AA, AQUAice, Płyn do demakijażu oczu i twarzy

AA, AQUAice, Płyn do demakijażu oczu i twarzy

Płyn micelarny do demakijażu, zastępujący mleczko i tonik. Zastosowane w preparacie micele wychwytują zanieczyszczenia z powierzchni skóry, zapewniając niezwykle wysoką skuteczność oczyszczania. Kompleks składników aktywnych nawilża i odświeża skórę, alga z wód Antarktyki Durvillea antartica chroni przed szkodliwymi czynnikami środowiska oraz przywraca skórze równowagę zakłóconą stresem. Alantoina i d-panthenol łagodzą podrażnienia.

mój ulubiony

To mój ulubiony płyn do demakijażu. Z zaskoczeniem czytałam poprzednie recenzje, że szczypie w oczy. Dla mnie to jeden z nielicznych, który w ogóle nie szczypie! Dobrze radzi sobie ze zmywaniem makijażu (nie wiem, jak jest z woodoodpornym). Ma przyjemny zapach, bardzo fajnie oczyszcza i odświeża skórę. Jak na razie nie planuję go zamienić na żaden inny.

Ilość zużytych opakowań: 3 albo 4

bardzo fajny

Bardzo dobry i skuteczny płyn do demakijażu. Zaznaczam że usuwam makijaż tylko twarzy,bo do oczu kupuję oddzielny płyn więc nie wiem jak z radzi sobie z tuszem czy cieniami :) Pozostawia twarz czystą i świeżą i ma świetny zapach. Nie zostawia tłustej warstwy i jest dość wydajny. Zastępuje mleczko i tonik. Na pewno kupię go ponownie bo zarówno cena jak i jakość są zadowalające :)

Używam tego produktu od: stycznia

NIE POLECAM!!!

Kupiłam ten produkt zachęcona jego uniwersalnością: demakijaż twarzy i oczu oraz tonik. Dodatkowym argumentem za kupnem była konsystencja płynu, a nie mleczka za którym nie przepadam. No cóż, skusiłam sie obietnicami producenta. W rzeczywistości okazało się, że o demakijażu tym specyfikiem mogę pomarzyć. Zamiast zmywać - rozmazywał, zarówno cienie, jak i tusz do rzęs, chociaż nie używam żadnych wodoodpornych kosmetyków wymagających specjalnego traktowania. Jakby tego było mało zostawiał na skórze lepką powłokę i piekące oczy, W zasadzie nie zauważyłam żadnych plusów w trakcie stosowania. Demakijaż poprawiałam kremami ,a twarz spłukiwałam wodą. Dla mnie totalny bubel!

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:jedno

średniak

Kupiłam ten kosmetyk, bo skonczyl mi sie plyn do demakijazu z serii AA Help, a akurat w sklepie go nie bylo :(

Pani ekspedientka twierdzila, ze to bedzie to samo dzialanie, tylko zapach inny ;) i tu sie nacielam....

Musialam troche nabrac wprawy w zmywaniu nim oczu, bo po pierwszym uzyciu mialam ochote wyrzucic go do kosza.
Oczy piekly mnie strasznie!!
Pozniej bylo troche lepiej, tylko za kazdym razem trzeba uwazac, zeby ani odrobina plynu nie dostala sie do oka.

Co do skutecznosci dzialania, to nie mam wiekszych zastrzezen. Dobrze zmywa makijaz i jest wydajny.

Ponownie jednak go nie kupie.

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań: polowa jednego

taki sobie ;)

Byłto mój pierwszy plyn miceralny. W sumie swoje zadanie wypełnał, całkiem dobrze zmywał podkład(nie uzywamturzu) i odświezał. Jednak po jego zastosowaniu twarz się lepi i długosię wchłania. Tani, ale średnio wydajny.

