Joanna, Sensual, Plastry z woskiem do depilacji twarzy

Joanna, Sensual, Plastry z woskiem do depilacji twarzy

Plastry z woskiem są przeznaczone do depilacji delikatnych partii twarzy. Dzięki swojemu kształtowi i elastycznemu podłożu skutecznie i trwale usuwają nawet najdrobniejsze włoski wraz z cebulkami.
Pozostawiają skórę gładką i aksamitną nawet przez kilka tygodni, a systematycznie stosowane osłabiają włosy i spowalniają ich odrastanie.
Do opakowania dołączono buteleczkę z oliwką łagodzącą i kojącą ewentualne podrażnienia.

Ocena plastrów Sensual.

Skusiła mnie ich cena promocyjna (bodajże około 7zł), wydawało mi się za mało 6 plastrów w opakowaniu, ale dziś okazuje się , że starczy mi na 2 miesiące takie opakowanie. Pierwsze użytkowanie może spowodować zużycie więcej plastrów niż później będzie potrzeba. Do tego twarz może być zaczerwieniona, ale wszystkiego można się nauczyć.
Moje pierwsze opakowanie zużyłam bardzo szybko, niewprawiona jeszcze w stosowanie plastrów. Efekt był zadowalający, po wąsiku nie było niemal żadnego śladu.
Dziś już wiem, że:
Wydajność tego produktu jest na +, zgodność opisu - tutaj mam pewne wahania, nie zauważyłam bowiem tego spowolnienia odrostu włosków.
Zapachu właściwie nie ma, ale ważne jest by po aplikacji za każdym razem korzystać z dołączonej oliwki, nawet jeśli na twarzy pozostało niewiele wosku. Oliwka ma bardzo ładny zapach i jest bardzo wydajna, starcza na wszystkie plastry i zostaje do kolejnego opakowania.
Ważne,by dobrze rozgrzać plastry , tak by zaczęły "odchodzić" od siebie niemalże same. Wtedy łatwiej jest zaaplikować plasterki na wąsik i co najważniejsze nie ma takiego dyskomfortu przy aplikacji - plasterki ładnie się przyklejają i szybkie oderwanie prawie wcale nie jest wyczuwalne. W momencie kiedy plasterki są słabiej rozgrzane, zostaje więcej wosku na skórze i aplikacja może sprawiać więcej bólu.
Jakość produktu względem ceny jest jak najbardziej plusem. Za kilka złotych można kupić naprawdę dobrą opcję pozbycia się wąsiku na 2-4 tygodnie.
Opakowanie poprawne, nie mam zastrzeżeń.

Nie bardzo

Plasterki te nie są jakies rewelacyjne. Gdy nie ogrzejemy odpowiednio wosku to wosk nic nie wyrwie, a znowu jak podgrzejemy za bardzo to włoski się odrywają z naskórkiem. Cięzko tym plastrom dogodzić. Jak za tą cenę to spodziewałabym się lepszej jakości. Albo może i są dobre, tylko ja mam za mocne cebulki. Nie wiem, w każdym bądź razie więcej nie kupię, lepiej chyba zainwestować w jakiś porządny wosk i sie nie męczyć jak z tym czymś.

Takie sobie.

To był mój ulubiony produkt do depilacji wąsika, zanim odkryłam cudowną sprężynę.

Plusy:
+ cena
+ wydajność
+ możliwość wielokrotnego użytku
+ wosk nie zostaje na skórze
+ są skuteczne
+ wyrywają nawet najmniejsze włoski
+ dołączona w zestawie oliwka łagodząca, która pięknie pachnie melonem

Neutralne:
- nie usuwa wszystkich włosków za jednym razem, trzeba się trochę namachać
- niestety sprawia ból, jak to depilacja
- czasem tak mocno się przyklejają do skóry, że odrywają część naskórka, sprężyna tego nie robi.

Plastry

Używam ich od bardzo dawna i naprawdę jestem zadowolona. Wydajne, łatwe w użyciu, nie podrażniają mojej skóry(duży plus) , fajnie ze w zestawie jest oliwka.

