Lumene, Berryfun Lipgloss

Lumene, Berryfun Lipgloss

Superbłyszczący błyszczyk do ust. Dostępny w 15 odcieniach, od metalicznego polysku, do efektu wilgotnych ust. Błyszczyk zawiera olejek z czarnej porzeczki, więc dodatkowo pielęgnuje usta. Zapach też ma śliczny.

zakazana miłość ;)

Odkryłam go rok temu i od razu się zakochałam.
Duży wybór kolorów, ładne opakowania i nie wiedziałam na który się zdecydować więc wzięłam od razu dwa :D bezbarwny i blady róż czyli 6

Jest prawie idealny:
-trwały, można pić i oblizywać się a on pozostaje bez zmian
-daje efekt soczystych, w moim przypadku prawie napuchniętych ust
-bardzo wydajny- końca nie widać :)
-obłędny zapach i niestety też dobry smak
-nawilża i wygładza usta

mały minus-na aplikator nakłada się za dużo

Niestety ja i on ukrywamy się...bo mój tż nie lubi go na mnie :(
Twierdzi,że wyglądam jak ze sztucznymi, silikonowymi wargami.

Chyba już nie kupię, bo pewnie skuszę się na jakąś nowość a poza tym najbardziej lubię efekt lakierowanych ust a ten bezbarwny takiego nie daje.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:2 w trakcie

Długo sie nad nim zastanawiałam i jestem bardzo zadowolona z zakupu. Nie daję mu jednak KWC, ale na 4 gwiazdki zdecydowanie zasługuje. Oto dlaczego:

Zalety: (mam odcień nr 3, taka fuksja)
- bardzo długo trzyma się na ustach, mogę jeść, pić, a on dalej sie trzyma i kolor jest nadal intensywny
- nie klei się
- nawilża usta
- jeśli nałoży się go dużo, to nada intensywny kolor, a jeśli tylko się go muśnie odrobinę - delikatnie nada świeżości
- ma bardzo przyjemny zapach
- konsystencja jest odpowiednia - ani gęsta, ani zbyt płynna; nie rozlewa się poza usta
- ładne kolory do wyboru (już zastanawiam się nad kolejnymi :ehem: )
- opakowanie jest bardzo przyjemne dla oka i poręczne
- dobrze się go nakłada

Wad póki co nie zaobserwowałam.

Polecam!Używam tego produktu od:2 tygodni

średni

mam odcień 27 lost emotions
kolor jasny różowo-beżowy, prawie niewidoczny na ustach, nadaje połysk, zawiera mikroskopijne błyszczące drobinki.
Nie odpowiada mi zapach-jakiś taki sztuczny, plastikowy
Utrzymuje się dość długo na ustach
jednak jest klejący
żadna rewelacja i do tanich nie należy, pojemność też nie najwi.ększa

niezły

błyszczyk jest b fajny
ma przyjemny zapach, rewelacyjną nieklejącą konsystencję, nawilża, długo utrzymuje się na ustach.

nabyłam jednak wersję ciemno-czerwoną (nr 4 - love so sweet) i do szewskiej pasji doprowadza mnie rozprowadzanie tego kosmetyku. jest odrobinę transparentny, więc na ustach od razu widać, w którym miejscu jest go więcej, a w którym mniej. i te smugi... wrr... być może przez to nie da się używając mniejszej ilości kosmetyku uzyskać "średniej" barwy. (natomiast mocno wysmarowane usta wyglądają zabójczo. tyle, że ja takie noszę tylko na wyjątkowe okazje)

Używam tego produktu od: 3 mies

godny polecenia :)

Bardzo polubiłam błyszczyk Berryfun i smiało moge o nim powiedzieć,że to błyszczyk doskonały:) Zalety:
+ bardzo trwały
+ ładny zapach
+ łatwy w aplikacji
+ poręczne i niewielkie opakowanie
+ posiada święcące drobinki,ale nie czuje się ich na ustach i nie tworzą brokatowej skorupy na ustach
+ ładne kolory
+ nieklei się na ustach
Błyszczyk posiadam od niedawna,ale jestem z niego tak zadowolona,że chyba skuszę się na jeszcze jeden kolor (tym bardziej,ze kupiłam go w promocji za 20 zł).

