AA, Ciało Wrażliwe, Kakaowe masło do ciała

AA, Ciało Wrażliwe, Kakaowe masło do ciała

Balsam do ciała z masłem kakaowym, masłem shea oraz witaminą A. Dzięki systemowi substancji natłuszczających masło zmniejsza suchość skóry, zapewniając efekt samoistnego wygładzenia i ujędrnienia.

NIE!

Fatalny produkt. Kiepska konsystencja, piecze przy smarowaniu (nie mam wrażliwej skóry), po ledwie kilku godz. skóra jest wysuszona.

Kompletna pomyłka, nie robi zupełnie nic: nie nawilża, kiepsko się rozsmarowuje.

Nigdy więcej tego badziewia!

A miałam takie dobre zdanie o firmie AA... przykro, że tak zeszli na psy.

Używam tego produktu od: 2 mies

Pozostawia uczucie niedosytu

Zdecydowanie NIE jest to masło do bardzo suchej skóry. Zacznijmy od tego, że to w ogóle nie jest masło, a balsam, albo nawet mleczko. Konsystencję ma ten specyfik zbyt lejącą, by móc go nazwać masłem.

Uwielbiam jego zapach, ale to po prostu cudowna woń masła kakaowego. Już dla samej woni warto je (go?) mieć, choć przyznam, że nie utrzymuje się ona na ciele zbyt długo. Moim głównym zarzutem wobec tego "masła" jest to, że za słabo nawilża i nadaje się jedynie na ciepłe miesiące. I nie chodzi mi tylko o mało treściwą konsystencję. Po prostu jest to masło light, niskokaloryczne i dobre na lato. ;)

Aha, zapomniałabym. Ogromnym minusem jest opakowanie, którego nie da się do końca opróżnić. To sprawia, że jakąś część naszych pieniędzy wyrzucamy niestety do kosza.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy tak porządnie, bo znam ten kosmetyk od dawna, ale wcześniej używałam go sporadycznie i nie zwracałam uwagi na efekty.
Ilość zużytych opakowań: kilka

może być tylko po co?

Przedtem miałam wersję malinową i bardzo mi podeszła.
Skusiłam się na kakaową i niestety .. pudło.
Zapach okropny, w ogóle nie przypomina kakao.
Opakowanie niestety denerwujące, nie da się dokładnie go opróżnić.
Średnio wydajny, raczej normalny.
Skóra po nim jest ok, nawilżona, znikają wypryski (mam rogowacenie mieszkowe) pewnie dzieki wit. A.
Tyle, że przyjemność z używania jest zerowa...

Używam tego produktu od: męczę ze 3 miesiące (ale nieregularnie)
Ilość zużytych opakowań: cały czas w trakcie pierwszego

wakacje ;)

Biegnąc na pociąg na wakacje wstapiłam do Natury, bo nie zabrałam balsamu.
Wziełam pierwszy lepszy, bo tez był w promocji. A jak go użyłam to sięrozpłynłęam...
Zapach świetny, bardzo słodki, wiele osób nie przepada za takimi mocnymi zpachami.
Bardzo dobrze rozprowadza się na skórze, jest w miare wydajny. Mam bardzo suchą skóre, ale AA zapewniało mojej skórze dopowiednie nawilzenie.
Gdy wróciłam do domu rzuciłam go w kąt, bo miałam inne balsamy, ale podczas jesieni zaczęłam go używać i powrócił smak lata i wspomnienia :)
Od razu przypomniałam sobie o słońcu..
Uwielbiam ten balsam, pomimo, że używałam bardzo wielu balsamów ten znajduję się na drugi miejscu pod względem nawilzania, ale zapch nr jeden1 ;D

Używam tego produktu od:roku

Maślany ideał

Fantastyczny balsam do ciała. Duże opakowanie starczy ok. na miesiąc stosowania co dwa dni. Zapach jest oszałamiający ! Balsam idealnie nadaje się w czasie lata, po opalaniu bardzo dobrze odżywia i nawilża skórę po słońcu. Nie zostawia na skórze tłustego filtru i dość szybko się wchłania. Dobrze rozprowadza się na skórze. Ciężko jest wydobyć resztki balsamu z opakowania, ponieważ ma dość gęstą konsystencję.

Przyjemny :)

Bardzo fajny, zapach nie jest drażniący i jakoś szczególnie intensywny. Łatwy do rozsmarowania i szybko się wchłania. Dobrze nawilża skórę. Póki co to mój balsam numer jeden. :)

Używam tego produktu od: tygodni

Dobry

Balsam delikatnie nawilża i natłuszcza skórę, dobrze się rozprowadza i wchłania, też całkiem ok pachnie. Jego wadą jest dla mnie za słabe nawilżanie skóry.
Jest dobry, ale dla mnie to trochę za mało...

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu

słodziak :]

Balsam kupiłam, jak większość, skuszona zapachem. A nie zawiodłam się również co do jakości działania :)
Bardzo przyjemny w użytkowaniu, szybko się wchłania, doskonale nawilża, a przy tym wcale nie jest drogi - zwykle udaje mi się go kupić za 10 zł z jakimś groszem.

Ogromny plus za już wspominany aromat słodko-waniliowo-kakaowo-toffi. Kochają go mój kot i mój facet, chwaląc balsamik również za.. smak:D;P

Daję 4 gwiazdki, a nie 5, ponieważ masełko am upiorne opakowanie, trzeba nim walić i je rozcinać, żeby zużyć produkt do końca. No i nie jest zbyt wydajne.

Używam tego produktu od: koło 1,5 roku z przerwami
Ilość zużytych opakowań: jakieś 6,7

Świetny kosmetyk!!!

Poraz pierwszy kupiłam ten produkt poniewaz skusił mnie głównie jego zapach i pochlebne opinie na temat kosmetyków AA. Rozsmarowuje się po prostu bosko nie pozostawiając lepkiej skóry. Jego zapach jest zniewalający, skóra jest odpowiednio nawilżona i natłuszczona co przy mojej bardzo suchej skórze jest cudem. Gorącą polecam po opalaniu gdyż ma właściwości kojące i nadaje skórze po opalaniu super kolorek. Napewno będe wierną fanką tego masełka.

Używam tego produktu od:dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego.

super

Głównie skusił mnie kakaowy zapach. Nie zawiodłam się, jest boski.
Działanie adekwatne z opisem, prawidłowo wpływa na suchą skórę, nawilża, wygładza, łatwo się rozsmarowuje, efekt jest widoczny praktycznie od razu. Jestem bardzo zadowolona, i na pewno jeszcze nie raz kupię to masełko :)

Używam tego produktu od: ok 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1go

Dla skóry suchej!!

Produktu chyba już nie kupie bo nie mam skóry suchej ale mimo to bardzo polecam osobom o "ciele wrażliwym". Kosmetyk długo się wchłania ale za to fajnie nawilża, łagodzi podrażnienia. Lubię go:)
Minusy:
- mało wydajny, naprawdę szybciutko się kończy:)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Taki se.

Po pierwsze to nie podoba mi się jego zapach - taki chemiczny. Po kilku minutach zaczęła mnie głowa od tego zapachu boleć. Ciężko się wciera, ale nawilża. Polecam osobom, które lubią wcierać balsamy godzinami.