Nivea, Visage, Odżywczy krem nawilżający na dzień, do cery suchej i wrażliwej (stara wersja)

Odżywczy krem nawilżający z naturalną dla skóry hydraminą i wyciągiem z aloesu. Przywraca komfort i intensywnie nawilża. Przeznaczony do cery suchej i wrażliwej.
Skutecznie nawilża i odżywia skórę przez długi czas.
Dzięki formule z wyciągiem z aloesu wzmacnia i wygładzacerę.
Specjalna ochrona Nivea Visage przed promieniami UVA/UVB w połączeniu z witaminą E chroni skórę przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi.

Skład: Aqua, Glycerin, Dicaprylyl Ether, Caprylic/ Capric Triglyceride, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Cyclomethicone, Cetyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Vegetable Oil, Tapioca Starch, Taurine, Tocopheryl Acetate, Prunus Dulcis, Calendula Officinalis, Glycine Soja, Aloe Barbadensis, Sodium Carbomer, Titanium Dioxide, Trimethoxycaprylylsilane, Trisodium EDTA, Methylparaben, Diazolidinyl Urea, BHT, Limonene, Linalool, Citronellol, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Alpha- Isomethyl Ionone, Geraniol, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Parfum.

Cena: ok. 18 zł / 50 ml

Nie rozstaję się z nim!

Plusy:
długotrwale nawilża,
ma przyjemny zapach,
jego konsystencja jest wręcz tłusta (co dla mnie jest plusem dlatego, że nie lubię kremów, które są "wodniste"),
wydajny (nie trzeba dużo nakładać).

Minusy:
Po 3-4 godzinach skóra się po nim świeci (ale może to tylko u mnie!)

Wprawdzie krem jest przeznaczony dla cery suchej i wrażliwej (ja mam mieszaną) ale nie potrafię sobie poradzić z tym jaka moja skóra czasem jest wysuszona, a ten krem jako jedyny spośród wielu wypróbowanych naprawdę mi pomaga.

Poza tym trzeba pamiętać, że ten krem ma dość "ciężką" konsystencję i pozostawia na twarzy warstewkę, więc jeśli ktoś tego nie lubi nie będzie on odpowiedni.

Jeżeli chodzi o minusy nie odejmuję gwiazdki, ponieważ krem nie jest przeznaczony do matowania.

Ilość zużytych opakowań: 4 lub 5 opakowań

Zupełnie przecietny

Kremik mnie nie oczarował swoim działaniem. Nie wchłaniał się w 100% a tej tłustej warsty w lekkim kremie nie moge zaakceptowac. Skóra nie była po nim lepiej nawilżona niż po innych kremach. Używanie go nie wpłyneło w zaden sposób na moją skore. Pochwalić go moge za to ze nie uczulił! Nie wywołał podrażnień. Zapach kremu przyjemny Opakowanie bardzo ładne

Mozliwe ze jeszce kiedys skusze sie na ten kremik i może awansuje na 4*
Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 całe

Idealny!

Krem intensywnie nawilża, szybko się wchłania pozostawiając buźkę nawilżoną, gładszą i jakby zdrowszą:) nie uczula, nie zapycha, ma przyjemny zapach, jest nie drogi i bardzo wydajny!!! Dla mnie sprawdza sie również świetnie jako krem na noc oraz krem pod makijaż...w tym momencie niezastąpiony!:)

Używam tego produktu od: 2miesięcy
Ilość zużytych opakowań:Kończę 1

tak tak i jeszcze raz TAK :)

Kiedyś podczas sprzątania natrafiłam na kilka darmowych próbek kremów. Między innymi znalazłam właśnie krem Nivea do cery suchej i wrażliwej. Bez jakiegoś większego entuzjazmu spróbowałam i poczułam sie mile zaskoczona.
Jak dla mnie ten krem jest wrecz doskonaly. Nie jest tlusty jak wiekszosc kremow Nivea, świetnie nawilża i wchłania się w skórę.
Wystarczy niewielka ilosc produktu na palcu żeby doskonale nawilżyc całą twarz.

Ja jestem bardzo zadowolona i polecam kazdemu.
Produkt jest bardzo wydajny i w sam raz na lato poniewaz nie ciąży na twarzy :) A odkąd go używam, zauważyłam że zmniejszyła się ilosc przykrych niespodzianek na mojej skórze.