Używam tego produktu od: tygodnia

nie jest zły

błyszczyk jest ok. nie ma sie do czego za bardzo przyczepic, konsystencja dobrze trzyma sie na ustach, ładnie je zmiękcza, ładnie błyszczy. mimo to mnie on nie rzucił na kolana, po prostu błyszczyk jakich wiele na średniej półce cenowej.

Używam tego produktu od:kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań:

super!

Najlepszy jaki mialam a co najwazniejsze zadnych wad, tylko same zalety:
- przepieknie pachnie
- bardzo dlugo utrzymuje sie na ustach
- ma wlasciwosci ochronne - cala zime go stosowalam i usta byly w bardzo dobrym stanie
- nie rozplywa sie na ustach - ma odpowiedna konsystencje
- pieknie sie blyszczy

Moj ulubiony, polecam!

Używam tego produktu od: pol roku

żadna rewelacja

Posiadam delikatny róż, który na ustach wygląda zupełnie transparentnie. Ma lepką konsystencję, pachnie i smakuje wyjątkowo sztucznie. Niewątpliwie olbrzymim atutem jest to, że nawilża usta, niewiele błyszczyków ma taką zdolność. Zdecydowanie bez porównania do Glam Shine, chociaż cena podobna. Plus za ładne opakowanie.

porzeczkowa rozkosz ;)

Kupiłam ten błyszczyk za 4,99 zł kiedy drogeria Natura pozbywała sie szafy tej firmy.Niestety załapałam sie tylko na malinową czerwień ale i tak jestem zadowolona,mino iż stosuje czerwień tylko na "wyjścia".
Błyszczyk chyba najlepszy jaki miałam do tej pory,idealnie sie nakłada,ma piękny połysk,jest bardzo wytrzymały,zostaje na swoim miejscu nawet po jedzeniu,
pielęgnuje usta jak pomadka ochronna,są miekkie i nawilżone,ma obłędny porzeczkowy zapach.Napewno kupiłabym nie jeden gdyby w cenie regularnej były nieco tańsze.Używam tego produktu od: 4 mies.

Cudo!

Cudo! Mimo, że sprawia wrażenie niepozornego bije na głowę wiele innych, markowych błyszczyków.Niby mały, a wydajny ( używam go niemal codziennie od prawie roku, a została mi jeszcze 1/4 opakowania ).Duży wybór kolorów.Na pewno skuszę się na inne :D ( obecnie mam 16stkę- delikatny, subtelny róż, w sam raz na codzienny makijaż ).Zapach w porządku- nie powala, nie przeszkadza.Troszkę się klei, ale to domena chyba wszystkich błyszczyków ;) No i ostatnia bardzo ważna zaleta- jest to pierwszy błyszczyk ( a uwierzcie mi zużyłam ich tysiące ;) ), który nie wysusza ust, mało tego- pielęgnuje je.Można więc śmiało nakładać go bez pomadki ochronnej.Naprawdę godny polecenia.

Używam tego produktu od: prawie roku
Ilość zużytych opakowań: wciąż pierwsze :)

dobry kosmetyk

Bardzo fajny, trwały, świetna konsystencja - gęsty, ładnie nabłyszcza, ale nie skleja ust, nie wysusza, nadaje delikatny transparenty choć widoczny kolor, co na moich bladych ustach wygląda super i ten zapach lesnych owoców, mniam!!! polecam

super

świetny błyszczyk, jest gęsty, nie zjada się szybko, nie klei się mimo swej konsystencji, przyjemny smak, poręczny aplikator, pięknie pachnie, dość duża pojemność, ja kupiłam swój nr. 6 na cenę 26zł i od razu wzięłam 2 szt. :) to piękny różowy kolor, jasny róż, usta mocno błyszczą, mam wrażenie że błyszczyk ten pielęgnuje usta, napewno nie wysusza ich, niestety w okolicznych drogeriach nie ma promocji na produkty tej firmy, bo pewnie od razu zakupiłabym kilka na raz :)
jeśli jednak bede mieć taką możliwośc napewno to zrobię :) polecam :)Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: narazie 1