jak dojść do rudości? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-29, 15:10   #1
joaś905
Raczkowanie
 
Avatar joaś905
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 144

jak dojść do rudości?


w załącznikach dodałam dwa zdjęcia, pierwsze - moje, drugie - punkt docelowy jeśli chodzi o farbowanie włosów jestem zupełnie zielona, więc pytam: jak z mojego aktualnego kolorku (włosy naturalne, nigdy nie były farbowane, rozjaśniane etc.) dojść do takiej właśnie płomiennej rudości?
obejdzie się bez rozjaśniania, czy jednak nie ma innego wyjścia? jaki kolor farby? jakie dokładnie kosmetyki polecacie? czy warto eksperymentować w domu, czy lepiej wybrać się fryzjera? i, jeśli druga opcja, to ile taki zabieg by kosztował?
z góry dziękuję wszystkim wizażankom za informacje^^"

dodam tylko, że moje włosy są na codzień nieco ciemniejsze niż na zdjęciu
(drugie zdjęcia, już kiedyś ktoś umieszczał, ale w tym wypadku chodziło o przejście z blondu, więc...)

edit: żeby nie było - przeszukiwałam podobne wątki, ale tam piszą raczej dziewczyny, które najpierw przefarbowały się na ciemny brąz i chcą po prostu przemalować się na nowy kolor. w moim przypadku włosy są naturalnie brązowe i zdaje mi się, że w takim razie należy postępować inaczej (chociaż jak już mówiłam, zupełnie nie znam się na tych sprawach).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S7301820.jpg (11,8 KB, 1666 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 01.jpg (39,3 KB, 2004 załadowań)

Edytowane przez joaś905
Czas edycji: 2008-12-29 o 15:18
joaś905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 16:35   #2
Promyk1105
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 138
Dot.: jak dojść do rudości?

masz piekny kolor włosów
zastanów się dobrze czy aby na pewno chcesz mieć taki płomienny rudy - rudości mają to do siebie, że szybko tracą intensywność, ponadto jak Ci się już znudzi to tego "rudego połysku" cięęęężko się potem pozbyć
ja farbowałam farbą z Garniera, ale moje włosy są naturalnie ciemne, więc raczej nic Ci to nie da, ale powodzenia życzę
Promyk1105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 17:13   #3
rare bird
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 265
Dot.: jak dojść do rudości?

spórbuj najpierw szamponu i odżywki Timotei z henną, mi zrobił rude refleksy
__________________
rare bird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 18:29   #4
joaś905
Raczkowanie
 
Avatar joaś905
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 144
Dot.: jak dojść do rudości?

Cytat:
Napisane przez Promyk1105 Pokaż wiadomość
masz piekny kolor włosów
zastanów się dobrze czy aby na pewno chcesz mieć taki płomienny rudy - rudości mają to do siebie, że szybko tracą intensywność, ponadto jak Ci się już znudzi to tego "rudego połysku" cięęęężko się potem pozbyć
ja farbowałam farbą z Garniera, ale moje włosy są naturalnie ciemne, więc raczej nic Ci to nie da, ale powodzenia życzę
po pierwsze dziękuję za komplement po drugie - obiecuję, że jeszcze się zastanowię, chociaż już dużo nad tym myślałam i jestem prawie zdecydowana^^

Cytat:
Napisane przez rare bird Pokaż wiadomość
spórbuj najpierw szamponu i odżywki Timotei z henną, mi zrobił rude refleksy
hmm, o ile dobrze się orientuję, to są dwa - do brązowych i blond. zastanawiałam się kiedyś nad kupnem tego drugiego z myślą, że może trochę rozjaśni mi włoski, ale ostatecznie kupiłam pierwszy i żadnych rudawych refleksów niestety u mnie nie zauważyłam chyba, że chodziło ci o ten dla blondynek, jeśli tak, to już lecę do sklepu

dziękuję ślicznie za odpowiedzi i błagam o jeszcze
joaś905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 18:34   #5
honey pie
Raczkowanie
 
Avatar honey pie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 363
Dot.: jak dojść do rudości?

