L'Oreal Paris, HappyDerm, Pianka oczyszczająca `Dawka szczęścia`

L'Oreal Paris, HappyDerm, Pianka oczyszczająca `Dawka szczęścia`

Zgłaszająca osoba: AnnHolland

Szczęśliwa skóra to skóra odczuwająca świeżość, czysta i rozświetlona, doskonale oczyszczona. Jest w dobrym nastroju, jak podczas wakacji. Innowacja L`Oreal Paris: HAPPYDERM stworzył pierwszą piankę oczyszczającą z Fito-Dorfinami, które polepszają samopoczucie skóry.

Silne składniki oczyszczają skórę twarzy i oczu, doskonale usuwając makijaż. Skóra jest pełna życia i blasku.

Piankowa konsystencja daje 100% przyjemności. Jest smakowita i zadziwiająca, pobudza zmysły. Bogata konsystencja łatwo się nakłada i doskonale zmywa jednym ruchem. Nieporównywalnie łagodna - nie wysusza skóry i pozostaje w zgodzie z jej naturalnym PH. Smakowicie ożywiająca - pobudzający zapach daje poczucie szczęścia.

Opakowanie wystarcza na około 50 aplikacji.

Skład: Aqua, Dipropylene Glycol, Sodium Laureth Sulfate, Isobutane, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmitate, PEG-30 Glyceryl Cocoate, Tea-Lauryl Sulfate, Sodium Lauroyl Oat Amino Acids, Disodium Cocoaphodiacetate, Butane, Propane, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Cco-Betaine, Theobroma Cacao/Cocoa Extract, Butylene Glycol, Citric Acid, Methylparaben, Phenoxyethanol, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Disodium EDTA, CI 16035/Red 40, CI 19141/Yellow 5, Parfum, Limonene, Hexyl Cinnamal (FIL B 9874/1).

Cena: 20 zł / 150 ml

Jakiś czas temu ją stosowałam i byłam średnio zadowolona, bo niby dobrze oczyszczała i usuwała makijaż(z oczu również), ale wysuszała. Plus za ładny zapach i fajną konsystencję. Nie kupię ponownie, bo znam lepsze.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu

ciekawa

Oceniam wersję dla cery mieszanej. Kupiłam z ciekawości bo zawsze intrygują mnie takie nietypowe kosmetyki. Urzekł mnie zapach tej pianki-faktycznie rozpromieniający ;)Trochę dziwnie mi się jej używało-nie jestem przyzwyczajona do takiej konsystencji. Nakłada się ja trochę jak bitą śmietanę, sama pianka jest "puchata" i lekka. Całkiem nieźle oczyszcza chociaż po jej użyciu nie mam poczucia dobrego oczyszczenia i świeżości jakie daje mi żel stąd tez moja ocena. Biorąc pod uwage cenę i wydajność warto raczej zainwestować w żel czy też mleczko. Ale jako ciekawostka-może być.

Używam tego produktu od:miesiąca

zaskoczenie

Kupilam z ciekawosci, gdyz byla w promocji za 11,99 zl. Mam wersje do cery suchej. Moge powiedziec, ze jest bardzo wydajna, dobrze zmywa makijaz. Wystarczy niewielka ilosc. Fajnie pachnie, dobrze sie zmywa i nie wysusza buzi. Jest bardzo delikatna, ale nie czuuc po niej takiego fest oczyszczenia jak po dobrym zelu. Niemniej bardzo udany kosmetyk do cery wrazliwej. Jak bedzie w proocji na pewno do niej wroce.

Używam tego produktu od:kilka tygodni

POLECAM!

Ta pianka jest dla mnie naprawde super, dobrze zmywa makijaz twarzy, ma bardzo fajna konsystencje. Po jej uzyciu cera jest faktycznie gladsza i przyjemna w dotyku, nie odczulam zadnego uczucia sciagniecia czy wysuszania. Moj problem odnosnie tej pianki jest taki,ze od miesiaca nigdzie jej nie moge dostac ;/

Używam tego produktu od:2 miesiecy

Wysuszacz

Ma zalety jak i wady - przez które mówię NIE piance happy derm.
Zalety:
- ładny zapach
- zabawna aplikacja - sama forma pianki
- ładne opakowanie

Wady:
- wysusza skórę ! Niesamowicie! Ściąga ją i wystają suche skórki, nawet w połączeniu z kremem happy derm czuję, iż moja skóra jest sucha. Polecam tylko sam krem

Ilość zużytych opakowań: nieskończone pierwsze

przyjemna :)

Kupiłam w promocji w rossmanie wersję do skóry suchej i wrażliwej :)
Używanie tej pianki to sama przyjemność. Nic nie piecze w okolicach ust czy oczu, nie wysusza, zmywa dobrze makijaż i zanieczyszczenia, jest wydajna.
No i ten różowy kolor i uczucie słodkiej bitej śmietany na twarzy :) ekstra :)

Używam tego produktu od: paru tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

koszmarek

Kupiłam piankę tylko dlatego, że była w promocji w rossmannie (kupiłam ją za 12 zł).

