AA, Ciało Wrażliwe, Kakaowe masło do ciała

AA, Ciało Wrażliwe, Kakaowe masło do ciała

Balsam do ciała z masłem kakaowym, masłem shea oraz witaminą A. Dzięki systemowi substancji natłuszczających masło zmniejsza suchość skóry, zapewniając efekt samoistnego wygładzenia i ujędrnienia.

Średniak

Lubię go to fakt, ale nie zachwyca mnie jakoś w szczególny sposób.
Plusy:
-zapach
-skóra wygląda po nim zdrowo
-konsystencja masła to fakt
Minusy:
-trudno opróżnić opakowanie...
-mało wydajny
-średnie nawilżenie.

Używam tego produktu od:dawna

Sper

Mój ulubiony.
Ślicznie pachnie
Dobrze nawilża
Szybko się wchłania
Gesty
Dużo nie kosztuje

Jedyny minus to ta butelka trzeba sie natrudzić aby go wykorzystać do końca

Używam tego produktu od:długo
Ilość zużytych opakowań:min 4

Najlepszy balsam na swiecie

Mam bardzo suchą,wrażliwą i skłonną do alergii skórę czasem uczulają mnie nawet kosmetyki hypoalergiczne.Balsam AA z masłem kakaowym jest dla mnie wprost idealny!Żadnego uczulenia,a za to doskonale nawilżona i natłuszczona skóra.Kupuję go już prawie dwa lata i nie zamierzam go zamienić na żaden inny.A pachnie po prostu pięknie....Używam tego produktu od:prawie dwóch lat
Ilość zużytych opakowań:12 może 15

Dziś kupiłam mój ukochany balsam w nowym opakowaniu!No niestety za tę samą cenę dostajemy 50 ml mniej...no cóż dla mnie to i tak najlepszy balsam :-)

Bardzo dobry na zimę

Bardzo dobry na zimę balsam dla suchej i spiętej skóry. Pięknie pachnie, bardzo dobrze nawilża i wygładza. Zostawia na skórze delikatny film, który wyczuwalny jest podczas zmywania. Niska cena. Nie wiem czy kupię, bo jest tyle innych balsamów do przetestowania. Godny polecenia.

Używam tego produktu od:2
Ilość zużytych opakowań:2 miesiące

Yes Yes Yes!!!!

Jeden z najleprzych balsamów jakich miałam.
nie można się niczego przyczepić,
cena super niska, praktyczne opakowanie, nieziemski zapach, odpowiedni stopień nawilżenia i napięcia skóry.
Polecam gorąco!!!

Używam tego produktu od:2 mies.

DOBRZE NAWILŻA

PLUSY:
dobrze się wchłania, skóra po zastosowaniu jest gładka i przyjemna w dotyku,koi, nawilża i na długo chroni przed wysuszeniem, nie podrażnia skóry nawet po depilacji, jest niedrogi,
MINUSY:
-opakowanie- jest za gęsty do butelki, po zużyciu połowy bardzo trudno go wydobyć z opakowania co jest irytujące
-zapach- zbyt intensywny, zostaje na pościeli, skórze, nie jest brzydki ale po latach stosowania ma się go już dośc
Używałam go regularnie kilka lat, ale ostatnio znalazłam kosmetyk o podobnym działaniu ale w innym opakowaniu i praktycznie bez zapachu...i zdradziłam masełko;) ale nie wiem czy na zawsze, kto wie...
Używam tego produktu od:4 lat?
Ilość zużytych opakowań:?

Dobry ale Ziai lepsze

Dobre masełko, dobrze się rozprowadza, dobrze sie wchłania i skóra nie jest tłusta a jednoczesnie dobrze nawilżóna i elastyczna. Miły , delikatny zapach. Denerwuje mnie ta butelka , gdy dojdę do połowy zawartosci trudno z niej wydobyć resztę kosmetyku.
Masełko nie jest zbyt wydajne jak na tę cenę.
Poza tym sa inne lepsze kosmetyki tego typu ( Ziaja , Isana etc).Ale generalnie więcej am pozytywów.

Używam tego produktu od:kiedyś tam

pyszności ;)

kupiłam po raz drugi masełko kakaowe, pierwsze było innej firmy i nie do końca byłam z niego zadowolona, ale to co zaprezentowała firma AA przeszło najśmielsze oczekiwania, piękny zapach, świetnie nawilża skórę, przyjemna konsystencja, jedyny mankament za który zabieram gwiazdeczkę to tak jak wspomniały moje poprzedniczki opakowanie, nieciekawie dozuje się balsamik ;) ale co tam, da się przeżyć :D polecam!

Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Okropne opakowanie!!!

Bardzo fajna konsystencja, zapach też całkiem miły (nie wiem tylko, czy to jest zapach kakaowy, ale bardzo ładny). Skóra jest po nim głęboko nawilżona, gładziutka i pachnąca. Gdyby nie opakowanie, to to masełko byłoby dla mnie doskonałe. Pod koniec ciężko je wydobyć z opakowania, trzeba je rozcinać, jednym słowem trochę się trzeba namęczyć. Ostatnio przerzuciłam się na masełko ziaji i jestem bardzo zadowolona.

Używam tego produktu od: około pół roku

od biedy może być

Masło jak masło.. ale kto nazwał je kakaowym? Nie wiem co ma z nim wspólnego, nawet nie pachnie jak kakao. Bardzo szybko się wchłania, nawilża skórę, ma praktyczne fajnie ścięta tubkę, można podstawić ją "do góry nogami". Niby wszystko jest w porządku, ale mam przekonanie do pachnących kosmetyków, a ten się do nich niestety nie zalicza...

Używam tego produktu od:nie wiem

super gdyby nie opakowanie

No wszystko super, zapach, konsystencja, nawilżenie, wchłanianie, ale to opakowanie jest okropne, trzeba będzie ciąć, mimo, że od zakupu stawiam go tak żeby spływał to i tak cały czas spora warstwa tkwi na dnie (czyli na górze:)) ciężko wycisnąć. Jak na masło do ciała bardzo źle obmyślone opakowanie. A, że balsamowanie ma byc szybkie i przyjemne jak dla mnie to raczej go nie kupię, chyba że jakas spora promocja cenowa będzie:P

Używam tego produktu od:paru tyg

dobry na lato

produkt sprawdza się przy wieczornej aplikacji po przebywaniu na Słońcu. nie mówię tu o smażeniu się na Słońcu. ja zawsze używam bardzo wysokich filtrów i mimo często powtarzanej aplikacji, schodzę ze Słońca czerwonawa. taki mój urok.
balsam ten (bo istotnie, nie jest to masło w pełnym znaczeniu) łagodzi drobne podrażnienia, po nim schodzi zaczerwienienie, skóra jest gładka, pachnąca i nawilżona.

balsam nie nadaje się na sezon grzewczy, nie jest to produkt głęboko odżywczy.

Używam tego produktu od: 3 lat, ale z przerwami
Ilość zużytych opakowań: kilka na pewno