Matrix, Sleek.look, Smoothing Conditioner (Odżywka wygładzająca)

Matrix, Sleek.look, Smoothing Conditioner (Odżywka wygładzająca)

Odżywka do włosów mocno skręconych, szorstkich i niepodatnych na układanie. Chroni włosy przed działaniem wilgoci. Ułatwia rozczesywanie. Zapewnia odpowiednie odżywienie włosów. Po jej użyciu włosy są błyszczące, miękkie i łatwe do ułożenia.
Produkt dostępny wyłącznie w salonach fryzjerskich.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Glycerin, Amodimethicone, Lanolin, Fragrance, Cetyl Esters, Methylparaben, Cetrimonium Chloride, Trideceth-12, Chlorhexidine Dihydrochloride, Shea Butter Fruit, Silk Amino Acids, D4796/1

Cena: ? / 250ml

Najlepsza!

Kupiłam odżywkę jakieś 2 lata temu pod wpływem Wizażu i to był świetny zakup. Nie rozdrabniałam się, odrazu machnęłam sobie 1,5 litrową butlę z pompką :D Byłam zszokowana działaniem! Mam włosy farbowane, zimą przesuszone ale z natury są błyszczące i wszyscy mi ich zazdroszą :P Po tej odżywce były mega błyszczące, gładziutkie, ujarzmione, łatwe do rozczesania, po prostu piękne i zdrowe! Odżywka nie obciąża włosów, wspaniale pachnie, ma idealną konsystencję. Polecam wytrzeć włosy ręcznikiem po umyciu i nałożyć odżywkę, uczesać włoski i nałożyć czepek a na to ręcznik, potrzymać 15 min. Super efekt murowany. Moje włosy po jakimś czasie się do niej przyzwyczaiły, więc kupiłam inną odżywkę. Stwierdzam że żadna się do niej nie umywa więc po pewnym czasie znowu ja zamówiłam. Poleciłam mojej cioci i jest zachwycona :) Używam jej ja, moja siostra, mama, ciocia, siostra cioteczna i wszystkim bardzo pasuje. POLECAM!!!

Ilość zużytych opakowań: 2 butle po 1,5 l

nie zamienie

Od chyba 2 lat stosuje juz sleeklooka i nie zamienie ich na zadne inne:)Mam włosy z tendencja do przetluszczania sie a jakby i tego bylo malo po wiekszosci polskich szamponach i odzywkach dostaje dziwnego uczulenia w wyniku czego mam cala glowe w bolacych krostach!!! Ta odzywka(jak i szampon i maska) to ukojenie dla moich wlosow i skory glowy! Wlosy sa zdrowe, nawilzone(ale nie przetluszczone!) i swietnie sie rozczesuja-co przy moich farbowanych wloskach bylo duzym problemem!W zeszlym roku zabralam ja ze soba na wakacje do Grecji i po calym dniu w sloncu i slonej wodzie wlosy(a raczej koltun)po zastosowaniu odzywki wygladaly doskonale az do tego stopnia ze musialam pozyczac ja kolezance! Polecam

Używam tego produktu od:2 lata
Ilość zużytych opakowań:ok 8x1,5l

Świetna odżywka

jest to naprawdę bardzo dobra odżywka. Ładnie wygładza włosy, choc szczerze spodziewałam się nieoc więcej. Do tego ów wychwalany zapch mnie wyraźnie drażni. Niemniej włosy po niej sa bardzo zdyscyplinowane i mięciutkie, ładnie nawilżone. Dobrze sie je układa. Wydajna.Byc może po dłuszczym używaniu podniose jej ocenę.

Używam tego produktu od: tygonia

lepsza niż maska :)

Niewiem dlaczego,ale ta odżywka działa lepiej niż maska z tej serii...bardzo ładnie wygładza,nawilża i ułatwia rozczesywanie,a wystarczy ją tylko nałożyć i wmasować,działa odrazu.Świetna do stosowania na codzień.Aha-no i przepięknie pachnie.Używam tego produktu od:tygodnia

29.04.07: dodaję jeszcze jedną gwiazdkę,bo jest to dla mnie poprostu idealna odżywka.Nie dość,że sprawia,że włosy ładnie wygladają,to na dodatek naprawdę poprawia ich stan-nawilża,końce już nie są takie przesuszone.

