La Roche-Posay, Unifiance, Poudre Libre Film Fin (Puder sypki)

La Roche-Posay, Unifiance, Poudre Libre Film Fin (Puder sypki)

Przeznaczony do każdego rodzaju cery. Trwale matuje i ujednolica skórę przez 8 godzin. Opatentowana siateczka mikrorozpraszająca umożliwia nakładanie optymalnej warstwy pudru. Makijaż zachowuje naturalność i lekkość. Optymalna tolerncja potwierdzona u osób ze skórą atopową i trądzikową. Bez środków zapachowych. Nie powoduje powstawania zskórników. Dostępny w 5 odcieniach.

porządny

plusiki:
*wydajny
*transparentny, więc kolor to nie problem
*utrwala makijaż
*cera wygląda po nim lepiej

minusiki:
* ta siateczka- po co?!
* cena

Używam tego produktu od: od lat

polecam

Używałam tego pudru jakiś czas temu, mogę go polecić wszystkim osobom z problematyczną, wrażliwą cerą. Puder stanowi ładne wykończenie makijażu, dobrze matuje, a efekt zmatowienia utzrymuje się cały dzień. Nie daje efektu maski. Opakowanie spokojnie starcza na ponad półroczny okres użytkowania :)

Używam tego produktu od:jakiś czas temu

Bardzo dobry puder !!!!!!!

Mam wrażliwą, alergiczną skórę i dlatego się na niego skusiłam. Nie żałuję swojej decyzji ponieważ puder jest naprawdę bardzo dobry. Wystarczy niewielka ilość nałożona na buźkę (nawet nie pokrytą podkładem) by twarz wyglądała pięknie przez cały dzień. Puder jest bardzo wydajny - używam go już 4 miesiące i mam większą połowę. Tradycyjnie dosypałam do niego odrobinę pudru Skin lights Revlona więc jeszcze dodatkowo delikatnie rozświetla moją buźię. Polecam - Ja napewno sie jeszczę skuszę !!!!!!

Bardzo ok

Pierwszy puder sypki, do którego nie mam zastrzeżeń. Idealny do mojej cery, czyli do cery tłustej, wrażliwej i z rozszerzonymi porami. Nie wymagam od pudru rozświetlenia, raczej naturalnego matu bez efektu maski, i ten produkt moje oczekiwania spełnia. Nie zapycha porów, nie podrażnia, "uspokaja" moją cerę skłonną do nadmiernej produkcji sebum. Jedynym minusem jest jego niekompatybilność z parsolem;P

Używam tego produktu od:3 lat

najnowsze odkrycie!!!

Pewnie kupie jeszcze kiedys ale lubie eksperymentowac-w kazdym razie jest to puderek godny polecenia-mam odcień 3 -jest to bardzo naturalny beżyk-brawa dla puderniczki-rozwiazanie z siateczka jest pierwsza klasa!!!W zadnym innym pudrze sypkim nie spotkalam sie z tak rwewlacyjnym i prostym nakladaniem-powinni to opatentowac-sam puderek jest bardzo mialki,niweidiczny na twarzy,lubi sie z bloerami wszelkiego gatunku, nie tworzy plam, matuje na jakies 3 godzinki ale trzyma sie na podkladach bardzo dlugo-delikatnie rozswietla-nie plasko a trojwymiarowo,nawet fajnie kryje niedoskonałosci i wyrównuje koloryt cery.Nie mam mu nic o zarzucenia-pojemnosc taka akurat-nie lubie ogromnych 30 gramowych pudel.Polecam z czystym sumieniem-dla mnie to makijazowe odkrycie-nigdy nie przypuszczalam ze puder apteczny moze byc taki swietny.:-).

Używam tego produktu od:3 tygodni

Super delikatny, super natural

Moim zdaniem puder jest naprawdę godny polecenia. Ładnie matuje cerę, ujednolica. Nie powoduje efektu nienaturalności. Jest bardzo lekki, nie obciąża skóry. Jak dla mnie ważny jest fakt, że ma sprawdzoną tolerancję dla osób ze skórą trądzikową oraz nie posiada żadnych środków zapachowych. Mam kolor 03, który akurat idealnie pasuje do kolorytu mojej cery. Nie zaobserwowałam efektu ciemnienia pudru jak to ktoś z recenzujących pisał. Puder jest bardzo trwały ;) i jak zdążyłam zauważyć bardzo wydajny. Na pewno kupię kolejne opakowanie.

