam dość narzekania... Jestem już w domu, ryj mam straszny. Nie wiem jak ja się ze znajomymi spotkam. Chyba umówię się naraz z 20 osobami, najlepiej w nocy i walnę sobie taką tapetę, że oczu i ust nie będzie nawet widać,
Pozdrawiam. A co do Twoich zdjęć Magdo ze studniówki (nie mialam siły wcześniej napisać o tym) - wyglądalaś przepięknie. Wiele bym dała żeby tak wyglądać. Takiej ślicznej dziewczyny jak Ty trądzik nic nie ujmuje. Nie masz się czym martwić, bo cudowna jesteś.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-07, 17:14   #4820
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Trądzik

Ja wlasnie mialam dzis zalamanie Jak spojrzalam rano w lusterko przy malowaniu to myslalam ze sie przekrece A jak sie pomalowalam to doznalam drugiego szoku dlatego nadal wygladalam wstretnie. Nie wiem czy to ten bratek ale bez przesady bo pije go juz prawie 3 tyg a ciagle mi cos nowego wylazi spod skory Nawet wole nie myslec co tam jeszcze mam Kopne go w d*** i przestane pic. W poniedzialek szkola a ja mam taki ryj I juz wole nie myslec co o nim (moim ryju) mysla domownicy jak mnie widza taka. Mama jak mi zaproponowala pojscie do dermatologa pierwszy raz powiedziala ze mam "okropna tą buzie" a wtedy nie bylo jeszcze tak zle...
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 17:29   #4821
marika22
Rozeznanie
 
Avatar marika22
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 531
Dot.: Trądzik

U mnie też nie jest różowo. Dzisiaj nie nakładałam nawet podkładu przez cały dzień, żeby dać odpocząć skórze i pooddychać. Wiem, że to nie ma znaczenia, ale... podświadomość robi swoje.
marika22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 18:49   #4822
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Trądzik

no wlasnie ja nigdy nie miałam problemów z cerą ...dopiero od jakiegos czasu , jak juz bylam dorosla, a żeby zrobic takie badania to gdziemusze sie udac? do ogólnego po skierowanie ? myslałam wogóle o tabletkach antykoncepcyjnych , ale no nie wiem.....

znacie moze jakiegoś dobrego dermatologa/ginekologa co przymuje na NFZ we WROCKU ??
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 18:58   #4823
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez marika22 Pokaż wiadomość
U mnie też nie jest różowo. Dzisiaj nie nakładałam nawet podkładu przez cały dzień, żeby dać odpocząć skórze i pooddychać. Wiem, że to nie ma znaczenia, ale... podświadomość robi swoje.
No właśnie- jak to z tym jest? Ma znaczenie czy nie? Bo mnie zawsze się wydaje, że skóra jednak woli jak nie ma podkładu czy pudru
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 19:01   #4824
*angel1710**
Zadomowienie
 
Avatar *angel1710**
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 890
Dot.: Trądzik

mi też się coś pogorszyło plamy są bardziej czerwone niż były i w ogóle wyskoczyły mi 2 krosty na brodzie a brode miałam gładką. to jest po prostu walka z wiatrakami
*angel1710** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 19:23   #4825
marika22
Rozeznanie
 
Avatar marika22
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 531
Dot.: Trądzik

Vivienne ale ja używam podkładu od wielu, wielu lat i w sumie nie zauważyłam, żeby to miało wpływ. Gdyby mnie wysypywało po stosowaniu podkładu, wiedziałabym, że to to. Ale ja mam tak, że jest długo dobrze i mam w miarę ładną buzię, tzn. nie wyskakuje mi za dużo tego paskudztwa, ale jak zaczyna mi się coś tworzyć to nie mogę sobie długo z tym poradzić.
marika22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 19:45   #4826
tissae
Raczkowanie
 
Avatar tissae
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 347
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
no wlasnie ja nigdy nie miałam problemów z cerą ...dopiero od jakiegos czasu , jak juz bylam dorosla, a żeby zrobic takie badania to gdziemusze sie udac? do ogólnego po skierowanie ? myslałam wogóle o tabletkach antykoncepcyjnych , ale no nie wiem.....

znacie moze jakiegoś dobrego dermatologa/ginekologa co przymuje na NFZ we WROCKU ??
Najpierw radziłabym znaleźć ci ginekologa-endokrynologa, który przeprowadzi z tobą wywiad i da skierowanie na badanie hormonów. Niestety badania te nie są refundowane, a każdy hormon kosztuje ok. 30 zł, więc to duży wydatek. Uwazam jednak, ze to sie bardziej opłaca niz ciągłe leczenie u dermatologa, które nie przynosi efektów...Ja, dzieki badaniom, mam wykryte PCO i biorę tabletki anty, które mi bardzo pomagaja na cerę. Jeżeli problemy są większe, to tabletki są wspomagane innymi lekami, np. Androcurem. Tu masz listę dobrych ginekologów we Wrocławiu: http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...373768&v=2&s=0
__________________
Tissae


tissae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 19:46   #4827
magdaa_j
Zadomowienie
 
Avatar magdaa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 956
Dot.: Trądzik

Ja od poniedziałku właściwie cały czas w łóżku leżałam.Cera tłusta, włosy tak samo, ale z gorączka 39 stopni nie będę przecież myć włosów, kiedy prawie cały dzień śpię Marika, Vivienne Od poniedziałku nie nakładałam podkładu, jestem na diecie bezglutenowej brzuch mnie nie boli i nie zauważyłam żeby robiły mi się pryszcze (odpukać). Możliwe, że czeka mnie jakiś wysyp, ale jak normalnie myłam twarz żelem, nakładałam maści itp. miałam często nowe niespodzianki. Teraz nie myłam żelem tylko przecierałam Biodermą Płynem Micelarnym i nie kładłam podkładu nie robilo mi się nić i cera pomimo tych blizn wyglądała przynajmniej dla mnie jakoś tak lepiej? nie wiem sama...Teraz chcę kupić jakiś podkład, ale jakiś lżejszy, inny, bo jednak La Roche nie pasuje mi kolorystycznie
__________________
magdaa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 19:53   #4828
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Trądzik

gdzie Wy kupujecie ten korektor z maybelline everfresh? dzisiaj wyszlam do ludzi tylko po to,aby go kupic,ale cholera nigdzie nie moglam znalezc :/ nie potrzebnie wychodzilam z takim ryjem
ide ciastka upiec..

CHCE JUZ ZEBY BYLO CIEPLEJ!!!!!!!!!! W TAKIM ZIMNIE TO TWARZ GORZEJ WYGLADA :/ WSZYSTKO SINE I W OGOLE DO D...
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-08, 01:15   #4829
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: Trądzik

A ja mam wysyp po toniku z BHA syper..... caly nastepny tydz bedzie cos ala ''international week'' u mnie na uczelni.A we wtorek beda miejsca dla krajow wydzielone i ja mam byc jako jedena z osob reprezentujacych Polske..jak ja sie ludziom pokaze ehwszystko mi wyszlo i nie wierze ,ze sie poprawi.Jak sie na to zglaszalam to nie bylo tak zle.
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-08, 05:41   #4830
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Trądzik

witajcie.
u mnie tak sobie.

Jak myślicie kiedy powinnam iść do dermatologa o pierwszej wizycie u "kompetentnej" pani juz pisałam].
Teraz,czy jak skończę Diferin i acne derm ?
Bo zostały mi niemal całe tubki jeszcze.
Uzywam ich od 2 miesięcy
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:00.