może Loreal Casting Creme? w tym przypadku kolor albo orzech laskowy(parę dni temu sama go użyłam) albo bursztyn
honey pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 18:42   #6
joaś905
Raczkowanie
 
Avatar joaś905
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 144
Dot.: jak dojść do rudości?

honey pie, właśnie trochę o castingach przejrzałam i muszę stwierdzić, że orzech laskowy jest śliczny mówisz, że go używałaś już? w związku z tym mam klika pytań - masz ciemne włoski? i czy złapały ten kolor po całości?
joaś905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 18:44   #7
Delave
Raczkowanie
 
Avatar Delave
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: groch pod siódmym materacem
Wiadomości: 394
Dot.: jak dojść do rudości?

Bursztyn nie, wychodzi brąz z rudawym połyskiem, dużo ciemniejszy niż na opakowaniu
może garnier czerwona miedz??http://kosmetykidlaciebie.pl/sklep/i..._kolor/746.jpg
albo miedziany blond http://e-styl.com/photo/product_big/...2324071c.jpg??
__________________
ehhh

Edytowane przez Delave
Czas edycji: 2008-12-29 o 18:45
Delave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-29, 18:51   #8
honey pie
Raczkowanie
 
Avatar honey pie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 363
Dot.: jak dojść do rudości?

O taak.. mam baardzo ciemne (naturalnie) włosy. I szczerze - to był mój pierwszy eksperyment z kolorem. Zamarzył mi się rudy połysk. I nawet jakiś tam wyszedł, choć niestety - nie taki jak na obrazku ale oczywiście byłam na to nastawiona. Ale jeśli masz też ciemne włosy, to radzę potrzymać pół godziny. Nie zaszkodzi nawet dłużej.
honey pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 21:26   #9
kasik104
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 7
Dot.: jak dojść do rudości?

Moje naturalne włosy są kolorem bardzo zbliżone do twojego, i też chciałam przefarbować sie na rudo na taki sam jak na tym zdjęciu. Więc kupiłam farbe z garniera tą : http://kosmetykidlaciebie.pl/sklep/i..._kolor/746.jpg (ok. 10 zł)
i wyszedł prawie identyczny
Szkoda tylko, że po 2 tygodniach kolor nie jest już tak intensywny.. niestety. Po 3 to już jest sprany i trzeba na nowo farbować ;/ Szukałam jeszcze innych farb ale są tylko z garniera :/ Henny nie chce, bo za dużo bawienia jest przy koloryzacji... A do fryzjera to mi szkoda kaski...
I nie rozjaśniałam ich niczym Jak szkoda ci kasy to zafarbuj w domu, o ile maz kogoś żeby ci to zrobił
kasik104 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 21:54   #10
joaś905
Raczkowanie
 
Avatar joaś905
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 144
Dot.: jak dojść do rudości?

oj, ewentualne pieniądze na fryzjera z ogromną chęcią przeznaczyłabym na coś innego w domu wprawionych w tym osób mi nie brakuje, więc myślę, że dam radę.


serdecznie dziękuję wam wszystkich za odpowiedzi, ogromnie mi pomogłyście jak już coś zdziałam z włosami, to dam tu znać (:
joaś905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 22:02   #11
honey pie
Raczkowanie
 
Avatar honey pie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 363
Dot.: jak dojść do rudości?

Cytat:
Napisane przez kasik104 Pokaż wiadomość
Moje naturalne włosy są kolorem bardzo zbliżone do twojego, i też chciałam przefarbować sie na rudo na taki sam jak na tym zdjęciu. Więc kupiłam farbe z garniera tą : http://kosmetykidlaciebie.pl/sklep/i..._kolor/746.jpg (ok. 10 zł)
i wyszedł prawie identyczny
Szkoda tylko, że po 2 tygodniach kolor nie jest już tak intensywny.. niestety. Po 3 to już jest sprany i trzeba na nowo farbować ;/ Szukałam jeszcze innych farb ale są tylko z garniera :/ Henny nie chce, bo za dużo bawienia jest przy koloryzacji... A do fryzjera to mi szkoda kaski...
I nie rozjaśniałam ich niczym Jak szkoda ci kasy to zafarbuj w domu, o ile maz kogoś żeby ci to zrobił
Jestem przykładem na to, że i samemu można sobie poradzić . Mój szampon koloryzujący dobrze się pienił jak go nałożyć na mokre włosy, więc nie było problemu. A nawet jak coś na skórę się dostało to po zmyciu wodą nie było śladu. Wystarczy więc nałożyć go jak zwykły szampon. Kasik104 ten Garnier to stała farba do włosów, czy krem koloryzujący? Stwierdzam, że chyba to drugie, po przeczytaniu Twojego posta
Joaś905 czekamy na efekty
honey pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-29, 22:08   #12
kasik104
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 7
Dot.: jak dojść do rudości?