Używam tego produktu od:czerwa 2007

mieszane uczucia...

rozczarowal mnie ten puder.... o ile podklad unifiance jest swietny, to on to "średniawka"...
mam najjasniejszy kolor, i odcien jest dla mnie odpowiedni wiec moje niezadowolenie nie ejst spowodowane nieodpowiednim doborem odcienia..
puder po nalozeniu podkresla wszelkie niedoskonalosci skory... brrr.. wlasciwosci matujacych tez sie po nim raczej nie spodziewajcie...
moze sie u Was sprawdzi jesli macie idelana cere...
ciesze sie ze przed kupnem pelnowymiarowego opakowania zaopatrzylam sie w tester - nie wyrzucilam w bloto prawie 90 zł :)

Używam tego produktu od: ok. miesiąca

najlepszy

Moim zdaniem jest najlepszym spośród pudów sypkich jakich do tej pory używałam (a trochę ich było). Doskonały do wykończenia makijażu. Nie powoduje sztucznego wyglądu skóry. Mam najjaśniejszy odcień "01" i dla mojej dośc jasnej cery jest wprost idealny.

b. dobry

Bardzo dobry produkt.
Idealnie stapia się z fluidem, daje przepiękny naturalny efekt. Zaznaczam jednak że mam skórę suchą. Nakładam go załączoną gąbeczką. "Wciśnięty" w skórę wspaniale utrwala make-up i pozostawia na skórze przepiękny film. Efekt jest rewelacyjny. Nie osadza się na meszku na twarzy ( jak np. pryzmy givenchy). Pozostaje na skórze przez kilka godzin potem wymaga poprawki. Nie wysusza skóry. Bardzo wydajny. Świetna siateczka dozująca. Wystarczy pewnie na co najmniej 1.5 roku więc w sumie niedrogi. Używam tego produktu od:5 miesięcy

Edit: Nadal uważam, że jest to bardzo dobry produkt za przyzwoitą cenę. Mega wydajny. Trudno uwierzyć ale dopiero kończę opakowanie, ale odejmuję jedną gwiazdkę ponieważ:

1. Po jakimś czasie siateczka sie zapycha, a jak już się zapcha to nie można jej oczyścić ponieważ jest przymocowana na stałe i trzeba za każdym razem mocno pukać w pudełko żeby wydobyć trochę pudru, co mnie starsznie denerwuje.

2. Po zmianie fluidu na mocno nawilżający z satynowym wykończeniem zaobserwowałam, że jednak puder nie do końca daje sobie radę i po 2 godzinach zaczynam się trochę za bardzo świecić.

dobry, ale...

Generelnie dobry puder, ładnie równomiernie się rozkłada, jest lekki transparenty bez efektu maski, ale... No właśnie, przede wszystkim słabo matuje. W pierwszym momencie jest O.K., ale po trzech godzinach twarz się świeci, jakby się w ogóle jej nie pudrowało. Poza tym trochę zmienia kolor, ale naprawdę, przynajmniej u mnie, nieznacznie. Jest wydajny, ale chyba przede wszystkim ze względu na siateczkę, która pomaga w aplikacji i nie pozwala na zbędne rozsypywanie, bo w opakowaniu jest tylko 16g. produktu. Dla porównania Clinicque ma 35g. Patrząc pod tym kątem cena 80 zł jest zdecydowanie wygórowana. Acha, po trzech miesiącach używania puszek się rozpadł :)

Używam tego produktu od:8 m-cy
Ilość zużytych opakowań:

Bardzo dobry!!!

Puder kupiłam w promocyjnej cenie na Allegro. Kosmetyk jest fantastyczny. Puder idealnie się dozuje. Pokrywa makijaż transparentną, cieniutką warstewką - świetnie matuje. Zimą na dłuuugo. Latem na 2 godz. Ale i tak jest to najlepszy puder matujący jaki do tej pory miałam. Opakowanie jest duże ale jestw nim zadziwiająco mało pudru - tylko 16g. Pudry Clinique są podobnej wielkości a mają po 40 g (przy koszcie większym o 20-30zł) Puszek jest bardzo fajny - miły, delikatny i co najważniejsze nie rozpada się po praniu :-)
Nie wiem czy kupię go jeszcze raz - ponieważ teraz chcę spróbować jakiegoś nowego sypkiego - prawdopodobnie większego.

Używam tego produktu od:luty 2006

najlepszy

Najlepszy puder sypki jakiego kiedykolwiek używałam. Oprócz właściwości matujących, ten puderek pięlegnuje moją skórę. Nie wysusza i nie zatyka porów co jest bardzo ważne.Polecam wszystkim osobom które mają wrażliwą skórę. Co do zmatowienia to żaden puder nie zmatowi nam twarzy na cały dzień, ale ten przynajmniej w moim wypadku matuję ją na 5-6 godzin:)