Po tygodniu używania mam strasznie suchą skórę - na policzkach porobiły mi się placki łuszczącej się skóry... Myślałam, że to z winy kremu, ale moja siostra też to ma po tej piance.

Mam wrażenie, że pianka nie oczyszczała zbyt dokładnie twarzy, po jej użyciu miałam uczucie, jakbym przemyła twarz samą wodą...

Zostawię sobie jako piankę do golenia.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam 1.

ok:)

Pianka jest bardzo przyjemna, taki gadżecik na poprawę humoru:)
-bardzo delikatna, nie podrażnia
-nie wysusza
-co do oczyszczenia nie mam również zastrzeżeń.
-skóra jest świeża i promienista;)
-piękny zapach.

Być może kupiłabym ją ponownie gdyby nie fakt, że w połowie zarówno pierwszego, jak i drugiego opakowania całkowicie zmieniła konsystencję- na totalną wodę. Próbowałam i to przeboleć i używać dalej, ale ta woda w ogóle się nie pieniła, przez co używanie tego kosmetyku straciło sens...

Używam tego produktu od: hmmmm ok. 2 lat temu przez 1-2 mies.

Przyjemna

Kupilam ta pianke w promocji (Rossman ok12zł). Produkt okazał sie bardzo przyjemny i skuteczny. Pieknie pachnie, ladnie rozprowadza sie po twarzy,ma konsystencje bitej smietany mniam... :D Pianka spelnia swoje zadanie, ladnie oczyszcza buzie z makijazu oraz nie powoduje sciagniecia skóry. Mam wersje do cery mieszanej i tlustej. Bardzo mozliwe,ze jeszcze do niej wroce. Polecam :)

Używam tego produktu od:1 miesiac

Bardzo przyjemny produkt

Owa pianka zaprawdę przypadła mi do gustu. Ma lekką konsystencję, dobrze pieni się na twarzy oczyszczając ją, posiada również przyjemny, delikatny zapach, a twarz po zastosowaniu tej pianki jest przyjemna w dotyku i w naprawdę dobrej kondycji. Cena sklepowa jak sie nie mylę- 20pln, czyli w sumie każdy może się skusić. Polecam

Używałam tego produktu przez długi czas
Ilość zużytych opakowań:1 (ale napewno powrócę)

Żadna rewelacja

Kupując ten kosmetyk spodziewałam się cudownego preparatu, który z łatwością będzie oczyszczał moją (wtedy jeszcze) dosyć tłusta skórę. Rozczarowałam się, ponieważ po użyciu jej nie czułam w ogóle że skóra jest umyta - zero efektu odświeżenia. Źle radziła sobie ze zmyciem trwałego podkładu.
Oczywiście produkt ten ma zalety: ładne opakowanie, super zapach i wystarcza na długo. Ale niestety nie o to tu chodzi. Preparat do mycia musi sobie przede wszystkim radzić z kosmetykami do makijażu bez względu na rodzaj cery. Tutaj sobie nie poradził i dla tego daję tylko 2 gwiazdki. Poza tym wiele tańszych kosmetyków sprawuje się znacznie lepiej.
Tę piankę poleciałabym paniom z cerą suchą lub normalną, które nie malują się w ogóle lub też bardzo delikatnie.

Używam tego produktu od: 6 tyg

Fajna

Pianka bardzo przyjemna w stosowaniu. Miły zapach roznoszący się po całej łazience, puszysta konsystencja, aż się chce nakładać na twarz. Dobrze oczyszcza, nie ściąga skóry. Odrobina pianki wystarcza do umycia całej twarzy, a jednak ma wrażenie, że jest średnio wydajna. Ogólnie polecam. Wolę piankę od mleczek czy żeli ze względu na jej konsystencję.

Używam tego produktu od: dawno temu używałam