AA, Young, Krem antybakteryjny `Intensywna pielęgnacja`

AA, Young, Krem antybakteryjny `Intensywna pielęgnacja`

Beztłuszczowy preparat skutecznie przyspiesza ustępowanie zapalnych wykwitów skóry trądzikowej, usuwając jej niedoskonałości. Krem wygładza powierzchnię skóry, zwęża pory i skutecznie hamuje tworzenie się zaskórników. Zawiera innowacyjne składniki przeciwbakteryjne: Salithymol Complex, wyciąg z drożdży i jeżówki purpurowej, kofeinę oraz sól cynku i witaminy z grupy B. Ponadto receptura kremu została wzbogacona o witaminy A i E regenerujące skórę oraz alantoinę i d-pantenol działające łagodząco.

Nie tylko na tradzik

Podobnie jak Czikus, znalazlam informacje o zaletach tego kremu na wiadomym forum ;)Zakupilam rowniez tonik, zeby moja buzia dostawala podwojna dawke antyoksydantow a buzia pozostawala czysta i bezwypryskowa.
Krem jest lekki, szybko sie wchlania nie pozostawiajac blyszczacej warstwy (mysle, ze to taka seria bardziej dla chlopakow, bo widzialam juz "w gosciach", przynajmniej z jeden produkt z serii, zwykle, zel do mycia, ktory niestety ma SLS wiec go nie dolozylam do swojego zestawu - moze to zapach przyciaga meskich klientow?)jednak podczas uzytkowania, jego leista konsystencja sprawia pewne problemy. Ale rozumiem, ze tubka jest tansza niz opakowanie z pompka, wiec trzeba go ostroznie wyduszac z tubki (hm, nic nie trzeba wyduszac, on sam sie wyleje).
Stosuje go na noc, poniewaz nie ma zadnego filtra, kiedy mam ochote na nawilzenie buzi. Skora jest miekka, nawilzona i mam wrazenie, ze ewentualne niespodzianki bledsze. Rano pod filtr, stosuje tonik.

leczy, pasuje pod filtry

Zaczęłam stosować ponieważ Basia z biochemii urody poleca jako preparat z antyoksydantami. A ponieważ problemy z wypryskami mam, no to mam dwa w jednym. Jeśli chodzi o działanie antyoksydantów, to trudno powiedzieć, wierzę na słowo profesjonalistce. Łatwiej opisać działanie antypryszczowe. I tu jestem bardzo zadowolona. Wszelkie zmiany szybko się zaleczają. Krem jest leciuteńki, wodnisty, ale nie wysusza i nie ściąga. Idealnie pasuje pod krem z filtrami. Owszem, może się wałkować, ale jeśli filtr nakładamy wklepując to nie ma problemu. Zapach żaden. Ogólnie wielce jestem zadowolona.

jest ok

Krem jest bardzo wydajny mam go juz bardzo długo i nie chce sie skonczyc;)
ma bardzo rzadka,leista konsystencje ale mi to nie przeszkadza. podczas pierwszych uzywan pryskał mi po całej lazience i nigdy nie moglam wydobyc tyle ile chciałam. Dobrze nawilża i łagodzi podrażnienia za co ma duzego + :)
Szybko sie wchłania i ma ładny taki nienachalny zapach
ogolnie jest na 5

niezly

Hej chcialam sie podzielic moimi odczuciami ktore sa calkiem dobre. Od kad zaczelam go uzywac wypryski zniknely a byly one moim kompleksem Jedyna wada tego kremiku jest konsystencja i wchlanianie ale nie przrazilo mnie to bo efekt jest zadowalajac a testowalam juz troche kremow Pozatym razem z kremem uzywam toniku z tej serii :)

mój ulubiony

Miałam ten krem w poprzedniej wersji. Ten ma żadszą konsystencję, zdecydowanie szybciej się wchłania. Zapachu może nie ma zbyt kuszącego, ale jest skuteczny w użyciu. Nie podrażnia skóry, dobrze nawilża, pomaga w pielęgnacji cery trądzikowej, łagodzi podrażnienia. Nie pozostawia tłustej warstwy na skórze, dlatego lubię go używać pod makijaż. Dosyć wydajny, jedno opakowanie używam od połowy stycznia i ciągle jeszcze nie widać końca, a używam na dzień i na noc.

ilość zużytych opakowań: w nowej wersji jedno.