Sally Hansen, Creme Hair Remover For Face (Krem do usuwania włosów z twarzy)

Sally Hansen, Creme Hair Remover For Face (Krem do usuwania włosów z twarzy)

Krem do usuwania włosów z twarzy delikatnie i bezboleśnie usuwa włosy z twarzy, czyniąc skórę gładką i nawilżoną w ciągu kilku minut. Zawiera balsam z witaminą E i kolagen pielęgnujący skórę.

Skuteczny choć podrażnia

Bardzo skuteczny jeśli chodzi o usuwanie włosków. Wystarczy dosłownie 3 - 4 minuty i sprawa załatwiona. Jest również bardzo wydajny.
Niestety bardzo podrażnia, a ja nawet nie mam wrażliwej skóry. Potrafi zrobić nawet niewielkie ranki, jakby lekko wypalał skórę. Trzeba bardzo uważać z czasem na jaki pozostaje na skórze oraz na sposób zmywania. Niestety dołączony krem nie łagodzi tych podrażnień, jest za słaby.
Niemniej jednak i tak kupię go ponownie, bo żaden inny nie jest tak skuteczny. Używam tego produktu od: 2 lata

fajny

Bardzo fajny i skuteczny środek. Nie podrażnił mnie (ale lepiej zrobić wcześniej próbę na ręce) i usunął zbędny "wąsik" :-) Jedyne do czego można się przyczepić to ten nieszczęsny pędzel - zbija się i skręca, w zasadzie nie można go użyć. Ja nakładam krem palcem. Mimo wszystko WARTO!!! Baaaaaardzo wydajny...

Używam tego produktu od:1 roku
Ilość zużytych opakowań:wciąż pierwsze :-)

Bardzo dobry preparat. Jest delikatny, nie podraznia, nie pojawiaja sie czerwone krostki w depilowanych miejscach.
Szkoda tylko, ze pedzelek, ktory sluzy do nakladania jest beznadziejny - wlosie rozlazi sie na wszystkie strony, ciezko jest rownomiernie nalozyc krem. Ja nakladam preparat szpatulka i jest ok.

SUUUUUPER...

Jest to doskonały kosmetyk. Włoski usuwa w ciągu ok. 5 minut w moim przypadku. Pozostawia gładką skórę, nieco czuć szczypanie w czasie jego stosowania, ale mija ono zaraz. Nie zauważyłam żadnego podrażnienia, choć jest to preparat silnie działający, a ja stosuję go na całe policzki. Polecam go z czystym sumieniem.

Skuteczny,ale...

Bardzo dobrze usuwa włoski,natomiast nie podoba mi się to,że na drugi dzień już czuć maleńkie,kłujące czubeczki.Jak po goleniu maszynką.Chyba jednak wrócę do wosku.

Fajny ale podraznia.

Produkt fajny ale troszke podraznia-jest skuteczny -wloski usuwa po kilku minutach-latwy w aplikacjii-jednak mam po nim wysyp krostek w miejscu aplikacjii-nie sa jakies straszne-znikaja praktycznie na drugi dzien ale zawsze to jakis minus.

super:)

Bardzo dobry produkt, nie uczula a jestem wrażliwcem, włoski jakby troche wolniej po nim odrastały, aplikacja łatwa i szybka za pomocą pędzelka aplikujemy produkt , po 8 minutach zmywamy.
jedyne co mnie trochę drazni to pędzelek który mógł by być troszkę mniejszy, ale nie zmniejszam ilosci gwiazdek gdyz sam produkt jest super.