Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-04-07, 13:27   #1
anice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 348
GG do anice
Talking

Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam!!!


Moj I dzien na diecie... Czuje sie calkiem niezle . Moze ktoras z Was chce sie do mnie przylaczyc, moze byc od jutra - ale ostatecznie... Jak beda chetne, to bardziej rozwiniemy ten watek

Pozdrawiam serdecznie
__________________
167 cm
dążę do: 53 - 50 kg
... ku gwiazdom wzlecieć zapragnąć...
i nie zawrócić w pół drogi.
anice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 14:58   #2
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam!!!

Powodzenia
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 15:03   #3
anice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 348
GG do anice
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam!!!

Tez mialas wczoraj urodziny???
Pozdrawiam
__________________
167 cm
dążę do: 53 - 50 kg
... ku gwiazdom wzlecieć zapragnąć...
i nie zawrócić w pół drogi.
anice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 15:32   #4
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam!!!

ja juz odchudzam sie od weee w niedziele bedzie 6 tydzien lol ani jedne załamki a ni nic jestem pod wielkim wrazeniem hehe .... chociarz mam 15 lat zrezygnowałam z tylu rzeczy typu ziemniaki , masło , jasne pieczywo , słodycze , fast foodu e poprostu jem tlyko dietetyczne potrawy i mieszcze sie yy chyba w 1200 kcal .... ee nie wiem dokładnie bo nie licze kalori ale chyba nie przekrczam bo jem mało jedzenie yy gdy pomysle ze koedys tak sie obrzerałam to zygac mi sie chce hehe pozdro ... dołanczam sie
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 15:44   #5
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam!!!

i ja się dołanczam. Wreszcie gdzieś zdążylam . mój cel to 3 a najlepiej 4 kg i podniesienie pupy. Dziś ostatni raz jem spagetii na obiad a na kolacje już chlebek razowy. Mam nadzieję że do końca kwietnia pozbędę się tłuszczyku.
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 15:45   #6
ewunia123
Rozeznanie
 
Avatar ewunia123
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 582
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam!!!

Elo to ja sie też dołanczam Dietke mam dopiro od 2 tygodni i narazie jakoś sie trzymam mój cel to jakieś 10 kg no może 15 Trzymam za was kciuki pozrdawiam

aniu gartuluje 6 tygodni i oby tak dalej
ewunia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 16:54   #7
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam!!!

hehe dzieki jak ja zaczynałam sie odchudzac to przy wzroscie 160 wazyłam 62 kg potem schudłam 8 kg hehe i wazyłam 54 kg i od 6 tygodniu znow wziełam sie za siebie i teraz waze 49,5 kg czyli schudłam 4,5 kg hehe i nadal sie zdrowo odzywiam i kurde muszcze zrzucic ten cholerny tłuszcz bo nie jestem szczuplutka choc naszescie poprawia sie juz moj wyglad chociarz do zadowolenia siebie jeszcze długo droga pzredemna ... moze tak za 2 miechy bede zadowolona z brzucha i ud ...
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-07, 17:05   #8
anice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 348
GG do anice
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam!!!