Dobry produkt

Używam tych plastrów tylko do okolic brwi, po regulacji pozbywam się spod nich małych włosków. Są wydajne, opakowanie wystarcza mi na baardzo długo, plus za oliwkę w opakowaniu, która też jest mega wydajna. Praktyczny produkt, dla którego każda kobieta znajdzie jakieś zastosowanie przy codziennych zabiegach kosmetycznych.

Bardzo dobre plastry

U mnie te plastry się sprawdziły.

+ usuwają wszystkie włoski
+ ładnie się rozdzielają
+ można resztki wosku domyć oliwką
+ nie podrażniają
+ cena
+ dostępność

+/- trzeba je porządnie rozgrzać

Trzeba nauczyć się z nich korzystać

Moje dwa pierwsze podejścia do tych plastrów okazały się fiaskiem, ale do trzech razy sztuka, więc sięgnęłam po nie po raz trzeci.
Na początku oszczędzałam, przecinałam pasek na pół, a potem używałam. Tym razem postanowiłam poświęcić cały pasek, a do tego więcej czasu. Efekt? Wow! Od razu widać różnicę.
Oczywiście za pierwszym oderwaniem paska od skóry nie znikły wszystkie włoski, ale przykleiłam go raz, drugi, trzeci i stopniowo zaczęłam pozbywać się reszty włosków. Zafundowałam sobie sporo bólu, ale to naturalne, gdyż miejsce nad górną wargą mam na prawdę mocno unerwione i po prostu czułam, że te włoski "wychodzą". Podrażnienia dość mocne, ale oliwka dołączona do pasków sprawdziła się idealnie. Resztę przykryłam korektorem.
Teraz miejsce pod nosem mam na prawdę gładkie! Super.

Bubel

Szkoda nawet tych 8 zł na te plastry, bo jedyne co robią to zostawiają klej na twarzy :/ nie ściągają ani jednego włoska.. a robiłam wszystko zgodnie z instrukcją, trzymałam plastry nawet dłużej .Już lepiej zainwestować w plastry weet. Jedynym plusem jest płyn dodawany do plastrów, który łatwo usuwa ten cholerny klej i ładnie pachnie ;)

najlepsze na rynku plastyry do depilacji twarzy

Moim zdaniem są to najlepsze na rynku plastry do depilacji twarzy. Po oderwaniu plastra na skórze nie pozostają resztki wosku. Są łatwo dostępne i w przystępnej cenie.

Rozczarowanie

Produkt zakupiłam po przeczytaniu wielu pozytywnych komentarzy. Wybralam plastry przeznaczone dla skóry wrażliwej. Porażka.
Po pierwszym zastosowaniu produkt mnie uczulił w okolicy ust. Górna warga spuchła i wyglądała jakbym miała ogromną opryszczkę. Kolejne problemy pojawiły sie przy drugiej próbie przekonania sie do plastrów. Wosk zlepiał się, nawet dobrze rozgrzany, zostawał tylko na jednym z pasów. Szybko robił sie twardy, zastygał, co za tym idzie- nie nadawał sie do użycia.
Nie wrócę na pewno...

MI ODPOWIADAJĄ

Mi jak najbardziej odpowiadają w domowej depilacji wąsika. Zdecydowanie najlepsza jest wersja z różowym woskiem, niemniej jednak te równie dobre. W opakowaniu dołączona oliwka która starcza na dużo dłużej niż plastry. Jeden podwójny plaster starcza mi na depilację wąsika. Nie widzę zastrzeżeń. Polecam. Są mega tanie, 5-6zł, dostępne w większości drogerii i sklepów. Zużyłam niezliczone ilości i na pewno będę do nich wracać.

Podrażnienie, czerwone plamy!

Wczesniej uzywałam tych plastrów i byłam względnie zadowolona, nie było żadnych podrażnień, dosyć dobrze radziły sobie z włoskami.
Dzisiaj uzyłam ich kolejny raz i to była porażka. Bardzo słabo wyrywały włoski, skóra po uzyciu bardzo mocno piecze, juz nie wspomne o czerwonych płatach skóry, które zostały mi po użyciu tych plastrów. Nie wiem czy kupiłam jakieś trefne opakowanie tych plastrów, ale jestem załamana.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 2 małe