Ten Garnier to stała farba
honey pie : Jakiego szamponu używasz? I jak długo ci sie utrzymuje kolor? Napisz proszę coś o koloryzacji, jak sie go stosuje itp
Myślę nad zmianą farby na szampon i nie wiem zupełnie czy sie opłaca ;D


Cytat:
Napisane przez joaś905 Pokaż wiadomość
serdecznie dziękuję wam wszystkich za odpowiedzi, ogromnie mi pomogłyście jak już coś zdziałam z włosami, to dam tu znać (:
Czekamy na fotki i powodzenia w koloryzacji.

Edytowane przez kasik104
Czas edycji: 2008-12-29 o 22:22 Powód: brak powodu :)
kasik104 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 22:45   #13
honey pie
Raczkowanie
 
Avatar honey pie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 363
Dot.: jak dojść do rudości?

Hm.. Użyłam wymienionego wyżej Loreal Casting Creme, ale niestety nie umiem powiedzieć ile się utrzymuje na włosach, gdyż minęło zbyt mało czasu od koloryzacji. Na razie kolor się ładnie utrzymuje, a włosy są lśniące i miękkie (trudno jednoznacznie powiedzieć na ile przyczyniły się do tego odżywki). Ja wolałam użyć szamponu, bo nie chcę zepsuć mimo wszystko mojego naturalnego koloru włosów. Czuję że zawsze mogę wrócić. Raczej jestem zadowolona. Loreal z tego co zauważyłam daje dość sporą możliwość przebierania w kolorach. Przede wszystkim RUDYCH
honey pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 16:30   #14
KATona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 402
Dot.: jak dojść do rudości?

myślę, że powinnaś wybrać jakąś lepszą farbę typu L'oreal ponieważ z doświadczenia wiem, że Garniery szybko się wypłukują , tracą blask i ogólnie nie należą do dobrych farb przynajmniej wg mnie, a może kup jakąś profesjonalną na allegro Welli, Majirel (7,40 Blond miedziany intensywny), Artego czy coś i oksydant w małych pojemnościach drogi nie jest w sklepach fryzjerskich
jeśli chodzi o hennę to słyszałam, że rudości trzymają się b.dobrze

Edytowane przez KATona
Czas edycji: 2008-12-30 o 16:33
KATona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 16:34   #15
eternal_a
Zadomowienie
 
Avatar eternal_a
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków.
Wiadomości: 1 011
Dot.: jak dojść do rudości?

L'oreal Feria nr. 74 Mango
Z tym, że ja byłam naturalna brunetką, ale od dłuższego czasu jestem posiadaczką rudości takiej jak na zdjęciu, uzyskanej właśnie tą farbą.
__________________
". . tylko podaruj mi coś czego nie zdobędę sama ( . . .)"
eternal_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 20:18   #16
201607060918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 476
Dot.: jak dojść do rudości?

Stosowała któraś z was Palette 390 świetlista miedź albo Palette color xxl 25 płomienny feniks ? Nie wpada zbytnio w pomarańcz ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pallet_permament_390.jpg (14,9 KB, 355 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4111895_1.jpg (13,8 KB, 278 załadowań)
201607060918 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 20:27   #17
dzikakura
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 63
Dot.: jak dojść do rudości?

stosowałam pierwszą z wyienionych przez Ciebie farb i kolor jaki wychodzi jest bardzo naturalny. Taki zgaszony irlandzki rudy. Warunek-jestem jasna szatynka. Jak jestes ciemniejsza-bez dekoloryzacji sie nie obejdzie.
dzikakura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 20:35   #18
201607060918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 476
Dot.: jak dojść do rudości?