Juz myslalam, ze nikt sie do mnie nie dolaczy...
Moim celem jest zrzucenie 6 kg (mam nadzieje, ze nie bede wtedy za chuda, najwyzej poprzestane na zrzuconych 4).
To moj I dzien i poki co - 3mam sie.
Bede sie odzywiala z "glowa", zadnych glodowek!!!
Zero slodyczy...ehh, fast foodow takze, jasne pieczywo zastepuje ciemnym i nie bede jadala kolacji zbyt pozno. Zwieksze ilosc zjadanych owocow i warzyw. 5 posilkow w ciagu dnia o kalorycznosci do ok. 1100 (ale nie bede wariowala na punkcie zjadanych kalorii, w sensie ich liczenia zeby wyszlo niwiele ponad 1000, dzis zjadalam tyle, ze sie mieszcze w tym przedziale i nawet nie musialam tego na biezaco liczyc, dopiero dziewczyna z innego forum napisala mi, ile mi wyszlo, oczywiscie razem z kolacyjka, ktora zamierzam zaraz zjesc).
Nie wyznaczam sobie konkretnego dnia, w ktorym chcialabym byc o te 6 kg lzejsza, po prostu od dzis START i zadnych wymowek.
Mam nadzieje, ze bedziemy sie razem wspierac.
Na samym poczatku mozemy podac swoj wzrost i obecna wage, no i ta wymarzona, do ktorej dazymy
... i gdyby jeszcze udalo nam sie cwiczyc, jakies brzuszki robic, moze na rowerku pojezdzic... aha i musimy jeszcze ustalic co ile czasu bedziemy sie wazyly, bo ja sie kiedys wazylam codziennie, ale to bez sensu

Pozdrawiam serdecznie "chciec to moc", a nam sie uda!!!!!
__________________
167 cm
dążę do: 53 - 50 kg
... ku gwiazdom wzlecieć zapragnąć...
i nie zawrócić w pół drogi.
anice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 17:10   #9
anice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 348
GG do anice
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam!!!

anniaa - 6 tyg. na diecie - BRAWO!!!!!!!!!

zalacznik:
wzrost - 167 cm
obecna waga - 61 kg
wymarzona waga - 55kg (zobacze jak to bedzie, bo moze sie okazac, ze jestem za chuda albo jeszcze nie taka jak bym chciala)
__________________
167 cm
dążę do: 53 - 50 kg
... ku gwiazdom wzlecieć zapragnąć...
i nie zawrócić w pół drogi.
anice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 17:39   #10
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam!!!

hehe dziekuje a wiec i ja podam swoje wymiary
wzrost : 160
waga 49,5
wymazona waga yyy 44 kg ( tak jako jak ty nie wiem cy nie bede za chuda lub cos podobnego bo jak narazie nie wygladam tak jak chce ) ja ciwcze A6w jestem na 30 dniu ) - cwicze na nie odtłuszczonym brzuszku :P i niiekiedy cos pocwicze na uda :P ale efekty widac
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 18:25   #11
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

Cytat:
Napisane przez anice
Tez mialas wczoraj urodziny???
Pozdrawiam
Ty także? A jeśli Twój nick ma coś wspólnego z imieniem Ania, to jesteśmy jeszcze bardziej podobne
Właśnie obejrzałam Twój profil i widzę, że nawet wiek się zgadza Pozdrawiam bliźniaczkę
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-07, 21:31   #12
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

kładę sie właśnie spać ze świadomością że od jutra ostro sie za siebie biorę. Mój plan na jutro: rano-ćwiczę z cindy i pilates na pupę, potem dłuugi spacer w ramach dotlenienia, i wieczorem rower z chłopakiem, jeśli chodzi o dietę to pożegnałam sie już z białym pieczywkiem a jutro mam nadzieję uda mi sie pożegnać ze słodyczami, reszta jedzenia z umiarem i bez opychania się do przesytu. mój cel i obecne wymiary:
wzrost 158
waga 47
udo:47
talia 64
biodra 89 - tu się głownie chcę skupić, bo moja pupka jest dość szeroka
ważę może niewiele ale jak przypomnę sobie siebie z zeszłych wakacji kiedy ważyłam 44 kg i wyglądałam moim zdaniem najlepiej ze wszystkich moich życiowych wyglądów to chce mi się odchudzać
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 22:03   #13
anice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 348
GG do anice
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

vadi - tak sie sklada, ze mam na imie Ania 3maj za mnie kciuki blizniaczko
anniaa - 30 w a6w - podziwiam

I dzien za mna Do jutra
__________________
167 cm
dążę do: 53 - 50 kg
... ku gwiazdom wzlecieć zapragnąć...
i nie zawrócić w pół drogi.
anice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 06:29   #14
Szeri
Raczkowanie
 