Nie dla mnie..

Skórę mam suchą i wrażliwą a ten krem wcale się nie nadaje. Sprawił mi tylko problemy. Jest dla mnie za tłusty, zatyka pory a skóra bardzo się błyszczy. Nie miałam problemów z pryszczami a odkąd zaczęłam go uzywać, pojawiło się kilka. Odstawiłam a po tygodniu wszystko zniknęło i juz się więcej nie pojawiło.

Używam tego produktu przez: 3 tyg.
Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Świetny!

Świetny krem do codziennego stosowania po oczyszczeniu twarzy:

Zalety:
+ ładnie pachnie
+ dobrze nawilża
+ nie roluje się
+ wydajny

Wady:
- jeśli ktoś chce go użyć pod podkład to długo wsycha w skóręUżywam tego produktu od: kilku miesięcy

to nie dla suchej skóry

Używałam kemu nivea do cery mieszanej i byłam bardzo zadowolona, ale w związku z leczeniem trądziku teraz mam cerę suchą, bardzo suchą... Do rzeczy

Minusy:
- przede wszystkim w ogóle się nie wchłania, tworzy tłusty, śliski film na powierzchni skóry,
-bywa, że się roluje!!!
-migruje do oczu i bardzo je podrażnia!
-nie nawilża!
-wprawdzie podkład jakoś da sie nalożyc ale cieżko i trzeba użyc pudru,
-zapach za mocny

Plusy:
-opakowanie,
-konsystencja

Lepszy- bardziej wchłanialny i nawilżający jest nivea do cery mieszanej (i zapach ma o wiele przyjemniejszy)Używam tego produktu od:2 miesięcy

pozytywny

Krem spodobał mi się, choć mam cerę raczej mieszaną. Fajnie nawilża, pachnie, jest po prostu przyjemny w użyciu. Ale jak dla mnie zbyt treściwy na codzień, po prostu niedobrany. Byc może osobom o suchej cerze by się spodobał jeszcze bardziej.

Używam tego produktu od:zużyłam kilka próbek
Ilość zużytych opakowań:

Pewien sławny wizażysta powiedział ze trzeba używać kremu minimum rok. Że dopiero po roku widać jak naprawdę dany krem działa na waszą skórę. I ja muszę przyznać ze uzywam tego kremu prawie rok i jestem coraz bardziej zadowolona. Mam cere mieszaną, przesuszoną w strefie T i ten krem doskonale nawilża, wchłania się, poprostu pełen komfort. Po posmarowaniu skóra bardzo przyjemna w dotyku. I mimo iż używam go tak długo wcale sie nie przyzwyczaił, wręcz uważam że świetnie sie zgrał z moją skórą. No i jest wydajny. BIG PLUS +

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań: około 5 może więcej

w sumie może być

używała tego kremu rok temu. po traktowaniu twarzy chlorowana kranówką, moja skóra przypominała pole bitwy - zaczerwieniona, piekąca, ściągnięta, pryszcze przypominały wulkany:( ogólnie - koszmar. kremik ładnie odżywił moją cerę. poprawił się koloryt, zniknęły opisane dolegliwości. niestety - jest dość ciężki i świeci się na twarzy. jeśli ktoś lubi lekkie nawilżacze, to polecam Garnier Ultraświeżość (w buteleczce).

Używam tego produktu od: rok temu

Pierwsze i ostatni opakowanie.

-Krem jest zbyt ciezki, a mimo to chwile po nalozeniu moja skora byla naciagnieta & czulam lekkie pieczenie. Zapach jest takze stanowczo zbyt mocny, odpowieni dla balsamu do ciala, ale nie kremu do twarzy.

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: połowa

lubię go

Bardzo przyzwoity kremik.Świetnie nawilża skórę,ale jednocześnie trochę i natłuszcza,w związku z czym nieco się po nim błyszczę.Ale wybaczam za dobre sprawowanie w kwestii odżywienia cery oraz za fakt,że po jego aplikacji nie dostaję cudnie różowych wypieków na policzkach ( a to mi się przy niektórych kremach zdarzało ).Dobry i tani krem,myslę że opłaca się go kupić.Osobiście lubię go co jakiś czas stosować.Ogólnie polecam.

Używam tego produktu od:paru miesięcy