Używam tego produktu od:około 2mce

na pewno nie do oczysk

Zawiódł mnie niestety. Szczypie, lepi się, nie nadaje się do demakijażu oczu, dosyć słabo radzi sobie z kosmetykami trwałymi czy wodoodpornymi. Żeby dobrze zrobić demakijaż trzeba skórę trzeć, co ją podrażnia, nie mówiąc o niepotrzebnym rozciaganiu. Po użyciu trzeba dodatkowo uzyć toniku, bo twarz się nieprzyjemnie lepi. Do plusów zaliczę zapach i całkiem przyjazną cenę. Ale ogólnie jestem na nie.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: ciąglę meczę pierwsze

naprawde warto

Szukałam co prawda odpowiednika aptecznego z AA ale bardzo ciężko go dostać więc skusiłam sie na ten płyn. Miałam mieszane uczucia poniewaz recenzje sa naprawde różne.
Dla mojej mieszanej cery ten płyn jest rewelacyjny (wczesniej uzywalam mleczek i nie ma porównania) Nie spotkalam sie jeszcze zeby jakis srodek tak dobrze usuwal makijaż Ta ilość wacików o której pisza recenzetki wynika z tego, że płyn naprawde super usuwa makijaż i brud ja rowniez zuzywam ich sporo ale tym lepiej:) Po nim twarz jest naprawde oczyszczona, pory nie zatkane tak jak po mleczku no i piękny zapach. Do oczu mam inny preparat więc nie wiem jak sie sprawuje.
Szczerze polecam!

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań: początek 1ale napewno będą kolejne:)

dobra rzecz w dobrej cenie

To mój trzeci płyn micelarny, po SVR i Avene. Płyn AA bije SVR na głowę, w zasadzie jakością dorównuje Avene. Ma przyjemny zapach, dobrze usuwa makijaż, nie podrażnia skóry ani oczu. W przypadku bardzo mocnego makijażu tych ostatnich trzeba zużyć nieco więcej wacików, ale całkowite zmycie jest jak najbardziej możliwe ;) Po użyciu płynu na twarzy zostaje lekko lepki film, ale to już chyba taka uroda płynów micelarnych. Jednym słowem, bardzo udany produkt rodzimej firmy :)

Używam tego produktu od:nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań:zaczęłam trzecie

na pewno nie do oczu

ten preparat kupiłam głównie z myślą o demakijażu oczu. Miałam nadzieję na tańszy odpowiednik LOreala. Być może ten preparat nadaje się do czegokolwiek innego, ale na pewno nie do zmywania oczu. Podrażnia, szczypie i pali przeokrutnie.
Próbowałam znaleźć jakieś zastosowanie dla tego cuda na różne sposoby - jako preparat do demakijażu twarzy (nie sprawdził się), w połączeniu z wodą (również nie), jako toniku (zbyt lepki). Po miesiącu męczarni udało mi się go w końcu zużyć.
Ładny błękitny kolor i chwytliwa nazwa to niestety nie wszystko. Skruszona wróciłam do niezastąpionego LOreala.

Używam tego produktu od: nieco ponad miesiąc

Marna podróbka płynu micelarne

Kupiłam go w nadziei że będzie to tańszy odpowiednik Biodermy Sensibio H2O. Niestety nie będzie...

Ten płyn w ogóle nie zmywa makijażu, tak jakbym przecierała twarz wacikiem z wodą, trzeba trzeć i to porządnie, do oczu absulutnie się nie nadaje bo szczypie, zwykły tusz ledwo zmywa a raczej go rozmazuje.
Nie wiem jak firma Oceanic mogła wypuścić na rynek taki bubel.

Używam tego produktu od: 1 mca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Podoba się mojej skórze

W kategorii tańszych płynów jest więcej niż ok.
Wydajny, przyjemny w użyciu, nie wysusza i nie podrażnia. Ładnie pachnie. Nie zauważyłam jednak, żeby łagodził istniejące już podrażnienia. Pozostawia lepką warstwę na skórze, która mi jednak nie przeszkadza. Przeciwnie, mam wrażenie nawilżenia i miękkości.
Zapłaciłam za niego 13 zł i była to dobra inwestycja. Naprawdę niezła jakość za niewielką cenę.

12.06.07 Odejmuję jedną gwiazdkę, bo nie poradził sobie z tuszem wodoodpornym. Cała reszta bez zmian

nic specjalnego

Jedynie do czego sie nadaje to do demakijażu twarzy i to pewnie dlatego, że używam lekkich podkładów. Przy demakijażu oczu działa jak woda, czyli nie robi nic.

Ilość zużytych opakowań: Pierwsze i ostatnie