Eva Natura, Len, Krem na dzień nawilżająco-matujący z biokompleksem lnianym i filtrami UV

Lekki, dobrze wchłaniający się krem na dzień zapewniający głębokie i długotrwałe nawilżenie, dający natychmiastowe uczucie odprężenia. Efekt nawilżenia i łagodzenia podrażnień skóry wzmacnia dodatek aloesu i oleju z pestek winogron. Skóra staje się bardziej elastyczna i gładka. Krem pozwala zachować młodzieńczy wygląd skóry. Polecany do cery mieszanej i tłustej, także delikatnej i wrażliwej, dla kobiet powyżej 25 roku życia.

Skład: Aqua, Polyglyceryl-3 methylglucose distearate, Aloe barbadennsis leaf juice, Caprylic/ Capric triglyceride, Linum usitaissimum (linseed) seed extract, Vitis vinifera (grape) seed oil, Glycerin, Aluminum starch octenylsuccinate, Cetyl alcohol, Linum usitaissimum (linseed) seed oil, Phenoxyethanol / Butylparaben / Ethylparaben / Methylparaben / Propylparaben, Octyl methoxycinnamate, Benzophenone-3, Tocopheryl acetate, Carbomer, Parfum, Sodium hydroxide, PEG-8 / Tocopherol / Ascorbyl palmitate / Ascorbic acid / Citric acid

****

Kremu używałam już jakiś czas temu ale miło go wspominam. Nie podrażniał mnie mimo iż mam wrażliwą cerę. Miał przyjemny zapach, dość rzadką konsystencje, dobrze się rozprowadzał. Nawilżał i ożywiał cerę. Był wydajny. Niestety potrafił zostawić tłusty film (choć może to ja przesadzałam z nakładaną ilością?!) Zmniejszał łuszczenie się skóry.

Używam tego produktu od: jakieś 2 miesiące

dobra polska jakość

oto krem,kóry jest potwierdzeniem,że nasz rodzimy przemysł kosmetyczny potrafi wyprodukować kosmetyki równie dobre, a może i lepsze , niz zachodni, rozreklamowany chłam.krem bardzo lekki, doskonale nawilża, a przy tym faktycznie matuje, nie uczula, nie pozostawia wrażenia ściagnietej maski, jest super. No i przy tym naprawde niedrogi, a jakośc wysoka. w ogóle cała lniana seria jest wg mnie godna polecenia. Zużyłam juz kilka jej produktów, po kilka opakowań, i nie mam zastrzeżeń. no, może ten kremik na noc jest ciut za tłusty (nie lubię...), ale chyba taki powinien być....Gorąco polecam :)

Używam tego produktu od:2 lat

trafiłam

Po wielu przebojach i perypetiach z kremami do twarzy zdecydowalam sie na cos tanszego co mocno nawilzy i zmatuje moja twarz. Cere mam wrazliwa, mieszana i niezbyt ciekawa. Krem godny polecenia, pierwszy krem po ktorym nie piecze mnie twarz, skora jest nawilzona, gladka i mila w dotyku, co prawda szalu nie ma z zapachem, ale nie jest zly i szybko mija:)). Moim zdaniem krem godny polecania dla wrazliwej i mieszanej cery. Czy kupie jeszcze to nie wiem bo zazwyczaj z kremami bardzo eksperymentuje