Poradził sobie ktoś z tym?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-24, 19:38   #1
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Question

Poradził sobie ktoś z tym??(blizny)


Witam dziewuszki,chciałam sie zapytac Was czy ktoras sobie poradziła z takimi bliznami jakie iwdac na zdjeciu załaczonym przeze mnie... na tym zdjeciu mam zrobiony makijaz ale wgłebienia(blizny) widac... teraz uzywam skinorenu,tylko teraz to ja nie wiem czy on bardziej na przebarwienia(ktore posiadam)czy na blizny,fakt zluszcza ale mam juz drugą tubke i nie widze wielkich efektow... i teraz moje pytanie,czy ktoras z was wyleczyła te szpecace blizny?? w jaki sposob??ile to trwało??wiem ze duzo watkow było na ten temat,ale postanowilam zalaczyc zdjecie i kazdy bedzie wiedzial o co mi dokladnie chodzi... z gory wszystkim dziekuje

Edytowane przez marta_v
Czas edycji: 2007-03-22 o 20:47
marta_v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 21:10   #2
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Poradził sobie ktoś z tym??

marta, Skinoren to za mały kaliber na takie blizny. Jeżeli chcesz z tym zawalczyć, to musisz się zabrać za głębokie złuszczanie - i to raczej nie kwasem glikolowym, to za słabe. Zainteresuj się zabiegami typu easy peel, yellow peel, albo mikrodermabrazja kombinowana z kwasami. To są niestety drogie imprezy. Domowa walka z bliznami to albo silne retinoidy (retin A, zorac), albo też kwasy - peelingi do użytku domowego oparte są na AHA, najczęściej kwasie glikolowym, albo kombinacjach z kwasem kojowym, mlekowym. Takie preparaty ma Neostrata, Viviean, Mene Moy - wejdź sobie na stronę www.bio-med.pl, tam jest tez sklep internetowy i dość sporo informacji. Uzbrój się w cierpliwość, bo po żadnym takim zabiegu czy nawet jednej serii nie zobaczysz radykalnej poprawy. Istnieją oczywiście bardzo głębokie zabiegi typu exoderm, ale to są inwazyjne operacje wymagające znieczulenia, kilku miesiecy rekonwalescencji i niosące ryzyko powikłań.
Pozdrawiam
Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 21:14   #3
Debora86
Raczkowanie
 
Avatar Debora86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 65
Dot.: Poradził sobie ktoś z tym??

mam podobne blizny...Wydaje mi sie ze domowymi sposobami ich nie zlikwidujemy.Najlepsze byłyby złuszcza u demratologa ale wiadomo ile to kosztuje.... Stosowalam 3 miesiące Zorac i teraz miesiąc izotrex.Czy jest róznica?buzia jest gładsza,troszke cos tam zbladło ale nikt oprócz mnie tego nie zauważa wiec pewnie jest tak jak było tylko ja sobie coś wmawiam...Nie wiem co Ci moge doradzić...Nie oszukujmy sie ze jakies lysanely,effaclary i diacneale zlikwidują te jak to nazwalaś szpecące blizny.Pozdrawiam
edycja:ja sie zastanawiamm nad blue peel (Cena około 800zł)
Debora86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 21:16   #4
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Dot.: Poradził sobie ktoś z tym??

ehhh... najabrdziej chodzi o moja psychike,idac ulica mam wrazenie ze kazdy patrzy na moją buzie troche sie juz z tym pogodziłam ale czasmi przychodzą trudne dni i nie daje rady,ale cuz jedni moga byc piekni inni niestety nie pozdrawiam...
marta_v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 21:19   #5
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Dot.: Poradził sobie ktoś z tym??

Debora86 zycze powodzonka w walce z tym paskuctwem ,mam nadzieje ze kiedys sie tego pozbede bde walczyc ze wszystkich sil(chodz czasem i sił mi brak)
marta_v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 21:25   #6
Debora86
Raczkowanie
 
Avatar Debora86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 65
Dot.: Poradził sobie ktoś z tym??

Cytat:
Napisane przez marta_v
Debora86 zycze powodzonka w walce z tym paskuctwem ,mam nadzieje ze kiedys sie tego pozbede bde walczyc ze wszystkich sil(chodz czasem i sił mi brak)
Dziękuje i nawzajem Jesli chodzi o psychike to jest naprawde cięzko Mimo ze mam trądzik od 11 lat to nigdy go nie zaakceptuje i nie przyzwyczaje sie do niego ani do blizn jakie zostawia.Trzymaj sie
Debora86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 21:44   #7
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Dot.: Poradził sobie ktoś z tym??

