Avon, Naturals, Aloe & Avocado, Replenishing Face Cream (Intensywnie nawilżający krem do twarzy `Aloes i awokado`)

Krem oparty na kompleksie BioSeed, zawierającym ekstrakty z ziaren winogron, miodli indyjskiej, słonecznika, znanych ze swych niezwykłych właściwości odżywczych, nawilżających, kojących oraz ochronnych i antyrodnikowych. Zawiera ekstrakty z aloesu i awokado. Krem intensywnie nawilża skórę, koi, wygładza i odświeża.

Dobry

Stary, sprawdzony krem. Wprawdzie używa go moja mama, ale zdarza mi sie trochę go podbierać;) Pięknie pachnie, ma fajną lekką konsystencję i zielonkawy kolorek. Moja mama ma skórę suchą, a ja tłustą, ale dobrze służy nam obu. Poza tym bardzo wydajny i dobry cenowo.

Używam tego produktu od:3 lat

pomaga

Mam cere mieszana, wiec nie wiem jak ten krem by mi sie spodobal w normalnych warunkach, ale teraz jestem po zabiegu zluszczajacym i sprawdza sie znakomicie;) Ma chyba bardzo lagodne skladniki, bo nic mnie po nim nie piecze (po innych drozszych kremach pieklo). Dobrze nawilza, lekko natluszcza. A cena i pojemnosc cudna:) Ladnie pachnie, konsystencje ma przyjemna i sliczny kremowo-zielony kolorek:D Ogolnie polecilabym go osobom o suchej i wrazliwej cerze, jak moja teraz:)

Używam tego produktu od: tygodnia

Nie jestem z niego zadowolona

Dziwny ten krem. Nie odpowiada dla rodzaju mojej skóry. Nie polecam.

Minusy:
konsystencja
obciąża twarz

Plus:
za cenę
za duże opakowanie.

Używam tego produktu od: marca 2008

mnie tez uczulił

Tak jak inne posiadaczki tego kremu , mnie on również uczulił . Wprawdzie mialam go kilka lat temu,ale jak widze nic nie zmieniło sie na dobre w składzie -mnie również swędziała twarz,wyskoczyly grudki na czole , na policzkach jakby jakas alergia- lekko czerwone były.Po zasprzestaniu smarowania cera wróciła do normy.Wykorzytsałam go do stóp :P

Używam tego produktu od: miałam go ok.5 lat temu

Temu kremowi podziękowałam

Generalnie lubię kremy z serii Naturals, ale ten jest totalną porażką. Wystarczyło, że raz nim posmarowałam twarz a dostałam uczulenia, które objawiło się drobnymi grudkami oraz pieczeniem oczu. Może to kwestia zawartości aloesu, który może uczulać. Nie wiem. W każdym razie to drugi krem nawilżający z Avonu, który powoduje u mnie takie objawy.

Używam tego produktu od: raz i nigdy więcej
Ilość zużytych opakowań: zwróciłam go od razu

Świetny.

Kupiłam ten krem kiedy był w jakiejś promocji (za 8.90 bodajże). Używałam wcześniej brzoskwiniowego z tej samej serii i byłam z niego zadowolona.
Ten ma lżejszą konsystencję, więc łatwiej się rozprowadza. Ma przyjemny, świeży zapach. Dobrze nawilża i wygładza skórę, jest wydajny.

Dlaczego nie pięć gwiazdek? Z pewnością do niego wrócę, ale póki co szukam i eksperymentuję dalej (;

Używam tego produktu od: kilku tygodni

całkiem w porządku

Spełnia moje oczekiwania jako porządnie nawilżający krem na noc na zimę - dobrze nawilża, a nie natłuszcza, nie jest drogi, ładnie pachnie (czymś zielonym :)) i nic mnie po nim nie uczuliło. Mam wrażenie, że dzięki jego stosowaniu mogę rzadziej używać maseczek nawilżających (co normalnie zimą muszę robić dość często). Jedna uwaga: myślę, że na ciepłą porę roku mógłby być za ciężki.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Beznadzieja :/

Mój ulubiony, najzwyklejszy krem a Avonu niestety wycofali i byłam zmuszona kupić "to". Zapach niby ok, wszystko bez zarzutu. Raz nim się pokremowałam i jakoś tak było bez rewelacji, dałabym mu 3 gwiazdki, gdyby nie fakt że po drugim użyciu dostałam potwornego uczulenia. Nie jestem jakimś uczuleniowcem, ale ten krem jest jakiś naprawdę wyjątkowy :/ Całą skórę mam "spieczoną", wyglądam jakbym za długo przesiadywała na solarium Krem beznadziejny, nie marnujcie na niego kasy!!! :(

Całkiem dobry.

Ja nie używam w sumie kremów regularnie (bardziej emulsje nawilżające), bo mam najbardziej tłustą skórę na świecie, czasem żeby pomóc właśnie jakiś nawilżający. Ten dostałam od teściowej, bo jej nie pasował. Jestem zadowolona, bo przez pare dni moja skóra wyglądała okropnie, była wycieńczona antybiotykami przeciwtrądzkowymi, maściami, płynami,tabletkami itp. to kremik pomógł bez zarzutu. Skóra była dobrze nawilożona, suche miejsca poznikały, dzięki czemu łatwiej można było następnego dnia nałożyć podkład. Konsystencja kremiku barzo mi odpowiada, nie jest gęsta, jest tak bardziej jak emulsja właśnie, dobrze się nakłada, szybko wchłania, nie zostawia tłustej powłoki, przyjemnie pachnie. Jak dla mnie trochę za duże opakowanie, szkoda że nie robią w mniejszych, bo pewnie mi się przeterminuje, bo jest bardzo wydajny jeszcze:) Bardzo fajny kremik.

ogólnie może być...

może być... ładnie nawilża i nie uczula. hmmm, jednym słowek jest ok dla kogoś, kto nie ma problemów z cerą. plus za jego ladny zapach. a minus za to, że ciężko sie wchłania. myślę, że za tak niewielką cenę nic lepszego nie znajdziecie.
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1
Recenzja: ...