Seboradin, Lotion regenerujący z żeń-szeniem do włosów zniszczonych

Seboradin, Lotion regenerujący z żeń-szeniem do włosów zniszczonych

Preparat służy do intensywnej pięlęgnacji włosów zniszczoncyh zabiegami, np. trwałą ondulacją, farbowaniem, suchych i `bez życia`. Ekstrakty żeń-szenia oraz czarnej rzodkwi z zawartym w nich bogactwem witamin, substancji stymulujących i związków siarki, odżywiają i pobudzają włosy. Dzięki nim lioton zapobiega nadmiernemu wypadaniu włosów i rozdwajaniu ich końcówek. Preparat zawiera także olej rycynowy, nadający włosom gładkość i elastyczność. Polecany do codziennego stosowania. Testowany Dermatologicznie

myślę że warto

Produkt faktycznie sprawia, że włosy są sztywne, szorstkie, ale tylko na chwilę, potem to uczucie znika. Nieużywam go po myciu raczej przed ze względu na zapach. Często spryskuję skórę głowy na noc. Nie wydaje mi się, żeby sprawił szybszy wzrost włosów, na razie nie zauważyłam. Trzeba przyznać, że nadaje włoskom spory połysk, włosy wydają się być zdrowsze. Choć przyznam, że nie wiem czy go zakupię ponownie, ponieważ wydaje mi się zbędny, wolę używać waxu.

Używam tego produktu od: 1 opakowanie

przyzwoity

troche pomaga. kupiłam go w zestawie, z nadzieja za pomoze moim wypadajacym i przesuszonym włosom. wypadaja mniej, to prawda, ale nie wiem czy to zasługa tego specyfiku. włosy staja sie po nim szorstie, mattowe i trudno je rozczesac. wygladaja jakby było ich wiecej, ładnie sie błyszcza,sa jakby zdrowsze, ale nieprzyjemne z dotyku. i mały minusik za zapach

Używam tego produktu od:3 tyg

Seboradin kupiłam - tak jak, chyba, większość osób - po przeczytaniu wielu pochlebnych opinii Wizażanek. Mam cieniutkie i delikatne włoski, a do tego jeszcze zaczęły mi wypadać, więc po pewnie dłuższym czasie zostałabym bez kudełków na głowie. Udałam się do apteki i kupiłam Seboradin. Używałam jedno opakowanie przez miesiąc, po każdym umyciu, tak jak jest napisane na opakowaniu, wcierałam go w skórę głowy. Nie pachnie zbyt ładnie i ma mało poręczne opakowanie (trochę się rozlało), lecz za jego świetne działanie trzeba wybaczyć te dwa mankamenty. Skutki można zobaczyć już po niedługim czasie, włoski lepiej się rozczesują i są lśniące. Szybciej rosną i stają się gęstsze, co na moich piórkach od razu widać. Używałam go z szamponem i ampułkami RADICAL oba produkty regenerujące włosy. Polecam!

Używam tego produktu od:miesiąca i jutro lecę po następne

Rewelacyjny !

bardzo dobry kosmetyk - moj KWC piekny nadaje polysk az wszystkie kobitki w pracy sa zachwycone moimi wloskami.
Mam z tej serii szampon z nafta oraz odzywke do wlosow zniszczonych

Naprawde POLECAM!!

Używam tego produktu od:3mc

****

W sumie nawet nie pamiętam, czemu zakupiłam ten lotion, ale cieszę się, że to zrobiłam, bo naprawdę działa! Mim wielkim problemem jest uporczywe swędzenie skóry głowy po myciu praktycznie każdym szamponem, wciąż mam ochotę się drapać, co niezbyt estetycznie wygląda. Sięgnęłam po tenże lotion kiedyś, wsmarowałam go jedynie w skórę głowy i naprawdę wszystkie moje dolegliwości przeszły, a na pewno znacznie się zmniejszyły. I choćby dlatego produkt ten zasługuję na tak wysoką ocenę- nie traktuję go bowiem jako odżywki pielęgnującej moje włosy. Zapach jest delikatny, znośny, butla wielka i wydajna. Jedyne, co mnie okropnie denerwuje, to konsystencja lotionu, on po prostu przecieka mi przez palce. Proponuję inny sposób aplikacji, np. formę spray'u :).

Używam tego produktu od: -

nawet dobry

hmm,dla mnie ten lotion jest bardzo dobry.Mam kręcone, suche włosy i zawsze po umyciu nakładałam odżywke nie do spłukiwania(plus odżywke w sprayu) żeby jakoś się układały.Teraz używam po myciu tylko tego lotionu i jest dobrze.Moje włosy NIE są teraz obciążone,są puszyste i lśniące.Ostatnio nawet moja koleżanka powiedziała że moje włosy są tak błyszczące(prawdopodobnie z powodu olejku który jest w składzie) że aż światło odbijają:).Jeden z minus jest taki że nie nawilża.:(,w tej sprawie nie oczekujcie rewelacji,no ale coż, dalej go bede stosować bo włoski(w każdym razie takie jak moje) są naprawde niezłe po nim.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań:1
Recenzja: ...