Bielenda, Seria kasztanowa, Serum - maseczka na naczynka

Bielenda, Seria kasztanowa, Serum - maseczka na naczynka

Serum-maseczka z kasztanowa Bielendy ma postać przyjemnie pachnącego zielonkawego, przezroczystego żelu. Jest kompilacją wyciągu z kasztanowca- escyna, dwóch form rutyny, witaminy c z aceroli, wyciągu z kadzidłowca boswellia serrata (działa przeciwzapalnie), alg morskich i jedwabiu.

bardzo dobry

Używam własnie druga tubke serum tegoż własnie,wygląd skóry znacznie sie polepszym,kilka popekanych naczynek sie obkurczyło,sa bardzo mało widoczne.
Konsystencja to lepki zel,maź,koloru zielonego.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
2 i napewno do niego wóce
Recenzja: ...

Super!

Regularnie stosuję każdego wieczoru pod krem i naprawdę widać efekty! Pewnego mroźnego dnia wróciłam ze spaceru i zobaczyłam, że mój nos już prawie wcale nie jest czerwony :D Mam skłonności do czerwienienia się po mamie, a ten kosmetyk przywrócił mi nadzieję na poprawę :) Wzmacnia naczynka i redukuje czerwony odcień skóry. Dużym plusem jest jego cena (ja płacę ok 9zł). Jest trochę ciężkawy i lepki, ale nie zatyka porów. Jestem z niego bardzo zadowolona :D Niedługo wybiorę się po następne opakowanie ;)

Używam tego kosmetyku od 4 miesięcy / ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze.

EDIT: Zaczynam drugie opakowanie i chyba nieco zmodyfikowali ten kosmetyk. Na lepsze! Nie jest już tak lepki i jakby lżejszy. No teraz to już idealny ;) Dodaję gwiazdkę, jest KWC! Opakowanie się nie zmieniło, tylko nakrętka jakby bardziej "kanciata" :D I ma trochę inny zapach - bardziej kasztanowy ;)

Brrr...

Maseczka ma okropną żelowo-lepiącą konsystencję. Produktu po nałożeniu nie zmywa się. Skóra długo, nawet po oszczędnej aplikacji pozostaje lepka. Nie lubię tego uczucia. Dodatkowo serum jest perfumowane. Zapach nie należy do nieprzyjemnych, ale dla mnie parfum w składzie, zwłaszcza w kosmetykach dla wrażliwców jest minusem. Zaletą z pewnością jest niska cena i wydajność produktu. Za to daję dwie gwiazdki.

trudno powiedziec

Rzeczywiscie ciezko jest go dostac. Jest niedrogi i bardzo wydajny dzieki swej zelowej konsystencji. Moim problem sa policzki-- siateczka mikrospopijnych naczynek. To fakt, ze serum ciezko i dlugo sie wchlania. Poza tym uwazam, ze bez kremu ani rusz. Pawde mowiac, to nie zauwazylam zadnych efektow dzialania- ani pozytywnych ani negatywnych, dlatego ciezko mi go ocenic. Dam mu szanse, az zuzyje cale opakowanie.

Okropna maź!!!

Jedyny plus tego kosmetyku to to, że nie uczula, natomiast wad ma co nie miara!!!
Producent informuje nas, że jest to serum-maseczka. Ok. Zrobilłam peeling, przemylam twarz tonikiem i jak to maseczka nałożyłam grubsza warstwę. Kleiło się potwornie i nie chiało się wchłonąć. Rano obudziłam się z klejąca buzią na zielonej poduszce i wcale nie rozjasniona, jak to jest po innych kosmetykach do cer naczynkowych:/ Gr...No, ale pomyślałam, ze pewnie nałożyłam za grubą warstwę i stąd ta zielona przygoda. Następnym razem nałożyłam cienka ilość, bo z poniższych recenzji i z opisu na opakowaniu, mozna stwierdzić, że mozna to stosować pod krem, ale znowu się zawiodłam. Nawet cieniutka warstweka tej mazi nie chciała sie wchłonąć. Nie wyobrażam sobie, aby można było nałożyc na to krem. To po prostu niewykonalne. Jednak najgorsza jest ta klejąca forma tego czegos. Bleee...Juz nawet samo nakładanie jest nieprzyjemne. Zdecydowanie NIE POLECAM!!!

