Nivea, Baby, Szampon nadający połysk z proteinami jedwabiu (stara wersja)

Nivea, Baby, Szampon nadający połysk z proteinami jedwabiu (stara wersja)

Niezwykle łagodnie myje i pielęgnuje włosy niemowląt, nadając im jedwabisty połysk. Starannie dobrane składniki szamponu nie podrażniają wrażliwych oczu dziecka. Specjalna formuła szamponu z witaminą B3 oraz proteinami jedwabiu doskonale myje i pielęgnuje włosy.
- hypoalergiczny
- nie zawiera barwników i mydła
- nie powoduje łzawienia
- zawiera wyjątkowo łagodne dla skóry składniki
- opracowany we współpracy z dermatologami i pediatrami
- przebadany klinicznie, dermatologicznie i okulistycznie
- posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka i atest PZH

Skład: Aqua, Decyl Glucoside, Sodium Myreth Sulfate, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, PEG-80 Sorbitan Laurate, PEG-90 Glyceryl Isosterate, Disodium PEG-5 Laurylcitare Sulfosuccinate, Sodium Benzoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Laureth-2, Citric Acid, Polyquaternium-10, Sodium Laureth Sulfate, Niacinamide, Hydrolyzed Silk, Parfum

Cena: ok. 10zł / 200ml

taki sobie

Szampon taki sobie, włosy nie są po nim śliniące, poza tym nie podoba mi się jego zapach. Kupiłam go raz dla mojej córeczki ale raczej już nie skusze się produkty z tej firmy - bynajmniej dla dziecka.
Raczej nie polecam.

Nie dla nieposkromionego siana

Kupiłam ten szampon z myślą o wprowadzeniu delikatnych kosmetyków do pielęgnacji włosów. Ale po złuzyciu kilku opakowań nie zauwazyłam rezultatów - gdzie ten jedwabisty połysk, gdzie miękkość?
Dobrze zmywa i ładnie pachnie, ale robi mi kołtun na głowie - włosy są matowe i poplątane. Niestety produkt nie dla mnie.

Używam tego produktu od: rok temu( przez pół roku)
Ilość zużytych opakowań: ok.6

Jedwab:)

Uwielbiam tem szapon, używma do szczególnie zima i latem, włosy mam włosy wysuszone i zniszczone.

Po umyciu tym szamponem włosy sa miekkie w dotyku, ślnia, dobrze się rozczesują, sa delikatne, jakby po zastosownaie jedwabiu w płynie.

Polecam włosom wysuszonym od słonca, suszarki i odgrzewania w zime.

Używam tego produktu od: dwa lata
Ilość zużytych opakowań: kilka

Bardzo dobry szampon dla dzieci.Włoski są po nim delikatne i mięciutkie,dobrze się rozczesują i ślicznie pachną.Nie szczypie w oczy,nie podrażnia skóry głowy.Jest bardzo wydajny.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:wiele

dla skóry super

Myję nim tylko włosy u nasady ponieważ mam problem z wrażliwą skórą i po innych szamponach dostaję niesamowitego łupieżu

zalety:
+ ładny zapach
+przyjemna, żelowa konsystencja
+ nie zwiększa łupieżu, koi skórę
+ mam wrażenie, że włosy szybko po nim rosną, miałam masę nowych odrostów co zauważyła fryzjerka i była wręcz "przerażona" ;) moją szopą :P
+ rzeczywiście włosy pięknie lśnią

wady:
-do umycia całych włosów się nie nadaje, bo są jakieś
przyklapnięte, jak nie umyte
-baaardzo słabo wydajny. Zużywam go w 3 tyg myjąc tylko włosy u nasady 3 razy w tyg-zwazywszy na wydajność cena wysoka ok10zł tym bardziej, że za 7zł można kupić np świetny Timotei i to 300a nie 25oml...

