Oriflame, LipSPA Balm, Balsam SPA do ust

Oriflame, LipSPA Balm, Balsam SPA do ust

Zgłaszająca osoba: AnnHolland

Balsam SPA jest jak nawilżająca kąpiel dla ust. Zwłaszcza przy pocałunkach pokochasz to niezwykle uczucie miękkości i gładkości! Usta wyglądają gładko i lśnią naturalnym blaskiem. Są fantastycznie nawilżone - nawet o 300% bardziej. Filtry SPF 8 chronią delikatną skórę ust.

Skład: octyldodecanol, ricinus communis (castor seed oil), pentaerythrityl tetracaprylate/tetracaprate, lanolin, pentaerythrityl tetraisostearate, cera microcristallina (microcrystalline wax), caprylic/capric triglyceride, polyethylene, paraffin, bis-diglyceryl polyacyladipate-2, euphorbia cerifera (candelilla wax), ethylhexyl methoxycinnamate, copernicia cerifera (carnauba wax), butylene glycol, butyl methoxydibenzoylmethane, parfum (fragrance), panthenol, canola (canola oil), propylparaben, rosa rubiginosa (seed oil), acrylate/carbamate copolymer, bht, tocopherol, sodium hyaluronate, ci 77891 (titanium dioxide), ci 15850 (red 7), ci 19140 (yellow 5), ci 77492 (iron oxide).

Cena: 19,90 zł / 4 g

Mój faworyt !!!!!!!

Najlepszy ,jaki miałam do tej pory . Usta po nim są gładziutkie i miękkie, ładnie się rozprowadza , ślicznie pachnie. Cena ( szczególnie w promocji też nie jest wygórowana) Zdecydowanie polecam .

SUPER!!!

Super!! rewelacyjnie nawilza, wygladza i pielegnuje usta. Mily zapach i bardzo ladne opakowanie! Naprawde regularne stosowanie daje efekty :) usta sa gladkie, zapobiega ich pierzchnieciu - swietny przed nalozeniem pomadki :) ja stosuje tez na noc- doskonale spelnia swoje zadanie!

C U D O W N Y ! ! ! :D :D

uwielbiam ten balsam i nie potrzebuję nic innego do pielęgnacji moich ust.
Ma cudowny zapach (i smak), bardzo dobrze nawilża i wygładza moje usta, do tego nadaje im satynowy połysk, jest mięciutki i używanie go to czysta przyjemność! :D Do tego ma ładne opakowanie i starcza na dość długo (w zależności jak często się go używa) :)
Bardzo go wszytkim polecam, cena naprawdę nie jest wygórowana a wasze usta będą wam wdzięczne. Świetny produkt, mój ulubieniec i na nic go nie zamnienię, na 100%!
Bezsprzecznie ***** a jak się da to jeszcze wiecej :D

niezły

jakoś nie wiem do końca jak go ocenic. troszkę regeneruje, fakt, ale nie zauważyłam jakiegoś rewelacyjnego nawilżenia. opakowanie mi się rozwala, nie wiem dlaczego:/ ta środkowa część się nie trzyma. balsam ładnie pachnie i dość lekko się smaruje, jednak mimo wszystko wolę pomadkę regenerującą Lavita.

przyjemny :]

"tak" jak bedzie w promocji :p bo cena regularna jest lekko przesadzona.
fajny balsamik, elegancko dziala na usta - nawilza, choc nie spektakularnie to trwale, a o to przeciez chodzi.
baaaardzo przyjemnie pachnie a to dla mnie wazne.
no i jest bezbarwny co tez wazne :D
no i gratuluje za design - ciakawe te nowe kwadratowe opakowania.
no i zobaczymy jak sobie poradzi latem...

*****

Zdecydowanie przylaczam sie do peanow pochwalnych na rzecz tego balsamu. Jest absolutnie niesamowity :)
Zamkniety w plastikowym, bialym opakowaniu sztyft rozowej barwy, przyciaga uwage swoim niesamowicie rozkosznym zapachem. Jest on intensywny, ale niezwykle urzekajacy. Balsam ma bardzo delikatna konsystencje, swietnie aplikuje sie go na usta. Nie barwi ich, natomiast rewelacyjnie wygladza, nawilza, pielegnuje. Juz dawno nie mialam tak mieciutkich ust ;) Co jest dla mnie istotne, efekt miekkosci uzyskuje sie juz po kilku aplikacjach kosmetyku i trwa on na dlugo, po zaprzestaniu stosowania (w przypadku wszelakich pomadek nigdy nie jestem konsekwentna i stosuje je wtedy, kiedy mi sie o nich przypomni ;)
Dodac moge jeszcze tyle, ze jest zabojczo wydajny, uzywam go od kilku tygodni bezustannie, a mam wrazenie, ze wciaz pozostaje go tyle, ile bylo na poczatku. No i ta jego cena... 13 zl. za takie cudo... Absolutnie warto :)

Uzywam tego kosmetyku od kilku tygodni
Ilosc zuzytych opakowan: w trakcie 1

SUPER!!

Ten balsam do ust bardzo poztywnie mnie zaskoczyl, bo o poprzednich bublach Oriflame w tym zakresie wole nie wspominac...:(
Balsam swietnie nawilza usta, ma sliczny delikatny zapach. Spelnia swoja role w 100% i nie mam mu na prawde niczego do zarzucenia.
Opakowanie oraz ksztalt sztyftu tez na duzy plus:)