Czyli odpowiedz jest prosta... aby sie tego pozbyc trzeba wydac kupe kasy(kilka tysiecy pewnie)... bo domowymi kwasami nie da rady ehh co za zycie...
marta_v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-24, 22:44   #8
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Poradził sobie ktoś z tym??

Cytat:
Napisane przez marta_v
ehhh... najabrdziej chodzi o moja psychike,idac ulica mam wrazenie ze kazdy patrzy na moją buzie troche sie juz z tym pogodziłam ale czasmi przychodzą trudne dni i nie daje rady,ale cuz jedni moga byc piekni inni niestety nie pozdrawiam...
Martusiu nie załamuj się na pewno się tego pozbędziesz znam osoby, które długimi kuracjami pozbyły sie nawet gorszych blizn.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 12:05   #9
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Dot.: Poradził sobie ktoś z tym??

In ThE ShAdOwS dziekuje za słowa otuchy napewno sie nie poddam bo juz za duzo poswieciłam czasu i pieniedzy aby teraz to tak zostawic dam rade na jesien zaczne jakas ostra kuracje z kwasami albo cos,jak narazie tylko skinoren i pozbywanie sie przebarwien
marta_v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 15:10   #10
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Dot.: Poradził sobie ktoś z tym??

witam konietki nie chce zakładac nowego watku wiec bede pisała w tym starym bo sprawa rownież dotyczy blizn... A wiec zastanwiam sie czy najlepszym najskuteczniejszym i najszybciej widocznym ewektem bedzie peeling azjatycki??Jak sadzicie?? Narazie nie mam jeszcze funduszy ale chce zebrac pieniadze i sie zdecydowac zeby latem wygladac slicznieChciałabym zebyscie mi doradziły cos w tej sprawie,podzielily sie swoimi doswiadczeniami,najlepiej jak kots juz wykonywał ten zabieg... Z góry dziekuje i pozdrawiam
marta_v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 15:30   #11
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Dot.: Poradził sobie ktoś z tym??

A moze kwas glikolowy 70% ??który zabieg byłby lepszy?? jak sadzicie ten azjatycki kosztuje około 400-500zł a ten z kwasem glikolowym 70% ??
marta_v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-09, 15:48   #12
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Poradził sobie ktoś z tym??

tu znajdziesz trochę opinii o peelingu azjatyckim:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=18805
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=144262
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=20299
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=15166
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=16608
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 16:44   #13
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Dot.: Poradził sobie ktoś z tym??

justa79 dziekuje bardzo poczytałam sobie troche... efekty sa rózne,no ale jak nie spróbuje to sie nie przekonam mysle ze tak w marcu zrobie ten zabieg... tylko jeszcze mam problem bo nie mam pojecia gdzie w Bydgoszczy znajde dobra kosmetyczke lub dermatologa wykonujacego takie zabiegi,moze macie namiary na kogos dobrego albo jakies stronki ,linki... bede wdzieczna
marta_v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 17:41   #14
goldfish3000
Wtajemniczenie
 
Avatar goldfish3000
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 543
Dot.: Poradził sobie ktoś z tym??

Najważniejsze to się nie załamać i mysleć tylko o tym,że po zabiegach wszystko juz będzie ok. Możesz uznasz,że łatwo powiedzieć, ale moja przyjaciółka też boryka sie z dość poważnymi kłopotami z cerą i wiem jak cierpi. Na zdjęciu zauważyłam,że masz kolczyk w nosku? Czy to taka kropka? Jesli masz, to wiec,że takie elementy bardzo zwracają uwagę na twarz,czasami niepotrzebnie,gdy chcemy coś ukryć. Z innych "sztuczek"odwracający ch uwagę od stanu cery,dobrze jest też podkreślać oczy i mieć ładnie wyregulowane brwi. Napewno uda ci się osiągnąć ładną cere
goldfish3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 17:19   #15
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Dot.: Poradził sobie ktoś z tym??

mam kolczyk w nosku,reguluje brwi maluje sie bo wtedy czuje sie sto razy lepiej ale chciałabym tez ładnie wygladac bez makijazu wiec chyba skusze sie jednak na ten zabieg niebawem
marta_v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:03.