Mimo wszystko wrócę do niego, bo pomaga mi dojść do ładu z moją wrażliwą skórą głowy

Używam tego produktu od:nie pamiętam

Świetny... był

Brdzo go lubię, jest dla moich włosów lepszy niż Hipp i Babydream, nie mówiąc już o szmponach typu Elseve, Fructis itp, których używałam dawniej, a które mocno podrażniały mi skórę głowy.
Nivea nic takiego nie robi - włosy są puszyste, rozczesują się świetnie (wprawdzie po użyciu odżywki, ale ja odżywki używam zawsze, więc nie wiem, jak działałby na włosy sam szampon).
Nie powoduje ani przesuszenia, ani szybszego przetłuszczania moich włosów, jest dla nich właściwie neutralny.
Minusem może być mała wydajność, ale nie odejmę za to gwiazdki.

Hmm... Jednak odejmuję gwiazdkę. Za to, że włosy po dłuższym czasie codziennego używania zrobiły się jednak przesuszone i jakieś matowe. Pomimo używania odżywek.

taki sobie

Szampon strasznie plącze włosy, sprawia też, że szybciej się przetłuszczają.Plusy to przyjemny zapach, wygodne opakowanie i wytwarzanie piany podczas mycia.

Używam tego produktu od:używałam dwa lata temu

nie nie nie

Nie polecam, zauwazylam , ze po umyciu wlosow tym nieuday produktem mojego dziecka wlosy sa poplatane i sklejone.Zuzyje do mycia rak bo tylko do tego sie nadaje;)

Używam tego produktu od:1mc
Ilość zużytych opakowań: nie zuzyte

***

Ostatnio przerzuciłam się na szampony dla dzieci, po świetnych doświadczeniach z HiPPem, sięgnęłam po tenże, jeszcze z większymi nadziejami i oczekiwaniami. I się lekko rozczarowałam. Przede wszystkim nie jest łagodny, podrażnia mnie, skóra głowy czasem masakrycznie swędzi, czasem pojawia się łupież. Myje porządnie, włosy nie są jakieś mega wysuszone i pokołtunione. Słabo się pieni, co wpływa na jego marną wydajność. Włosy są miłe w dotyku, takie puszyste. Generalnie- może być, ale nie wrócę na pewno.

Używam tego produktu od:-
Ilość zużytych opakowań:-

spełnione obietnice ;-)

to co jest napisane z tyłu buteleczki pokrywa się z rzeczywistością, czegoż chcieć więcej ;-)
włosy dzieci są po nim lśniące, łatwo się rozczesują, nie uczula, nie pierzy włosów, po prostu bardzo dobry szampon

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Dobrze zmywa filtry

Kupiłam ten szampon jako łagodny zmywacz do twarzy mający skutecznie zmywać warstwę filtrów i pudru. I rzeczywiście z tym radzi sobie świetnie, nie musiałam używać mleczka. Kilka razy umyłam też nim głowę i niestety, już po drugim czy trzecim myciu, spowodował u mnie swędzenie głowy i łupież (miałam już tak kiedyś z szamponem Bambino, widocznie delikatne, dziecięce szampony są nie dla mnie). Dlatego nie polecam jako szampon, ale jako żel do mycia twarzy już tak. Ilość gwiazdek jest średnią, którą wystawiam za różne sposoby wykorzystania tego kosmetyku. Dodaję, że jako żel do mycia twarzy jest mało wydajny i raczej go już nie kupię.

Używam tego produktu od: jednego miesiąca

dla mnie najlepszy

Mialam bardzo podrazniona skore glowy po stosowaniu szamponu Timotej, Elseve albo Pantene.
Nie jestem alergikiem, ale tym razem jedynym ratunkiem okazal sie dla mnie szampon Nivea Baby.
Ma uroczy zapach, wloski blyszcza, sa mieciutkie, nawet bez stosowania odzywki (mam rozjasniane wlosy).
Naprawde warto go miec.

Używam tego produktu od: 1 miesiaca