lepsza odL'Oreal Professionnel

Mam giga butle w domku i znamy sie juz troche czasu. Matrix sleek spelnia obietnice: wygladza i pielegnuje. Wczesniej uzywalam produktow LOreal Professionnel- ale o dziwo matrixa kupilam z ciekawosci i wygral-dlatego że matrix bazuje na naturalnych surowcach a LOreal Professionnel - to chemiczne silikony i ceramidy. Matrix jest tez tanszy o jakies 20-30 zł. to tez plus. LOreal Professionnel straszliwie wodnisty a matrix gesty :) no i po LOreal Professionnel wlosy robia sie ocieżałe, przylizane chyba od nadmiaru skladnikow pielegnacyjnych, a w przypadku matrixa uzyskuje sie równowagę- wlosy robia sie zregenerowane i pozostaja lekkie :) to ogromny plus- osobiscie ciesze sie ze zmiany. Stosuje 5 misiecy co drugie mycie (w inne dni inne lekkie odzywki) dzieki temu matrix mi sie nie nudzi i jestesmy w kontakcie:)

Używam tego produktu od:5mcy

Polecam :)

W przypadku moich włosów odżywka naprawdę się sprawdziła. Nie mam wprawdzie kręconych, jednak sama fryzurka (włosy mocno cieniowane) sprawia,że kosmyki po pewnym czasie zaczynają sie niesfornie wywijać, czemu skutecznie zapobiega ta odżywka :D Ponadto włosy niesamowicie latwo się rozczesują, są mięciutkie i błyszczące. Godna polecenia ;)

Używam tego produktu od:miesiąca

dobra

Odżywka jest dobra, ale tylko dobra. Ułatwia rozczesywanie, wygładza, zmiękcza i zmniejsza "puszenie się" a przy tym bardzo ładnie ( i trwale) pachnie, ale odżywia przeciętnie i ze względu na dosyć rzadką konsystencję jest średnio wydajna. Nawet ją lubię, ale zachwycać się nią jednak nie będę. Zapłaciłam za nią 25 zł w sklepie fryzjerskim.Używam tego produktu od:14 czerwca 2006
Ilość zużytych opakowań:1 (jakieś 1/3 butelki)

świetna

To naprawdę solidny kosmetyk. Włosy zmieniają się natychmiast. Są wygładzone i zdyscyplinowane. Używałam go w b. wilgotnym klimacie i sprawdził się wyśmienicie. Moje puszące się włosy nie puszyły się w ogóle.

Po jakimś czasie jednak "nudzi" się włosom. Są jakby zmęczone i bez życia. Wtedy przerzucam się Silk Therapy Biosilk/Farouk.

(mam włosy przetłuszczające się u nasady i suche na końcach)

Nie ma lepszej!!!

Naprawdę rewelacyjna odżywka!!!! Nigdy nie miałam lepszej!
Już od pierwszego użycia nie mogłam poznać swoich włosów! Teraz są miękkie, gładkie i błyszczące, a efekt utrzymuje się bardzo długo! Mogę zapomnieć o niekontrolowanym kręceniu i puszeniu pod wpływem wilgoci :) Włosy bardzo łatwo się rozczesuje, a dodam, że po zrobieniu jasnych pasemek, miałam z tym ogromny problem. POLECAM!!!

rozczarowuje

Początkowo byłam nią zachwycona. Faktycznie trzymana na włosach przez naście minut wygładza je i dyscyplinuje. Tyle, że wg opisu producenta powinna ona zadziałć już po kilku minutach. W związku z tym w moim przypadku nie sprawdza sie jako odżywka codziennego użytku. Za tą cenę można wymagać trochę więcej. Prawda jest, że moje pukle o wiele lepiej dyscyplinuje odzywka Mrs.Potter's za kilka złotych.

Skuteczna

Od razu zaznaczam, że nie mam kręconych włosów. Za to są dość sztywne, bardzo lubią sterczeć na wszystkie strony pod wpływem wilgoci, a ostatnio ciężko się rozczesują. Właściwie w moim przypadku odżywka sprawdziła się. Włosy są po niej bardzo miękkie, trochę mniej się stroszą, łatwo się rozczesują. Jest to pierwsza odżywka o której mogę powiedzieć, że odżywia włosy. Nie jakoś spektakularnie, ale faktycznie odżywia. Poza tym nie obciąża włosów, nie powoduje ich szybszego przetłuszczania się. Łatwo się spłukuje.
Tylko to opakowanie :( Odżywka jest dość gęsta i strasznie ciężko ją z niego wycisnąć.
A co do ceny, to kosztowała chyba ok. 30 zł, ale że nie jestem pewna, wolałam nie wpisywać ceny w zgłoszeniu.