Avatar Szeri
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Domek :)
Wiadomości: 418
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

Ja tez się dołączam, bo moja dieta ostatnio nawalił totalnie...chce schudnąć na tyle, żeby być zadowoloną ze swojego wyglądu...Nie liczę tego w kilogramach, bo to nie odzwierciedla dla mnie zbyt dobrze efektów. Czasami mam na wadze 3 kilo mniej a niewiele z tego widać. Wole centymetr Dołączam się do was chętnie poki co zjadłam na sniadanie płatki i kromke chleba razowego a teraz polece na rowerek, pa!
Szeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 07:09   #15
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

Cytat:
Napisane przez anice
vadi - tak sie sklada, ze mam na imie Ania 3maj za mnie kciuki blizniaczko
trzymam mocno
a ja od dzisiaj mam cel pt: przestać się obżerać, bo inaczej moje całe odchudzanie nie powiem co strzeli
i nadal tae-bo chociaż 5-6 razy w tygodniu po minimum 45 minut!!
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 07:27   #16
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

witajcie ! ja tez dołączam oprócz diety skupiam sie bardziej na ćwiczeniach bo chce miec jedrne ładnie umiesnione ciałko

5tyg temu urodziłam syneczka i mimo ze mam niecałe 21 lat wyglądam jak potwór!!! przed ciaza byłam szczupła a teraz szkoda gadac no ale do wakacji bede dzielnie cwiczyc i dietkowac

moje wymiary przed ciążą ,po i wymarzone

talia 69/89/66
biodra 89/97/89
udo 52/56/49


wiem ze osiągne to cięzka pracą wiec zaczynam od dzis

DO DZIEŁA
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 08:27   #17
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

Ma-li-no, gratuluję maleństwa
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 08:48   #18
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

mogę się dołączyć? mam takiego pecha że jak się załapie do jakiegoś wątku to on potem umiera

podjelam kobieca decyzje i postanowlam skonczyc z tym wszystkim a wszystko wygladalo tak : odchudzalam sie przez 3 dni, nie jadlam slodyczy, weglowodanow malo a potem sie rzucalam na slodycze 4 dnia. postanowilam ze nie bede przesadzac z dieta i jesc tyle ile potrzebuje moj organizm. mimo ze zyje z nim juz od jakiegos czasu musze sie go eszcze nauczyc i nie przekarmiac go i nie przepieszczać
bo on jest taki niewdzięczny że potem obrasta tluszczykiem
a to drań
o dziś 5 razy w tygodniu ćwicenia, choćby nie wiem co
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 08:51   #19
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

aha moje wymiary, 90-70-92 ( to ostatnie to biodra ), udo 54 waga 55, wzrost 173

chcę zeby w talii bylo 65 i żeby w udzie 50 wiec stawiam glownie na cwiczenia i waga mogla by byc tak 53 nie obraziłabym sie
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-08, 09:53   #20
anice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 348
GG do anice
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

Witam wszystkie nowe uczestniczki Naszej akcji Kazda z Was, ktora juz cokolwiek tu napisala, zostala przyjeta i tak szybko stad nie wyjdzie.
Ciesze sie, ze chcemy sie racjonalnie odchudzac, bo oto tu wlasnie chodzi!!!

Dzis II dzien odchudzania, zaraz pedze robic brzuszki, ale mam dzis tez niezle wyzwanie, bo dzis przyjezdza do mnie rodzinka z okazji moich 21. urodzin (byly 6.04) i bedzie masa pysznosci... ehhhhh, kurcze no chyba kawalek tortu wypadaloby zjesc..... I NIC WIECEJ... - 3majcie prosze kciuki!!!

