Nivea, Visage, Matujący krem nawilżający na dzień (stara wersja)

Nivea, Visage, Matujący krem nawilżający na dzień (stara wersja)

Krem dla cery mieszanej i tłustej posiada lekką formułę z Mattisferami ( matujący kompleks związków krzemu, glinu oraz tytanu ) i regulatorem Active Sine, zapewniając długotrwały efekt matujący w partiach skóry narażonych na przetłuszczanie. Idealnie nawilża miejsca, które tego potrzebują, dzięki zawartości naturalnej hydraminy. Posiada SPF8, ochronę przed promieniami UVA/UVB. Krem nie powoduje powstawania zaskórników.

Skład: Składniki: Aqua, Isodecyl Neopentanoate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Tapioca Starch, Methylpropanediol, Alcohol Denat., Glycerin, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate Citrate, Caprylic/Capric Triglyceride, Myristyl Myristate, Octyldodecanol, Taurine, Tocopheryl Acetate, Aluminum Chlorohydrate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Titanium Dioxide, Alumina, Silica, Dimethicone, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Sodium Polyacrylate, Sodium Carbomer, Ethylhexylglycerin, Trisodium EDTA, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, BHT, Parfum

Cena: ok. 17zł / 50ml

rewelacyjny

Mi osobiście krem ten bardzo pomaga w walce z moją świecącą się twarzą. Poprzednie kremy albo w ogóle jej nie nawilżały (skóra twarzy była strasznie napięta, ale i tak się świeciła) albo nawilżały za bardzo (i znowu świecenie się). Ten jest idealny, delikatnie nawilża, nie drażni skóry, matuje na kilka godzin, poza tym jest bardzo wydajny i ma wygodne opakowanie.

okej

Plusy to jego lekka konsystencja, szybko się wchłania, nie ma problemów z makijażem, dość fajnie matuje. Drażni mnie za to jego dość ostry zapach, czasem szczypie w miejscach gdzie skóra jest uszkodzona, czy podrażniona np. po wyciskaniu :P poszukam innego, cena dość wysoka, chyba nie warto, opakowanie ciężkie, ale solidne

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

krótkotrwały mat, ale obkurcza pory

+ bardzo lekki, wchłania się prawie natychmiast po nałożeniu
+ pory są po nim widocznie obkurczone, chociaż wciąż nie są tak mało widoczne jak np. przy skórze normalnej
+ pięknie, odświeżająco pachnie
+ bardzo wygładza skórę, jest po nim leciutko ściągnięta, miła w dotyku
+ cena - w Rossmannie kupiłam go na promocji za 11 zł
+ nadaje się pod makijaż i mieszałam go z Dermacolem
+superwydajny - przy codziennym stosowaniu na dzień wystarczył mi na pół roku, bardzo fajnie się rozprowadza
- efekt zmatowienia nie utrzymuje się dłużej niż godzinę w moim wypadku
- !!! jak dla mnie - niewystarczająco nawilża i ta ostatnia cecha sprawiła, że zaczęłam rozglądać się za czymś innym, ponieważ skóra zaczęła mi się miejscami przesuszać (np. na nosie), przy jednoczesnym występowaniu rozszerzonych porów i znacznej ilości zaskórników

naprawdę dobry

Jestem z tego kremu zadowolona, ponieważ:
+ matuje, ale nie wysusza tak, jak inne kremy
+ ma lekką konsystencję
+ ładnie pachnie
+ nie roluje się
Jedynym minusem jest to, że efekt zmatowienia nie utrzymuje się na skórze tak długo, jak bym chciała, ale tego to chyba nie dokona żaden krem. No i może to, że jak stosuje go jako jedyny krem, to po pewnym czasie wysusza, ale tego można uniknąć, stosując na noc krem o innym działaniu. Więc ogólnie bardzo pozytywnie.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: dwa

Idealny dla cery mieszanej

Jak dla mnie ideał. Spełnia wszystkie moje wymagania.
Działanie zgodne z obietnicą producenta. Nawilża i matuje.

Nakładam go codziennie rano po przemyciu cery płynem micelarnym. Czekam parę minut i dopiero wtedy nakładam makijaż. Jako kosmetyk pod make-up sprawdza się IDEALNIE - nie powoduje rolowania się podkładu, nie jest tłusty, wygładza cerę, co pomaga dokładnie rozprowadzić pozostałe kosmetyki jak korektor, czy podkład.
bardzo dobrze działa także bezpośrednio po zmyciu maseczki czy przemyciu twarzy.

plusy:
-doskonale nawilża
-ładnie pachnie
-nie pozostawia tłustego filmu
-nie brudzi palców (nie ma potrzeby mycia rąk przed przystąpieniem do dalszego makijażu)
-bardzo szybko się wchłania
-ujednolica podkład
-powoduje uczucie mięciutkiej, nawilżonej cery
-eliminuje błyszczenie na pewien czas
-nie zatyka porów
-nie uwidacznia rozszerzonych porów
-wydajny (przy codziennym stosowaniu starcza na 3-4 miesiące)

minusy:
-podczas transportu lubi osiadać na zakrętce
-matowy efekt mógłby nieco dłużej się utrzymywać...

