Biosilk, Silk Strate (Mleczko do prostowania włosów)

Biosilk, Silk Strate (Mleczko do prostowania włosów)

Preparat służący do wygładzania, prostowania włosów sztywnych, naturalnie kręconych lub po trwałej. Aktywowany ciepłem. Dodaje wlosom blasku oraz objętości. Zawiera włókna jedwabiu i wyciągi roślinne. Chroni wlosy przed skutkami termicznej stylizacji i wysokiej wilgotności powietrza. Włosy mają zdrowy wygląd, są miękkie i lśniące.

jeden z lepszych

Idealnie prostuje włoski, ladnie wygładza, nadaje im zdrowy wygląd, są sypkie i bardzo milutkie w dotyku :). Bardzo wydajny, mala ilosc wystarcza mi na dlugie wlosy za łopatki, trzeba uwazac z iloscia zbey nie przesadzic.
Sprawdza sie na wilgoci, idealny do prostownic, jeden z lepszych produktow do prostowania. Polecam :)

Dodatek jedwabiu poprawia wyglad wlosow, sprawiaja wrazenie o wiele zdrowszych :)

Pozdrawiam

Używam tego produktu od:miesiaca

KWC!

Uwielbiam! Po długich poszukiwaniach preparatu do prostowania włosów, trafiłam na Farouka :) I wreszcie mam swój ideał! Pieknie wygładza włosy, są po nim gładkie, miękkie, jedwabiste. Utrwala, nawet przy wilgotnej pogodzie końcówki się pozostają proste, włosy nie wymagają poprawek.
Jest bardzo wydajny, wystarczy mała kropelka, aby osiągnąć efekt włosów z reklamy. Polecam!Używam tego produktu od:6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:ok 1/5, w kolejce czeka nowe opakowanie :)

Uwazam ze Silk Strate to bardzo dobry preparat do stylizacji wlosow- ladnie nawilza wlosy, chroni przed cieplem suszarki lub prostownicy- choc wiadomo ze przy czestym uzywaniu tych urzadzen to chyba nic nam nie pomorze :)
Najlepszy efekt osiagalam gdy na mokre wlosy nalozylam troszke jedwabiu Biosilka a na wilgotne nalozylam Silk Strata - potem wyciaganie na szczotke - w efekcie proste ,gladkie i blyszczace wlosy :) Zaznaczem ze ja mam proste z natury wiec nie wypowiadam sie jak zda egzamin na kreconych . Raczej nie radze nakladac na juz troszke podsuszone bo wtedy moze posklejac wlosy- cho nawet wtedy wystarczy przeczesac je szczotka i gotowe :)
Nie obciaza wlosow- a ja nieraz lubie przesadzic z iloscia - nic sie nie dzialo :)
Nie powiem czy chroni przed wilgocia jak zapewnia producent bo mi wlosy sie nie pusza przy wilgotnym powietrzu nawet bez ukladania :)
Nie zauwazylam rowniez zeby zostawial jakis film ktory osadza sie na rekach jak to napisala moja poprzedniczka- wrecz przeciwnie - naozony na wilgotne wlosy i suszony suszarka calkowicie "wtapia " sie we wlosy :) Najlepsze efekt daje oczywiscie stosowanie odzywki wygladzajacej Farouka, jedwabiu i Silk Strate :)

umiarkowany

Uwielbiam kosmetyki Farouka, ale akurat ten nie zrobił na mnie wrażenia.

Plusy: włosy rzeczywiście dobrze się po nim trzymały i ładnie je chronił.
Minusy: usztywnia włosy i - co gorsze - pozostawia na nich film, który osadza się na dłoniach przy każdym dotknięciu (nakładałam oszczędnie).

Uważam, że są lepsze kosmetyki ułatwiające prostowanie i chroniące włosy. Osobiście szczerze polecam delikatny krem stylizujący Matrixa w wersji Lite (krok 3).

Moje włosy są lekko falowane. Być może produkt Farouka sprawdza się na włosach mocno kręconych.