Miałam włosy koloru bardzo ciemny brąz prawie czarne. Zrobiłam dekoloryzacje z której nie jestem zadowolona. Na to położyłam czerwoną miedź i teraz mam bardzo jasny brąz z czerwonymi refleksami. Planuje znowu zrobić dekoloryzacje i położyć jedną z tych dwóch farb o której pisałam. Mam nadzieje że tym razem wyjdzie bo marzy mi się taki płomienny rudy.
201607060918 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 17:26   #19
rozczochranaa
Raczkowanie
 
Avatar rozczochranaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 267
Dot.: jak dojść do rudości?

a jak myślicie są jakieś 'domowe' sposoby dojścia chociażby stopniowego do rudości?
__________________

"Kłopotliwe na świecie jest to, że idioci są pewni siebie, a ludzie rozsądni pełni wątpliwości."
rozczochranaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-05, 17:59   #20
honey pie
Raczkowanie
 
Avatar honey pie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 363
Dot.: jak dojść do rudości?

Cytat:
Napisane przez rozczochranaa Pokaż wiadomość
a jak myślicie są jakieś 'domowe' sposoby dojścia chociażby stopniowego do rudości?
pewnie zależy jaki był kolor wyjściowy. Tzn. jakie masz teraz włosy i czy naturalne czy malowane
honey pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 18:57   #21
rozczochranaa
Raczkowanie
 
Avatar rozczochranaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 267
Dot.: jak dojść do rudości?

naturalne... wiesz w sumie to ciężko mi określić - hm rudny blond heheh
__________________

"Kłopotliwe na świecie jest to, że idioci są pewni siebie, a ludzie rozsądni pełni wątpliwości."
rozczochranaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 19:06   #22
honey pie
Raczkowanie
 
Avatar honey pie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 363
Dot.: jak dojść do rudości?

no to nie wiem. A po co Ci domowe sposoby? cos mi się kołacze orzech włoski. Wiem na pewno, że dawno temu dziewczyny się malowały tą skórką od orzecha i miały takie rudawe usta. Może na włosy tez to działa
honey pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 19:14   #23
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: jak dojść do rudości?

Cytat:
Napisane przez rozczochranaa Pokaż wiadomość
a jak myślicie są jakieś 'domowe' sposoby dojścia chociażby stopniowego do rudości?
Jeżeli masz jasne włosy, to może płukanka z rumianku? Ponoć działa.

To teraz ja zadam pytanie...czy bardzo ciemne włosy da się pokryć rudą farbą (ewentualnie ciepły/orzechowy dość jasny brąz)?
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 19:18   #24
honey pie
Raczkowanie
 
Avatar honey pie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 363
Dot.: jak dojść do rudości?

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
To teraz ja zadam pytanie...czy bardzo ciemne włosy da się pokryć rudą farbą (ewentualnie ciepły/orzechowy dość jasny brąz)?
farbą czy szamponem? ja sobie zrobiłam szamponem i jest tylko taki delikatny połysk..
honey pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 19:24   #25
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: jak dojść do rudości?

Cytat:
Napisane przez honey pie Pokaż wiadomość
farbą czy szamponem? ja sobie zrobiłam szamponem i jest tylko taki delikatny połysk..
A farba się przyjmie? Czy jest ryzyko, że też da tylko połysk?

Na razie jestem na etapie gdybania, ale mam ochotę coś z moimi włosami zrobić.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 19:47   #26
honey pie
Raczkowanie
 
Avatar honey pie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 363
Dot.: jak dojść do rudości?

farbą chyba prędzej, ale lepiej żeby ktoś mądrzejszy się tu wypowiedział w każdym razie na cemnych wlosach kolor nie wyjdzie jasny, jak na opakowaniu.
Kira, ale moze się jeszcze zastanowisz nad ta rudością? bo ty chyba ciepłym kolorem nie jesteś? ja co prawda też ale się uparłam, więc żeby nie zrobić czegoś głupiego i nieodwracalnego, użyłam jedynie szamponu. Zawsze to mniejsze ryzyko i mniej wlos zniszczony ekscesem
honey pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 20:28   #27
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: jak dojść do rudości?

