Eva Natura, Zioła Polskie, Krem pod oczy i na powieki z ekstraktem z ziela świetlika

Delikatny krem bogaty w naturalne substancje aktywne, który skutecznie pielęgnuje skórę wokół oczu. Zawiera ekstrakt z ziela świetlika, olej z winogron i masło Shea. Krem wygładza zmarszczki mimiczne, które stają się mniej widoczne i koryguje oznaki zmęczenia skóry.

Efekty codziennego stosowania:
* optymalnie nawilża
* wyraźnie wygładza
* nadaje promienny wygląd
Polecany do cery ze skłonnością do przedwczesnych zmarszczek.
Skuteczność działania potwierdzona testami pod kontrolą lekarza dermatologa. Nie testowany na zwierzętach.

Tani i lekki

+ Cena!
++ Higieniczne opakowanie, lekka konsystencja, łatwe rozprowadzanie, szybkie wchłanianie, prawie brak zapachu.
+++ Nie zostawia tłustej warstwy, nie powoduje łzawienia czy zmniejszenia ostrości widzenia.
++++ Delikatnie nawilża, wygładza i uelastycznia, zmniejsza zmęczenie oczu, likwiduje cienie pod nimi (zasługa świetlika).
- Wydaje mi się, że odkąd go używam na noc, mam rano opuchnięte oczy, czasem szczypie i zwiększa ich wrażliwość na światło.
-- Nie działa na zmarszczki mimiczne, czasem wydaje mi się, że wręcz je podkreśla.
--- Efekty trwają krótko - delikatny film, który zostawia na skórze, szybko się wchłania.

Krem działa tak jak droższe niewypały, czyli niewiele robi, ale przynajmniej za niewielką cenę i nie szkodzi.

zaskoczenie

Szukałam jak zwykle taniego i nieskomplikowanego kremu pod oczy na powieki i zaryzykowałam ten krem. I jestem pod wrażeniem bo nie ma absolutnie żadnych wad a używanie go to sama przyjemność:
*choć dużo dozuje się na palec to każda ilość jest bardzo szybko wchłaniana
*pozostawia lekką wartewkę natłuszczającą za co KWC
*pięknie pachnie ziołami
*tani
*ładne opakowanie
*odpręża skórę

ujdzie w tłoku

Zalety: jest tani, zastosowany pod oczy nie powoduje pieczenia i łzawienia oczy, użyty w bardzo dużej ilości tzn. jak maseczka, nawet nawilża, jest wydajny i jest go dużo w tubce.

Wady: zastosowany na powieki powoduje łzawienie w dzień i opuchliznę poranną po zastosowaniu na noc, nie zmniejsza zmarszczek i nie zapobiega im, zastosowany w normalnej ilości za słabo nawilża.

Same rozumiecie, że nie kupię go więcej, nawet pierwszego opakowania nie moge jakoś skończyć, bo: nie nadaje się na dzień i nie nadaje się na powieki :-(

lekki

Przyzwoity lekki kremik dla mojej bezproblemowej skóry zupełnie wystarczający. Nie wypowiadam się na temat jego działania przeciwko zmarszczkom, bo takowych jeszcze nie posiadam.
Nawilża, uelastycznia i lekko natłuszcza, nie czuję dyskomfortu po jego nałożeniu. Szybko się wchłania, jest delikatny i subtelnie pachnie łąką. Jakoś często wyciskam za dużo kremiku, ale wszystko się wchłania.
Niska cena za dużą pojemność, higieniczna tuba.
Jednak raczej nie kupię więcej, bo tego kwiatu to pół światu ;-)