Milego, malokalorycznego dnia dziewczyny

Ma-li-na - sliczny dzidzius
Atram - obiecuje, ze ten watek nie umrze!!!!!!!
Szeri - mialas dzis podobne sniadanko do mojego
Vadi - ja tez 3mam kciuki za Ciebie
__________________
167 cm
dążę do: 53 - 50 kg
... ku gwiazdom wzlecieć zapragnąć...
i nie zawrócić w pół drogi.
anice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 09:55   #21
anice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 348
GG do anice
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

Dzien bez usmiechu i cwiczen, jest dniem straconym!!!!!
__________________
167 cm
dążę do: 53 - 50 kg
... ku gwiazdom wzlecieć zapragnąć...
i nie zawrócić w pół drogi.
anice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 10:09   #22
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

Cytat:
Napisane przez anice
Dzien bez usmiechu i cwiczen, jest dniem straconym!!!!!
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 10:19   #23
ewunia123
Rozeznanie
 
Avatar ewunia123
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 582
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam!!!

elo
No więc tak:P
163 cm - wzrost
68 kg - waga cel - 50
nim sie zauważyłam miałam juz 12 kg więcej jakoś czuje że zajmuje zbyt wiele powierzchni :/ Ale co tam ... dam rade ja mam tak , że przez 2 tyg sie pięknie ładnie i racjonalnie odchudzam po czym przychodzi taki obleśny dzień i .. klap :/ wchłaniam co mam pod reką Mam zbyt słaba 'silna wolę' Po tym dniu przychodzi nastepny i nastepny i następny ... :/ Ale juz tyle tego dobrego
No dobra dziś jak narazie zjadłam musli + otręby + mleczko i jakoś mnie tak zatkało , że nie miałam ochoty na II śniadańko I za chwilke szykuje sobie obiad pierś z kurczaka + warzywa Później jeszcze 2 posiłki no i wieczorkiem rowerek i ćwiczenia
pozdrawiam 3majcie się
__________________
Twarz myślą niezmącona..
ewunia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 14:01   #24
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam!!!

siemka nom dzisiaj 31 dzien A6w .... lol hm... znacie moze jakis skuteczny program ciwczen np zeby było wypisane cwiczenie ile je powtarzac itp cos podobnego do A6w tylko na uda ? bo mam 54 cm w udach a chce 47 i nie umiem znalesc takiego zstawu ... jesli znacie skuteczny to zapodajcie ... pozdro ale mnie dół chycił ...- dieta idzie mi wspaniale a cwiczona tylko a6w nic mi sie nie chce eh.... po co zyc jak i tak sie umrze ?(
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 15:02   #25
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam!!!

Cytat:
Napisane przez anniaa
siemka nom dzisiaj 31 dzien A6w .... lol hm... znacie moze jakis skuteczny program ciwczen np zeby było wypisane cwiczenie ile je powtarzac itp cos podobnego do A6w tylko na uda ? bo mam 54 cm w udach a chce 47 i nie umiem znalesc takiego zstawu ... jesli znacie skuteczny to zapodajcie ... pozdro ale mnie dół chycił ...- dieta idzie mi wspaniale a cwiczona tylko a6w nic mi sie nie chce eh.... po co zyc jak i tak sie umrze ?(
może ściągnij sobie z wątku 'filmiki z rogrzewką' właśnie jakiś filmik? są tam na wszystkie partie ciała propozycje więc może znajdzieszcoś dla siebie
Ja mam problem mały: mój men kupił mi princesse orzechową (moją ulubioną) i ona leży teraz w szafce a ja cały czas o niej myślę. To już dwie godziny ponad ona tam leży a ja nie mogę myśleć o niczym innym, z domu wychodze dopiero za 1,5 godziny.Nie wiem czy wytrzymam z niezjedzeniem jej
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 19:01   #26
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