nie mam cierpliwośći

Nie mam już cierpliwości, żeby używać tego specyfiku. Mimo iż nakładam żel cienką warstwą i to tylko miejscowo, on i tak nie chce się wchłaniać i pozostawia po sobie nieprzyjemnie klejącą się powłoczkę :( Nie zliczę ile już podejść do niego robiłam, ale ile by ich nie było, zawsze po tygodniu czy dwóch się poddawałam i serum-maseczka szła w kąt. Tym razem poddałam się już całkiem mimo, iż efekty jako takie są: zaraz po nałożeniu żelu można odczuć deliakatne ukojenie, a po kilku dniach stosowania skóra na policzkach staje się mniej reaktywna. Pewnie jeszcze lepiej by było po zużyciu całej tubki, ale nie mi to sądzić. Dodać jeszcze mogę, że jest toto pieroństwo wydajne (nawet pół tubki nie zużyłam jeszcze), że nie uczula i nie zatyka porów. Niemniej jednak ja już mu podziękuję.

super:)

maseczka lekka,delikatna ,lekko chłodzi a co najwazniejsze łagodzi pajączki i zyłki ,systematycznosc uzywania robi cuda:)
nakladam codziennie wieczorem na miejsca z żyłkami ,troche lepka pozostaje skóra ale daje sie to przezyc.
maseczka jest trudno dostepna
ogólnie polecam za 10 zł jest to naprawde rewelacyjny kosmetyk.

nie KWC ale prawie :)

Maseczka-serum jest bardzo dborym produktem dla naczynkowców. Lekki żel bezproblemowo rozprowadza się na twarzy, delikatnie chłodzi. Ja uzywam pod krem i na noc i na dzień, bo przy mojej cerze nawilżenie przy użyciu jedynie maseczki byłoby niewystarczajace. Nie "kłóci się " z używanymi przeze mnie kremami, tak więc spokojnie rozprowadzam cieńką warstwę serum a po paru minutach kładę krem. Przy regularnym używaniu "pajączki" na policzkach są jaśniejsze, mniej wyraźne, więc jestem zadowolona. Mam jedno małe zastrzeżenie :) do tej maseczki....twarz po jej nałożeniu jest lepkka i nie ma znaczenia czy kładę grubszą warstwę czy cieńszą. Dlatego nie postawię 5* ale jest to świetny produkt , a cena poprostu śmiesznie niska. POLECAM !

wspaniała

Bardzo ciężko było mi kupić tą maseczkę. Zamówiłam wię przez internet. Byłąm ciekawa wrażeń po jej użyciu. Nie zawiodłam się. Po nałożeniu skóra się jakby chłodzi. Maseczka ma konsystencję żelu (zielonego), której się nie zmywa. Nakłada się ją albo pod krem na noc, albo grubszą warstwą samą. Po nocy, rano skóra jest jednolita, ma ładny kolor, jest wypoczęta. Nie podrażnia, jest delikatna. Używam jej dopiero od tygodnia, więc ciezko mi powiedzieć czy działa cuda. Na razie dam jej 5 gwiazdek za te efekty które wymieniłam. Z czasem odejmę, albo zostawię ilość gwiazdek.

Cudeńko mmmmmm

6..

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1

Daje 6 tej maseczce ze wzgledu na wiele pozytywnych walorow. Po pierwsze sklad idealny nic co moze podraznic wysuszyc. Dzialanie rowniez bardzo dobre. Maseczka skutecznie obkurcza i "zablednia" rozszerzone naczynka, a jej stosowanie jest wrecz przyjemnoscia.