Manhattan, High Shine Lipgloss (Błyszczyk do ust)

Manhattan, High Shine Lipgloss (Błyszczyk do ust)

Intensywnie połyskujący błyszczyk z mikrodrobinkami. efekt mokrych ust. aplikator w formie pędzelka. Nie zbiera się w zmarszczkach ust, nie klei się.

LUBIĘ GO :)

Przyjemne kolory do wyboru (od wieczorowych po naturalne).Błyszczyk pieknie się mieni i nie wysusza ust.Trwałość średnia,ale łatwa aplikacja, "pyszny" smak to sama przyjemność nakładania.Opakowanie też ładne:)

Używam tego produktu od:1 roku

Świetny!

Świetny błyszczyk! Śliczny, półtransparentny kolor (nr 464), będzie pasował każdemu. Cudowny taki jakby owocowy zapach, w sumie sama nie wiem czego, ale taki zapach dzieciństwa =) No i te drobinki, które sprawiają ze usta lśnia niewyobrażalnym blaskiem, a w słońcu jeszcze piekniej i co najważniejsze nie obsypują sie po twarzy. Po prostu same plusy!

Używam tego produktu od:tydzień

Super.

Dostałam go na mikołajki, więc nie długo używam :P. Pachnie najładniej ze wszystkich dotychczasowych błyszczyków :P.. tak malinowo. Dość trwały, nie wysusza ust, nie klejący. Bardzo dobry.

Dla mnie doskonały

Dla mnie ten błyszczyk jest rewelacyjny. Świtnie się błyszczy na ustach malutkimi drobinkami brokatu. Daje mu plusa za pomysłowy pędzelek, jest miękki, dzięki któremu mozna dokładniej pomalować usta.Ładnie pachnie zapaxhem owoców leśnych. No i cena jak dla mnie najbardziej OK. Wcześniej używałam błyszczyka z Diademu no ale ten jest 1000 razy lepszy.
Używam odcienia numer 460, który na ustach daje jasny, beżowy odcień oraz 464.
Jak najbardziej polecam!

Super!

Bardzo lubię ten błyszczyk, ma śliczny, słodki zapach, delikatne migoczące drobinki, wygodny pędzelek. Zmiękcza usta, dosyc długo się trzyma. Cena bardzo zachęcająca. Jedyny minus to wybór kolorów, dlaczego jest ich tak mało! Ja mam jaśniutki różowy, który jest jednak troszke za blady. Ale sam w sobie błyszczyk jest super, wart wypróbowania!

Superowy!!!

Mam złoto-brazowy odcień i bardzo mi się on podoba :) Błyszczyk dobrze się nakłada, ślicznie pachnie, jest trwały jak na błyszczyk i, co najważniejsze- pięknie lśni! Bardzo polecam, jest super i niedrogi (przynajmniej ja kupiłam go chyba za 13 zł).
Przeszkadza mi tylko że z pęzelka trochę włoski wypadają... Wkurzające. Ale ogółem fajny :)

Pięknie błyszczy:)

Mam odcień 464- taki brązowo-złoty. Na ustach wygląda ślicznie- cudownie błyszczy i ładnie podkreśla kolor ust. Wbrew pozorom blade lica też będą ładnie w nim wyglądać- sprawdziłam na własnej twarzy;) Jedyne co mi się w nim nie podoba, to pędzelek- wychodzą z niego włoski!!!:/ Za to gwiazdka w dół! Ogólna ocena to jednak mocna czwórka, bo cena też jest zachęcająca- ja zapłaciłam 11,99:)

Używam tego kosmetyku od tygodnia
ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i nie ostatniego

śliczny

Bardzo mi się podoba. :) Mam numer 462, jest to odcień naturalnie czerwony ze srebrnym brokacikiem. Błyszczyk się nie klei i delikatnie zmiękcza usteczka. No i ten połysk! :)

świetny

Mój ulubiony błyszczyk :D
Ma ładny zapach, świetny pędzelek, dzięki któremu ten lekko gesty błyszczyk świetnie się nakłada, nie klei się, pięknie błyszczy [w słońcu bądź innym świetle efekt jest oszałamiający]

Co do trwałości- jakoś nie mogę etgo określić -jednego dnia przetrzymuje na ustach długie godziny, innego znika po niedługim czasie od nałożenia...

mam kolor nr 464, choruje też na kolor nr 460 -cudownie się mieni

milusie swiecidelko

ma pojemnosc 6 ml- znów zapomnialam uwzglednic to w zgloszeniu
Recenzja: na razie mam kolor 464, taki rudawy. bardzo ladnie migocza drobinki. ma zapach owoców lesnych (ale na szczescie nie smak, bo mialabym cale zeby ozdobione tymi drobinkami:D). rzeczywiscie nie klei sie. to jest pierwszy blyszczyk ktory idealnie podkresla kolor moich ust, mimo iz nie jest bardzo intensywny to da sie go zauwazyc. gwiazdka w dol za to ze ciut za szybko zjada sie sam blyszczyk i zostaja drobinki co daje ciekawy efekt, ale wcale nie cyrkowy. ogromny plus za swietny pedzelek. nie jest plasko zakonczony jak typowe pedzelki do ust i fajnie sie nim operuje. generalnie jeden z lepszych dla mnie w tej cenie. Swietna gama kolorystyczna!