Cytat:
Napisane przez anniaa
siemka nom dzisiaj 31 dzien A6w .... lol hm... znacie moze jakis skuteczny program ciwczen np zeby było wypisane cwiczenie ile je powtarzac itp cos podobnego do A6w tylko na uda ? bo mam 54 cm w udach a chce 47 i nie umiem znalesc takiego zstawu ... jesli znacie skuteczny to zapodajcie ... pozdro ale mnie dół chycił ...- dieta idzie mi wspaniale a cwiczona tylko a6w nic mi sie nie chce eh.... po co zyc jak i tak sie umrze ?(
polecam ci skakanke nozyce i przysiady ,proste łatwe do wykonania ,moja przyjaciółka dzieki skakance schudła prawie 10kg w ciągu 2miesiecy nie tylko wagowo ale straciła sporo cm w pupie udach i bioderkach
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 21:16   #27
anice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 348
GG do anice
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

ewunia123 - jakis tydzien temu bylam na diecie, wytrzymalam ladne 2 tyg. i nagle zalamka, zjadlam sobie cos slodkiego, potem jeszcze i jeszcze... zaczelam sie na nowo obzerac... tak czasem glupio mam, ze albo jem bardzo malutko, albo objadam sie bez granic, takie skrajnosci...
anniaa - ten kryzys minie, czasem sa takie dni, pamietaj: "dopoki walczysz - wygrywasz", a przeciez nadal cwiczysz a6w

Ja przez te moje urodziny niezle dzis zgrzeszylam slodkosciami, no coz..., ale nie moge sie poddac, tzrezba o tym jak najszybciej zapomniec i dalej sie odchudzac, tylko jutro, za kare, bede musiala wiecej sie poruszac, moze sobie poskacze troche...
__________________
167 cm
dążę do: 53 - 50 kg
... ku gwiazdom wzlecieć zapragnąć...
i nie zawrócić w pół drogi.
anice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 21:18   #28
anice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 348
GG do anice
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

houseofcolours - i jak sie czuje princessa??? nadal lezy w szufladce?
__________________
167 cm
dążę do: 53 - 50 kg
... ku gwiazdom wzlecieć zapragnąć...
i nie zawrócić w pół drogi.
anice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 21:56   #29
Agusia=]
Rozeznanie
 
Avatar Agusia=]
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: woj.podkarpackie;]
Wiadomości: 531
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam!!!

Dziewczyny ja znowu zaczynam dietkę... Chyba nigdy mi się nie uda, ale jestem uparta! Jak chyba wszystkie zodiakalne barany anice i vadi coś może o tym wiedzą Narazie moje postanowienia są skromniutkie, ale zbliżają się testy i prawie nie odchodzę od ksiązek, wiec nie mam czasu na ćwiczenia, gotowanie itd.
Plany od jutra do 27.04 (poza świętami) wyglądają tak:
* zero!!! slodyczy (wyjątek stanowia święta. Wiadomo),
*przynajmniej godzinka ruchu(rowerek, spacer, ćwiczonka),
*masaże, peelingi, folia i inne zabiegi,
*zero białego chleba, mniej tłuszczu, weglowodanów,
*więcej błonnika(musli, owoce, warzywa)
I zapraszam na mój wątek: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...25#post1600325 może jakos uporamy się z najwiekszym wrogiem: słodyczami Powodzenia!!
__________________
CEL- zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom.
Ambrose Bierce
Agusia=] jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-09, 09:11   #30
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

Anice princessa została wchłonieta w 2 sekundy po napisaniu posta, nie moglam sie po prostu oprzec, ale za to jak wyszlam na rowerek to wypocilam jeszcze wiecej niz planowalam. ale od dzis wielkie postanowienie zadnych slodyczy!
wczorajszy dzien jesli chodzi o sporty minal tak jak planowalam, cel na dzis:
zaraz zaczynam rozgrzewke z deanne berry heat, potem cindy a potem sie zobaczy.

ps. Tez jestem baranem! ale z 19 kwietnia
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:18.