Cytat:
Napisane przez honey pie Pokaż wiadomość
Kira, ale moze się jeszcze zastanowisz nad ta rudością? bo ty chyba ciepłym kolorem nie jesteś?
Wizażanki ustaliły, że jestem zimą (ja się zupełnie na tych sprawach nie znam). Początkowo myślałam, że jestem typem śnieżki, ale zostałam wyprowadzona z błędu. Oczy mam ciemne, włosy ciemne. Skóra...zimą szarawa, stosunkowo jasna, ale bardzo szybko łapię promienie słońca i robię się oliwkowo/złota.


Cytat:
Napisane przez honey pie Pokaż wiadomość
(...)ja co prawda też ale się uparłam, więc żeby nie zrobić czegoś głupiego i nieodwracalnego, użyłam jedynie szamponu. Zawsze to mniejsze ryzyko i mniej wlos zniszczony ekscesem
Oj to prawda...szkoda włosów
Chociaż przy moich drutach, to nawet kwas solny by nie zaszkodził.
Kiedyś myślałam też o granatowej poświacie ale moja rodzicielka by mnie za to spacyfikowała
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 20:36   #28
honey pie
Raczkowanie
 
Avatar honey pie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 363
Dot.: jak dojść do rudości?

czytam sobie właśnie wypowiedź wizażanki na temacie typ zima.. i pisze ona tak "Czy pani zima powinna farbować włosy? Ich naturalny kolor jest wyrazisty, więc jeśli nie ma włosów siwych, w zasadzie nie warto niszczyć ich farbą. Wiele kobiet traktuje farbowanie włosów jako środek na polepszenie nastroju. Cel ten zostanie osiągnięty tylko wówczas, jeśli zmiana koloru poprawi wygląd, a nie oszpeci. Zima ciemnowłosa może sobie pozwolić na kolor czerwonego wina lub bakłażana (fantastyczny)"
"Niestety, przekorna natura ludzka powoduje, że wiele zim chce uchodzić za jesienny typ kolorystyczny. Farbuje włosy na miedzianorudo, stosuje makijaż właściwy jesieniom i ubiera się w jesiennych tonacjach. Dopóki zima taka nie wkroczy w wiek dojrzały, to jeszcze pół biedy - wygląda jedynie mniej urodziwie. Z czasem jednak wspomniane błędy zaczynają drastycznie postarzać."
czy taki efekt chcesz osiągnąć? może się zastanów.. Ja rozumiem, że się chce coś zmieniać, ale można przy tym nie robić sobie kuku
poczytaj sobie http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=4261
honey pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 17:15   #29
sadex
Raczkowanie
 
Avatar sadex
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 163
Dot.: jak dojść do rudości?

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
To teraz ja zadam pytanie...czy bardzo ciemne włosy da się pokryć rudą farbą (ewentualnie ciepły/orzechowy dość jasny brąz)?
nie sądzę.
ja próbowałam bardzo jasnym rudym, marchewkowym wręcz, i nawet nie miałam połysku. zero efektu.
fryzjerka też mi kiedyś powiedziała, że nie ma szans.
__________________
i ask for silence i ask for sex give me a ray gun tell me how to dress call my mother call the priest tell them my lover has turned a beast i ask for strength a clear head maybe a razor to paint you red i want radar i want a light i want division i want to fight
sadex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 18:56   #30
MoscaTseTse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 28
Dot.: jak dojść do rudości?

Honey Pie: niedawno założyłam wątek a propos farbowania na rudo. Mam bardzo podobny kolor włosów co Ty (może minimalnie ciemniejsze) i chciałam coś zmienić. Padło na rudy. Chyba spróbuję Casting Creme L'oreala tak jak Ty.
Jak dlugo to może potem schodzić z włosów?? Czytam opinie o szamponach i ponoć to nieprawda że po kilku myciach się zmywa... lubie swój kolor włosów i nie chce rudych na amen...
(próbowalam Timotei z henną - szampon i odżywka... nie widziałam zadnej róznicy... ale cudnie pachnie)
MoscaTseTse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:55.