Under Twenty, Anti Acne, Tonik oczyszczająco - kojący

Under Twenty, Anti Acne, Tonik oczyszczająco - kojący

Tonik oczyszczająco - kojący delikatnie oczyszcza skórę, odblokowuje pory, nadaje skórze matowy wygląd, redukuje zmiany trądzikowe i zapobiega ich powstawaniu.

Porażka

Raczej nic mi nie dal skora byla po nim taka sama . Wcale nie zatrzymal tradziku ani blyszczenia skory. Jedyny plus to poreczne oakowanie i przyjemny zapach . Ogulnie nie polecam gdzyz sa znacznie lepsze produkty

Używam tego produktu od: 1
Ilość zużytych opakowań: pol roku

złooo

Kupiłam ten tonik na początku wakacji, akurat był w promocji, a ziaja się skończył, więc zachciało mi się wypróbowywac ten...
Pierwsze 2 tygodnie - super, buzia ładnie oczyszczona, niby świeci się jak latarnia, ale to nic, od czego jest puder... po jakimś czasie - SZOK! całą brodę i policzki zaczęły mi obsypywać obrzydliwe, duże pryszcze. Nie wpadłam na to, że to może być wina toniku i tarłam nim twarz kilka razy dziennie. W końcu zrezygnowana odstawiłam wszystko oprócz żelu do mycia twarzy i ku mojej ogromnej uciesze powoli wszystko zaczęło wracać do normy. Powoli dodałam krem i puder. Teraz już niby jest lepiej, ale wciąż walczę z pozostałościami oniku na twarzy. Wyrzuciłam go, precz!

Oprócz tego ogromnego minusa ma jeszcze kilka
-nabłyszcza, pozostawia taką świecącą powłoczkę na skórze
-klei się

a na plus
+cena
+zapach
+opakowanie

tylko co z tego, gdy na mojej twarzy skutki używania tego toniku były opłakane...

Używam tego produktu od:używałam przez miesiąc
Ilość zużytych opakowań:1/2 opakowania

całkiem fajny :))

Kupiłam tonik z ciekawości bo chciałam się przekonać czy rzeczywiście działa xD jestem zadowolona, bo matuje i wygładza cere i bardzo ładnie pachnie :) odkąd zaczełam używac toniku nie mam trądziku ;)) a moja cera jest bardziej odżywiona i świeższa xD

Używam tego produktu od:około 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 ;]

całkiem niezły

Jest dobry i wydaje mi się że chyba mi pomaga. Cera po nim się nie świeci, a cena sama nas zachęca do kupna :)... Tonik delikatnie matuje twarz i ma dość przyjemny zapach. Jego dużym plusem jest to, ze na prawdę orzeźwia cerę..

Używam tego produktu od: nie pamiętam

Taki sobie..nic nadzwyczajnego

Właśnie..nic nadzwyczajnego..dla mnie niezbyt dobry..mam skóre z natury sucha z drobnymi wypryskami ale po zastosowaniu innych tonikow moja skora byla w miare dobrym stanie a po tym czyms robila sie jeszcze gorsza...w dodatku mialam przeszona skórę..mimo że po uzyciu na twarzy zostaje drobna warstewka jakiejs emulsji to ani ona nie natluszcza..ani nie koi..nic..jedyne co..to po uzyciu tego tonika a wlasciwie w trakcie robi sie przyjemny chlodzik na twarzy i to wszytko!!!

Używam tego produktu od:stoi w kącie nieużywany
Ilość zużytych opakowań:1/3 zapomnianego , opuszczonego opakowania

orzeźwienie

Nic specjalnego jeśli chodzi o działanie anty trądzikowe. Za to jego dobrą cechą jest orzeźwienie cery. Nie wysusza skóry ale też i jej nie matuje. średni.

Używam tego produktu od: używałam latem

Przereklamowane troche :/

Dwa opakowania.I nic nie zdziałał szczególnego. Co prawda
drobniejsze krostki poznikały, ale tonik nie usuwał trądziku całkowicie (może dlatego że trzeba go stosować z jeszcze innymi preparatami z tej serii). Teraz przerzucam się na inne marki.

Używam tego produktu od:września zeszłego roku

Dla cery bez problemów

Do kupna tego toniku zachęcił mnie opis, a dokładniej wzmianka o działaniu matującym. Ja żadnego matowania nie zauważyłam, a wręcz przeciwnie. Skóra po zastosowaniu bije blaskiem, zostaje na niej lepka warstewka. Oczyszcza tak jak każdy tonik, jednak żadnego działania przeciwtrądzikowego nie odnotowałam. Szczerze mówiąc, to jest tonik, na którym zakończyłam swoje poszukiwania ideału. Moja skóra żyje lepiej bez takich udziwnień.

Używam tego produktu od: wakacje 2007

bardzo dobry!

kupuje go juz dłuzszy czas, nie podraznia ani nie wysusza mi skory, wrecz przeciwnie :) ma ladny zapach, wyraznie oczyszcza skore i sciaga pory. mozna nim pare razy porzadnie przetrzec twarz az wacik bedzie zupelnie bialy i efekt jest naprawde super!
najlepszy tonik jaki mialam, wydajny :)

edit: jednak moja skora uodporniła się na niego i już nie jest taki super.. ;/ no i trochę uwidocznia czerwone punkciki, ale ten efekt potem znika. za to gwiazdka mniej ;]
Używam tego produktu od: dluugo
Ilość zużytych opakowań: pare, moze 4

Trudne

MINUSY
skóra po nim strasznie się świeciła
nie matuje / a przecież takie jego działanie/

PLUSY
oczyszczał
koił

Nie wiem czy kupiłabym go po raz kolejny.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

Beznadziejny

Miałam zestaw-ten tonik i odpowiedni do niego żel do mycia twarzy-porażka. Cera mi się świeciła, wyskakiwały nowe pryszcze... Szybko z niego zrezygnowałam, oddałam zestaw koleżance, która była w potrzebie, bo wszystko naraz jej się pokończyło...

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Ok

Tonik jak nie tonik :). Bardzo przyjemny zapach- świeży, taki jak lubię :). Ładnie zmywa twarz, ale trochę wysusza i podrażnia. Butelka bardzo zachęcająca, szczególnie dla nastolatek ;). Ogólnie jednak bez rewelacji.

Używam tego produktu od:07.2007