Under Twenty, Never Ever! Delicate Formula, Krem matujący

Under Twenty, Never Ever! Delicate Formula, Krem matujący

Krem matujący zapobiegnie błyszczeniu, intensywnie nawilży skórę i pomoże utrzymać ją w świetnej kondycji. Specjalnie dobrane składniki - wyciąg z alg+ matujące mikrogąbeczki zapewnią skórze pielęgnację na optymalnym poziomie. staje się ona nawilżona i gładką.

taki sobie.

Taki zwyczajny,lekki kremik,fajny pod makijaż.Ani nie wysusza ani nie nawilża,jest bardzo wydajny.Nie ogranicza powstawania "syfków".Mnie praktycznie w ogóle nie matuje ale mimo to całkiem go polubiłam.Jest dobry jako taka lekka baza pod makijaż e.

Używam tego produktu od:ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań:nie całe jedno

fajny :)

super kremik :) polubilam go od razu :)

+ ladny zapach taki perfumowany jakby :)
+ szybko sie wchlania
+ idealny pod makijaz (matuje)
+ przy dluzszym stosowaniu poprawia cere
+ na kazda kieszen
+ moj boy ktory walczy z wagrami tez go lubi :)

- kiczowate tanie opakowanie

napewno wroce :)

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Dobry

Krem poleciła mi koleżanka. Do tej pory miałam problem z dobraniem kremu do swojej cery, bo skórę miałam niefajną - strasznie tłustą w strefie T. Ten krem daje poczucie komfortu na twarzy, szybko się wchłania, jest wydajny, no i nie pozostawia tłustej warstwy. Przy regularnym stosowaniu cera ładniej wygląda, nie mam tylu wyprysków co wcześniej :) Polecam

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Jest ok :)

Doskonale matuje, jest dobry pod makijaż, ma delikatny zapach.. Dobrze się rozprowadza, ja go stosuję kilka razy dziennie jest lekki i ma dobrą konsystencję. Jedyny minus- mógłby troszkę bardziej nawilżać. Ale jest spoko ogólnie:)

Używam tego produktu od: 2mies

Może być

Jak dla mnie ten krem jest ok. Bardzo podobny do
Nivea Visage Young, łączy ich zapach, konsystencja, nawet działanie.
Szybko się wchłania, pozostawiając miękką skórę, ale średnio nawilża. Bardzo wydajny, starcza naprawdę na długi czas. Dobry pod makijaż.

Używam tego produktu od: ponad pół roku

średniak

Po pierwsze nie odpowiada mi zapach. Ale to nieważne w tym momencie. Bardziej chodzi mi o to, że w sumie to nie zauważyłam żadnego działania. No może lekko nawilża. Faktycznie jest delikatny, ale jeśli chodzi o matowanie to kiepsko wypadł. Działa moze przez godzinę i wcale nie jest to duży matt. Z trądzikiem rzecz jasna nic nie zrobił. podsumowując: nie szkodzi, nie pomaga.
Aaa... bardzo wydajny.

Ilość zużytych opakowań: 1 (w trakcie)

Moze byc

Nie zachwycil mnie ale nie jest tez taki zly ;)

+ wystarczajaco nawilza skore (nie wiem jak sobie radzi ze skora przesuszona, mnie do cery mieszanej wystarczy)
+ skora sie nie swieci tak bardzo
+ bardzo wydajny
+ fajna, lekka konsystencja
+ sliczny kolor :)

- efekt matujacy moglby byc wiekszy
- brak zauwazalnych zmian w walce z pryszczami i innymi niedoskonalosciami skory

Dobry

Dobry ale nie najlepszy, matuje ale tylko na kilka godzin, nadaje się pod makijaż, ładnie pachnie,jest taki...delikatny :D Żeby likfidował trądzik to nie zauważyłam... ale nie spodziewałam się żeby był takie efekty.
Ogólnie jest OK.

Lubię.

Używam go jako krem na dzień. Dobrze nadaje się pod makijaż. Mógłby lepiej matować, ale nie jest z nim tak źle :D Nieraz delikatnie ściągnie skórę, ale to rzadkość, nie wiem, od czego zależy. Jeśli chodzi o poprawę stanu cery, to ani nie pogarsza ani wielce nie poprawia. Ot, cera ma mniej pryszczy, ale z większymi problemami sobie nie radzi. Jest wydajny, ma ładny zapach. I kolor :) Lubię go, jak większość kosmetyków z tej serii.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań:2, może 3.

Nie zadowala.

Zalety:

- trochę nawilża - wystarczająco, jeśli nie ma się przesuszonej skóry

- trochę matuje - nie idealnie, ale skóra nie świeci się po nim tak bardzo przez kilka godzin

- ma lekką konsystencję, delikatny zapach

Wady:

- przy dłuższym stosowaniu zapycha pory i powoduje powstanie zaskórników

Dobry, ale zależy z czym ;)

Na początek trzeba zaznaczyć, że jest to najwydajniejszy produkt z serii NEVER EVER delicate formula. Używany razem z serią na początku spisywał się dobrze, jednak po pewnym czasie miałam problem z przesuszoną skórą na nosie, więc wspomagałam się nawilżającymi kremami innych firm. Skóra się po nim nie błyszczała. Gdy skończyły mi się żel i tonik zastąpiłam je produktami garniera... z nimi spisuje się gorzej, cera się szybciej świeci (rozwiązałam to w inny sposób - po oczyszczeniu cery i nałożeniu tego kremu pudruję twarz i cera nie świeci się do końca dnia, choć zawsze po użyciu pudru mi się świeciła).

Podsumowując: stosowany z całą serią - ok, ale tonik wysuszał i z tym sobie krem nie radził, stosowany z innymi produktami - twarz się trochę świeci, ale pod puder jest dobry.
Myślę że kiedyś spróbuję go użyć z żelem ale już bez toniku z tej serii.

Używam tego produktu od: 6 miesięcy!
Ilość zużytych opakowań: jeszcze nie skończyłam pierwszego

Dobry krem

W sam raz dla mnie!!
Mam cere mieszana. Ten krem ją lekko matuje .Nie podrażnia skóry,odświeża ją.Ma dość przyjemny zapach i jest wydajny. Krem godny polecenia ;) Teraz wypróbuje całą serie NEVER EVER!

Używam tego produktu od:kilka tygodni