Sephora, All Over Skin Compact Foundation (Podkład w kompakcie)

Sephora, All Over Skin Compact Foundation (Podkład w kompakcie)

Jest to bardzo praktyczny i poręczny kompaktowy prasowany podkład-puder w ładnym pudełeczku z lusterkiem i gąbeczką.
Ma gładką i lekką konsystencję i daje jedwabisty "look".
Można go stosować zarówno na sucho, jak i na mokro, a także "bezpośrednio na skórę" lub na uprzednio nałożony podkład. Dostępny w bardzo wielu odcieniach.

Cena: ok. 50zł / 9g

Podoba mi sie

Jak pierzynka na twarzy
zakupiony w sklepie SEPHORA za 39zł
jego zalety:
NAPRAWDE ŚWIETNA KONSYSTENCJA!buzia jest delikatna, puder otula ją jak pierzynka,ślicznie pachnie i jest mieciutka i mila w dotyku
OPAKOWANIE!bardzo eleganckie z fajnym lusterkiem duzą czarną gąbeczką sprytnie ukrytą wewnatrz.
Wady:
słabo niestety matuje.
mam cere trądzikową mieszaną i choć chrostek nie uwydatniałto jednak specjalne drobinki rozświetlające powodowały już po godzinie świecący efekt na mojej buzi.to co miało rozswietlic wyglądało jakbym miała tłustą buzie.czyli-czeste poprawki-już niekoniecznie tym pudrem.
Jednak polecam.Może nie za cene 50zł tylko 39 a ponoc niedługo ma byc w promocji +jakieś prezenty

poręczne 2w1

Zgłosiłam ten kosmetyk do KWC, ponieważ uważam, że warto się nim zainteresować. Jest bowiem bardzo poręczny i praktyczny, a ja bardzo go lubię :)
To takie połączenie podładu i pudru w jednym.

Mam dwa odcienie: R15 (cool porcelain) oraz D25 (warm natural), którymi modeluję twarz. Jaśniejszy zużywam zwykle w szybszym tempie - jedno opakowanie przez 3 m-ce, a ciemniejszy wystarcza mi na dłużej - jedno opakowanie używam od 10 m-cy i jeszcze nie muszę kupować następnego.

Z reguły stosuję go bez uprzedniego ujednolicenia cery podkładem, zaraz po użyciu dziennego kremu i poczwórnego korektora Sephory, gdyż wtedy makijaż zajmuje mi najmniej tak cennego rankiem czasu. Z efektu jestem bardzo zadowolona.

Plusy:
>miła i miękka konsystencja pozwala równomiernie kosmetyk nałożyć, bez smug, plam itp.
>bardzo dobrze stapia się ze skórą
>krycie - przy moich niedoskonałościach - świetne - ładnie kamufluje plamki i krostki
>zauważalne zmatowienie cery przy jednoczesnym jej rozświetleniu
>trwałość też ok, choć 2-3 poprawki w ciągu całego dnia są konieczne
>ciekawe opakowanie - bardzo estetyczne, z gąbeczką i lusterkiem (ja do aplikacji używam także pędzla).

Próbowałam również - kiedy oczywiście dysponowałam odpowiednią ilością czasu - stosować go na podkład. Efekt wizualnie bardzo ciekawy - gładka buzia bez efektu maski.

Na mokro - przyznam się - nie stosowałam :)

Minusy:
Sporym minusem jest mała pojemność produktu - tylko 9g, co w połączeniu z jego ceną nie wypada korzystnie.