Przyjemny

Moim zdaniem ten krem spełnia wszystkie wymagania o jakich wspomniał producent.
Mam cerę mieszaną i postanowiłam poszukać kremu matującego pod makijaż. Gdy zobaczyłam go na półce w rossmanie nie wachałam się ani chwili i postanowiłam go wypróbować.

Plusy:
* nawilża skórę, ale nie daje uczucia przetłuszczenia
* szybciutko się wchłania
* jest leciutki
* wydajny
* łanie pachnie
* przystępna cena
* oraz to co najważniejsze matuję moją skórę.

Wcześniej używałam różnych kremów i za każdym razem musiałam używać chusteczek matujących. W tej chwili chusteczki odeszły w zapomnienie. Mój makijaż świetnie się trzyma na twarzy prawie cały dzień :)

Lubię próbować nowości ale ten krem napewno zagości w mojej kosmetyczce.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Uwielbiam

Bardzo lubię całą serię Nivea Visage. A kremy uwielbiam. Ten matujący:
- nawilża,
- ładnie pachnie,
- nadaje się pod podkład,
- szybko się wchłania,
-jest leciutki, nie zapycha.
Natomiast:
-nie matuje, tzn nie widzę różnicy między nim, a innymi kremami, np nawilżającymi.
Mi to nie przeszkadza, ale ponieważ to jego główna funkcja, nie mogę dać KWC :).

Używam tego produktu od: ok. dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

W końcu trafiłam na swój krem!

Zawsze, kiedy kupowałam krem do twarzy, był to zakup "w sam raz na jeden raz" - najczęściej po zużyciu jednego opakowania, rozglądałam się za czymś innym.
Z tym kremem jest inaczej - jestem (i będę) mu wierna! :)
Jest idealny do niezbyt wymagającej cery mieszanej - z niewielkimi niedoskonałościami typu silnie przesuszone bądź trądzikowe miejsca.
Sprawia, że skóra rano wygląda promiennie (używam go na noc, ale tylko i wyłącznie z lenistwa, aby nie czekać z nałożeniem podkładu), a jednocześnie nie świeci się zupełnie! Poza tym nie zapycha, co jest bardzo ważne!
Trudno powiedzieć, czy matuje, ja nie mam problemów z błyszczącą buzią, ale ważne jest to, że nie powoduje świecenia (a i z takimi specyfikami miałam do czynienia).
Dodatkowy plus za delikatny i przyjemny zapach oraz estetyczne opakowanie, które ładnie wygląda na półce :)

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 4 słoiczki

najlepszy jak narzie

w 100% procentach spełnia wszystkie zadaniao jakich wspomina producent
*nawilża ale nie natłuszcza
*nie blokuje porów
* nie powoduje podrażnień
*jest lekki
A stosowany z całą serią matująca żel i tonik naprawdę potrafi zadbać i poprawić stan cery mieszanej
*jedyne co mi w nim nie pasuje to bezpłciowy zapach

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Spełnia swoje zadanie

Moim zdaniem krem spełnia swoje zadanie.
Ma lekką konsystencję i szybko się wchłania, a jednocześnie można go stosować z powodzeniem pod podkład.
Używam go teraz zimą i nie wiem jak sprawdza się latem w bardziej ekstremalnych warunkach, ale póki co moja twarz po nim jest ładnie matowa i miękka.
Nie powoduje powstawania zaskórników, a wręcz zauważyłam, że moje pory są mniej widoczne, bo dłuższym stosowaniu.
Przyjemny zapach.
Wydajny, bo nie zostaje go połowa jak w kremach w tubce.

Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego op.

Wszystko ok , tylko nie matuje :/

Krem jest naprawdę bardzo fajny, ogromnie wydajny,świetnie się wchłania,dobrze nawilża, można używać pod makijaż , a podkład się nie "wałkuje" , ma fajny zapach i co najważniejsze NIE ZAPYCHA. Brakuje mi tylko najważniejszej rzeczy- matowienia, a o to mi chodziło najbardziej. Ale daje mu 3 gwiazdki ze wzdlędu na to że mnie nie zapchał.
A matującego kremu dalej poszukuje

Mój ulubiony krem do twarzy

+matuje
+nawilża
+nie podrażnia
+moja skóra doskonale go toleruje
+idealny pod podkład
+cena
+dostępność

- nie zaobserwowałam

Jest to zdecydowanie mój ulubiony krem do twarzy i póki co nie znalazłam lepszego

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: średnio jedno co 2,5 miesiąca